کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط عکس متقاضی
(2016-10-11 ساعت 19:49)ahmadrm نوشته:  با سلام و خسته نباشيد
من ميخواهم براي مادرم ثبت نام كنم
ميخواستم ببينم با توجه به اينكه مادرم داراي حجاب است
ايا ميتوانم عكس با روسري از ايشان اپلود كنم؟
چون در عكس با روسري گوشها مشخص نميباشد
ممنونم

گوش فقط در مورد آقایون باید پیدا باشه منم موقع ثبت نام عکس با حجاب داشتم
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 15:29)dvb3000 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 13:51)alibati نوشته:  دوستان به نظرتون این عکس با این شرایط مناسب هست و تائید میشه ؟
گوش هام داخل کادر قرار نمی گیره

1. سر در عکس خیلی بزرگ است ( سر باید در کادر باشه )
2. شانه ها کاملا باید دیده شوند

طبق تجربه من این عکس به صورت افقی کشیده شده ، برید آتلیه یه عکس بگیرد که کاملا در عکس شانه ها معلوم باشه
( عکس خام رو بگیر خودت متناسب با استاندارها ادیت کن)
اگر مورد خاصی بود بگو تا راهنماییت کنم.

این عکس رو برای پاسپورت گرفتم اسکنش کردم و بعد 600 در 600 سایز زدم
سال قبل رفتم عکاسی خیلی معروف عکس گرفتم اخرش اومدم سایز زدم نشد

شانس اوردم فایل خام رو ازش گرفته بودم البته اخرش گفت که ما نمی تونیم فایل خام رو بدیم و چون باهاش قبلش طی کرده بودم تونستم بگیرم
یعنی چی شانه ها باید دیده بشن ؟ یعنی باید بدون کت باشه ؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 19:27)alibati نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 15:29)dvb3000 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 13:51)alibati نوشته:  دوستان به نظرتون این عکس با این شرایط مناسب هست و تائید میشه ؟
گوش هام داخل کادر قرار نمی گیره

1. سر در عکس خیلی بزرگ است ( سر باید در کادر باشه )
2. شانه ها کاملا باید دیده شوند

طبق تجربه من این عکس به صورت افقی کشیده شده ، برید آتلیه یه عکس بگیرد که کاملا در عکس شانه ها معلوم باشه
( عکس خام رو بگیر خودت متناسب با استاندارها ادیت کن)
اگر مورد خاصی بود بگو تا راهنماییت کنم.

این عکس رو برای پاسپورت گرفتم اسکنش کردم و بعد 600 در 600 سایز زدم
سال قبل رفتم عکاسی خیلی معروف عکس گرفتم اخرش اومدم سایز زدم نشد

شانس اوردم فایل خام رو ازش گرفته بودم  البته اخرش گفت که ما نمی تونیم فایل خام رو بدیم و چون باهاش قبلش طی کرده بودم تونستم بگیرم
یعنی چی شانه ها باید دیده بشن ؟ یعنی باید بدون کت باشه ؟

[عکس: vn7a_photo_requirements_example.jpg]
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: alibati
سلام. من از عکس سال قبل استفاده کردم. به نظرتون امسال رو باید قطع امید کنم یا امیدی هست که قبول کنند.
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 10:12)mrkiani نوشته:  سلام. من از عکس سال قبل استفاده کردم. به نظرتون امسال رو باید قطع امید کنم یا امیدی هست که قبول کنند.

در کل اینکه آدم به چیزی مثل لاتاری امید ببنده کار اشتباهیه چون احتمال برنده شدنش خیلی کمه. پس زیاد رو این چیزا "امید" نبندید که مجبور بشید قطع امید کنید شانس 1به 100 خیلی شانس بالایی نیست از نظر آماری. به هر حال امسال به صراحت اعلام شده که اگر از عکس سال گذشته استفاده بشه ثبت نام باطل است. ولی شما حتما موقع اعلام نتایج نگاه کنید شاید برنده شده باشید و بیشتر از این بهش فکر نکنید که بیفایده است.
تشکر کنندگان: mrkiani
سلام دوستان
من امروز در عکاسی عکسم رو گرفتم منتها زمینه مایل به طوسی روشن شد و سمت چپ بک گراند تیره تر شد انگار که سایه افتاده و عکاس بک گراند رو در فتوشاپ کلا حذف کرد و کامل سفید شد ، به نظرتون ایراد داره؟؟ و من دوباره عکس بگیرم؟ باید چیکار کرد که بک گراند سایه نیوفته؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
وقتي عكاسي ميريم كه عكس بگيريم ، پرده سفيد پس زمينه رو با اينكه يك پرده سفيد اما پراز لكه است بافتوشاپ و نرم افزار درست ميكنند به نظر شما اشكال نداره؟؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 10:12)mrkiani نوشته:  سلام. من از عکس سال قبل استفاده کردم. به نظرتون امسال رو باید قطع امید کنم یا امیدی هست که قبول کنند.

با سلام Big Grin سوال شما سوال من هم هست من عکسی که دارم دو سال باهاش ثبت نام کردم الان برم دوباره عکس بگیرم یا همون خوبه؟
Case Number :201XASxxx  
تاریخ رویت قبولی : Big Grin
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا :یک ضرب (ان شاءالله)
مقصد: سان خوزه (ان شاءالله)
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 21:13)amin_sh نوشته:  

با سلام  Big Grin  سوال شما سوال من هم هست من عکسی که دارم دو سال باهاش ثبت نام کردم الان برم دوباره عکس بگیرم یا همون خوبه؟

به هیچ عنوان از عکسی که در سالهای گذشته استفاده کردید استفاده نکنید
امسال این موضوع رو خیلی تاکید کردن حتی توی ویدیوی منتشر شده در یوتیوب USAdarFarsi به زبان فارسی گفته شده که در صورت استفاده از عکسهای سالهای گذشته واجد شرایط شرکت در قرعه کشی نمی باشید.
پس به یک عکاسی کار بلد مراجعه و عکس جدید تهیه کنید.
2012-2017
تشکر کنندگان: amin_sh
سلام کسی میدونه عکس گوش باید تو کادر سبز اول باشه یا دوم؟

[عکس: 1379975816163.jpg]

تو عکس نمونه عکس صوزت اول در کادر کوچکه؟
اگه با کادر دوم میزون کنیم مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 13:56)Blacking نوشته:  سلام کسی میدونه عکس گوش باید تو کادر سبز اول باشه یا دوم؟

[عکس: 1379975816163.jpg]

تو عکس نمونه عکس صوزت اول در کادر کوچکه؟
اگه با کادر دوم میزون کنیم مشکلی پیش میاد؟

خیر مشکلی پیش نمیاد
گوش و چانه باید در بین بیضی اول و دوم باشد

اینم نمونه عکس:

[عکس: yn43_untitled.jpg]
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: Blacking ، نسل سوخته ، jsmlz
(2016-10-11 ساعت 11:21)alinddf نوشته:  سلام دوستان من بار اولمه لاتاری شرکت میکنم.
آیا هرگونه ویرایشی روی عکس توسط نرم افزار باعث ابطال ثبت نام میشه؟ من عکسم رو با دوربین گوشی گرفتم و با استفاده از یک سایت رایگان dpiعکسم رو از 72 به 300 تغییر دادم و بعد تو پیکاسا کمی نور و رنگش رو با ابزار اتومات پیکاسا اصلاح کردم .آیا این ها روتوش عکس محسوب میشه و باعث رد شدنش میشه؟
امیدوارم همه کاربران این فوروم امسال برنده بشن

سلام
عکستونو با هیچ نرم افزاری دست کاری نکنین .
با نرم افزار خود سایت که درستش کنین . خودش dpi و سایزش رو درست میکنه .
امتحان کنید .
برای من که اینطور بوده .
نرم افزار سایت خودش به حالت استاندارد در میاره .
تشکر کنندگان:
دوستان میشه خواهش کنم جواب بدید
شما بک گراند عکستون رو توی فتوشاپ سفید میکنید؟؟ چجوری عکس میگیرید ک بک گراند حالت سایه روشن نمیشه؟ من دوتا عکاسی مختلف عکس گرفتم بک گراند عکسام یک دست نیست قسمتهای پایینش تیره تره،،
تشکر کنندگان:
(2016-10-16 ساعت 20:28)رضا٨٦ نوشته:  سلام دوستان
وقتي عكاسي ميريم كه عكس بگيريم ، پرده سفيد پس زمينه رو با اينكه يك پرده سفيد اما پراز لكه است بافتوشاپ و نرم افزار درست ميكنند به نظر شما اشكال نداره؟؟

ميشه جواب اين سوال هم بدهيد
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 10:08)رضا٨٦ نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 20:28)رضا٨٦ نوشته:  سلام دوستان

ميشه جواب اين سوال هم بدهيد

اگر بعد از گرفتن عکس لکه خیلی تو عکس مشهود هست باید درست بشه در غیر این صورت بهتر دست تو عکس برده نشه
امسال روی عکس های خیلی حساس شدن ( اونجا که مثل ایران هردمبیل نیست ) Big Grin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان