کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مدیکال، مصاحبه و سایر امور مرتبط با سفارت
سلام
هزينه سفارت همون ٣٣٠ دلاره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-03 ساعت 08:28)Frnz نوشته:  سلام
هزينه سفارت همون ٣٣٠ دلاره ؟

بله برا هر نفر ٣٣٠ دلار هستش..البته يه چند دلاري با خودتون داشته باشين كه اگه نياز شد از بوفه سفارت استفاده كنين....
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، MOZHDEHHHHHH
سلام
 مرسی از مطالب خوبی که به اشتراک گذاشتید. من میخوام بعنوان همراه مادرم(برنده و مسن هستن) روز مصاحبه (6 دسامبر)با ایشون باشم.آیا لازمه از قبل کاری انجام بدم؟ یا اینکه میتونم باایشون وارد سفارت بشم و زمان مصاحبه کنارشون باشم؟
ممنون از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-03 ساعت 23:37)narcciss نوشته:  سلام
 مرسی از مطالب خوبی که به اشتراک گذاشتید. من میخوام بعنوان همراه مادرم(برنده و مسن هستن) روز مصاحبه (6 دسامبر)با ایشون باشم.آیا لازمه از قبل کاری انجام بدم؟ یا اینکه میتونم باایشون وارد سفارت بشم و زمان مصاحبه کنارشون باشم؟
ممنون از راهنماییتون

سلام

بطور معمول فقط شخص مصاحبه شونده اجازه داره وارد سفارت بشه، اما چون شرایط شما خاص محسوب میشه و با توجه به سن مادرتون، به احتمال خیلی زیاد می تونین همراهشون وارد بشین. اما بهرحال بهتره از قبل با سفارت مکاتبه کنین و موضوع رو به اطلاعشون برسونین. اگر پاسخ دادن و گفتن مشکلی نیست حتماً از جوابشون پرینت تهیه کنین و روز مصاحبه با خودتون ببرین که دم در به افسر نگهبان نشون بدین.
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،
لطفا برای من هم شماره تماس م.الف خانم  رو با پیام خصوصی بفرستید.
سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان: Alferedodiestefano
دوستان چند تا نکته که شاید همه می دونین اما به نظرم خوبه یکبار دیگه اینجا نوشته بشه:

1. بیمارستان NMC در ابوظبی قبلاً جواب آزمایش های مدیکال رو یک روزه می داد، اما از اول اکتر (به دلیل اضافه شدن دو تست جدید) سه روزه میده (چون میفرسته دوبی برای آزمایش). این زمان رو در برنامه ریزی های سفرتون در نظر بگیرین.

2. حتماً از قبل (هر چه زودتر بهتر) از طریق ایمیل یا تلفن ازشون وقت بگیرین و اسم خودتون رو ثبت کنین. با اینکه گفتن هر روز به غیر از جمعه ها بیمارستان بازه، اما ممکنه دکتر مدیکال یک روزهایی حضور نداشته باشه. حتماً تماس بگیرین، رزرو کنین و بعد بلیت و هتل و... رو تهیه کنین.

3. هزینۀ مدیکال از اول اکتبر به 975 درهم (دوبی) و 985 درهم (ابوظبی) به ازای هر نفر بزرگسال افزایش پیدا کرده. این هزینۀ استاندارد هست و در صورتی که تشخیص بدن باید واکسن بزنین، هزینه های واکسن به این مبلغ اضافه میشه.

4. بیمارستان دوبی از شما 6 تا عکس 3.5 در 4.5 سانتیمتر می خواد (استاندارد عکس شینگن) و بیمارستان ابوظبی 5 در 5 (استاندارد آمریکایی). به هر عکاسی بگین دقیقاً بلدن.

5. برای روز مدیکال حتماً یک نسخه از نامۀ تعیین تاریخ مصاحبۀ سفارت رو همراه داشته باشین.

6. ترجیحاً اول وقت، یعنی ساعت 8 صبح، اونجا باشین. هر چی زودتر باشین زودتر کارتون انجام میشه.

7. برای مدیکال ناشتا بودن لازم نیست.

8. بیمارستان NMC دوبی اگر مدیکال شما قبل ظهر تموم بشه، نتیجه رو فردا بعد از ظهر بهتون تحویل می ده؛ اگر مدیکال بعد از ظهر تموم بشه پس فردا ظهرش بهتون میده. این رو در برنامه ریزی ها لحاظ کنین. ضمن اینکه با پرداخت حدود 400 درهم بیشتر به ازای هر نفر می تونین ازشون بخواین جواب رو یک روزه آماده کنن که در این صورت عصر همون روز یا نهایتاً فردا ظهرش بهتون تحویل میدن.

9. مدیکال هر روز هفته به غیر از جمعه ها انجام میشه، ولی تاکید می کنم که حتما از قبل تماس بگیرین و روز و ساعتش رو هماهنگ کنین.

اگه نکتۀ دیگه ای به ذهنتون میرسه که فکر می کنین به اشتراک گذاشتنش مفیده زیر همین پست اضافه کنین.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، sheghi ، ekhveh ، فرناز٥٧ ، MORIMA ، Liliom21 ، farid993 ، ali.b ، omid1313 ، feidom30 ، MOZHDEHHHHHH ، arashmx ، hosseinkht ، amirho
دوستان من امروز مصاحبه داشتم و ويزامو گرفتم ، اگه كسي سوالي داشته باشه خوشحال ميشم بتونم كمك كنم
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، sabmn ، MOZHDEHHHHHH ، babak12 ، ekhveh ، ssahar ، farid993 ، Lilimamali ، omid1313 ، ranaghg ، omidL
(2016-11-06 ساعت 17:25)Frnz نوشته:  دوستان من امروز مصاحبه داشتم و ويزامو گرفتم ، اگه كسي سوالي داشته باشه خوشحال ميشم بتونم كمك كنم

سلام تبریک لطفا درباره تحصیلات و کار و بقیه شرایطتون و درباره مصاحبه و سوالات بنویسید
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-06 ساعت 17:25)Frnz نوشته:  دوستان من امروز مصاحبه داشتم و ويزامو گرفتم ، اگه كسي سوالي داشته باشه خوشحال ميشم بتونم كمك كنم

سلام تبريك بسيار به شما. لطفن درمورد شرايط كيستون مثل تحصيلات و دانشگاه، شغل و تعداد سفراي خارجي و سوالاتي كه تو مصاحبه ازتون پرسيدن بهمون بگين.
تشكر فراوان.
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-06 ساعت 17:50)sabmn نوشته:  

سلام تبریک لطفا درباره تحصیلات و کار و بقیه شرایطتون و درباره مصاحبه و سوالات بنویسید
تحصيلات كارشناسي فيزيك ( كه من حدس ميزدم يه ضرب ندن به خاطر اين)
كار نكردم چون تازه كارشناسيم تموم شده !
اما سوالا:
كسي رو امريكا داريد؟
نسبتش يا نحوه اشنايي( اگه بگيد دوستي داريد اونجا)
شغل پدر و مادر
ادرس جايي كه در امريكا ميريد
سفرهايي كه رفتيد
كارت ملي لازم نداريد ،
در ضمن امروز سفارت به مشكل خورد سيستمش و گفت بريد و بعدا بيايد ! براي همين حتما يه شماره موبايل همراهتون باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، MOZHDEHHHHHH ، babak12 ، ekhveh ، farid993 ، omid1313
(2016-11-06 ساعت 18:36)Frnz نوشته:  
(2016-11-06 ساعت 17:50)sabmn نوشته:  

اما سوالا:
كسي رو امريكا داريد؟
شغل پدر و مادر
سفرهايي كه رفتيد
كارت ملي لازم نداريد ،
در ضمن امروز سفارت به مشكل خورد سيستمش و گفت بريد و بعدا بيايد ! براي همين حتما يه شماره موبايل همراهتون باشه

سلام و تبریک فراوان

میشه لطفاً بفرمایید نوع ویزای شما چی بود؟

همینطور اگر امکانش هست بفرمایید شما مجرد هستین یا متاهل؟

بعد گفتن برید بعداً بیاین یعنی یک روز دیگه؟ یا همون روز یه ساعت دیگه؟
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-06 ساعت 19:20)hesgan نوشته:  
(2016-11-06 ساعت 18:36)Frnz نوشته:  
(2016-11-06 ساعت 17:50)sabmn نوشته:  سلام تبریک لطفا درباره تحصیلات و کار و بقیه شرایطتون و درباره مصاحبه و سوالات بنویسید
اما سوالا:
كسي رو امريكا داريد؟
شغل پدر و مادر
سفرهايي كه رفتيد
كارت ملي لازم نداريد ،

سلام و تبریک فراوان

میشه لطفاً بفرمایید نوع ویزای شما چی بود؟

همینطور اگر امکانش هست بفرمایید شما مجرد هستین یا متاهل؟

بعد گفتن برید بعداً بیاین یعنی یک روز دیگه؟ یا همون روز یه ساعت دیگه؟

نوع ويزا كه مهاجرتي!
گفتن از يك ساعت تا ٢٤ ساعت بعد اطلاع ميده سفارت ، كه بعد از يك ساعت اطلاع دادن . اين اتفاق به احتمال زياد تكرار نميشه ولي محض احتياط
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan ، ekhveh
دوستان ميشه لطف كنيد لينك تاپيك كليرينس بچه ها ٢٠١٧ رو بهم بگين؟همچين تاپيكي رو من پيدا نكردم.به نظرم اين تاپيك براي افرادي مثل من كه الان در انتظار كليير شدن كمك خوبي باشه
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-06 ساعت 00:31)hesgan نوشته:  دوستان چند تا نکته که شاید همه می دونین اما به نظرم خوبه یکبار دیگه اینجا نوشته بشه:

1. بیمارستان NMC در ابوظبی قبلاً جواب آزمایش های مدیکال رو یک روزه می داد، اما از اول اکتر (به دلیل اضافه شدن دو تست جدید) سه روزه میده (چون میفرسته دوبی برای آزمایش). این زمان رو در برنامه ریزی های سفرتون در نظر بگیرین.

2. حتماً از قبل (هر چه زودتر بهتر) از طریق ایمیل یا تلفن ازشون وقت بگیرین و اسم خودتون رو ثبت کنین. با اینکه گفتن هر روز به غیر از جمعه ها بیمارستان بازه، اما ممکنه دکتر مدیکال یک روزهایی حضور نداشته باشه. حتماً تماس بگیرین، رزرو کنین و بعد بلیت و هتل و... رو تهیه کنین.

3. هزینۀ مدیکال از اول اکتبر به 975 درهم (دوبی) و 985 درهم (ابوظبی) به ازای هر نفر بزرگسال افزایش پیدا کرده. این هزینۀ استاندارد هست و در صورتی که تشخیص بدن باید واکسن بزنین، هزینه های واکسن به این مبلغ اضافه میشه.

4. بیمارستان دوبی از شما 6 تا عکس 3.5 در 4.5 سانتیمتر می خواد (استاندارد عکس شینگن) و بیمارستان ابوظبی 5 در 5 (استاندارد آمریکایی). به هر عکاسی بگین دقیقاً بلدن.

5. برای روز مدیکال حتماً یک نسخه از نامۀ تعیین تاریخ مصاحبۀ سفارت رو همراه داشته باشین.

6. ترجیحاً اول وقت، یعنی ساعت 8 صبح، اونجا باشین. هر چی زودتر باشین زودتر کارتون انجام میشه.

8. بیمارستان NMC دوبی اگر مدیکال شما قبل ظهر تموم بشه، نتیجه رو فردا بعد از ظهر بهتون تحویل می ده؛ اگر مدیکال بعد از ظهر تموم بشه پس فردا ظهرش بهتون میده. این رو در برنامه ریزی ها لحاظ کنین. ضمن اینکه با پرداخت حدود 400 درهم بیشتر به ازای هر نفر می تونین ازشون بخواین جواب رو یک روزه آماده کنن که در این صورت عصر همون روز یا نهایتاً فردا ظهرش بهتون تحویل میدن.

9. مدیکال هر روز هفته به غیر از جمعه ها انجام میشه، ولی تاکید می کنم که حتما از قبل تماس بگیرین و روز و ساعتش رو هماهنگ کنین.

اگه نکتۀ دیگه ای به ذهنتون میرسه که فکر می کنین به اشتراک گذاشتنش مفیده زیر همین پست اضافه کنین.

ببخشید برای سفارت و مدیکال جمعا چند قطعه عکس لازمه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-06 ساعت 00:31)hesgan نوشته:  دوستان چند تا نکته که شاید همه می دونین اما به نظرم خوبه یکبار دیگه اینجا نوشته بشه:

NMC دبی چند روزه جواب میده؟من دوشنبه ساعت هشت صبح مصاحبه دارم،دقیقا کی باید برم برای مدیکال که جوابش برای روز مصاحبه آماده باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان