کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
(2016-10-12 ساعت 01:23)44296804 نوشته:  
(2016-10-10 ساعت 19:09)farbal_sh نوشته:  
(2016-10-10 ساعت 14:06)av62 نوشته:  
(2016-10-09 ساعت 16:18)mehr68 نوشته:  بله . ارسال كرديم. رسيده انكارا. چون ميگفتن ١٥ روز قبل مصاحبه بايد مدارك دستشون باشه.شما اسپانسر دارين؟ من اسپانسر دارم ولي نميدونم مدارك اسپانسر رو بفرستم يا نه. چون مي ترسم ap بشم. دارم سعي ميكنم تا اونجا كه بشه يك ضرب بشم. ولي فكر نميكنم همسرم يك ضرب بشه، چون ٣ ماه سربازي رفته

نه نگران نباشید ایشالله که یک ضرب بشید ، راستش من برادرم میخواست اسپانسر بشه ولی گفتم نیازی نیست همون تمکن مالی کافیه ، اگر همسرتون سه ماه رفتن سربازی مشکلی نیست یک ضرب ایشالله میگیرن ، نگران نباشید به امید خدا یک ضرب رو از الان زدید تو گوشش ، فقط یک ضرب شدید ما رو فراموش نکنید  Big Grin
موفق باشید
دوستان در مورد ارسال مدارک برای سفارت آنکارا
،باید اصل ترجمه ها رو بفرستیم یا کپی اونها رو
من اصل ترجمه ها رو فرستادم.
شماره کیس:  2017AS0XXX
تاریخ رویت قبولی:  MAY 3 / 2016‎
تعداد افراد کیس : 2 . برنده اصلی خودم.
کنسولگری : انکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:  MAY 10‎
کارنت شدن کیس: ‎ AUGUST 12‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎ august 22‎
تاریخ مصاحبه: ‎ 18 oct‎
نتیجه : يك ضرب ، همسر ap
مقصد : کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: alex2018
سلام ضمن تبریک میشه خواهش کنم مراحل ارسال مدارک رو کامل بفرمایید من هیجی نمیدونم؟ptt جیه و کجا و از چه طریقی باید ارسال کنم و ....؟
(2016-10-10 ساعت 20:00)mehr68 نوشته:  
(2016-10-10 ساعت 19:09)farbal_sh نوشته:  
(2016-10-10 ساعت 14:06)av62 نوشته:  نه نگران نباشید ایشالله که یک ضرب بشید ، راستش من برادرم میخواست اسپانسر بشه ولی گفتم نیازی نیست همون تمکن مالی کافیه ، اگر همسرتون سه ماه رفتن سربازی مشکلی نیست یک ضرب ایشالله میگیرن ، نگران نباشید به امید خدا یک ضرب رو از الان زدید تو گوشش ، فقط یک ضرب شدید ما رو فراموش نکنید  Big Grin
موفق باشید

be omid khoda  Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
خانم الناز دیروز (جمعه ) مدیکال داشته بدون تزریق واکسن شده 218 دلار

Cheghad shode?
[/quote]

۲۷۰ دلار
https://www.doctorun.com/en/fees
[/quote]
کیس نامبرحدود1400- روئیت قبولی 4 می - ارسال فرم24 می – کارنت شدن 12اگوست –مصاحبه 3 نوامبر-تعداد نفرات کیس دو نفر –برنده آقا –مصاحبه آنکارا -سربازی نیروی هوایی –شغل شرکت خصوصی
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2016-10-15 ساعت 09:24)s.keshmiri نوشته:  خانم الناز دیروز (جمعه ) مدیکال داشته بدون تزریق واکسن شده 218 دلار

Cheghad shode?

۲۷۰ دلار
https://www.doctorun.com/en/fees
[/quote]
[/quote]

سلام
تشکر از پاسخگویی شما
توی امضاء شما جای دو تا چیز خالی هست
محل سفارت ، نتیجه مصاحبه یا سفرنامه
تشکر فراوان
پیروز باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85
(2016-10-14 ساعت 01:13)mehr68 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 01:23)44296804 نوشته:  
(2016-10-10 ساعت 19:09)farbal_sh نوشته:  موفق باشید
دوستان در مورد ارسال مدارک برای سفارت آنکارا
،باید اصل ترجمه ها رو بفرستیم یا کپی اونها رو
من اصل ترجمه ها رو فرستادم.

سلام، باید اصل ترجمه ها فرستاده بشه و کپی اصل مدارک که به زبان فارسی هستند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. امروز هم وقت مديكال من رسيد. رفتيم طبقه ٤ . يه ٤٥ مين طول كشيد تا دكتر اومد. اسممون رو بر اساس كيس نامبر صدا كي كرد و ميرفيم عكس ميگرفت. و بعد يكي يكي صدا ميكرد براي دكتر. اول همسرم رفت معاينه شد و آمپول كزاز ديفتري زد هر چقد هم كه گفت من ٢ دوره رو زدم گوش نداد. چون براي عقدمون واسمون يك دوره رو ميزنه. و دوره بعدي براي لاتاري زديم. ( حتماً ٢ دوره رو توي برگه زرد بنويسيد ) و تست انتي بادي براي آبله. بعد از اون من رفتم. قد و وزنم را گرفت و بعد براي من هم مثل همسرم كزاز ديفتري زد و نست انتي بادي. بعد از اون رفتيم براي پزداخت پول كه ٣٤٠ دلار ٢ تاييمون شد. بعد رفتيم طبقه بالا. ازمايش خون و ادار و عكس از قفسه سينه گرفتيم . و اين هم ٣٠٥ دلار شد كه كل هزينه مديكال ما ٦٤٥ دلار هزينه مديكال داديم. اونجا نفس بكشين بايد هزينشو پرداخت كنين. اصلاً هم به حرفتون گوش نميده دكتر و كار خودشو مي كنه و ١٠٠٪‏ هم ١ حداقل ١ واكسن ميزنه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، hsh85
(2016-10-15 ساعت 21:34)mehr68 نوشته:  سلام. امروز هم وقت مديكال من رسيد. رفتيم طبقه ٤ . يه ٤٥ مين طول كشيد تا دكتر اومد. اسممون رو بر اساس كيس نامبر صدا كي كرد و ميرفيم عكس ميگرفت. و بعد يكي يكي صدا ميكرد براي دكتر. اول همسرم رفت معاينه شد و آمپول كزاز ديفتري زد هر چقد هم كه گفت من ٢ دوره رو زدم گوش نداد. چون براي عقدمون واسمون يك دوره رو ميزنه. و دوره بعدي براي لاتاري زديم. ( حتماً ٢ دوره رو توي برگه زرد بنويسيد ) و تست انتي بادي براي آبله. بعد از اون من رفتم. قد و وزنم را گرفت و بعد براي من هم مثل همسرم كزاز ديفتري زد و نست انتي بادي. بعد از اون رفتيم براي پزداخت پول كه ٣٤٠ دلار ٢ تاييمون شد. بعد رفتيم طبقه بالا. ازمايش خون و ادار و عكس از قفسه سينه گرفتيم . و اين هم ٣٠٥ دلار شد كه كل هزينه مديكال ما ٦٤٥ دلار هزينه مديكال داديم. اونجا نفس بكشين بايد هزينشو پرداخت كنين. اصلاً هم به حرفتون گوش نميده دكتر و كار خودشو مي كنه و ١٠٠٪‏ هم ١ حداقل ١ واكسن ميزنه

انشالله به امید ویزای یک ضرب
میشه لطف کنید مراحل ارسال مدارک و آدرس جایی که باید بفرستیم و مراحل آن را بفرمایید .آیا مدارک افراد همراه را نیز باید بفرستیم ؟ آیا از تهران که پست کردیم رسید پست کافی است برای اثبات اینکه مدارک رو فرستادیم چگونه بفهمیم که مدارک به دستشون رسیده ؟
قبلا از راهنمایی شما متشکرم .
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 21:34)mehr68 نوشته:  سلام. امروز هم وقت مديكال من رسيد. رفتيم طبقه ٤ . يه ٤٥ مين طول كشيد تا دكتر اومد. اسممون رو بر اساس كيس نامبر صدا كي كرد و ميرفيم عكس ميگرفت. و بعد يكي يكي صدا ميكرد براي دكتر. اول همسرم رفت معاينه شد و آمپول كزاز ديفتري زد هر چقد هم كه گفت من ٢ دوره رو زدم گوش نداد. چون براي عقدمون واسمون يك دوره رو ميزنه. و دوره بعدي براي لاتاري زديم. ( حتماً ٢ دوره رو توي برگه زرد بنويسيد ) و تست انتي بادي براي آبله. بعد از اون من رفتم. قد و وزنم را گرفت و بعد براي من هم مثل همسرم كزاز ديفتري زد و نست انتي بادي. بعد از اون رفتيم براي پزداخت پول كه ٣٤٠ دلار ٢ تاييمون شد. بعد رفتيم طبقه بالا. ازمايش خون و ادار و عكس از قفسه سينه گرفتيم . و اين هم ٣٠٥ دلار شد كه كل هزينه مديكال ما ٦٤٥ دلار هزينه مديكال داديم. اونجا نفس بكشين بايد هزينشو پرداخت كنين. اصلاً هم به حرفتون گوش نميده دكتر و كار خودشو مي كنه و ١٠٠٪‏ هم ١ حداقل ١ واكسن ميزنه

سلام و تشکر از توضیحات کامل شما
این دکتر آنکارا هم شورش رو در آورده
پول چاپ میکنه بی انصاف .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اره. حتي يه خانم و اقا بودن كه براي تمديد مديكال اومده بودن. تمام واكسن ها زده بود. باز هم واسشون زد و كزاز ديفتري و آبله
پاسخ
تشکر کنندگان:
یکی باید حوصله داشته باشه و شکایت این دکتر رو پیش سفارت یا مرجع بالاتری بکنه! بین امارات و ارمنستان فقط اینه که اینجوریه
واکسن td رو نمیدونم دوستان چندتا زدن ولی من تا الان دو تا زدم و یکی دیگه هم گفته که یک ماه قبل از مدیکال بیا بزن. البته من نه سربازی رفتم نه ازدواج کردم. اما چند روز دیگه که میخوام برم پاستور و اخریش رو بزنم یه بار دیگه باید برم دکتر و ازش بپرسم ببینم مطمئنه که 3 تا باید بزنم؟ یه ذره زیاد به نظر میرسه :دی البته خوبیش اینه رایگانه :دی
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
(2016-10-15 ساعت 22:05)mkb نوشته:  

میشه لطف کنید مراحل ارسال مدارک و آدرس جایی که باید بفرستیم و مراحل آن را بفرمایید .آیا مدارک افراد همراه را نیز باید بفرستیم ؟ آیا از تهران که پست کردیم رسید پست کافی است برای اثبات اینکه مدارک رو فرستادیم چگونه بفهمیم که مدارک به دستشون رسیده ؟

سلام. پست رو با dhl بفرسيد. تمام مدارك هم لازمه. و بفرستيد به آدرس سفارت( توي سايت سفارت آدرس را زده) با پست dhl كه بفرستيد تا لحظه رسيدن مدارك مي تونيد چك كنيد كه مداركتون الان در چه مرحله اي و كجا هستن.و رسيد پست هم كافيه براي اثبات
پاسخ
(2016-10-15 ساعت 23:33)farid993 نوشته:  یکی باید حوصله داشته باشه و شکایت این دکتر رو پیش سفارت یا مرجع بالاتری بکنه! بین امارات و ارمنستان فقط اینه که اینجوریه
واکسن td رو نمیدونم دوستان چندتا زدن ولی من تا الان دو تا زدم و یکی دیگه هم گفته که یک ماه قبل از مدیکال بیا بزن. البته من نه سربازی رفتم نه ازدواج کردم. اما چند روز دیگه که میخوام برم پاستور و اخریش رو بزنم یه بار دیگه باید برم دکتر و ازش بپرسم ببینم مطمئنه که 3 تا باید بزنم؟ یه ذره زیاد به نظر میرسه :دی البته خوبیش اینه رایگانه :دی

واكسن ت د كه ٢ مرحله است . ولي شما بزن ? هر چي واكسن بيشتر بهتر ?
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993
(2016-10-15 ساعت 23:35)mehr68 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 22:05)mkb نوشته:  

سلام. پست رو با dhl بفرسيد. تمام مدارك هم لازمه. و بفرستيد به آدرس سفارت( توي سايت سفارت آدرس را زده) با پست dhl كه بفرستيد تا لحظه رسيدن مدارك مي تونيد چك كنيد كه مداركتون الان در چه مرحله اي و كجا هستن.و رسيد پست هم كافيه براي اثبات

خیلی خیلی ممنون از لطف شما
انشالله خبر ویزای یک ضربتون رو بشنویم .
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: mehr68
(2016-10-15 ساعت 23:39)mehr68 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 23:33)farid993 نوشته:  یکی باید حوصله داشته باشه و شکایت این دکتر رو پیش سفارت یا مرجع بالاتری بکنه! بین امارات و ارمنستان فقط اینه که اینجوریه

پس نمیدونم چرا برای من سه تا نوشت خانوم دکتره Big Grin باید یه بار دیگه برم پیشش ولی خب به قول شما بد هم نیست! من میترسیدم که نکنه یه وقت زیادش بد باشه ولی خب وقتی این دکتر ترکه هی همینجوری میزنه پس احتمالا مشکلی نداره Big Grin
ولی چقدر حیف! اینجا td رایگانه ولی اونجا این اقا زرتی برمیداره میزنه و کلی هم پول میگیره.
اصلا ممکنه سفارت در جریان حرکات این اقا نباشه و تا حالا کسی بهشون خبر نداده باشه! فکر کنم بد نباشه اگه امسال دوستانی که میرن و ایشون واکسن اضافی بهشون میزنه یا تست انتی بادی پاستور رو قبول نمیکنه به سفارت ایمیل بزنن و توضیح بدن که ایشون داره این کار رو میکنه(با ذکر اینکه نکته که سفارت های ایروان و ابوظبی مدارک ایرانی رو قبول میکنند) و برگ زرد و تست انتی بادی رو هم ضمیمه کنن.
وقت زیادی نمیگیره حتی لازم نیست مدارک اسکن بشه و میشه با گوشی ازشون عکس انداخت و توی دو سه خط توضیح داد جریان رو. درسته که دیگه برای خودشون اتفاقی نمیوفته و پولی بهشون برگشت داده نمیشه ولی برای بقیه هموطن ها که با این همه سختی به دلیل نبود سفارت امریکا توی کشور مجبوریم بریم یه کشور غریبه و کلی هزینه الکی و ریسک و خطر بکنیم کار یه مقدار راحت تر بشه و انقدر راحت ما رو به خاطر ایرانی بودنمون اذیت نکنن امثال این اقای دکتر
شماره کیس: 2017AS000024xx
تعداد افراد: خودم
رویت قبولی: می
تکمیل فرم: 18 می
کارنت: 9 سپتامبر
نامه دوم: 21 سپتامبر
محل مصاحبه: انکارا تغییر به ابوظبی توسط KCC
تاریخ مصاحبه: 30 نوامبر(تعطیل رسمی در امارات) بعد ار ایمیل به سفارت تغییر به 29 نوامبر - سفارت 11 اکتبر تماس گرفت و ایمیل داد و رسما روز مصاحبه رو به 29 نوامبر تغییر داد
سربازی: معافیت پزشکی
نتیجه: دریافت یک ضرب ویزا
God Bless America Big Grin
پاسخ
(2016-10-15 ساعت 23:50)farid993 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 23:39)mehr68 نوشته:  

پس نمیدونم چرا برای من سه تا نوشت خانوم دکتره Big Grin باید یه بار دیگه برم پیشش ولی خب به قول شما بد هم نیست! من میترسیدم که نکنه یه وقت زیادش بد باشه ولی خب وقتی این دکتر ترکه هی همینجوری میزنه پس احتمالا مشکلی نداره Big Grin
ولی چقدر حیف! اینجا td رایگانه ولی اونجا این اقا زرتی برمیداره میزنه و کلی هم پول میگیره.
اصلا ممکنه سفارت در جریان حرکات این اقا نباشه و تا حالا کسی بهشون خبر نداده باشه! فکر کنم بد نباشه اگه امسال دوستانی که میرن و ایشون واکسن اضافی بهشون میزنه یا تست انتی بادی پاستور رو قبول نمیکنه به سفارت ایمیل بزنن و توضیح بدن که ایشون داره این کار رو میکنه(با ذکر اینکه نکته که سفارت های ایروان و ابوظبی مدارک ایرانی رو قبول میکنند) و برگ زرد و تست انتی بادی رو هم ضمیمه کنن.
وقت زیادی نمیگیره حتی لازم نیست مدارک اسکن بشه و میشه با گوشی ازشون عکس انداخت و توی دو سه خط توضیح داد جریان رو. درسته که دیگه برای خودشون اتفاقی نمیوفته و پولی بهشون برگشت داده نمیشه ولی برای بقیه هموطن ها که با این همه سختی به دلیل نبود سفارت آمریکا توی کشور مجبوریم بریم یه کشور غریبه و کلی هزینه الکی و ریسک و خطر بکنیم کار یه مقدار راحت تر بشه و انقدر راحت ما رو به خاطر ایرانی بودنمون اذیت نکنن امثال این اقای دکتر

والا چي بگم. ولي فكر نمي كنم بي اطلاع باشن. يعني من اينجور فكر ميكنم . هر چقدر كه به ما بگن پرداخت ميكنيم براي كارمون. اونا هم از اين موضوع نهايت نفع رو ميبرن
پاسخ
تشکر کنندگان: