کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-09-09 ساعت 10:25)Nazem نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 02:25)a_cute65 نوشته:  با سلام

قابل توجه مدیران ارشد و کاربران سایت

اگه ساعت کامنت ها رو چک کنید متوجه میشید که قبل از اعلام کردن سایت مهاجرسرا اینجانب توی فروم های مختلف دوستان رو مطلع کردم که مجدد چک کنند نتایج لاتاری رو ( همراه با لینک و عکس تویت سایت سفارت آمریکا در غنا و با استفاده از کامنت هایی سایت آقای سایمون و رعایت حق کپی رایت )

حالا میبینم که مدیران بدون کوچکترین اشاره ای همه زحمات رو مدیون دیگری دونستن .

اینجانب انتظار اینو ندارم که بخواید از من تشکر کنید ولی میتونستید به صورت اجمالی بگید که بعضی از اعظای سایت شما رو مطلع کردند

حالا متوجه میشم که بعضی از اعضای سایت چرا دل به کار نمیدن و زیاد خودشون رو خسته نمیکنن  Big Grin  Big Grin  Big Grin

البته اینجانب از جناب سایمون تشکر می کنم و از دوستان میخوام که حتماً عضو سایت سایمون بشن که لینکشو براتون اینجا گذاشتم

http://www.britsimonsays.com

هدف اطلاع رسانی بود

در پناه پروردگار

دوست عزیز سلام
اگر منظور فرمایش شما بنده هستم باید عرض کنم متاسفانه چند وقتیست بدلیل مشغله شدید کاری در سایت زیاد فعال نیستم و اخبار را از کاوه عزیز و شبکه های اجتماعی دریافت می کنم و فعالیتم بیشتر معطوف به کانال های تلگرام مهاجرسرا و پاریزتراول هست و این خبر رو هم از طریق توییتر دریافت کردم و در کانال با کمک کاوه جان قرار دادیم ولی اگر فرمایش شما هم صحیحه قدردان زحمات شما عزیزان هستیم.

ضمنا با بررسی لاگ های مدیریتی نکته ای مبنی بر حذف عکس های شما پیدا نکردم.

ارادتمند
سپهر

با سلام

ممنون که پاسخ دادید

لینک زیر رو چک کنید من اونجا عکس Attach کرده بودم ولی برداشته شده و با صراحت این حرفو میزنم

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid723682

به هر روی من عضوی از این سایت هستم و اگه به هم کمک نکنیم سایت سرپا نمیمونه

به امید موفقیت دوستان

یا حق
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، copol ، j@vad ، نسل سوخته ، soruosh
(2016-09-09 ساعت 12:35)Kaveh نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 02:25)a_cute65 نوشته:  با سلام

قابل توجه مدیران ارشد و کاربران سایت

اگه ساعت کامنت ها رو چک کنید متوجه میشید که قبل از اعلام کردن سایت مهاجرسرا اینجانب توی فروم های مختلف دوستان رو مطلع کردم که مجدد چک کنند نتایج لاتاری رو ( همراه با لینک و عکس تویت سایت سفارت آمریکا در غنا و با استفاده از کامنت هایی سایت آقای سایمون و رعایت حق کپی رایت )

حالا میبینم که مدیران بدون کوچکترین اشاره ای همه زحمات رو مدیون دیگری دونستن .

اینجانب انتظار اینو ندارم که بخواید از من تشکر کنید ولی میتونستید به صورت اجمالی بگید که بعضی از اعظای سایت شما رو مطلع کردند

حالا متوجه میشم که بعضی از اعضای سایت چرا دل به کار نمیدن و زیاد خودشون رو خسته نمیکنن  Big Grin  Big Grin  Big Grin

البته اینجانب از جناب سایمون تشکر می کنم و از دوستان میخوام که حتماً عضو سایت سایمون بشن که لینکشو براتون اینجا گذاشتم

http://www.britsimonsays.com

هدف اطلاع رسانی بود

در پناه پروردگار
سلام
از اینکه در اطلاع رسانی دوستان تلاش میکنید سپاسگزارم
در مورد جمله "حالا میبینم که مدیران بدون کوچکترین اشاره ای همه زحمات رو مدیون دیگری دونستن ." منظورتون رو از "دیگری" متوجه نشدم
چون در اطلاعیه ای که پخش شد، این خبر به کسی نسبت داده نشده و هدف صرفاً اطلاع رسانی هست.
این خبر رو بنده از منابع دیگری دریافت کردم و بعد از تحقیق در مورد صحت این موضوع، متوجه شدم که بعضی از سایتهای سفارت آمریکا این اطلاعیه رو رسماً منتشر کردند.
بعد از اطمینان از صحت خبر، اینو به آقای سپهر تحویل دادم تا در کانالهای تلگرام منتشر کنه که ساعت 02:36 در کانال تلگرام مهاجرسرا منتشر شد
پستهای شما رو بررسی کردم که اولین بار ساعت 02:19 این خبر رو در تاپیک "گفتگوی آزاد" منتشر کردید که بنده اصلاً متوجه نشدم و حدود یکساعت پیش خبر رو به آقای سپهر تحویل داده بودم. ولی بهر حال از اینکه این موضوع رو بموقع در مهاجرسرا اطلاع رسانی کردید تشکر و از سوءتفاهم پیش اومده عذرخواهی میکنم.
ضمناً بررسی میکنم، اگه این خبر رو "اولین بار" سایمون متوجه شده و منتشر کرده باشه، لینک ایشون رو به اطلاعیه اضافه میکنم.

با سلام کاوه جان

وقت بخیر

سپاس که شما و مدیران ارشد پاسخ دادید

هدف اینجانب این نیست که به صورت ویژه تشکر کنید بلکه هدف توجه بیشتر مدیران ارشد به سایت و فروم مهاجرسرا می باشد که خداروشکر همینطور هم شد

در پناه پروردگار
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، Ali Sepehr ، j@vad ، soruosh
دوستان بدون کانفیرمیشن نامبر نمیشه وارد شد چرا؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
در حال حاضر که هرچی میزنیم سایت بیاد بالا به همون فرمت قدیم دو سال پیش میاد بالا و اصلا کامفرمیشن نامبر 2017 رو قبول نمیکنه...معلوم نیست چی شده سایت.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، alirezanz
(2016-09-09 ساعت 15:41)mrarchbeba نوشته:  یه سوال دوستان. من که با تابعییت ایرانی اما از کشور ایتالیا اقدام کردم و محل اینترویو رو رُم انتخاب کردم؛
اولا فایل پی دی افی برای کنسولگری آمریکا در رم وجود نداره تو سایت که دانلود کنم و مدارک رو ببینم.
دوما توی ویزا بولتن باید آسیا رو چک کنم یا اروپا رو؟ مثلا الان آسیا 2100 هست و اروپا 8500، و کیس نامبر من 78XX هستش.
ممنون.
اولین مرحله تکمیل و ارسال فرم آنلاین DS-260 هست که میتونید برای اطلاعات بیشتر به راهنمای کلی پروسه لاتاری و درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260) مراجعه کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mrarchbeba ، a_cute65
(2016-09-09 ساعت 21:09)hmf_4919 نوشته:  در حال حاضر که هرچی میزنیم سایت بیاد بالا به همون فرمت قدیم دو سال پیش میاد بالا و اصلا کامفرمیشن نامبر 2017 رو قبول نمیکنه...معلوم نیست چی شده سایت.
ممنون از اطلاع رسانی
چک کردم، احتمالاً سایت مشکلی پیدا کرده یا در حال ارتقا هست که بهتره یکی دو روز بعد دوباره امتحان کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: hmf_4919 ، alirezanz ، a_cute65
(2016-09-09 ساعت 17:15)a_cute65 نوشته:  با سلام

ممنون که پاسخ دادید

لینک زیر رو چک کنید من اونجا عکس Attach کرده بودم ولی برداشته شده و با صراحت این حرفو میزنم

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid723682

به هر روی من عضوی از این سایت هستم و اگه به هم کمک نکنیم سایت سرپا نمیمونه

به امید موفقیت دوستان

یا حق

ظاهراً مشکل فنی بوده. چون احتملاً اتچمت رو چند بار پشت سر آپلود کردید که بجز آخری بقیه توسط سیستم حذف شده:
https://www.mohajersara.org/forum/thread...#pid723685
در حال حاضر اتچمنت ها فقط برای نویسنده قابل مشاهده هست و سایر کاربران پس از تأیید میتونند اتجمنت رو مشاهده کنند.
همچنین با یکبار آپلود، میتونید همون کد اتجمنت رو در پستهای مختلف استفاده کنید (حتی در امضا)

مشکل اتچمنت تکراری رو شناسایی و رفع میکنم.
پست شما به اطلاعیه نتایج دور دوم اضافه شد و اگه میدونستم که شما هم اطلاع دادید، زودتر این کار رو میکردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، a_cute65 ، Ali Sepehr
(2016-09-09 ساعت 21:10)Kaveh نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 15:41)mrarchbeba نوشته:  یه سوال دوستان. من که با تابعییت ایرانی اما از کشور ایتالیا اقدام کردم و محل اینترویو رو رُم انتخاب کردم؛
اولا فایل پی دی افی برای کنسولگری آمریکا در رم وجود نداره تو سایت که دانلود کنم و مدارک رو ببینم.
دوما توی ویزا بولتن باید آسیا رو چک کنم یا اروپا رو؟ مثلا الان آسیا 2100 هست و اروپا 8500، و کیس نامبر من 78XX هستش.
ممنون.
اولین مرحله تکمیل و ارسال فرم آنلاین DS-260 هست که میتونید برای اطلاعات بیشتر به راهنمای کلی پروسه لاتاری و درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260) مراجعه کنید.

سپاس از جوابتون. آره اون رو دیروز ارسال کردم. الان به فکر جمع آورری و ترجمه مدارک هستم که خیلی دید کاملی ندارم راجع بهشون، مخصوصا واکسیناسیون در خارج از کشور و همچنین گواهی تمکن مالی.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، soruosh
آقا یه موضوعی ، من الان رفتم دوباره چک کنم ولی قسمت 2017 رو برداشتن؟!!!!! واسه شما هم اینجوریه؟!
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه، من که هنوز نشد چک کنم مال 2017 رو سایت نیست اما شانسی که من دارم میدونم که خبری نیست Big Grin

از دوست خوبم @dv2017@ هم تشکر میکنم Smile
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol
(2016-09-09 ساعت 01:15)mehrdad_latery نوشته:  سلام به همه الان مرحله دوم انجام شده يا نه ؟؟؟؟

شما لیسته مارو چه کردی؟ Big Grin Wink

Cool

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان:
سایت اوکی شد ما همچنان با قدرت میریم برای 2018 نه نه 2019 Smile

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، copol
خر ما از کرگی دم نداشت ، خخخخخ ، چک کردم بازم has not been selected
اگه لاتاری شد که خیلی هم عالی ، اگه نشد اسکیل وورکر کانادا یا استرالیا ، بازم نشد میزنیم به جاده ، اونم نشد ، خب نمیشه دیگه چیکار کنم زوری که نیست!

خر ما از کرگی کره خر بود
Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، copol ، j@vad
(2016-09-09 ساعت 15:28)Kaveh نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 14:37)javad.zabihi نوشته:  ممنون بابت راهنماییتون.
احتمال زیاد کیس دانشجویی به کلیرنس میخوره و بعدش هم اگه ریجکت شد،
این ریجکت شدن ویزای دانشجویی تاثیر منفی در پروسه ی گرین کارد نخواهد گذاشت؟
علت ریجکت شدن کیس تحصیلی اینه که قصد مهاجرت دارید و این با شرایط ویزای تحصیلی مغایر هست. بنابرین این ریجکت مشکلی در پروسه کیس لاتاری ایجاد نمیکنه
ریجکت یک کیس زمانی روی کیس دیگه تاثیر میذاره که علت ریجکت، نقص شرط مشترک باشه (مثلا اگه کیسی بعلت تقلب و مسائل امنیتی ریجکت بشه، تاثیر منفی روی کیس دیگه میذاره)

حالا اومدیم و من ویزای دانشجوییم اکی شد ، و با توجه به اینکه معمولن در 99 درصد موارد ویزای دانشجویی سینگل میدن.
حالا من با ویزای سینگل رفتم آمریکا، بعدش که وقت مصاحبه ی لاتاری م برسه چطور با این ویزای سینگل بلند بشم از آمریکا برم دبی؟
یا اینکه چون دیگه آمریکا هستم داستان کلیرنس فرق میکنه؟ اگه آمریکا باشم بازم کلیرنس میخواد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-09 ساعت 21:10)Kaveh نوشته:  [quote='mrarchbeba' pid='723937' dateline='1473419481']
یه سوال دوستان. من که با تابعییت ایرانی اما از کشور ایتالیا اقدام کردم و محل اینترویو رو رُم انتخاب کردم؛
ممنون.
[/quote
اگر بعنوان یک ایرانی در لاتاری شرکت کردید پس باید اسیا رو پک کنید و کیس نامبرتون خیلی بالاس حالاحالاها باید صبر کنی ایشاله که موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان