کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
هر کسی که شرایطش رو داره حق داره که ثبت نام کنه ولی ایا به این فکر میکنه که واقعا میتونه بره یا نه؟ به نظرتون بهتر نیست اول فکر همه چیو و بکنیم و تمام شرایط رو بسنجیم بعد ثبت نام کنیم؟فکر نمیکنید در صورت ثبت نام و قبول شدن شرایط رفتن رو نداشته باشید حق کسه دیگه ای رو که میتونست انتخاب بشه و بره رو ضایع کردید؟
مسلما هر کسی حق داره شانسش رو امتحان کنه ولی شخصا به هیچ وجه دوست ندارم شانس کسه دیگه ای رو ضایع کنم
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 11:22)peyman b نوشته:  هر کسی که شرایطش رو داره حق داره که ثبت نام کنه ولی ایا به این فکر میکنه که واقعا میتونه بره یا نه؟ به نظرتون بهتر نیست اول فکر همه چیو و بکنیم و تمام شرایط رو بسنجیم بعد ثبت نام کنیم؟فکر نمیکنید در صورت ثبت نام و قبول شدن شرایط رفتن رو نداشته باشید حق کسه دیگه ای رو که  میتونست انتخاب بشه و بره رو ضایع کردید؟
مسلما هر کسی حق داره شانسش رو امتحان کنه ولی شخصا به هیچ وجه دوست ندارم شانس کسه دیگه ای رو ضایع کنم

حق ما در همین اندازه است که ثبت نام کنیم. نه بیشتر. حتا اگه کسی که ثبت نام می کنه نخواد بره، حقی از من و شما ضایع نشده.
«هی فلانی! زندگی شاید همین باشد»
تشکر کنندگان: copol
کسی که عکس ثبت نام 2 سال قبل رو استفاده کرده مشکلی پیش میاد؟
عکس سال گذشته یعنی 2017 استفاده نشده
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 11:45)m64kh نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 11:22)peyman b نوشته:  مسلما هر کسی حق داره شانسش رو امتحان کنه ولی شخصا به هیچ وجه دوست ندارم شانس کسه دیگه ای رو ضایع کنم

حق ما در همین اندازه است که ثبت نام کنیم. نه بیشتر. حتا اگه کسی که ثبت نام می کنه نخواد بره، حقی از من و شما ضایع نشده.

"حتا اگه کسی که ثبت نام می کنه نخواد بره، حقی از من و شما ضایع نشده "
این خنده دارترین حرفی بود که تو یک ماه گذشته شنیدم ، لطفا حماقت یه گروهی رو با این حرفا توجیح نکنید

یاد بگیرید تو زندگی هیچ وقت به خودتان و دیگران دروغ نگید ، من امسال چند نفر به من مراجعه کردن که دپیلم ناقص بودن یا سیکل داشتن و شغل درستی نداشتن و من توجیح شون کردم شرایط ثبت نام ندارند.

کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ، ولی کسی رو که خودش به خواب زده نمیشه
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: alirezanz
(2016-10-30 ساعت 12:19)j4deh نوشته:  کسی که عکس ثبت نام 2 سال قبل رو استفاده کرده مشکلی پیش میاد؟
عکس سال گذشته یعنی 2017 استفاده نشده

عکس باید جدید باشه.
حداکثر تا شش ماه پیش.
تشکر کنندگان: j4deh
(2016-10-30 ساعت 12:23)dvb3000 نوشته:  یاد بگیرید تو زندگی هیچ وقت به خودتان و دیگران دروغ نگید ، من امسال چند نفر به من مراجعه کردن که دپیلم ناقص بودن یا سیکل داشتن و شغل درستی نداشتن و من توجیح شون کردم شرایط ثبت نام ندارند.

کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ، ولی کسی رو که خودش به خواب زده نمیشه

من چه دروغی گفتم؟
تشکر کنندگان:
الان عکس مال 3 سال قبه ولی چهره و قیافه هیچ فرقی نداره
عکس سال قبل استفاده نشده و باهاش ثبت نام نکردن
الان ثبت نام کردن با این عکس
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 12:34)j4deh نوشته:  الان عکس مال 3 سال قبه ولی چهره و قیافه هیچ فرقی نداره

خوب وقتی ثبت نام کردین که دیگه موضوع مختومه است.
چه فرقی می کنه ...
یعنی چ؟
ترتیب اثر نمیدن یعنی ؟ شرکت نمیدن در قرعه کشی
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 12:34)j4deh نوشته:  الان عکس مال 3 سال قبه ولی چهره و قیافه هیچ فرقی نداره

سلام دوست عزیز ، 5000 تومان انقدر مبلغ زیادی هست که شما حاضری با عکس 3 سال پیش فرم پر کنی ؟

من حاضرم اگر لاتاری پولی شد تا 10 میلیون هم واسه ثبت نام بدم ، اگر هم بیشتر شد وام میگیرم Big Grin

تو دلت نخند ، تا حالا دیونه آمریکا ندیدی؟ Big Grin
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: j4deh ، mehre cyrus ، elahe mousavi ، battosai ، Azarakhsh43 ، alirezanz
از 2012 دارم ثبت نام میکنم...اما دیگه حسشو ندارم....بیشتر بخاطر این ناراحتم که اگه از 2012 تلاشی دیگه در جهت مهاجرت کرده بودم مثل اسکیل ورکر راحت میرفتم کشوری دیگه..اما متاسفانه همش به لاتاری فک کردم اخر عاقبتمم مشخصه دوستان.....نا امید نباشید

..اما زمان رو رو از دست ندین
تشکر کنندگان: copol ، Azarakhsh43 ، alirezanz
حالا گذشته
مشکلی ایجاد مییشه یا نه
تشکر کنندگان:
جدید بگیر...مشکلی ایجاد نمیشه...اما جدید بگیر قبول شدی زیاد تغییر نکر
ده باشی..
(2016-10-30 ساعت 12:51)j4deh نوشته:  حالا گذشته
مشکلی ایجاد مییشه یا نه

دوست عزیز

اصولا عکس ها (اکثر فایل ها) یک سری خصوصیات دارن که به شما تاریخ ایجاد و تغییر و غیره... را روی فایل را نشان میدهد و با نرم افزار های خاص امکان نمایش و ویرایش این خصوصیات امکان وجود دارد ،این موضوع هست که منو نگران کرده نه خود عکس و تغییرات چهره شما در طی 3 سال گذشته.

حداقل قبل از پر کردن فرم و آپلود عکس میگفتید تا من یا دوستان شما را راهنمایی میکردیم

موفق باشید Smile
تشکر کنندگان: j4deh ، alirezanz
سلام یه سوال داشتم . من فوق لیسانس مالک اشتر دارم . دانشگاه مالک اشتر یه جورایی برای وزارت دفاع هست و پروژه های نظامی انجام میده. میخواستم بدونم تو ثبت نام با مدرک لیسانس اقدام کنم یا فرقی نداره. لیسانسم آزاده
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان