کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-09-09 ساعت 21:13)Kaveh نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 21:09)hmf_4919 نوشته:  در حال حاضر که هرچی میزنیم سایت بیاد بالا به همون فرمت قدیم دو سال پیش میاد بالا و اصلا کامفرمیشن نامبر 2017 رو قبول نمیکنه...معلوم نیست چی شده سایت.
ممنون از اطلاع رسانی
چک کردم، احتمالاً سایت مشکلی پیدا کرده یا در حال ارتقا هست که بهتره یکی دو روز بعد دوباره امتحان کنید.

سایت درست شده میتونین دوباره چک کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: hmf_4919 ، a_cute65
(2016-06-26 ساعت 21:31)pooyam نوشته:  سلام دوستان ...
من برنده لاتاری 2017 شدم ... ولی مشکلی که دارم اینه که الان سربازم و شماره شناسایی پاسپورت ندارم ... در طی تکمیل فرم 260 هم حتما از من شماره پاسپورت می خواد ... می خواستم بدونم فرصت تکمیل فرم 260 تا چه زمانی هستش و عقب افتادن ش چه تاثیراتی می تونه داشته باشه ...
لطفا کمک کنید چون شدیدا الان در وضعیت گنگ و مبهمی هستم ...

داداش نگران نباش فرم 260 رو میتونی تا تقریبا اگوست 2017 هم پر کنی و ااقدام کنی البته اگه بتونی زودتر پر کنی بهتره چون اگه 50 هزار نفری که قراره بگیرن تکمیل بشه بقیه اونایی که موندن سوخت میشن
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیم مهر وزارت خارجه داره ولی مهر دادگستری نداره برای روز مصاحبه مشکلی پیش میاد یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان سری دوم کارنتی ها تا ‎3000‎ اعلام شد.کسی میدونه نامه دوم کی میاد(دعوت به مصاحبه)؟ و کسانی که جزء کارنتی های ماه قبل هستن ولی نامه دوم دریافت نکردن این ماه نامه دوم دریافت میکنن یا باز هم ممکنه دریافت نکنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-09 ساعت 23:59)فام مج نوشته:  سلام
دوستان سری دوم کارنتی ها تا ‎3000‎ اعلام شد.کسی میدونه نامه دوم کی میاد(دعوت به مصاحبه)؟ و کسانی که جزء کارنتی های ماه قبل هستن ولی نامه دوم دریافت نکردن این ماه نامه دوم دریافت میکنن یا باز هم ممکنه دریافت نکنن؟

تقریبا تا دو هفته دیگه میاد نامه دوم. احتمال این که باز دریافت نکنن هست ولی خیلی کمه (بسته به اینکه دی اس ۲۶۰ رو خیلی دیر پر کرده باشن)
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، a_cute65
(2016-09-09 ساعت 23:55)فام مج نوشته:  
(2016-06-26 ساعت 21:31)pooyam نوشته:  سلام دوستان ...
من برنده لاتاری 2017 شدم ... ولی مشکلی که دارم اینه که الان سربازم و شماره شناسایی پاسپورت ندارم ... در طی تکمیل فرم 260 هم حتما از من شماره پاسپورت می خواد ... می خواستم بدونم فرصت تکمیل فرم 260 تا چه زمانی هستش و عقب افتادن ش چه تاثیراتی می تونه داشته باشه ...
لطفا کمک کنید چون شدیدا الان در وضعیت گنگ و مبهمی هستم ...

داداش نگران نباش فرم 260 رو میتونی تا تقریبا اگوست 2017 هم پر کنی و ااقدام کنی البته اگه بتونی زودتر پر کنی بهتره چون اگه 50 هزار نفری که قراره بگیرن تکمیل بشه بقیه اونایی که موندن سوخت میشن

البته اصلا پیشنهاد نمیشه تا آگست ۲۰۱۷ صبر کنید. باید مواردی چون Administrative Process رو هم در نظر بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh ، a_cute65
(2016-09-09 ساعت 23:15)javad.zabihi نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 15:28)Kaveh نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 14:37)javad.zabihi نوشته:  ممنون بابت راهنماییتون.
احتمال زیاد کیس دانشجویی به کلیرنس میخوره و بعدش هم اگه ریجکت شد،
این ریجکت شدن ویزای دانشجویی تاثیر منفی در پروسه ی گرین کارد نخواهد گذاشت؟
علت ریجکت شدن کیس تحصیلی اینه که قصد مهاجرت دارید و این با شرایط ویزای تحصیلی مغایر هست. بنابرین این ریجکت مشکلی در پروسه کیس لاتاری ایجاد نمیکنه
ریجکت یک کیس زمانی روی کیس دیگه تاثیر میذاره که علت ریجکت، نقص شرط مشترک باشه (مثلا اگه کیسی بعلت تقلب و مسائل امنیتی ریجکت بشه، تاثیر منفی روی کیس دیگه میذاره)

حالا اومدیم و من ویزای دانشجوییم اکی شد ، و با توجه به اینکه معمولن در 99 درصد موارد ویزای دانشجویی سینگل میدن.
حالا من با ویزای سینگل رفتم آمریکا، بعدش که وقت مصاحبه ی لاتاری م برسه چطور با این ویزای سینگل بلند بشم از آمریکا برم دبی؟
یا اینکه چون دیگه آمریکا هستم داستان کلیرنس فرق میکنه؟ اگه آمریکا باشم بازم کلیرنس میخواد؟

لازم نیست بری جایی. پروسه کسانی که داخل آمریکا هستن فرق داره و از طریق adjusment of status اقدام میکنن. این لینک فروم adjustment of status هست
پاسخ
تشکر کنندگان: javad.zabihi ، Kaveh ، a_cute65
(2016-09-09 ساعت 21:28)mrarchbeba نوشته:  سپاس از جوابتون. آره اون رو دیروز ارسال کردم. الان به فکر جمع آورری و ترجمه مدارک هستم که خیلی دید کاملی ندارم راجع بهشون، مخصوصا واکسیناسیون در خارج از کشور و همچنین گواهی تمکن مالی.
واکسیناسیون قبل از معاینه پزشکی اختیاری هست و چون در ایران هزینه بعضی واکسنها خیلی ارزونتر هست، اکثرا ترجیح میدن برای کاهش هزینه، واکسنها رو ایران تزریق کنند.
البته کارت واکسیناسیون بین المللی، سابقه واکسیناسیون شما رو نشون میده و باعث تسریع پروسه مدیکال میشه و اگه واکسنی هم نیاز بود، توسط پزشک معتمد سفارت تزریق میشه
شما میتونید هزینه واکسیناسیون در ایتالیا و هزینه واکسیناسیون پزشک معتمد سفارت رو مقایسه کنید و نسبت به اون تصمیم بگیرید.
در مورد تمکن مالی هم ایرانیان معمولاً گواهی موجودی (نه گردش حساب) ارائه میکنند که مورد قبول سفارتهای آنکارا، ابوظبی و ایروان هست ولی ممکنه شرایط سفارت ایتالیا متفاوت باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، mrarchbeba ، j@vad
دوستان
برای چک کردن، برای همه دوباره ایمیل اطلاع رسانی اومده؟ یا اینکه اوناییکه قبول شدن بهشون ایمیل زده شده که برن دوباره چک کنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، sherwean001
(2016-09-10 ساعت 00:13)Kaveh نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 21:28)mrarchbeba نوشته:  سپاس از جوابتون. آره اون رو دیروز ارسال کردم. الان به فکر جمع آورری و ترجمه مدارک هستم که خیلی دید کاملی ندارم راجع بهشون، مخصوصا واکسیناسیون در خارج از کشور و همچنین گواهی تمکن مالی.
واکسیناسیون قبل از معاینه پزشکی اختیاری هست و چون در ایران هزینه بعضی واکسنها خیلی ارزونتر هست، اکثرا ترجیح میدن برای کاهش هزینه، واکسنها رو ایران تزریق کنند.
البته کارت واکسیناسیون بین المللی، سابقه واکسیناسیون شما رو نشون میده و باعث تسریع پروسه مدیکال میشه و اگه واکسنی هم نیاز بود، توسط پزشک معتمد سفارت تزریق میشه
شما میتونید هزینه واکسیناسیون در ایتالیا و هزینه واکسیناسیون پزشک معتمد سفارت رو مقایسه کنید و نسبت به اون تصمیم بگیرید.
در مورد تمکن مالی هم ایرانیان معمولاً گواهی موجودی (نه گردش حساب) ارائه میکنند که مورد قبول سفارتهای آنکارا، ابوظبی و ایروان هست ولی ممکنه شرایط سفارت ایتالیا متفاوت باشه

ممنون از جواب کامل و مفیدت. مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، Kaveh
(2016-09-09 ساعت 21:25)Kaveh نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 17:15)a_cute65 نوشته:  با سلام

ممنون که پاسخ دادید

لینک زیر رو چک کنید من اونجا عکس Attach کرده بودم ولی برداشته شده و با صراحت این حرفو میزنم

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid723682

به هر روی من عضوی از این سایت هستم و اگه به هم کمک نکنیم سایت سرپا نمیمونه

به امید موفقیت دوستان

یا حق

ظاهراً مشکل فنی بوده. چون احتملاً اتچمت رو چند بار پشت سر آپلود کردید که بجز آخری بقیه توسط سیستم حذف شده:
https://www.mohajersara.org/forum/thread...#pid723685
در حال حاضر اتچمنت ها فقط برای نویسنده قابل مشاهده هست و سایر کاربران پس از تأیید میتونند اتجمنت رو مشاهده کنند.
همچنین با یکبار آپلود، میتونید همون کد اتجمنت رو در پستهای مختلف استفاده کنید (حتی در امضا)

مشکل اتچمنت تکراری رو شناسایی و رفع میکنم.
پست شما به اطلاعیه نتایج دور دوم اضافه شد و اگه میدونستم که شما هم اطلاع دادید، زودتر این کار رو میکردم.

سلام

من که عرض کردم نیازی به تشکر نیست

به هر روی سپاس

از اینکه شمارو مجدد فعال میبینم سپاسگزارم

یا حق
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، Kaveh ، j@vad
دوستان کسی تجربه این اطلاعیه جدید داره ؟
چون برای خانم دوست من قبلا not select بود ولی الان invalid میزنه
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-10 ساعت 01:04)Utopia نوشته:  دوستان
برای چک کردن، برای همه دوباره ایمیل اطلاع رسانی اومده؟ یا اینکه اوناییکه قبول شدن بهشون ایمیل زده شده که برن دوباره چک کنن؟
ظاهراً فقط برای برنده ها ایمیل فرستاده شده که جزییاتش در این پست هست:
https://www.mohajersara.org/forum/post-72...#pid723897
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، Utopia ، j@vad ، soruosh
منم چک کردم دوباره همون عبارت که در 18 سال قبل میدیدم رو دیدم...
ایشالا مبارک برنده ها باشه. Sad
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، j@vad ، soruosh
(2016-09-10 ساعت 15:56)LORDAmiroo نوشته:  منم چک کردم دوباره همون عبارت که در 18 سال قبل میدیدم رو دیدم...
ایشالا مبارک برنده ها باشه. Sad

ای بابا بنده خدا من و تو گیریم ..به خدا ..

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
پاسخ
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، a_cute65 ، j@vad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان