کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
سلام
ببخشيد من به يك مشكل بر خوردم مي دونم كه فروم مخصوص بايد سؤالك رو بپرسم اما چون دوستان بيشتري اينجا سر مي زنند اينجا مي پرسم
من عكسم رو عكاسي گرفتم و وقتي مي خواهم crop كنم اين ارور رو مي دهد كسي از دوستان ميدونه علتش چي هست
Please ‎reposition photo so that it fills the guidance square.‎ If ‎doing so results in the head being positioned outside of the ovals, then you must select a different photo.
تشکر کنندگان:
دوستان کمک کنید
من یک پسر ۲۲ سال دارم من باید موقع ثبت نام یک بار با خودم
پسرم را ثبت نام کنم وبار دیکر جداگانه؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 12:48)kiana11 نوشته:  دوستان کمک کنید

خودتون رو تنها ثبت نام می‌کنین
پسرتون هم اگه شرایط رو داشته باشه، می تونه مستقل ثبت نام کنه.
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 09:41)ghasedak2018 نوشته:  دوستان من یک سوالی داشتم اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم پاسخ بدید،، من به یک سری از واکسن ها آلرژی دارم مثل سرخک و سرخچه و واکسن آنفولانزا،  در صورت برنده شدن چکار باید کنم؟؟ چون نمیتونم واقعا بزنم بدنم آلرژی نشون میده!

بهتره این سوال رو توی قسمت برندگان 2017 مطرح کنین که الان درگیر کارهاشون هستن و احتمالا اطلاعات بیشتری دارن. اما از اون مهم تر اینکه:

از الان نگران این موضوع نباش!

به قول شاعر: چو فردا شود فکر فردا کنیم!
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 11:52)رضا٨٦ نوشته:  سلام
ببخشيد من به يك مشكل بر خوردم مي دونم كه فروم مخصوص بايد سؤالك رو بپرسم اما چون دوستان بيشتري اينجا سر مي زنند اينجا مي پرسم
من عكسم رو عكاسي گرفتم و وقتي مي خواهم crop كنم اين ارور رو مي دهد كسي از دوستان ميدونه علتش چي هست
Please ‎reposition photo so that it fills the guidance square.‎  If ‎doing so results in the head being positioned outside of the ovals, then you must select a different photo.

پیشنهاد من اینه که از یک نرم افزار برای کراپ عکستون استفاده کنین و وقتی آماده شد یک بار توی سایت کذایی چک کنین
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 12:52)m64kh نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 12:48)kiana11 نوشته:  دوستان کمک کنید

خودتون رو تنها ثبت نام می‌کنین
پسرتون هم اگه شرایط رو داشته باشه، می تونه مستقل ثبت نام کنه.
ممنون تو فرم گفته تعداد بچه باید بنویسم ندارم ؟
چون ۲۲ ساله هست پسرم
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 13:00)kiana11 نوشته:  ممنون تو فرم گفته تعداد بچه باید بنویسم ندارم ؟
چون ۲۲ ساله هست پسرم

تعداد رو صفر وارد کنین.
تشکر کنندگان: kiana11
(2016-10-30 ساعت 13:28)hmdavodi نوشته:  سلام یه سوال داشتم . من فوق لیسانس مالک اشتر دارم . دانشگاه مالک اشتر یه جورایی برای وزارت دفاع هست و پروژه های نظامی انجام میده. میخواستم بدونم تو ثبت نام با مدرک لیسانس اقدام کنم یا فرقی نداره. لیسانسم آزاده

دروغ نگو!

وقتی ازت می پرسه بالاترین سطح تحصیلاتت چیه، باید راستش رو بگی. اگه دروغ بعدا کشف بشه هر جای کار که باشی می تونن محرومت کنن، حتا اگه چند سال گذشته باشه و شهروندی هم گرفته باشی!
تشکر کنندگان: hmdavodi
(2016-10-30 ساعت 19:38)behzad_usa نوشته:  سلام دوستان
من عکسی رو که دفعه پیش فرستادمو دوباره فرستادم٬مشکلی که نداره؟؟
اگه مشکل داره چاره چیه؟؟

عکس باید جدید باشه.
منتها الان که ثبت نام کردین دیگه چاره ای نیست. امکان اصلاح اطلاعات وجود نداره.
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 00:16)elahe mousavi نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 00:11)elahe mousavi نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 14:08)Phoenix7 نوشته:  دوستان  واقعا کسی رو می شناسید که  تونسته باشه با EB3 بره اونطرف؟
چقدر هزینه کرده؟
مرسی

چی هست این EB3؟؟؟؟؟؟؟
خودم رفتم جستجو کردم ☺☺☺
برنامه مهاجرتی EB3 آمریکا روشی کاملا قانونی بوده و در حال حاضر یکی از بهترین روشهای مهاجرت برای متقاضیان مهاجرت است که شرایط سرمایه گذاری در خارج را نداشته و دارای مدرک زبان آیلتس یا تافل نیستند. پس از بررسی پرونده ، اداره مهاجرت آمریکا به متقاضیان و تمام خانواده ایشان گرین کارت دائمی  و سپس پاسپورت همیشگی این کشور را اعطا می کند. در این روش که مخفف عبارت "3 Employment Based" و بمعنی ویزای کاری مجموعه ۳ می باشد، متقاضیان میتوانند از طریق کار در شغلهایی که در آمریکا با کمبود نیروی کار مواجه هستند اقامت دائم و گرین کارت آمریکا را برای خود و تمام اعضای خانواده خود اخذ کنند. علاوه بر کم شرط بودن، سرعت بالای روند انجام پرونده  از دیگر محاسن این روش می باشد؛ در این روش صدور ویزای نهایی فقط در حدود ۱۸ تا ۲۴ ماه به طول می انجامد که در مقایسه با بیشتر روشهای مهاجرت دائمی کشورها مهاجرپذیر قابل مقایسه با آمریکا(مانند کانادا) به مراتب سریع تر است. مهمترین شرط مهاجرت به آمریکا از طریق  EB3 داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آمریکایی معتبر است که این پیشنهاد کار باید مورد تایید وزارت کار و همینطور  اداره مهاجرت آمریکا باشد. برای متقاضیان هیچ شرط دیگری از جمله تحصیلات عالیه, مدرک زبان انگلیسی, شرط سنی, شرط مالی یا شرط سرمایه گذاری وجود ندارد.

لینک زیر صفحه ای از وبسایت رسمی اداره مهاجرت آمریکا، توضیحات اداره مهاجرت درباره این روش مهاجرتی می باشد:

http://www.uscis.gov/working-united-stat...rence-eb-3

سلام... من از سال 2008 که یه سفر خارجی داشتم...خیلی علاقه مند به مهاجرت شدم... بعد از آن در سال 2011 برای لاتاری 2013 ثبت نام کردم..تا به امروز...
ولی الان که فکرشو میکنم الان تازه شرایط کامل برای مهاجرت دارم و اگر از همان سال اول قبول شده بودم ممکن بود از مهاجرتم پشیمون میشدم... در کل دیدم که ثبت نام در لاتاری که جواب نمیده.. برای همین از طریق EB1 اقدام کردم که ویژه افراد با قابلیت خاص هست و پرونده ام الان در حال بررسی میباشد در اداره مهاجرت... میخواستم این نکته را بگم که فرآیندش خیلی راحت نیست و برای گرفتن این نوع ویزاها نیاز به گرفتن وکیل هستش... و نکته مهم اینه که وکلای ایرانی که من باهاشون صحبت میکردم رقم های خیلی بالایی مطرح میکردن برای دستمزد... من بعد 1سال جستجوی و تهیه مدارک تونستم پروندمو آماده کنم و ارسال کنم... یکی از دوستان دیگرم الان حدود یک سال و نیمه که در حال جمع آوری مدارکه... در نتیجه اونم پروسه ساده ای نیستو خیلی برایش باید انرژی بگذارید ولی نشدنی نیست.
تشکر کنندگان: elahe mousavi ، Phoenix7
این ارور زمانی داده میشه که عکس شما 600*600 نباشه.
شما میتونی با نرم افزار پینت، اندازه عکستون رو به 600*600 تبدیل کنید.
تشکر کنندگان:
ممنون . اگه خودم بعدا با مدرک لیسانسم اونجا کار کنم و کلا بیخیال مدرک فوقم بشم از کجا میخوان بفهمن؟ البته من هم شنیدم بیشتر رو دروغ حساسن تا دانشگاه و این حرفا
(2016-10-31 ساعت 13:06)m64kh نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 13:28)hmdavodi نوشته:  سلام یه سوال داشتم . من فوق لیسانس مالک اشتر دارم . دانشگاه مالک اشتر یه جورایی برای وزارت دفاع هست و پروژه های نظامی انجام میده. میخواستم بدونم تو ثبت نام با مدرک لیسانس اقدام کنم یا فرقی نداره. لیسانسم آزاده

دروغ نگو!

وقتی ازت می پرسه بالاترین سطح تحصیلاتت چیه، باید راستش رو بگی. اگه دروغ بعدا کشف بشه هر جای کار که باشی می تونن محرومت کنن، حتا اگه چند سال گذشته باشه و شهروندی هم گرفته باشی!
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 13:43)algh90 نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 00:16)elahe mousavi نوشته:  [quote='elahe mousavi' pid='730160' dateline='1477856516']

سلام... من از سال 2008 که یه سفر خارجی داشتم...خیلی علاقه مند به مهاجرت شدم... بعد از آن در سال 2011 برای لاتاری 2013 ثبت نام کردم..تا به امروز...
ولی الان که فکرشو میکنم الان تازه شرایط کامل برای مهاجرت دارم و اگر از همان سال اول قبول شده بودم ممکن بود از مهاجرتم پشیمون میشدم... در کل دیدم که ثبت نام در لاتاری که جواب نمیده.. برای همین از طریق EB1 اقدام کردم که ویژه افراد با قابلیت خاص هست و پرونده ام الان در حال بررسی میباشد در اداره مهاجرت... میخواستم این نکته را بگم که فرآیندش خیلی راحت نیست و برای گرفتن این نوع ویزاها نیاز به گرفتن وکیل هستش... و نکته مهم اینه که وکلای ایرانی که من باهاشون صحبت میکردم رقم های خیلی بالایی مطرح میکردن برای دستمزد... من بعد 1سال جستجوی و تهیه مدارک تونستم پروندمو آماده کنم و ارسال کنم... یکی از دوستان دیگرم الان حدود یک سال و نیمه که در حال جمع آوری مدارکه... در نتیجه اونم پروسه ساده ای نیستو خیلی برایش باید انرژی بگذارید ولی نشدنی نیست.

میشه لطفا گام به گام توضیح بدین که چکار کردین
ممنون
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 11:52)رضا٨٦ نوشته:  سلام
Please ‎reposition photo so that it fills the guidance square.‎  If ‎doing so results in the head being positioned outside of the ovals, then you must select a different photo.

سایز عکس مناسب نیست برای استفاده از برنامه لاتاری بهترین اندازه عکس برای ادیت باید 1200 در 1200 باشد.
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: alirezanz
(2016-10-31 ساعت 00:10)elahe mousavi نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 23:22)shaghayegh نوشته:  سلام
من ی هفته پیش عکس گرفتم ولی عکاسش تاریخ دوربین ب روز نکرده بود
مال ۲۰۱۴بود و عوضشم نکردم چو ن دوستان گفتن ک تاریخ مهم نیست درسته؟

مگر زیر عکس تون، تاریخ حک شده بود؟؟؟

منظورت توجه نشدم.تو اطلاعات عکس تاریخ نوشته
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان