کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد پروسه ثبت نام
.
مهلت ثبت نام لاتاری دوره 2018 تمام شد.

برای بحث و گفتگو در مورد اعلام نتایج لاتاری 2018 (شمارش معکوس) میتوانید از تاپیک زیر استفاده کنید:

https://www.mohajersara.org/forum/thread-7333.html
پس عکس مال 3 سال قبل هست الان شرکت نمیدن در قرعه کشی؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 13:31)j4deh نوشته:  پس عکس مال 3 سال قبل هست الان شرکت نمیدن در قرعه کشی؟

فقط خدا میدونه

در حال حاضر کاری از دست من و شما ساخته نیست ، فقط توکل کن به خدا ، به امید خدا مسئله ی پیش نمیاد.
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: j4deh
ممنون رفیق
تشکر کنندگان:
دوستان واقعا کسی رو می شناسید که تونسته باشه با EB3 بره اونطرف؟
چقدر هزینه کرده؟
مرسی
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
تشکر کنندگان:
سلام دوستای گلم
عکسی که توسط photo tools تو سایت لاتاری کراپ شده وسیو بشه یعنی مشکلی نداره ؟
همون رو بفرستیم حله ؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 15:21)shahram LA نوشته:  سلام دوستای گلم
عکسی که توسط photo tools  تو سایت لاتاری کراپ شده وسیو بشه یعنی مشکلی نداره ؟
همون رو بفرستیم حله ؟

نرم افزار سایت فقط کراپ میکنه و DPI عکس را 300 میکنه.

بقیه شرایط عکس باید توسط کاربر چک شود

مانند:

نور
عدم سایه در عکس
عدم رتوش
فضای خالی کافی بالای سر
قرار گرفتن صحیح سر در کادر سبز رنگ
زاویه درست سر در عکس
فکوس درست دوربین
پس زمینه روشن
و....
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان:
با درود
دوستان ار جمندم دو تا سوال داشتم برای اطلاع شخصی خودم ممنون میشم راهنمایی ام کنید؟ چون تاپیک موضوع آزاد بود فکر کنم جای مناسبی بری پرسیدن سوال باشه
اول :شخصی که ارشد کشاورزی داره چطور می تونه از مدرک استفاده کنه در زمینه ای که تحصیل کرده؟مثلا برای امرار معاش به کشاورزی روی بیاره؟ و دوم :گرفتن گرین کارت از طریق پیوستن به ارتش چگونه است؟ البته به انضمام دوسال اقامت در آمریکا ؟ ببخشید سوالاتم آما توری بود..ممنونم.Smile
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من عکسی رو که دفعه پیش فرستادمو دوباره فرستادم٬مشکلی که نداره؟؟
اگه مشکل داره چاره چیه؟؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 12:50)kamran293 نوشته:  از 2012 دارم ثبت نام میکنم...اما دیگه حسشو ندارم....بیشتر بخاطر این ناراحتم که اگه از 2012 تلاشی دیگه در جهت مهاجرت کرده بودم مثل اسکیل ورکر راحت میرفتم کشوری دیگه..اما متاسفانه همش به لاتاری فک کردم اخر عاقبتمم مشخصه دوستان.....نا امید نباشید

..اما زمان رو رو از دست ندین

لاتاری مثل یه شانس میمونه. مثل این میمونه که شما تو بانک یه پول بذاری و دیگه هیچ کاری نکنی به این امید که یه روزی جایزه میبری. زندگی در هر شرایطی در جریانه. برنده شدن در لاتاری تازه اول ماجراس. مهاجرت کردن به یه کشور بزرگی مثل آمریکا خیلی شجاعت بزرگی میطلبه ولی هر کسی واقعا قصد مهاجرت داشته باشه هزاران راه برای مهاجرت وجود داره
وقتي صبح ازخواب بيدارميشی، دوانتخاب داري :
1- دوباره بخوابي و رويا ببيني.
2- يا بيدار بشی و برای رسیدن به روياهات حرکت کني.
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 20:35)behzadkhatari نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 12:50)kamran293 نوشته:  از 2012 دارم ثبت نام میکنم...اما دیگه حسشو ندارم....بیشتر بخاطر این ناراحتم که اگه از 2012 تلاشی دیگه در جهت مهاجرت کرده بودم مثل اسکیل ورکر راحت میرفتم کشوری دیگه..اما متاسفانه همش به لاتاری فک کردم اخر عاقبتمم مشخصه دوستان.....نا امید نباشید

..اما زمان رو رو از دست ندین

لاتاری مثل یه شانس میمونه. مثل این میمونه که شما تو بانک یه پول بذاری و دیگه هیچ کاری نکنی به این امید که یه روزی جایزه میبری. زندگی در هر شرایطی در جریانه. برنده شدن در لاتاری تازه اول ماجراس. مهاجرت کردن به یه کشور بزرگی مثل آمریکا خیلی شجاعت بزرگی میطلبه ولی هر کسی واقعا قصد مهاجرت داشته باشه هزاران راه برای مهاجرت وجود داره

دوست عزیز مثل این میمونه بگی اگر نشد مهندسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول بشی به کاردانی رشته آبیاری گیاهان دریایی تو دانشگاه درغوز آباد  راضی شو  Big Grin

برو بابا کار ما از این حرفا گذشته  Big Grin   فقط و فقط آمریکا     نه آلمان ، نه انگلیستان ، نه استرالیا ، نه کانادا ، نه هر گورستون دیگه ای

فقط آمریکا اونم از طریق لاتاری

پول حروم هم ندارم بدم تحصیلی یا سرمایه گذاری یا پناهندگی برم خرجش کنم بعد بیام بگم رفتم خارج نشد بمونم هیچ جا وطن نمیشه  Big Grin
تشکر کنندگان: elahe mousavi
سلام
من ی هفته پیش عکس گرفتم ولی عکاسش تاریخ دوربین ب روز نکرده بود
مال ۲۰۱۴بود و عوضشم نکردم چو ن دوستان گفتن ک تاریخ مهم نیست درسته؟
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 23:22)shaghayegh نوشته:  سلام
من ی هفته پیش عکس گرفتم ولی عکاسش تاریخ دوربین ب روز نکرده بود
مال ۲۰۱۴بود و عوضشم نکردم چو ن دوستان گفتن ک تاریخ مهم نیست درسته؟

مگر زیر عکس تون، تاریخ حک شده بود؟؟؟
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 14:08)Phoenix7 نوشته:  دوستان  واقعا کسی رو می شناسید که  تونسته باشه با EB3 بره اونطرف؟
چقدر هزینه کرده؟
مرسی

چی هست این EB3؟؟؟؟؟؟؟
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان:
(2016-10-31 ساعت 00:11)elahe mousavi نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 14:08)Phoenix7 نوشته:  دوستان  واقعا کسی رو می شناسید که  تونسته باشه با EB3 بره اونطرف؟
چقدر هزینه کرده؟
مرسی

چی هست این EB3؟؟؟؟؟؟؟
خودم رفتم جستجو کردم ☺☺☺
برنامه مهاجرتی EB3 آمریکا روشی کاملا قانونی بوده و در حال حاضر یکی از بهترین روشهای مهاجرت برای متقاضیان مهاجرت است که شرایط سرمایه گذاری در خارج را نداشته و دارای مدرک زبان آیلتس یا تافل نیستند. پس از بررسی پرونده ، اداره مهاجرت آمریکا به متقاضیان و تمام خانواده ایشان گرین کارت دائمی و سپس پاسپورت همیشگی این کشور را اعطا می کند. در این روش که مخفف عبارت "3 Employment Based" و بمعنی ویزای کاری مجموعه ۳ می باشد، متقاضیان میتوانند از طریق کار در شغلهایی که در آمریکا با کمبود نیروی کار مواجه هستند اقامت دائم و گرین کارت آمریکا را برای خود و تمام اعضای خانواده خود اخذ کنند. علاوه بر کم شرط بودن، سرعت بالای روند انجام پرونده از دیگر محاسن این روش می باشد؛ در این روش صدور ویزای نهایی فقط در حدود ۱۸ تا ۲۴ ماه به طول می انجامد که در مقایسه با بیشتر روشهای مهاجرت دائمی کشورها مهاجرپذیر قابل مقایسه با امریکا(مانند کانادا) به مراتب سریع تر است. مهمترین شرط مهاجرت به آمریکا از طریق EB3 داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آمریکایی معتبر است که این پیشنهاد کار باید مورد تایید وزارت کار و همینطور اداره مهاجرت آمریکا باشد. برای متقاضیان هیچ شرط دیگری از جمله تحصیلات عالیه, مدرک زبان انگلیسی, شرط سنی, شرط مالی یا شرط سرمایه گذاری وجود ندارد.

لینک زیر صفحه ای از وبسایت رسمی اداره مهاجرت آمریکا، توضیحات اداره مهاجرت درباره این روش مهاجرتی می باشد:

http://www.uscis.gov/working-united-stat...rence-eb-3
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: copol ، Azarakhsh43
دوستان من یک سوالی داشتم اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم پاسخ بدید،، من به یک سری از واکسن ها آلرژی دارم مثل سرخک و سرخچه و واکسن آنفولانزا، در صورت برنده شدن چکار باید کنم؟؟ چون نمیتونم واقعا بزنم بدنم آلرژی نشون میده!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان