کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرط حداقل تحصیلات یا سابقه کاری
(2016-05-15 ساعت 23:00)kaka22_milan نوشته:  
(2016-05-15 ساعت 21:11)babak12 نوشته:  
(2016-05-15 ساعت 19:10)kaka22_milan نوشته:  دوستانی که مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کارودانش که به تحصیلات ۱۱ساله ختم می شود را دارند باید بدانند که واجد شرایط دریافت ویزا نخواهند بود و بخاطر عدم داشتن دیپلم و پیش دانشگاهی که معادل ۱۲ سال تحصیلات در ایالات متحده آمریکا می باشد در زمان مصاحبه نقص مدرک می خورند یا پروندشون ریجکت خواهد شد.
اما راه حل:
۱- دریک شاخه نظری تحصیل کنید و در آخر هم پیش دانگاهی بگیرید (آموزش های از راه دور مورد قبل سفارت نخواهند بود)
۲- راه حل بعدی پذیرفته شدن در مقطع فوق دیپلم می باشد که تا قبل از مصاحبه باید حداقل یکسال در دوره فوق دیپلم تحصیل کرده باشید و باید ریزنمرات این دوره تا قبل از مصاحبه را ترجمه کنید و همراه با ترجمه مدرک دیپلم و ریزنمرات این دوره به سفارت ارائه کنید.
۳- دانشجو بشید و مقطع فوق دیپلم را به پایان برسانید و موفق به کسب دانشنامه این مقطع گردید.
۴- در پنج سال گذشته حداقل ۲سال سابقه کاری داشته باشید که آن کار نیاز به دوسال آموزش یا تجربه نیاز داشته باشد.

دوست عزیز ای توضیحانی که دادین چه ربطی به قبول نداشتن مدرک از راه دور داره؟؟
همه این توضیحاتی که دادین اکثر دوستان می دونن
این دوستمون سوالش چیزه دیگه ای بود جواب شما چیزه دیگه
و من از شما سوال کردم رو چه حسابی و منبعی آموزش راه دور غیر قابل قبول ؟
لطف کنید منبع ذکر کنید که اگر من  هم اطلاعات اشتباه به دوستان میدم تصصیح کنم
منبع سایت DV5.ir هست. داخل تلگرام هم هست کانالشون. منم خودم امیدوارم مورد قبول باشه. عزیز کلا شواهد مستدلی برای مدرک دیپلم وجود نداره. من خودم از همه بیشتر دنبال یک منبع کامل هستم. چون case دوست من تقریبا خاص هست. به هر حال اگر سراغ داشتید ممنون میشم معرفی کنید
من این سایت نه قبول دارم و نه بعنوان ی مرجع اطلاع رسانی میشناسمش
نیازی به منبع نیست دوست عزیز
بهرحال بهتر بیشتر مطالعه داشته باشیم تا بتونیم دوستانمون بهتر راهنمایی کنیم
موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-15 ساعت 23:39)babak12 نوشته:  
(2016-05-15 ساعت 23:00)kaka22_milan نوشته:  
(2016-05-15 ساعت 21:11)babak12 نوشته:  دوست عزیز ای توضیحانی که دادین چه ربطی به قبول نداشتن مدرک از راه دور داره؟؟
همه این توضیحاتی که دادین اکثر دوستان می دونن
این دوستمون سوالش چیزه دیگه ای بود جواب شما چیزه دیگه
و من از شما سوال کردم رو چه حسابی و منبعی آموزش راه دور غیر قابل قبول ؟
لطف کنید منبع ذکر کنید که اگر من  هم اطلاعات اشتباه به دوستان میدم تصصیح کنم
منبع سایت DV5.ir هست. داخل تلگرام هم هست کانالشون. منم خودم امیدوارم مورد قبول باشه. عزیز کلا شواهد مستدلی برای مدرک دیپلم وجود نداره. من خودم از همه بیشتر دنبال یک منبع کامل هستم. چون case دوست من تقریبا خاص هست. به هر حال اگر سراغ داشتید ممنون میشم معرفی کنید
من این سایت نه قبول دارم و نه بعنوان ی مرجع اطلاع رسانی میشناسمش
نیازی به منبع نیست دوست عزیز
بهرحال بهتر بیشتر مطالعه داشته باشیم تا بتونیم دوستانمون بهتر راهنمایی کنیم
موفق باشید
شما چرا دعوا داری ؟ اینجا جمع شدیم که کمک کنیم مشکلات همه حل شه. مورد دوست من از همه خاص تره. پس من خودم دنبال جوابم. خود شما مطمئن نیستی که ادعاتون درسته و درخواست منبع میکنید. به هر حال موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
اينجا كسي با كسي دعوا نداره دوست من
بله اينجا جمع شديم كه بهم كمك كنيم نه اين كه با بدون مطالعه براي ديگران دردسر درست كنيم
شما بهتره ي مقداري مطاله بيشتر كنيد و انجمن هاي سال پيش بخونيد
بهتر اين موضوع ادامه نديد چون از حوصله اين انجمن هم خارج است
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیر من این متن و از گزارش های پارسال پیدا کردم :

(2015-08-12 ساعت 13:59)SAMI 71 نوشته: (2015-08-12 ساعت 13:38)badsajad pid='646439 نوشته: (2015-08-12 ساعت 12:26)SAMI 71 نوشته: سلام بچه ها من به خاطر پیش دانشگاهیم ریجت شدم.اموزش از راه دور بود

پس دوستان اگه دنبال مدرک پیش هستید یه جایی برید که تو مدرک نزنه راه دور معمولا تو مهری که پای مدرک میخوره زده راه دور

موفق باشید
تاريخ رويت قبولي: ٣ مي 2016
تكميل فرم: ٤ مي 2016
كيس نامبر: ٣٤xx
سفارت: ابوظبي
سربازی : س
کارنت : ۹ نوامبر
نامه دوم:22 نوامبر
تاریخ  مصاحبه:22 ژانویه
نتیجه مصاحبه:
کیس اصلی: AP، تاریخ اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست دوخطی - 18 اگوست اور - 26 اگوست اسلش و 28 اگوست ایشود
کیس زیر مجموعه : Ready، اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 30 ژانویه - 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست - 26 اگوست تبدیل به ای پی و اسلش - 28 اگوست ایشود

28 اگوست ایشود - اولین ورود 7 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: alonak
سلام

دوستان کسی تا بحال با سابقه کاری اقدام کرده بدون دیپلم؟ دیپلم 11 ساله قبول نیست؟ شغل مورد نظر در لیست هست و امتیاز کافی هم داره اما کسی که اسمش درومده دیپلم 11 ساله داره و بالای 60 سالشه. ممکنه راهنماییم کنین؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-17 ساعت 00:10)optimist نوشته:  سلام

دوستان کسی تا بحال با سابقه کاری اقدام کرده بدون دیپلم؟ دیپلم 11 ساله قبول نیست؟ شغل مورد نظر در لیست هست و امتیاز کافی هم داره اما کسی که اسمش درومده دیپلم 11 ساله داره و بالای 60 سالشه. ممکنه راهنماییم کنین؟ ممنون

متاسفانه این دوست عزیزی که اسمشون در اومده اصلا شرایط ثبت نام رو نداشتن و شخصی که براشون ثبت نام کرده متاسفانه باعث از بین بردن شانس قبولی یه نفر که شرایطش رو داشته شده !!!
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 21:01)babak12 نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 19:20)alonak نوشته:  سلام
دوستان بنده دیپلمم حسابداری بوده و 11 ساله هست.
کاردانی را تازه تموم کردم و در حال حاضر دانشجوی ترم دوم حسابداری هستم.
سوالم این هستش که آیا بنده نیازی به گرفتن مدرک پیش دانشگاهی دارم یا خیر؟
برای سفارت همراه بردن گواهی اشتغال به تحصیل، کارت دانشجویی کارشناسی یا اصل مدرک کاردانی کفایت میکنه؟
در زمان ثبت نام من گزینه داشتن مدرک دانشگاهی (قسمتUniversity Degree) را انتخاب کردم.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
باتشکر
همراه داشته باشيد ضرري نداره
تا اونجا كه يادم كسايي كه شرايط شما رو داشتن مدرك معادل  پيش دانشگاهي مي گرفتن كه بايد به اموزش دانشگاه مراجعه كنيد
مدرك ديپلم و مدرك معادل و كارداني بايد همراه داشته باشيد بهمراه ترجمه
تو فرمها اعلام مي كنيد در حال حاضر دانشجو هستيد پس يكي همراه داشته باشيد كفايت مي كنه
مشكلي نيست دوست عزيز الان هم مدرك دانشگاهي داريد

سلام babak12 جان ممنون از پاسختون

یک سوال دیگه :

سال گذشته کاردانی ام تمام شده و الان هم ترم دوم کارشناسی هستم، به دانشگاه مراجعه نمودم گفتند فقط می توانند مدرک موقت را به بنده بدهند و بصورتی باشد که قابل ترجمه هست، آیا با توجه به اینکه بنده دارای دیپلم یازده ساله هستم و الان هم نمی توانم اصل مدرک کاردانی را بگیرم برای ترجمه مدارک تحصیلی همین برگه موقت و گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی و ترجمه کارت دانشجویی کافی هست؟
بازم ممنون
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان يك سئوال داشتم و ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
بنده مدرك فوق ديپلم دارم و ديپلمم را هم هنرستان گرفتم،حالا ميخواستم ببينم مشكلي تو مدت تحصيل ندارم؟
و اينكه تو قسمت اطلاعات تحصيلي با توجه به اينكه هنرستان بودم و پيش دانشگاهي نداشتم و بعد فوق ديپلم گرفتم زمانش را از كي تا كه بنويسم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 00:50)babak12 نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 02:08)niopdc نوشته:  سلام
من برنده لاتاري امسال و كيسم زير 500 است و مدرك ليسانس ناپيوسته دارم  
سوال 1 : موقع تكميل فرم 260 قسمت درج مدرك تحصيلي  مشخصات مدرك فوق ديپلم و ليسانس خود راوارد نمودم  همين كافي بوده ؟
سوال 2 :  آيا فقط ترجمه مدرك ليسانس ارسال كنم به سفارت و روز مصاحبه مدرك ليسانس  را ببرم كفايت مي كنه ؟
سوال 3 : ايا به ريزنمرات احتياجي هست؟
سوال 4 : من يك نسخه ترجمه سال 2011 از مدرك ليسانس دارم ايا باز لازم ترجمه بدم ؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد .
Smile

سلام
١-تمام مقطع تحصيلي از ابتداي دبيرستات تا پايان دانشگاه بايد وارد بشه
٢-ملاك اخرين مدرك ولي شما سعي كنيد ترجمه فوق ديپلم هم بفرستيد
٣-باشه ضرري نداره
٤-پايين صفحه معمولا تاريخ ترجمه داره كه نشون ميده شما كي مدارك ترجمه كردين
من خودم شرايط شمارو داشتم رلي دوباره ترجمه كردم

سلام . بله دوباره باید ترجمه کنید چون برای سفارت ترجمه ها تاریخ انقضا داره و حداکثر ۶ ماه از ترجمه باید گذشته باشه.
کیس نامبر =   **44
?تعداد افراد کیس =4نفر
تاریخ مصاحبه =4feb
وضعیت = پدر AP
سه نفر دیگه یکضرب
شرایط پدرم =
سربازی=س
مدرک= لیسانس مهندسی مکانیک
شرکت نیمه دولتی
اپدیت ها =
سفارت=4feb
سیس = 27jun(به خاطر ایمیل ) ،9feb
و در نهایت بعد از8ماه تقریبا انتظار پدرم موفق به دریافت ویزا شد و یک ماه بعد به جمع ما در امریکا پیوست
زندگی به مدت 8ماه در امریکا (هیوستون،تگزاس)_گرفتن پاس سفید _5اسفند مجددا عازم امریکا (لس انجلس_کالیفرنیا)
5 شهریور 1400 سفر مجدد بعد از دو سال غیبت
ارزوی سعادت و کلیر شدن براتون دارم ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ی سوال داشتم برای ترجمه مدرک کارشناسی اگه گواهی موقت باشه برای ترجمه کافیه یا حتمآ باید اصل مدرک باشه چون برام گواهی موقت مدرکم اومده؟؟؟
2- مدارک مربیگری و تور لیدری هامون هم باید ترجمه بشه؟
کیس نامبر : 2017AS5***
تاریخ رویت قبولی: 9 MAY
محل مصاحبه‌:ایروان
تعداد کیس:2 نفر
برنده اصلی: همسرم (مرد)
تاریخ مصاحبه: 30 می
یکضرب? ولی نقص مدرک?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، تجربیات دوستان در سال های گذشته را بخوانید. شاید بهترین راه دانشجو شدن در مقطع فوق لیسانس در داخل یا خارج از کشور باشد.

(2016-05-18 ساعت 14:58)amirreza.zaher نوشته:  سلام
من لیسانسم تموم شده و الان تو 1 سال فرجه تحصیلیم هستم ,چون سربازی نرفتم نه اصل دیپلم نه پیش دانشگاهی ونه لیسانسم و بهم نمیدن
باید چی کار کنم؟ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
کسایی که مثل شرایط منو داشتن چی کار کردن قبلا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان يه سوال:

تو قسمت اطلاعات تحصيلي پرسيده كه بالاترين مدرك تحصيليتون چيه؟ منم زدم high school diplomaولي در پايانش كه بايد مشخصاتشو وارد كنيم من مشخصاتي وارد نكردم و از مدرك دانشگاهيم شروع كردم (مدرك دانشگاهيم معادل فوق ديپلم يا ليسانس نيست و فقط يه سرتيفيكيته كه مورد تاييد هواپيمايي كشوري ايران هستش و عنوان دانشكده civil aviation technology college of iran هستش)و لازم به ذكر است كه ديپلم يازده ساله دارم و پيش دانشگاهي ثبت نام كردم و دي ماه حاضر ميشه به نظرتون چ كنم فرم و انلاك كنم و ديپلم ١١ ساله رو وارد كنم يا روز مصاحبه ديپلم رو با پيش دانشگاهي به افيسر بدم و توضيح بدم قبل از قسم خوردن؟
تاريخ رويت قبولي: ٣ مي 2016
تكميل فرم: ٤ مي 2016
كيس نامبر: ٣٤xx
سفارت: ابوظبي
سربازی : س
کارنت : ۹ نوامبر
نامه دوم:22 نوامبر
تاریخ  مصاحبه:22 ژانویه
نتیجه مصاحبه:
کیس اصلی: AP، تاریخ اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست دوخطی - 18 اگوست اور - 26 اگوست اسلش و 28 اگوست ایشود
کیس زیر مجموعه : Ready، اپدیت ها: 22 ژانویه- 23 ژانویه- 25 ژانویه- 26 ژانویه- 30 ژانویه - 18 جولای- 10 اگوست- 11 اگوست - 26 اگوست تبدیل به ای پی و اسلش - 28 اگوست ایشود

28 اگوست ایشود - اولین ورود 7 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-17 ساعت 08:11)sheghi نوشته:  
(2016-05-17 ساعت 00:10)optimist نوشته:  سلام

متاسفانه این دوست عزیزی که اسمشون در اومده اصلا شرایط ثبت نام رو نداشتن و شخصی که براشون ثبت نام کرده متاسفانه باعث از بین بردن شانس قبولی یه نفر که شرایطش رو داشته شده !!!

شما مطمئنید؟ پس لیست مشاغلی که دادن و خودشون گفتن یا دیپلم یا دو سال سابقه کار چیه؟ میشه یکی راهنمایی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-17 ساعت 22:01)alonak نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 21:01)babak12 نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 19:20)alonak نوشته:  سلام
دوستان بنده دیپلمم حسابداری بوده و 11 ساله هست.
کاردانی را تازه تموم کردم و در حال حاضر دانشجوی ترم دوم حسابداری هستم.
سوالم این هستش که آیا بنده نیازی به گرفتن مدرک پیش دانشگاهی دارم یا خیر؟
برای سفارت همراه بردن گواهی اشتغال به تحصیل، کارت دانشجویی کارشناسی یا اصل مدرک کاردانی کفایت میکنه؟
در زمان ثبت نام من گزینه داشتن مدرک دانشگاهی (قسمتUniversity Degree) را انتخاب کردم.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
باتشکر
همراه داشته باشيد ضرري نداره
تا اونجا كه يادم كسايي كه شرايط شما رو داشتن مدرك معادل  پيش دانشگاهي مي گرفتن كه بايد به اموزش دانشگاه مراجعه كنيد
مدرك ديپلم و مدرك معادل و كارداني بايد همراه داشته باشيد بهمراه ترجمه
تو فرمها اعلام مي كنيد در حال حاضر دانشجو هستيد پس يكي همراه داشته باشيد كفايت مي كنه
مشكلي نيست دوست عزيز الان هم مدرك دانشگاهي داريد

سلام babak12 جان ممنون از پاسختون

یک سوال دیگه :

سال گذشته کاردانی ام تمام شده و الان هم ترم دوم کارشناسی هستم، به دانشگاه مراجعه نمودم گفتند فقط می توانند مدرک موقت را به بنده بدهند و بصورتی باشد که قابل ترجمه هست، آیا با توجه به اینکه بنده دارای دیپلم یازده ساله هستم و الان هم نمی توانم اصل مدرک کاردانی را بگیرم برای ترجمه مدارک تحصیلی همین برگه موقت و گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی و ترجمه کارت دانشجویی کافی هست؟
بازم ممنون
خواهش مي كنم
بله دوست عزيز كفايت مي كنه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
پاسخ
تشکر کنندگان: alonak
با سلام خدمت دوستان عزیز
خانمم برنده اصلی هست و من هم زیر مجموعه
سوالی که دارم :
من فرم 260 رو پر کردم منتها توی قسمت ثبت مدارک تحصیلی ، تحصیلات خانمم رو فقط و فقط مدرک کارشناسیش رو وارد کردم . البته اصل تمامی مدارک از دیپلم - پیش دانشگاهی - کاردانی - کارشناسی همرو دارم ولی نمیدونستم که تمامی مدارک باید وارد بشه . الان نمیدونم ایمیل بزنم به kcc برای آنلاک کردن یا نه ؟لطفا اگر کسی اطلاعات دقیق داره راهنماییم کنه .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان