کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نتایج لاتاری DV-2017
تا آماده شدن کامل تاپیکهای 2017، می توانید اطلاعات مورد نیاز را در تاپیکهای 2016 جستجو کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/forum-101.html
سلام. از برندگان عزیز سال 2017 تقاضا میکنم لطف کنن به این سوال بنده پاسخ بدن:https://www.mohajersara.org/forum/showthread.php?pid=727474#pid727474
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستان کسی تجربه مصاحبه سفارت آمریکا در مالزی داره ؟ مصاحبه بنده و همسرم 2 روز پیش انجام شد اما برگ آبی 11 سوالی به ما دادن و گفتن برای ما با ایمیل ارسال کنید بنده اینجا دانشجو دکتری هستم و سربازیم هم س بوده. من این برگه را پاسخ دادم و با همون ایمیلی که در همون برگه آبی که داده بودن با مدارک اضافه مثل روزمه براشون ارسال کردیم. به همسرم هم بعد از مصاحبه هیچ برگه ای ندادن و نگفتن هم که بالاخره ویزا گرفت نگرفت !! من این سوال از طریق همون ایمیل پرسیدم و پاسخ دادن فقط بنده به عنوان benefeciary میبایست پاسخ بدم که همینم بود اما وضعیت همسرم مشخص نشد که بالاخره وضعیت ویزاش چی شد. لازم به ذکر هست که همسرم برنده اصلی هستن و نه بنده.
در مجموع الان اصلا نمی دونیم وضعیت کیسمون چه نتیجه ای میده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من میخوام لاتاری ثبت نام کنم دادگاه و دادگاه کشی دارم واسه طلاق این حرفا
9 ماهه شوهر عقدیمو ندیدم!
بعد من باید وضعیت تاهلمو کدوم بزنم؟
divorced یا Legally separated یا married?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 11:33)gwutpauttofd نوشته:  از دوستان کسی تجربه مصاحبه سفارت آمریکا در مالزی داره ؟ مصاحبه بنده و همسرم 2 روز پیش انجام شد اما برگ آبی 11 سوالی به ما دادن و گفتن برای ما با ایمیل ارسال کنید بنده اینجا دانشجو دکتری هستم و سربازیم هم س بوده. من این برگه را پاسخ دادم و با همون ایمیلی که در همون برگه آبی که داده بودن با مدارک اضافه مثل روزمه براشون ارسال کردیم. به همسرم هم بعد از مصاحبه هیچ برگه ای ندادن و نگفتن هم که بالاخره ویزا گرفت نگرفت !! من این سوال از طریق همون ایمیل پرسیدم و پاسخ دادن فقط بنده به عنوان benefeciary میبایست پاسخ بدم که همینم بود اما وضعیت همسرم مشخص نشد که بالاخره وضعیت ویزاش چی شد و در مجموع الان اصلا نمی دونیم وضعیت کیسمون چه نتیجه ای میده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام
برنده اصلی شما هستید ؟
اگر اینطور باشه وضعیت ap شما اوکی بشه فک کنم برای همسرتون مشکلی نباشه و باهم ویزاتونو میگیرین
اگر ایشون برنده اصلی هستن و بهشون ویزا ندادن پس ایشون هم ap هستن .
معمولا از اونایی ک تحصیلات بالا دارن cv میخان جای نگرانی نیس.
ان شالله زودتر ویزاتونو میگیرین .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 16:33)bahar200 نوشته:  سلام به همگی
divorced یا  Legally separated یا married?

سلام
تا زمانی که اسم همسرتون تو شناسنامتون هست باید married رو بزنید .
یک عکس از ایشون پیدا کنید و ثبت نامتونو کامل کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
من میخوام لاتاری ثبت نام کنم دادگژاه و دادگاه کشی دارم واسه طلاق این حرفا

بزن مريد

اگه سوهرت اهل اين حرفا كه لاتاري شركت كنه نيست با خيال راحت عكس فيك براش بذار

اگه هم ممكنه شركت كنه راضيش كن از هم عكس ارسال كنين

اونم بايد بزنه مريد
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 20:55)saraeesara نوشته:  
من میخوام لاتاری ثبت نام کنم دادگژاه و دادگاه کشی دارم واسه طلاق این حرفا

بزن مريد

اگه سوهرت اهل اين حرفا كه لاتاري شركت كنه نيست با خيال راحت عكس فيك براش بذار

اگه هم ممكنه شركت كنه راضيش كن از هم عكس ارسال كنين

اونم  بايد بزنه مريد
دوست عزیز گذاشتن عکس فیک کار درستی نیس .
عکس قدیمی پیدا کنین بهتره .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 20:51)mehre cyrus نوشته:  
(2016-10-17 ساعت 11:33)gwutpauttofd نوشته:  از دوستان کسی تجربه مصاحبه سفارت آمریکا در مالزی داره ؟ مصاحبه بنده و همسرم 2 روز پیش انجام شد اما برگ آبی 11 سوالی به ما دادن و گفتن برای ما با ایمیل ارسال کنید بنده اینجا دانشجو دکتری هستم و سربازیم هم س بوده. من این برگه را پاسخ دادم و با همون ایمیلی که در همون برگه آبی که داده بودن با مدارک اضافه مثل روزمه براشون ارسال کردیم. به همسرم هم بعد از مصاحبه هیچ برگه ای ندادن و نگفتن هم که بالاخره ویزا گرفت نگرفت !! من این سوال از طریق همون ایمیل پرسیدم و پاسخ دادن فقط بنده به عنوان benefeciary میبایست پاسخ بدم که همینم بود اما وضعیت همسرم مشخص نشد که بالاخره وضعیت ویزاش چی شد و در مجموع الان اصلا نمی دونیم وضعیت کیسمون چه نتیجه ای میده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام
برنده اصلی شما هستید ؟
اگر اینطور باشه وضعیت ap شما اوکی بشه فک کنم برای همسرتون مشکلی نباشه و باهم ویزاتونو میگیرین
اگر ایشون برنده اصلی هستن و بهشون ویزا ندادن پس ایشون هم ap هستن .
معمولا از اونایی ک تحصیلات بالا دارن cv میخان جای نگرانی نیس.
ان شالله زودتر ویزاتونو میگیرین .

خیر بنده اصلی نبودم و همسرم اصلی بودن اما جای سوال این هست که چرا هیچ برگه ای به ایشون ندادن آیا اینطور نیست که باید حداقل ایشون با توجه به اینکه برگه آبی نگرفتن ویزاشونو دریافت میکردن؟ و ما الان فقط از طریق ایمیل باید منتظر پاسخشون باشیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام اگه ممکنه سوالات برگ آبی 11 سوالی را نام ببرید؟

مدارک اضافه که فرستادین چی بود؟

روزمه درباره چی؟ مقالات عنوان پایان نامه و .... ؟

مرسی
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:

شما اگه برنده اصلی هستید وضعیت ویزای همسرتون وابسته به شماست. ایشون هیچ مورد مبهمی هم نداشته باشن (که از نوشته هاتون مشخصه که ندارن چون فقط به شما فرم ۱۱ سوالی دادن) ویزاشون تابع شماست و شما به عنوان برنده ویزا بگیرید مال ایشون هم صادر میشه.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:

شما در این لحظه طلاق نگرفتید هنوز پس متاهلید. هر وقت رسما طلاق گرفتید از اون تاریخ به بعد میتونید گزینه دیگه ای بزنید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 23:28)TiredAdmin نوشته:  

شما اگه برنده اصلی هستید وضعیت ویزای همسرتون وابسته به شماست. ایشون هیچ مورد مبهمی هم نداشته باشن (که از نوشته هاتون مشخصه که ندارن چون فقط به شما فرم ۱۱ سوالی دادن) ویزاشون تابع شماست و شما به عنوان برنده ویزا بگیرید مال ایشون هم صادر میشه.

خیر بنده برنده اصلی نیستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-01 ساعت 04:43)trrxreza نوشته:  سلام دوستان  . سوالی داشتم از شما دوستان عزیز.
پدرم 61 سالشه و لاتاری قبول شدند.ایشون بازنشسته شده اند ولی 10 سال قبل از بازنشستگی شغل بانک دولتی داشته و سربازیش هم برای قبل از انقلابه.
آیا این باعث میشه AP بخورند یا خیر ؟

درود بر شما
از نظر آفیسر مهم هست که کلا شغل چی هست(یا بوده)، پس فکر نکنم بازنشستگی، تاثیری روی این موضوع داشته باشه Sad
F2A
جامانده2015
ارسال
پانزدهم Feb2016
تایید دریافت
هجدهم Feb2016
آپروو بعد از 895 روز
Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
به اعتقاد من میان سه fact و یا واقعیت محرز ذیل رابطه وجود دارد.
تاکید گرین کارت بر استفاده از عکس سال جاری
تاکید گرین کارت بر استفاده از عکس بدون روتوش
برنده شدن تعداد زیادی از خانم های ایرانی نسبت به مردان ایرانی (به رغم تعداد ثبت نام کننده بیشتر مردان)

به علاوه عدم اعلام نتایج برندگان به تفکیک جنسیت ادم رو به فکر باید بندازد.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، hameddjj
(2016-11-02 ساعت 16:07)skyplex نوشته:  به اعتقاد من میان سه fact و یا واقعیت محرز ذیل رابطه وجود دارد.
تاکید گرین کارت بر استفاده از عکس سال جاری
تاکید گرین کارت بر استفاده از عکس بدون روتوش
برنده شدن تعداد زیادی از خانم های ایرانی نسبت به مردان ایرانی (به رغم تعداد ثبت نام کننده بیشتر مردان)

به علاوه عدم اعلام نتایج برندگان به تفکیک جنسیت ادم رو به فکر باید بندازد.

به نظر منم تمام پارامترهایی مثل
1- عکس (که میان از روی پردازش تصویر بررسی می کنن)
2- میزان فعالیت در شبکه های اجتماعی
3- داشتن اقوام در امریکا
4- کلا به نظرم همش شانسی نیست

=> در نتیجه : میان تمام اطلاعات را بررسی می کنن - بعد اونایی که بی خطر تشخیص داده شدن و مفید بودن به بانک اطلاعاتی لاتاری وارد میشن تا بتونن در قرعه کشی شرکت کنن ...

من خودم شخصا هر کسی که دیدم برنده شده چند مورد فوق را داشته

یکی می گفت من یه عکس سریع و بدون رتوش گرفتن ...
چند نفر که اقوام نزدیکشون در امریکا یا کانادا بودن ...
دختر خانم های کم سن و سال و مجرد که ماشالله ...
به نظر من که پروسه لاتاری همش شانس نیست
80 درصد ارزیابی و چک کردن اطلاعات شرکت کنندگانه

20% شاید شانس دخیل باشه

اصلا یک مسئله مهمی که همیشه من بهش فکر می کنم !!!
چرا این قرعه کشی بعد از 6 ماه اتفاق می افته ؟

6ماه فاصله ؟

تو این 6 ماه چیکار می کنن پس (آنالیز بلی آنالیز می کنن - انتخاب می کنن)
وگرنه یک هفته قبل قرعه کشی پنل ثبت نام را باز کنن بعدشم قرعه کشی ...

پس بازم میگم به نظر من این فقط لاتاری نیست ...
من باید امثال برنده بشم - باید ...
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: Pedraaam ، pishtaz611 ، hameddjj

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان