کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در تکمیل فرم ثبت نام و یا فرم DS-260
(2016-06-05 ساعت 23:04)Mehrzad1355 نوشته:  
(2016-06-05 ساعت 20:32)grimfandango نوشته:  
(2016-06-05 ساعت 19:58)Mehrzad1355 نوشته:  با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزيز

بنده خانمم از برنده لاتاري ٢٠١٧ هستند ،

فرم ايشان و خودم و هر دو فرزندم را خودم همون اوايل پر كردم.
الان كه متوجه شدم در اين سوال جواب نه را دادم :
‎Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?‎
و من اصلا منظورش را نفهميدم و جواب را NO زدم.

الان سوالم اينه كه ايا براي تغيير دادن جواب از NO به ‎yes ,‎ بايد تقاضاي انلاك كنم ؟ يا اينكه به ‎kcc‎ ايمل بزنم و اطلاع بدهم؟
ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد...

سلام دوست عزیز

ضمن تبریک باید بگم با توجه به اینکه من سعی کردم کامنت های دوستان رو در این زمینه بخونم منطقی هست که جواب رو yes میزدید چون در هر صورت مجبور به تکمیل واکسنها و ارائه  کارت زرد واکسیناسیون به پزشک معتمد سفارت  هستید.  اما اینکه جواب رو no زدید و احیانا  توضیح داده باشید که واکسینه خواهید کرد رو من اطلاعی ندارم مورد قبول هست یا نه.  Kcc چیزی رو تغییر نمیده و اگه ایمیل بزنید و بپرسید احتمالا  میگه اگر میخواهید فرم رو آنلاک کنه.  برای یک مورد برای خود من همینطور بود.   البته شاید این مورد از مواردی باشه که میشه قبل از مصاحبه با افیسر در میون گذاشت و اصلا مشکلی نباشه.  به هر حال من در حد توان و یافته های خودم نظر دادم.  حتما نظرات دوستان با تجربه تر رو جویا شید

از لطف شما صميمانه سپاسگذارم
خيلي لطف كرديد

سلام دوستان عزیز
در مورد جواب این سوال فکرکنم اگه در زمان پرکردن فرم هنوز کارت واکسیناسیون دریافت نکردید،بهتره No جواب بدید و توضیح بدین قبل از مصاحبه اون رواماده می کنید. اگه بگین yes و تایخ کارت واکسن بعد از تاریخ پر کردن فرم باشه اینجا یه عدم انطباق دارین یعنی واقعیت رو نگفتین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-05 ساعت 20:32)grimfandango نوشته:  
(2016-06-05 ساعت 19:58)Mehrzad1355 نوشته:  با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزيز

بنده خانمم از برنده لاتاري ٢٠١٧ هستند ،

فرم ايشان و خودم و هر دو فرزندم را خودم همون اوايل پر كردم.
الان كه متوجه شدم در اين سوال جواب نه را دادم :
‎Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law?‎
و من اصلا منظورش را نفهميدم و جواب را NO زدم.

الان سوالم اينه كه ايا براي تغيير دادن جواب از NO به ‎yes ,‎ بايد تقاضاي انلاك كنم ؟ يا اينكه به ‎kcc‎ ايمل بزنم و اطلاع بدهم؟
ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد...

سلام دوست عزیز

ضمن تبریک باید بگم با توجه به اینکه من سعی کردم کامنت های دوستان رو در این زمینه بخونم منطقی هست که جواب رو yes میزدید چون در هر صورت مجبور به تکمیل واکسنها و ارائه  کارت زرد واکسیناسیون به پزشک معتمد سفارت  هستید.  اما اینکه جواب رو no زدید و احیانا  توضیح داده باشید که واکسینه خواهید کرد رو من اطلاعی ندارم مورد قبول هست یا نه.  Kcc چیزی رو تغییر نمیده و اگه ایمیل بزنید و بپرسید احتمالا  میگه اگر میخواهید فرم رو آنلاک کنه.  برای یک مورد برای خود من همینطور بود.   البته شاید این مورد از مواردی باشه که میشه قبل از مصاحبه با افیسر در میون گذاشت و اصلا مشکلی نباشه.  به هر حال من در حد توان و یافته های خودم نظر دادم.  حتما نظرات دوستان با تجربه تر رو جویا شید

خيلي لطف كرديد

هنوز دو دلم نمیدونم تقاضای انلاک بدم یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان می‌خواستم بگم من تواین فرم ۲۶۰ تواین بخش درسو تحصیل واسهٔ پیش‌دانشگاهی گزینه پیدا نکردم و گذاشتم همون دیپلم به نظر شما باید آنلاک بکنم ؟ یا مشکلی‌ به حساب نمیاد؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام بچه های من در دبستان تحصیل می کنند و هیچ گزینه های مربوط به تحصیل آنها در فرم دی اس 260 نیست ممکنه من را راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام بچه های من در دبستان تحصیل می کنند و هیچ گزینه های مربوط به تحصیل آنها در فرم دی اس 260 نیست ممکنه من را راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-07 ساعت 22:29)arta7arsam نوشته:  با عرض سلام بچه های من در دبستان تحصیل می کنند و هیچ گزینه های مربوط به تحصیل آنها در فرم دی اس 260 نیست ممکنه من را راهنمایی کنید

سلام

در مورد فرزندان فقط سن مهمهکه باید زیر ۲۱ سال باشه ! تحصیلات برای شما و همسرتون باید وارد بشه از دیپلم به بالا
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-08 ساعت 10:49)sabmn نوشته:  
(2016-06-07 ساعت 22:29)arta7arsam نوشته:  با عرض سلام بچه های من در دبستان تحصیل می کنند و هیچ گزینه های مربوط به تحصیل آنها در فرم دی اس 260 نیست ممکنه من را راهنمایی کنید

سلام

در مورد فرزندان فقط سن مهمهکه باید زیر ۲۱ سال باشه ! تحصیلات برای شما و همسرتون باید وارد بشه از دیپلم به بالا

تشکر از باسخ خوب باشید و سلامت
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام

در مورد فرزندان فقط سن مهمهکه باید زیر ۲۱ سال باشه ! تحصیلات برای شما و همسرتون باید وارد بشه از دیپلم به بامن
من شب قبل اطلاعات مربوط به خودم و همسر م را سابمیت کردم ولی امروز که می خام اطلاعات بچه ها رو سابمیت کنم اجازه نمی ده ممکنه راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان خوبم
در مورد واكسيناسيون تا جايي كه ممكنه اينجا بر أساس اطلاعات مندرج در صفحه اول واكسن هاتون رو كامل كنيد
اما استرس الكي بخودتون نديد اگر واكسني رو فراموش كنيد يا هر چي در زمان مديكال چك براتون تزريق ميكنن فقط هزينه بر ميشه
در كل فقط و فقط در موارد مهم مثل اشتباهي أساسي در نام يا محل تولد يا موارد اينچنيني فرم رو انلاك كنيد
چون انلاك كردن فرم به تاخير در مصاحبه متجر ميشه و ممكنه اون أواخر وقت كم بياريد
در اخر هم دوستان خوبم خواهش ميكنم مطالب رو گام به گام در هر مرحله كه هستيد از صفحه اول تاپيك سال قبل حتي دو سال قبل بخونيد و خودتون جواب هاتون رو پيدا كنيد
هم مطمئن تره هم بطور كلي روال كار دست تون مياد
برأي ما هم دعا كنيد
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-06 ساعت 17:53)aminmarandi نوشته:  سلام دوستان می‌خواستم بگم من تواین فرم ۲۶۰ تواین بخش درسو تحصیل واسهٔ پیش‌دانشگاهی گزینه پیدا نکردم و گذاشتم همون دیپلم به نظر شما باید آنلاک بکنم ؟ یا مشکلی‌ به حساب نمیاد؟ ممنون

شما اگر ديپلم ١٢ ساله داسته باشي يا پيش دانشگاهي رو گذرونده باشي مشكلي پيش نمياد فقط مدارك رو تنهيه كن تا زمان مصاحبه
2016as36XX
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-06 ساعت 00:33)amirali9051 نوشته:  
(2016-06-05 ساعت 20:32)grimfandango نوشته:  سلام دوست عزیز

خيلي لطف كرديد

هنوز دو دلم نمیدونم تقاضای انلاک بدم یا نه

خير انلاك نكنيد
2016as36XX

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-08 ساعت 20:44)arta7arsam نوشته:  

سلام

در مورد فرزندان فقط سن مهمهکه باید زیر ۲۱ سال باشه ! تحصیلات برای شما و همسرتون باید وارد بشه از دیپلم به بامن
من شب قبل اطلاعات مربوط به خودم و همسر م را سابمیت کردم ولی امروز که می خام اطلاعات بچه ها رو سابمیت کنم اجازه نمی ده ممکنه راهنمایی کنید

شما باید اطلاعات مربوطه هر صفحه ی فرم ۲۶۰ را وارد کرده و سپس آن صفحه رو save کنید و پس از اینکه همه اطلاعات رو وارد کردین (از جمله اطلاعات بچه ها)

فرم رو ارسال (submit) کنید. بعد از submit فرم ۲۶۰ lock (غیر فعال) شده و دیگه نمیتونید چیزی رو تغییر بدین !!!

و برای این شرایط هم راه حلی هست که به kcc ایمیل بزنید و از اونها تقاضا کنید که فرم رو براتون unlock کنن.
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
لطفا دوستانی که سال های قبل در زمان برنده شدن دیپلم 11 سال داشتن و موفق شدن با روشی در زمان مصاحبه موفق شدن و به مشکل خاصی برخورد نکردن و کیسشون OK شده تجربیات و یا اطلاعاتشون و روشی که استفاده کردن رو در اختیار دیگر دوستان قرار بدن.
و یا دوستانی که از همچین کیس هایی خبر دارن.
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام. یکی از دوستان من برنده لاتاری ۲۰۱۷ شده ولی توی فرم اولیه قرعه کشی در قسمت ‎middle name‎ اسم کوچیک یا ‎nick name‎ را وارد کرده و اسمش اینجوری شده در ثبت نام نهایی. ‎Sahrayi Alireza Ali .‎ واسه تمام افراد زیر مجموعش هم به همین صورت وارد کرده ولی اونا نیک نیمشون همون اسم داخل پاسپورت هست. این اطلاعات در فرم ۲۶۰ تصحیح شده و درستش وارد شده. به نظرتان نیاز به ایمیل زدن به ‎KCC‎ هست یا خیر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
خواستم لطف کنید و بهم بگید در قسمت social security چه جوابهایی باید بدم؟ به سوال 2 و 3 باید چه پاسخی بدم؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان