کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر وضعیت ساکنان آمریکا (Adjustment of Status)
در مورد بنك استيتمنت ميشه توضيح بديد كه كل پول بايد تو يه حساب باشه يا تو چندتا حساب هم ميتونه باشه؟ و اينكه حساب اگه چكينگ باشه اشكالي ايجاد نميكنه؟ يا حتما بايد سيوينگ باشه؟ نكته ديگه اينكه همه پول بايد تو حساب شخص برنده باشه يا ميتونه قسمتي از اون تو حساب همسر باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-29 ساعت 04:58)مهر٢٠١٧ نوشته:  در مورد بنك استيتمنت ميشه توضيح بديد كه كل پول بايد تو يه حساب باشه يا تو چندتا حساب هم ميتونه باشه؟ و اينكه حساب اگه چكينگ باشه اشكالي ايجاد نميكنه؟ يا حتما بايد سيوينگ باشه؟ نكته ديگه اينكه همه پول بايد تو حساب شخص برنده باشه يا ميتونه قسمتي از اون تو حساب همسر باشه؟

پول باید تو حساب شخص برنده باشه
اینکه تو checking باشه یا saving تفاوتی نداره
اینکه پول میتونه تو چندتا حساب باشه یا یک حساب اطلاعی ندارم. اما اگه خودم بخوام تحلیل کنم ترجیح میدم که همه تو یک حساب باشه تا یک وقت شک نکنند از این حساب پرینت گرفتم بعد پول منتقل کردم تو اون حساب و از اون یکی پرینت گرفتم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-29 ساعت 06:28)atm849 نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 04:58)مهر٢٠١٧ نوشته:  در مورد بنك استيتمنت ميشه توضيح بديد كه كل پول بايد تو يه حساب باشه يا تو چندتا حساب هم ميتونه باشه؟ و اينكه حساب اگه چكينگ باشه اشكالي ايجاد نميكنه؟ يا حتما بايد سيوينگ باشه؟ نكته ديگه اينكه همه پول بايد تو حساب شخص برنده باشه يا ميتونه قسمتي از اون تو حساب همسر باشه؟

اینکه پول میتونه تو چندتا حساب باشه یا یک حساب اطلاعی ندارم. اما اگه خودم بخوام تحلیل کنم ترجیح میدم که همه تو یک حساب باشه تا یک وقت شک نکنند از این حساب پرینت گرفتم بعد پول منتقل کردم تو اون حساب و از اون یکی پرینت گرفتم.

با توجه به اينكه بايد پولو از ايران برام بزنن اگه تو يه حساب باشه احتمال هست IRSمشكلي درست كنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام.اگربانک استیتمنت روبرای اجاره کردن خونه میخواهید,میتونید چندتاحساب رابهشون نشون بدید ولی حتما باید اسامی اون اشخاص هم در قرارداداجاره تان باشد .فرقی هم ندارد قسمتی ازپول درچکینگ باشد قسمتی درسیوینگ.موفق باشید
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-29 ساعت 09:56)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 06:28)atm849 نوشته:  

با توجه به اينكه بايد پولو از ايران برام بزنن اگه تو يه حساب باشه احتمال هست IRSمشكلي درست كنه؟

امکانش هست. برای بعضی از دوستان مشکل پیش اومده و باید ثابت میکردن که منبع پول از کجاست.
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧
(2016-07-29 ساعت 23:04)atm849 نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 09:56)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 06:28)atm849 نوشته:  پول باید تو حساب شخص برنده باشه

امکانش هست. برای بعضی از دوستان مشکل پیش اومده و باید ثابت میکردن که منبع پول از کجاست.
چه جوري اثبات كردن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-29 ساعت 18:20)lighthouse نوشته:  

سلام.اگربانک استیتمنت روبرای اجاره کردن خونه میخواهید,میتونید چندتاحساب رابهشون نشون بدید ولی حتما باید اسامی اون اشخاص هم در قرارداداجاره تان باشد .فرقی هم ندارد قسمتی ازپول درچکینگ باشد قسمتی درسیوینگ.موفق باشید

ممنون نه اين براي ارائه به uscis هست من كرديت دارم نيازي به بنك استيتمنت ندارم براي اجاره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-30 ساعت 00:19)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 23:04)atm849 نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 09:56)مهر٢٠١٧ نوشته:  با توجه به اينكه بايد پولو از ايران برام بزنن اگه تو يه حساب باشه احتمال هست IRSمشكلي درست كنه؟

چه جوري اثبات كردن؟
مدارک فروش خونه تو ایران را ترجمه کرد فرستاد براشون
پاسخ
(2016-07-30 ساعت 05:50)atm849 نوشته:  
(2016-07-30 ساعت 00:19)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 23:04)atm849 نوشته:  امکانش هست. برای بعضی از دوستان مشکل پیش اومده و باید ثابت میکردن که منبع پول از کجاست.
چه جوري اثبات كردن؟
مدارک فروش خونه تو ایران را ترجمه کرد فرستاد براشون

حساب بانكي از ايران هم براشون قابل قبوله اگه فيش پرداخت رو داشته باشيم كه به حساب صرافي ريختيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-30 ساعت 07:41)مهر٢٠١٧ نوشته:  حساب بانكي از ايران هم براشون قابل قبوله اگه فيش پرداخت رو داشته باشيم كه به حساب صرافي ريختيم؟

من اطلاعاتی ندارم. همه این موارد بر اساس کیس هایی هست که دیدم. موردی هم دیدم که از ایران از طریق صرافی ۲۰ هزار دلار فرستادن تو حسابشون و به هیچ مشکلی بر نخوردند. نمیشه نظر واحد داد که حتما پول را بلاک میکنند یا نه. به نظر من اگه از بانکتون هم سوال کنید بد نیست.
فروم انتقال پول از ایران به آمریکا و برعکس را بخونید شاید اطلاعات خوبی داشته باشه.
پاسخ
با این که میشه مدارک رو تقریبا یک ماه و نیم زودتر برای شیگاگو لاک باکس فرستاد اما به کسانی که سری اول کارنت می شوند توصیه شده که همون اول اکتبر مدارک رو بفرستند چون هنوز تو سال اداری ۲۰۱۶ هستیم و احتمال ریجکت کردن مدارک مربوط به سال ۲۰۱۷ هست.

به نقل از: فروم امیگریشن
پاسخ
تشکر کنندگان:
فرم هايي كه بايد پر كنيم براي نفر برنده است فقط يا بايد براي همسر هم پربشه؟همونهايي كه بايد بعد از كارنت شدن پر كنيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-04 ساعت 23:19)مهر٢٠١٧ نوشته:  فرم هايي كه بايد پر كنيم براي نفر برنده است فقط يا بايد براي همسر هم پربشه؟همونهايي كه بايد بعد از كارنت شدن پر كنيم؟

تو اون فایل اکسل. قسمت AOS Package فرم هارو نوشته که باید برای تمامی اعضای کیس پر بشه. بعد هم نوشته چه مدارکی از شخص برنده و چه مدارکی از همسر و فرزندان نیاز هست.
پاسخ
فرم i131 اجباري هست؟ يا فقط اگه احتمال خروج از كشور باشه بايد پر كنيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-06 ساعت 06:46)مهر٢٠١٧ نوشته:  فرم i131 اجباري هست؟ يا فقط اگه احتمال خروج از كشور باشه بايد پر كنيم؟

تنها فایده فرم i131 این هست که وقتی AOS اپرو بشه. تا زمانی که گرین کارت بیاد میتونید از آمریکا خارج بشید و اختیاری هست.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان