کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
(2016-10-01 ساعت 14:43)hameddjj نوشته:  سوا سووا که نیست من شنیده بودم زوج ها باید یه بار ثبت نام کنن تو یه فرم
سلام ...
زوج ها بدلیل امکان ۲ ثبت نام جدا شانسشون دوبرابره ....
البته بهتره کلا کسانی که برنامه دارن برای مهاجرت ثبت نام کنند تا فرصت بقیه از بین نره
====================
‎2017  AS 2XXXX‎
سفارت : آنکارا
مصاحبه :  اسفند ۹۵
ویزا : اسفند ۹۵ - یکضرب ( کار آزاد - سربازی معاف )
اولین ورود : اسفند ۹۵
مقصد و اقامت در :   کالیفرنیا - لس آنجلس
پیج اینستا گرام    pedraaam_usa
==============
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65 ، hameddjj
کسی اگه دستوراعمل 2018 داره بزاره

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام..به همگی...دوستان من امضا رو گم کردم همچنینی کد مربوط به رهگیری...و هر چی میخام بازیابی کنم این پیغام رو میده...چیکار کنم ممنون میشم...

Information: Information entered is not valid.

Please review your Diversity Visa Lottery Program Year, Last/Family Name, First Name, Middle Name, Date of Birth, and E-mail Address to ensure that you have entered them exactly as they were entered on your initial application.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی اطلاع داره که برای پیک آپ ویزا از ارمنستان دقیقن باید چه کاری انجام داد؟
Case number: 2017AS2**
تاریخ ارسال فرم: ۱۱ می
تاریخ مصاحبه: اکتبر
سفارت: ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2016-10-03 ساعت 13:24)hameddjj نوشته:  کسی اگه دستوراعمل 2018 داره بزاره

خدمت شما

فایل‌های پیوست
.pdf   DV-2018 Instructions English.pdf (اندازه 387.28 KB / تعداد دانلود: 162)
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
(2016-10-06 ساعت 21:50)Mahtab2016 نوشته:  دوستان کسی اطلاع داره که برای پیک آپ ویزا از ارمنستان دقیقن باید چه کاری انجام داد؟

با سلام

جناب کاوه در صدد هستند که هرچه زودتر بخش مربوط به پیکاپ ویزا رو کامل کنند که دوستان صحیح مراحل ثبت نام رو انجام بدهند

سپاس
به امید خدا

Case Number  :  AS000014$$

+ افراد منظور در کیس : 1 نفر ( خودم )

+ ارسال فرمMay 17

+ سفارت  : ایروان

+ دریافت نامه دوم September 23 :

+  تاریخ مصاحبه  November :

+ نتیجه مصاحبه  :      AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ، سوالى داشتم كه ممنون ميشم اگه پاسخ بديد، من و ناكزدم هنوز با هم عقد نكرديم و فروردين ماه عروسيمونه ، سوالى كه داشتم اينه كه ميشه الان براى ثبت نام مشخصات هم رو براى قسمت همسر بنويسيم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-09 ساعت 03:05)Tts نوشته:  سلام دوستان ، سوالى داشتم كه ممنون ميشم اگه پاسخ بديد، من و ناكزدم هنوز با هم عقد نكرديم و فروردين ماه عروسيمونه ، سوالى كه داشتم اينه كه ميشه الان براى ثبت نام مشخصات هم رو براى قسمت همسر بنويسيم؟

ثبت نام، منظورتون ثبت نام لاتاری ۲۰۱۸ هست دیگه؟ در این صورت خیر. زمانی که ثبت نام میکنید اگر ازدواج رسمی کردید بنویسید اسم همسر رو، اگر نکردید و میخواید در آینده ازدواج کنید باید مجردی فرم پر کنید.
ایشون هم مجردی فرم پر کنن. وگرنه به علت تقلب ریجکت میشید.

اگر انشالله برنده شدید و در اون موقع متاهل بودید به راحتی میتونید همسرتون رو به فرم درخواست ویزاتون اضافه کنید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Ramkal ، a_cute65 ، Tts
سلام به همه بزرگواران. دوستان اینجا قبلا گفته شده که کسانی که برای سال 2017 هم برنده لاتاری شدن میتونن برای 2018 ثبت نام کنن، اما من همچین موردی روی توی دستورالعمل لاتاری پیدا نکردم. حتی توی سوالات متدوال هم نبود. خود من هم برنده 2017 در سپتامبر هستم و با توجه به کِیس نامبرم میخوام ثبت نام کنم برای 2018. سوال اینجاست که آیا منبع مستندی هست که بگه مانعی برای ثبت نام مجدد برندگان سال پیش وجود نداره. سپاس.
⚬ کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
⚬ تعداد افراد: یک نفر
⚬ کنسولگری: ناپل
⚬ مشاهده قبولی: ۶ سپتامبر
⚬ ارسال فرم: ۸ سپتامبر
⚬ نامه دوم: ۲۲ مِی
⚬وقت مصاحبه: ۱۸ جولای
پاسخ
تشکر کنندگان: رازان
(2016-10-11 ساعت 01:24)mrarchbeba نوشته:  سلام به همه بزرگواران. دوستان اینجا قبلا گفته شده که کسانی که برای سال 2017 هم برنده لاتاری شدن میتونن برای 2018 ثبت نام کنن، اما من همچین موردی روی توی دستورالعمل لاتاری پیدا نکردم. حتی توی سوالات متدوال هم نبود. خود من هم برنده 2017 در سپتامبر هستم و با توجه به کِیس نامبرم میخوام ثبت نام کنم برای 2018. سوال اینجاست که آیا منبع مستندی هست که بگه مانعی برای ثبت نام مجدد برندگان سال پیش وجود نداره. سپاس.

منطقا تا زمانی که شما ویزای اقامت دائم آمریکا نداری شرکتت تو برنامه ای که برای ویزای دائم آمریکاست مشکل نداره. تو همین فرومهای مهاجرسرای مواردی بوده که طرف برنده ۲۰۱۳ بوده ولی ای‌پی خورده و نتونسته کلیر بشه و ۲۰۱۶ برنده شده و رفته.
ضمن اینکه معمولا تو اطلاعیه ها نباید ها رو میگن نه شرایط خاص رو.

بریت سیمون هم که وبلاگ تخصصی در مورد لاتاری داره ولی منبع رسمی حساب نمیشه میگه مشکلی نیست. http://britsimonsays.com/dv2018-entry-open/
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، mrarchbeba
(2016-10-11 ساعت 10:57)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-11 ساعت 01:24)mrarchbeba نوشته:  سلام به همه بزرگواران. دوستان اینجا قبلا گفته شده که کسانی که برای سال 2017 هم برنده لاتاری شدن میتونن برای 2018 ثبت نام کنن، اما من همچین موردی روی توی دستورالعمل لاتاری پیدا نکردم. حتی توی سوالات متدوال هم نبود. خود من هم برنده 2017 در سپتامبر هستم و با توجه به کِیس نامبرم میخوام ثبت نام کنم برای 2018. سوال اینجاست که آیا منبع مستندی هست که بگه مانعی برای ثبت نام مجدد برندگان سال پیش وجود نداره. سپاس.

منطقا تا زمانی که شما ویزای اقامت دائم آمریکا نداری شرکتت تو برنامه ای که برای ویزای دائم آمریکاست مشکل نداره. تو همین فرومهای مهاجرسرای مواردی بوده که طرف برنده ۲۰۱۳ بوده ولی ای‌پی خورده و نتونسته کلیر بشه و ۲۰۱۶ برنده شده و رفته.

بریت سیمون هم که وبلاگ تخصصی در مورد لاتاری داره ولی منبع رسمی حساب نمیشه میگه مشکلی نیست. http://britsimonsays.com/dv2018-entry-open/

سلام. میخواستم بپرسم این تبلیغاتی که از طرف شرکت ها یا موسستانی میشه و میگه ثبت نام برای لاتاری و به اونا بسپاریم ایا واقعا تاثیری توی ثبت نام داره؟؟؟؟ من حتی شنیدم که میگفتن این شرکت ها چون با یه ip دیگه ثبت نامه میکنن احتمال برنده شدن و بالا میبرن . واقعا اینطوریه؟ ببخشید یه سوال دیگه هم اینکه من الان دو سال هست که شرکت میکنم و عکس جدیدی ننداختم. یعنی این دوسال فقط با یه عکس ثبت نام کردم. ایا تاثیری توی برنده نشدن داشته؟
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
(2016-10-11 ساعت 14:24)vanima نوشته:  

سلام. میخواستم بپرسم این تبلیغاتی که از طرف شرکت ها یا موسستانی میشه و میگه ثبت نام برای لاتاری و به اونا بسپاریم ایا واقعا تاثیری توی ثبت نام داره؟؟؟؟ من حتی شنیدم که میگفتن این شرکت ها چون با یه ip دیگه ثبت نامه میکنن احتمال برنده شدن  و بالا میبرن . واقعا اینطوریه؟  ببخشید یه سوال دیگه هم اینکه من الان دو سال هست که شرکت میکنم و عکس جدیدی ننداختم. یعنی این دوسال فقط با یه عکس ثبت نام کردم. ایا تاثیری توی برنده نشدن داشته؟

۱- موسسات که بیخوده. اینایی که من دیدم خودشون ثبت نام کردن از جمله خودم. پول الکی به اینا ندید
۲- عکس رو تا پارسال مشکلی نداشته که تکراری و.. باشه. امسال انگار گفتن که بایدمتفوات از قبل باشه. باز پول آتلیه و .. ندید میتونید برید جلوی یه دیوار سفید واستید و با موبایل یه عکس طبیعی معمولی بندازید و بفرستید. مثل کاری که من کردم پارسال
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، farhhad ، h.mgh ، mehre cyrus ، leader-m

ممنون دوست عزیز. سپاسگذار
⚬ کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
⚬ تعداد افراد: یک نفر
⚬ کنسولگری: ناپل
⚬ مشاهده قبولی: ۶ سپتامبر
⚬ ارسال فرم: ۸ سپتامبر
⚬ نامه دوم: ۲۲ مِی
⚬وقت مصاحبه: ۱۸ جولای
پاسخ
تشکر کنندگان:

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 09:41)ana_atashzar نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 08:57)mojtaba01 نوشته:  سلام
لطفا اگه میشه کمک کنید
من در قسمت بازیابی کانفریم نامبر، اطلاعات رو وارد می کنم اما میگه معتبر نیست. یعنی چی؟

چند بار باید بزنی...یکم سایتش گیره...پیغامای اشتباه زیاد میده

ممنون از شما
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان