کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط عکس متقاضی
(2016-10-16 ساعت 15:32)alinddf نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 10:12)mrkiani نوشته:  سلام. من از عکس سال قبل استفاده کردم. به نظرتون امسال رو باید قطع امید کنم یا امیدی هست که قبول کنند.

در کل اینکه آدم به چیزی مثل لاتاری امید ببنده کار اشتباهیه چون احتمال برنده شدنش خیلی کمه. پس زیاد رو این چیزا "امید" نبندید که مجبور بشید قطع امید کنید شانس 1به 100 خیلی شانس بالایی نیست از نظر آماری.  به هر حال امسال به صراحت اعلام شده که اگر از عکس سال گذشته استفاده بشه ثبت نام باطل است. ولی شما حتما موقع اعلام نتایج نگاه کنید شاید برنده شده باشید و بیشتر از این بهش فکر نکنید که بیفایده است.

دوست عزیز میشه منبعی معتبری که اعلام کرده عکس پارسال نباشه برام لینکش رو اینجا بذاری؟ ممنون میشم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 16:22)ali3875 نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 15:32)alinddf نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 10:12)mrkiani نوشته:  سلام. من از عکس سال قبل استفاده کردم. به نظرتون امسال رو باید قطع امید کنم یا امیدی هست که قبول کنند.

در کل اینکه آدم به چیزی مثل لاتاری امید ببنده کار اشتباهیه چون احتمال برنده شدنش خیلی کمه. پس زیاد رو این چیزا "امید" نبندید که مجبور بشید قطع امید کنید شانس 1به 100 خیلی شانس بالایی نیست از نظر آماری.  به هر حال امسال به صراحت اعلام شده که اگر از عکس سال گذشته استفاده بشه ثبت نام باطل است. ولی شما حتما موقع اعلام نتایج نگاه کنید شاید برنده شده باشید و بیشتر از این بهش فکر نکنید که بیفایده است.

دوست عزیز میشه منبعی معتبری که اعلام کرده عکس پارسال نباشه برام لینکش رو اینجا بذاری؟ ممنون میشم

بند ۷ فایل پی دی اف رو که از این مسیرhttps://travel.state.gov/content/dam/vis...nglish.pdf دانلود میکنید مطالعه کنید.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2016-10-20 ساعت 16:32)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-20 ساعت 16:22)ali3875 نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 15:32)alinddf نوشته:  در کل اینکه آدم به چیزی مثل لاتاری امید ببنده کار اشتباهیه چون احتمال برنده شدنش خیلی کمه. پس زیاد رو این چیزا "امید" نبندید که مجبور بشید قطع امید کنید شانس 1به 100 خیلی شانس بالایی نیست از نظر آماری.  به هر حال امسال به صراحت اعلام شده که اگر از عکس سال گذشته استفاده بشه ثبت نام باطل است. ولی شما حتما موقع اعلام نتایج نگاه کنید شاید برنده شده باشید و بیشتر از این بهش فکر نکنید که بیفایده است.

بند ۷ فایل پی دی اف رو که از این مسیرhttps://travel.state.gov/content/dam/vis...nglish.pdf دانلود میکنید مطالعه کنید.

متشکرم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
سلام
1-برادر من امروز رفته بود عکس بگیره عکاسه گفته بود پیراهنت روشنه (ابی روشن) و قبول نمیکنن باید رنگش تیره باشه. درسته؟
2-از کجا میفهمن که عکس تکراریی مثلا پسرا امسال با همون پراهنی عکس بدازن که پارسال گرفتن؟
و دخترام که اکثرا منتو تیره میپوشن؟ این سوال برام؟

3-البته تاریخ عکس مهمه ؟چون عکس پارسال من تاریخش مال پند سال پیش بود عکلاس تاریخ ب روز نکرده بود و من بدون دستکاری فرستادم رفت؟؟؟
تشکر کنندگان: shaghayegh
(2016-10-20 ساعت 23:22)shaghayegh77 نوشته:  سلام
1-برادر من امروز رفته بود عکس بگیره عکاسه گفته بود پیراهنت روشنه (ابی روشن) و قبول نمیکنن باید رنگش تیره باشه. درسته؟
2-از کجا میفهمن که عکس تکراریی مثلا پسرا امسال با همون پراهنی عکس بدازن که پارسال گرفتن؟

3-البته تاریخ عکس مهمه ؟چون عکس پارسال من تاریخش مال پند سال پیش بود عکلاس تاریخ ب روز نکرده بود و من بدون دستکاری فرستادم رفت؟؟؟

از روی امضای دیجیتال میفهمن ، برنامه های رایگانی هست که در عرض 10 دقیقه 100 میلیون فایل رو مقایسه میکنه و مشابه ها را نمایش میده به همین راحتی و از ارگوریتم های استفاده میکنه که خطا نداره مثل SHA-1  البته در مرحله دوم از طریق کارمندان اداره مهاجرت عکس ها باز هم بررسی میشه برای اطمینان بیشتر  Smile

اینم سایت دریافت امضا دیجیتال فایل ها :
به همین راحتی ، به همین خوشمزگی  Big Grin
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: storagemeter ، asher
(2016-10-20 ساعت 23:22)shaghayegh77 نوشته:  سلام

سلام چقد جالب هم اسم و هم سوال ی جورایی
دوستان سوالات جالبی پرسید شقایق اگه کسی میدونه لطفا جواب بده
تشکر کنندگان: shaghayegh77
دوستان میشه خواهش کنم جواب بدید
شما بک گراند عکستون رو توی فتوشاپ سفید میکنید؟؟ چجوری عکس میگیرید ک بک گراند حالت سایه روشن نمیشه؟ با دوربین دیجیتال تو خونه هم میگیرم سایه سر روی دیوار میوفته هرکار میکنم،
من دوتا عکاسی مختلف عکس گرفتم بک گراند عکسام یک دست نیست قسمتهای پایینش تیره تره،
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 17:43)ghasedak2018 نوشته:  دوستان میشه خواهش کنم جواب بدید
شما بک گراند عکستون رو توی فتوشاپ سفید میکنید؟؟ چجوری عکس میگیرید ک بک گراند حالت سایه روشن نمیشه؟ با دوربین دیجیتال تو خونه هم میگیرم سایه سر روی دیوار میوفته هرکار میکنم،  
من دوتا عکاسی مختلف عکس گرفتم بک گراند عکسام یک دست نیست قسمتهای پایینش تیره تره،

باید نور اتاقی که عکس میگیری کافی باشه ، سعی کن عکس دست کاری نکنی فقط عکس برش بده ترجیحا با فتوشاپ CS3
اگر عکس عکاسی خیلی تیره نیست موردی نداره
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 18:14)dvb3000 نوشته:  

باید نور اتاقی که عکس میگیری کافی باشه ، سعی کن عکس دست کاری نکنی فقط عکس برش بده ترجیحا با فتوشاپ CS3

عکسایی که عکاسی گرفتم سمت چپ پایین بک گراندش تیرست مثل طوسی تیره
یعنی بدون فلاش عکس بگیرم یا با فلاش؟ هرکار که میکنم نمیشه بک گراندش سایه میوفته Sad
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 19:04)ghasedak2018 نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 18:14)dvb3000 نوشته:  

یعنی بدون فلاش عکس بگیرم یا با فلاش؟ هرکار که میکنم نمیشه بک گراندش سایه میوفته Sad

بهتر از عکسی تو عکاسی گرفتی استفاده کردی
تو خونه سخته نور کافی تامین کرد واسه عکس پرسنلی ریسک نکن

اگر دوست داشتی عکست واسم بفرست تا درستش کنم
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 20:00)dvb3000 نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 19:04)ghasedak2018 نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 18:14)dvb3000 نوشته:  باید نور اتاقی که عکس میگیری کافی باشه ، سعی کن عکس دست کاری نکنی فقط عکس برش بده ترجیحا با فتوشاپ CS3

بهتر از عکسی تو عکاسی گرفتی استفاده کردی
تو خونه سخته نور کافی تامین کرد  واسه عکس پرسنلی ریسک نکن

اگر دوست داشتی عکست واسم بفرست تا درستش کنم

بک گراندش رو درست کنید؟ آخه میگین تغییر ندیم بهتره؟ ابعاد عکس چی ب نظرتون توی سایت تنظیم کنم ابعاد عکس رو یا تو فتوشاپ؟ توی سایت ابعاد اندازه میزنم یکم کیفیت عکس میاد پایین
تشکر کنندگان:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid729130
سلام دوستان جواب سوال قبلی رو ندادین که Tongue
من رفتم عکس بندازم عکاس گفت یابدون روسری مقنعه...یا باید گوش معلوم باشه درسته.؟من جایی خوانده بودم بسته ب کشور شرایط جای فرق میکند؟نظر شما چه
تشکر کنندگان:
(2016-10-21 ساعت 20:22)shaghayegh نوشته:  https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid729130
سلام دوستان جواب سوال قبلی رو ندادین که Tongue
من رفتم عکس بندازم عکاس گفت یابدون روسری مقنعه...یا باید گوش معلوم باشه درسته.؟من جایی خوانده بودم بسته ب کشور شرایط جای فرق میکند؟نظر شما چه

نه اشتباه می کنه.
عکس با حجاب پذیرفته می شه و مشکلی هم نیست. فقط باید صورتتون کاملا مشخص باشه. نیازی به پیدا بودن گوش ها نیست.
نمونه عکس های مورد قبول برای پاسپورت امریکا توی این صفحه هست که نمونه با حجابش رو هم می تونین ببینین:
https://travel.state.gov/content/passpor...mples.html

عکس برای لاتاری شرایط خاصی نداره. غیر از سایز، تقریبا همون شرایط عکس پرسنلی خودمونه.
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»
مرسی از راهنماییتون مشخصات عکس همسر چی؟ اینم باید دقیقا مثل عکس خودمون باشه؟
و اینکه آیا برسی میشه ؟ اگه مشکل داشته کیس کلا رد رد میکنن؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-22 ساعت 00:15)shaghayegh نوشته:  مرسی از راهنماییتون مشخصات عکس همسر چی؟ اینم باید دقیقا مثل عکس خودمون باشه؟
و اینکه  آیا برسی میشه ؟ اگه مشکل داشته کیس کلا رد رد میکنن؟

عکس هایی که ارسال می کنید همگی باید همون شرایط رو داشته باشن. حتا عکس بچه و نوزاد. البته برای نوزاد زیاد سختگیری نمی شه.

قبل از قرعه کشی عکس ها رو بررسی می کنن. اگه شرایط رو نداشته باشه، فرد توی قرعه کشی شرکت داده نمی شه.

فقط نبود بعضی از شرایط باعث رد شدن می شه. مثلا اینکه عکس پارسالی نباشه، یا صورت کاملا دیده بشه. یا ...

البته فقط عکس فرد اصلی مهمه. فکر نمی کنم توی مرحله اول اشکال توی عکس همراه ها باعث رد شدن کیس بشه.
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان