کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
درود بر همه دوستان، دوستانی که مصاحبه نرفتن توجه داشته باشن تست انتی بادی از ایران به هیچ عنوان مورد قبول نیست ، اینجانب با توجه به اینکه تست انتی بادیم همراهم بود دکتر گفت برم تست انتی بادی تو یک طبقه بالاتر بدم ، دوستان برای من خانم دکتر اونگان بود و 100 دلار ویزیتش و ازمایشگاه هم 100 دلار و 155 لیر برای آزمایش خون ، اوره ، سینه و تست انتی بادی شد . ضمنا دکتر گفت فشار خونت بالاس ؟؟ که من گفتم نه بعد که گرفت گفت بالاس !!! کلا متاسفانه شما بایستی خوب بسرفید و پول به جیبشون بریزید . ولی به بعدش که ویزاتون رو میخواید بگیرید فکر کنید .............همه چی حل میشه ، البته به امید خدا
برنده : لاتاری ‎2017‎
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
تاریخ در یافت نامه دوم : 23 سپتامبر
زمان مصاحبه 3 نوامبر
کیس نامبر ‎2017AS000002xx‎
محل مصاحبه : انکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، mehdibaskoly
(2016-11-01 ساعت 16:25)av62 نوشته:  درود بر همه دوستان، دوستانی که مصاحبه نرفتن توجه داشته باشن تست انتی بادی از ایران به هیچ عنوان مورد قبول نیست ، اینجانب با توجه به اینکه تست انتی بادیم همراهم بود دکتر گفت برم تست انتی بادی تو یک طبقه بالاتر بدم ، دوستان برای من خانم دکتر اونگان بود و 100 دلار ویزیتش و ازمایشگاه هم 100 دلار و 155 لیر برای آزمایش خون ، اوره ، سینه و تست انتی بادی شد . ضمنا دکتر گفت فشار خونت بالاس ؟؟ که من گفتم نه بعد که گرفت گفت بالاس !!! کلا متاسفانه شما بایستی خوب بسرفید و پول به جیبشون بریزید . ولی به بعدش که ویزاتون رو میخواید بگیرید فکر کنید .............همه چی حل میشه ، البته به امید خدا

سلام
ما اگر جمعه مدیکال داشته باشیم آیا تا شنیه ظهر جواب میدن ؟ یا باید زودتر بریم آنکارا؟
لطفا راهنمایی بفرمایید .
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: فام مج
(2016-11-01 ساعت 23:31)mkb نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 16:25)av62 نوشته:  درود بر همه دوستان، دوستانی که مصاحبه نرفتن توجه داشته باشن تست انتی بادی از ایران به هیچ عنوان مورد قبول نیست ، اینجانب با توجه به اینکه تست انتی بادیم همراهم بود دکتر گفت برم تست انتی بادی تو یک طبقه بالاتر بدم ، دوستان برای من خانم دکتر اونگان بود و 100 دلار ویزیتش و ازمایشگاه هم 100 دلار و 155 لیر برای آزمایش خون ، اوره ، سینه و تست انتی بادی شد . ضمنا دکتر گفت فشار خونت بالاس ؟؟ که من گفتم نه بعد که گرفت گفت بالاس !!! کلا متاسفانه شما بایستی خوب بسرفید و پول به جیبشون بریزید . ولی به بعدش که ویزاتون رو میخواید بگیرید فکر کنید .............همه چی حل میشه ، البته به امید خدا

سلام
ما اگر جمعه مدیکال داشته باشیم آیا تا شنیه ظهر جواب میدن ؟ یا باید زودتر بریم آنکارا؟
لطفا راهنمایی بفرمایید .

درود براتون پرسیدم منشی دکتر گفت ما شنبه ها از 9 تا 13 بازیم اما یکشنبه بکل تعطیل هستیم ، جواب آزمایش همه را هم ساعت 4 بعد از ظهر فردای روز آزمایش داد حالا برنامه ریزی با خودتون ببینید کدام زمان بهتره که بگیرید ، پیروز باشید
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
زمان مصاحبه 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888

سلام
لطفا راهنمایی بفرمایید .

درود براتون پرسیدم منشی دکتر گفت ما شنبه ها از 9 تا 13 بازیم اما یکشنبه بکل تعطیل هستیم ، جواب آزمایش همه را هم ساعت 4 بعد از ظهر فردای روز آزمایش داد حالا برنامه ریزی با خودتون ببینید کدام زمان بهتره که بگیرید ، پیروز باشید
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
زمان مصاحبه 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: m_vaziran ، Paniz888
(2016-11-02 ساعت 22:59)av62 نوشته:  

سلام
لطفا راهنمایی بفرمایید .

سلام
خیلی خیلی ممنون از پیگیریتون
با این قلب مهربونی که دارید انشالله فردا یک ضرب میگیرید .
موفق باشید .
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: av62 ، Paniz888
(2016-11-02 ساعت 23:20)mkb نوشته:  
(2016-11-02 ساعت 22:59)av62 نوشته:  
(2016-11-01 ساعت 23:31)mkb نوشته:  سلام
لطفا راهنمایی بفرمایید .

سلام
موفق باشید .

با دعای شما یکضرب شدم Shy به امید خدا برای شما
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
زمان مصاحبه 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، sabmn ، Paniz888 ، Alferedodiestefano ، AbbasHTC ، MOZHDEHHHHHH ، moh.moh
دوستان گل نگران نباشید شاید هیچکس مث من استرس نداشت وقتی اصل ترجمه یکی از مدارکم رو نبرده بودم ، که البته شبونه تونستم کپی  بگیرم ولی اونجا اصلش رو خواستن که البته من اصلش رو براشون ارسال کرده بودم از اونجا حل شد . خدا رو شکر .

مراحل سفارت:
وقت مصاحبه من ساعت 7 و 30 دقیقه بود بماند به ما گفتن روبروی در سفارت وای نیاستید ، و مارو گفتن اونور خیابون به نوبت بیاستید، تا ساعت 7 و 15 یکدفعه مامور ترک گفت 7 و نیمی ها بیان یکدفعه ترک و ایرانی هجوم بردن سمت صف من که اول صف بودم شدم نفر 6 ام یا 7 ام صف ، هیچ وسیله فلزی نبرید و همچنین کیسه و موبایل و غیره ، چون اونجا حسابی میگردنتون و داستان میشه براتون ، فقط مدارکتون رو تو یه پوشه ببرید  

رفتیم داخل یک خانم ایرانی و یک اقای ترک پاسپورت شما و عکس شما رو میگیرن و بتون شماره میدن که شماره من 2 بود اونجا فهمیدم حدود 100 تای اول لاتاری و بقیه کتگوری های دیگن . بهترینش ماییم   Big Grin

اول یک باجه اصل مدارک شما رو میخواد باجه 10 برای من بود که اونجا به من گفت اصل ترجمه سربازیت !؟ گفتم این کپیش هست اصلش رو براتون ارسال کردم ، بعد گفت منتظر باش تا صدات کنم ....... بعد یه 30 دقیقه صدام کرد عقدنامم و مدارک تحصیلیم و بقیه مدارک خواسته شده را ازم خواست ( همه اصل و اصل ترجمه ) گفت بشین تا صدات کنن

بعد یه یک ربعی باجه 7 ازم 330 دلار را خواست ، بعد شمردن پول گفت بشین ،

بعد 20 دقیقه باجه 6 بام به زبان پارسی مصاحبه کرد به این نحو :

1- قسم بخور که جز حقیقت چیزی نمیگویی
2- انگشت نگاری ، اول چهار انگشت چپ و بعد چهار انگشت راست و بعدشم دو تا شصت
3- ازم پرسید خانمت الان کجاس ؟ گفتم ایرانه ! گفت چرا با تو نیومد ؟ گفتم گرین کارت داره ! گفت چجور رفت آمریکا گفتم لاتاری
4- کجا کار میکردی ؟
5-تمام کپی مدارک و اصل رو تحویل داد و اصل ترجمه ها رو نگه داشت گفت پاست دو روز کاری طول میکشه که آماده شه ! حالا  اقامتم رو تمدید کردم تا به امید خدا شنبه دست کم برم پست تحویل بگیرم .

دوستان حتی اگرم ap بخورید باز ارزش داره و ویزاتون حاضره و فکر ریجکت شدن رو به هیچ وجه نکنید که احتمالش 1 در میلیارده . امید وارم همتون براتون بهترینها رقم بخوره .
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
زمان مصاحبه 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، Tero.guy ، Paniz888 ، فام مج ، saeidsh ، storagemeter ، hsh85 ، sheghi ، mehdibaskoly ، moh.moh
(2016-11-03 ساعت 14:44)grimfandango نوشته:  
(2016-11-03 ساعت 14:21)av62 نوشته:  دوستان گل نگران نباشید شاید هیچکس مث من استرس نداشت وقتی اصل ترجمه یکی از مدارکم رو نبرده بودم ، که البته شبونه تونستم کپی  بگیرم ولی اونجا اصلش رو خواستن که البته من اصلش رو براشون ارسال کرده بودم از اونجا حل شد . خدا رو شکر .

مراحل سفارت:
وقت مصاحبه من ساعت 7 و 30 دقیقه بود بماند به ما گفتن روبروی در سفارت وای نیاستید ، و مارو گفتن اونور خیابون به نوبت بیاستید، تا ساعت 7 و 15 یکدفعه مامور ترک گفت 7 و نیمی ها بیان یکدفعه ترک و ایرانی هجوم بردن سمت صف من که اول صف بودم شدم نفر 6 ام یا 7 ام صف ، هیچ وسیله فلزی نبرید و همچنین کیسه و موبایل و غیره ، چون اونجا حسابی میگردنتون و داستان میشه براتون ، فقط مدارکتون رو تو یه پوشه ببرید  

رفتیم داخل یک خانم ایرانی و یک اقای ترک پاسپورت شما و عکس شما رو میگیرن و بتون شماره میدن که شماره من 2 بود اونجا فهمیدم حدود 100 تای اول لاتاری و بقیه کتگوری های دیگن . بهترینش ماییم   Big Grin

اول یک باجه اصل مدارک شما رو میخواد باجه 10 برای من بود که اونجا به من گفت اصل ترجمه سربازیت !؟ گفتم این کپیش هست اصلش رو براتون ارسال کردم ، بعد گفت منتظر باش تا صدات کنم ....... بعد یه 30 دقیقه صدام کرد عقدنامم و مدارک تحصیلیم و بقیه مدارک خواسته شده را ازم خواست ( همه اصل و اصل ترجمه ) گفت بشین تا صدات کنن

بعد یه یک ربعی باجه 7 ازم 330 دلار را خواست ، بعد شمردن پول گفت بشین ،

بعد 20 دقیقه باجه 6 بام به زبان پارسی مصاحبه کرد به این نحو :

1- قسم بخور که جز حقیقت چیزی نمیگویی
2- انگشت نگاری ، اول چهار انگشت چپ و بعد چهار انگشت راست و بعدشم دو تا شصت
3- ازم پرسید خانمت الان کجاس ؟ گفتم ایرانه ! گفت چرا با تو نیومد ؟ گفتم گرین کارت داره ! گفت چجور رفت آمریکا گفتم لاتاری
4- کجا کار میکردی ؟
5-تمام کپی مدارک و اصل رو تحویل داد و اصل ترجمه ها رو نگه داشت گفت پاست دو روز کاری طول میکشه که آماده شه ! حالا  اقامتم رو تمدید کردم تا به امید خدا شنبه دست کم برم پست تحویل بگیرم .

دوستان حتی اگرم ap بخورید باز ارزش داره و ویزاتون حاضره و فکر ریجکت شدن رو به هیچ وجه نکنید که احتمالش 1 در میلیارده . امید وارم همتون براتون بهترینها رقم بخوره .

سلام دوست عزیز مبارکااااا باشه  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

امیدوارم موفق تر باشی در آینده هم.

فقط یه چیز کوچیک . ماهارم دعا کن .

Wink  Wink  Wink  Wink  Big Grin

سپاس فراوان شما شک نکن با شرایط شما یکضرب رو شاخشه Big Grin
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
زمان مصاحبه 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2016-11-03 ساعت 14:01)av62 نوشته:  
(2016-11-02 ساعت 22:59)av62 نوشته:  درود براتون پرسیدم منشی دکتر گفت ما شنبه ها از 9 تا 13 بازیم اما یکشنبه بکل تعطیل هستیم ، جواب آزمایش همه را هم ساعت 4 بعد از ظهر فردای روز آزمایش داد حالا برنامه ریزی با خودتون ببینید کدام زمان بهتره که بگیرید ، پیروز باشید

سلام
موفق باشید .

با دعای شما یکضرب شدم  Shy  به امید خدا برای شما

سلام
خیلی خیلی خوشحال شدم به سلامتی موفق باشید .

پاسخ
تشکر کنندگان: av62
(2016-11-02 ساعت 22:59)av62 نوشته:  درود براتون پرسیدم منشی دکتر گفت ما شنبه ها از 9 تا 13 بازیم اما یکشنبه بکل تعطیل هستیم ، جواب آزمایش همه را هم ساعت 4 بعد از ظهر فردای روز آزمایش داد حالا برنامه ریزی با خودتون ببینید کدام زمان بهتره که بگیرید ، پیروز باشید

سلام
موفق باشید .

جسارتا سن شما چند سال هست؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-04 ساعت 07:22)AbbasHTC نوشته:  
(2016-11-02 ساعت 23:20)mkb نوشته:  سلام
موفق باشید .

خواهش ، من ٣٤ سالم هست
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
زمان مصاحبه 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-04 ساعت 13:01)av62 نوشته:  
(2016-11-04 ساعت 07:22)AbbasHTC نوشته:  
(2016-11-03 ساعت 14:01)av62 نوشته:  با دعای شما یکضرب شدم  Shy  به امید خدا برای شما

خواهش ، من ٣٤ سالم هست
خوش به سعادتت
واسه من و خانواده ام هم دعا کن .
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: av62
(2016-11-04 ساعت 16:00)Paniz888 نوشته:  
(2016-11-04 ساعت 13:01)av62 نوشته:  
(2016-11-04 ساعت 07:22)AbbasHTC نوشته:  جسارتا سن شما چند سال هست؟؟

خواهش ، من ٣٤ سالم هست
خوش به سعادتت
واسه من و خانواده ام هم دعا کن .

حتما پانیز خانم امیدوارم برای شما و خانواده محترمتون هم هر چه زودتر رقم بخوره که آسوده بشید، شاید باورتون نشه کنار کیس من کیس 1000 هم بود پس همه چی بسته به کیس نیست ، مطمعن باشید برای شما هم زودتر از اونی که فکر کنید رقم میخوره Smile
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
زمان مصاحبه 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، AbbasHTC
دوستان گلم نکته ای در مورد پست پاسپورت و روند کاری خودم بگم که خدای نکرده اگر شما هم مث من بودید نگران نشید :

روز پنجشنبه من رفتم مصاحبه که به من آفیسرم گفت پاس شما 2 روز کاری زمان میبره حاضر شه ! به من یک لینک داد که از اونجا چک کنم که تا به امروز این لینک خطا میده !! روز جمعه هرچی سایت بود چک میکردم میزد کیس نامبر شما اشتباه میباشد !!!! حال من بلیطم را برای یکشنبه اوکی کرده بودم .... این حین یکسری از دوستان میامدن مگفتن شما تا پنجشنبه اینجایی بلیط و هتلت را تمدید کن !!! روز شنبه ساعت 7 و 11 دقیقه ایمیل اومد از سفارت که شما تا 24 ساعت دیگه پاستون حاضره !!!! من امروز که همان شنبه باشد ساعت 14 و 20 دقیقه رفتم پست همه ایرانی ها جمع بودن پرسیدم جریان چیه که گفتن اسممون رو دادیم گفته باید وایسید .... مامور ترکی که باجه 20 بود یک کلاسر پر از برگه انداخت جلو یکی از دوستان !!! برگه هر کی اونجا بود یعنی پاسش اومده بود ، که باید پس از نوشتن اسمش و امضا اونو تحویل همون مامور میداد تا پاسش رو بگیره .......... دوستان بهترین حالت برای ویزا و حتی تحویل پاسپورت ما هستیم و به امید خدا همتون یکضرب و کلیر میشید نگران نباشید  Big Grin  ...... بیچاره الان یک خانمی با من تو هتل هست از یک کتگوری دیگه 3 هفتس ترکیه منتظره تا پاسش بیاد !!!! براش همگی دعا کنید زور داره مملکت غربت دور از همسر و بچه هاش

راستی اضافه کنم من از اینکه پست یکشنبه هم باز باشه اطلاعی ندارم اما شما قبلش بپرسید : پست من این آدرسش بود :
PTT YENİŞEHİRPTT : نام شعبه
ANK.
MERKEZI
MITHATPASA KÜLTÜR, ANKARA, ÇANKAYA 06441 TR : آدرس
تعداد افراد خودم
رویت قبولی 8 may‎
ارسال فرمها 23 may‎
زمان مصاحبه 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، Paniz888 ، mehdibaskoly ، saeidsh ، amir_esp
(2016-11-05 ساعت 19:19)av62 نوشته:  دوستان گلم نکته ای در مورد پست پاسپورت و روند کاری خودم بگم که خدای نکرده اگر شما هم مث من بودید نگران نشید :

روز پنجشنبه من رفتم مصاحبه که به من آفیسرم گفت پاس شما 2 روز کاری زمان میبره حاضر شه ! به من یک لینک داد که از اونجا چک کنم که تا به امروز این لینک خطا میده !! روز جمعه هرچی سایت بود چک میکردم میزد کیس نامبر شما اشتباه میباشد !!!! حال من بلیطم را برای یکشنبه اوکی کرده بودم .... این حین یکسری از دوستان میامدن مگفتن شما تا پنجشنبه اینجایی بلیط و هتلت را تمدید کن !!! روز شنبه ساعت 7 و 11 دقیقه ایمیل اومد از سفارت که شما تا 24 ساعت دیگه پاستون حاضره !!!! من امروز که همان شنبه باشد ساعت 14 و 20 دقیقه رفتم پست همه ایرانی ها جمع بودن پرسیدم جریان چیه که گفتن اسممون رو دادیم گفته باید وایسید .... مامور ترکی که باجه 20 بود یک کلاسر پر از برگه انداخت جلو یکی از دوستان !!! برگه هر کی اونجا بود یعنی پاسش اومده بود ، که باید پس از نوشتن اسمش و امضا اونو تحویل همون مامور میداد تا پاسش رو بگیره .......... دوستان بهترین حالت برای ویزا و حتی تحویل پاسپورت ما هستیم و به امید خدا همتون یکضرب و کلیر میشید نگران نباشید  Big Grin  ...... بیچاره الان یک خانمی با من تو هتل هست از یک کتگوری دیگه 3 هفتس ترکیه منتظره تا پاسش بیاد !!!! براش همگی دعا کنید زور داره مملکت غربت دور از همسر و بچه هاش

راستی اضافه کنم من از اینکه پست یکشنبه هم باز باشه اطلاعی ندارم اما شما قبلش بپرسید : پست من این آدرسش بود :

PTT YENİŞEHİRPTT : نام شعبه
ANK.
MERKEZI
MITHATPASA KÜLTÜR, ANKARA, ÇANKAYA 06441 TR : آدرس

سلام
ببخشید یه سوال داشتم در قسمتC/o Name در فرم contact sheet منظور چیه ؟چه اطلاعاتی باید بنویسیم ؟و اگر شماره تلفن آمریکا نداریم باید چه شماره ای رو بنویسیم ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان