کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پذیرش براي فوق
سلام به همگي

۵ قدم تا تحصیلات در ایالت متحده

سايت جالبي است براي دوستاني كه تا بحال نديدند

http://www.educationusairan.com/farsi/
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، hitab ، aminghshiraz ، odiseh
با سلام خدمت همگی ...
من 19 سالمه و دارم میرم ایتالیا که رشته informatia computer science بخونم که سال دیگه 2012 .
که من bs رو تو دانشگاه politecnico di milano یا politecnico di torino
میخوام بخونم .. دوستان راهنمایی کنن که چگونه بعد از گرفتن لیسانسم در ایتالیا به امریکا سفر کنم و در یکی از دانشگاههای خوب امریکا ms بگیرم ...
یعنی من تو این چند سال که در ایتالیا میمونم میخوام بدونم چه کارایی کنم ...
ممنون از همگی...Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من گرین کارت دارم با معدل 18 از تهران جنوب(ممتاز هستم)
میتونم بورس بگیرم؟
برای بورس شدن نمره gre و تافل باید چند بشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من سال آینده درسم تموم میشه ( لیسانس اقتصاد بازرگانی دارم- الآن دانشجوی فوق لیسانس اقتصاد انرژی هستم ) برای دکترا چه راهنمایی می فرمایید؟ برای چه دانشگاه هایی شانس پذیرش با مدرک فوق لیسانس دانشگاه آزاد وجود داره؟ و هزینه سالیانه ام چقدر خواهد بود ضمناً دارای همسر و یک فرزند 3 ساله می باشم .
ضمناً برای سرمایه گزاری هم مشکلی ندارم حدودآ 500هزار دلار میتونم جور کنم چه راهی رو پیشنهاد می کنین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: lucas007
با سلام و عرض ادب
من ترم اخر رشته عمران دانشگاه ازادم.قصد دارم برای ادامه تحصیل به امریکا برم و در رشته معماری در یکی از دانشگاه های امریکا که مورد تایید ایران هم باشه شروع به تحصیل کنم.میشه راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم.و اینکه بنده معاف نیستم و میخام با وصیقه از کشور خارج شم.لطفا راهنمایی کنید.ضمنا برای پذیرش گرفتن حتما مدرک زبان میخاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای پذیرش فوق لیسانس در آمریکا فقط باید جی آر ای داشته باشیم؟ یعنی آیلتس رو قبول نمی کنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2012-05-04 ساعت 16:48)درسا نوشته:  برای پذیرش فوق لیسانس در آمریکا فقط باید جی آر ای داشته باشیم؟ یعنی آیلتس رو قبول نمی کنن؟

جی آر ای یه چیزه ، آیلتس یه چیز دیگه
جی آر ای امتحانی هست که شما دروس عمومی و تخصصی رو امتحان میدید و نمرش رو به دانشگاه اعلام میکنید که اینطوری سطح شما برای دانشگاه مشخص میشه که دانشگاه تصمیم میگیره شما رو برای فوق پذیرش کنه یا نه ، که میشه گفت نمونه کوچیکترش SAT هست که برای لیسانسه

در مورد آیلتس هم که خودتون میدونید امتحان زبانه که در آمریکا اعتبار زیادی نداره شما باید تافل بگیرید البته اینکه میگم اعتبار زیادی نداره یعنی اینکه تمام دانشگاه های آمریکا قبول ندارن ولی بعضی هاشون دارن که میتونید ازشون بپرسید هر چند تو سایتشون هم مینویسن ، که در صورت قبول داشتن دانشگاه مورد نظر با همون آیلتس هم میتونید برید
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، smith ، f.r ، microsaeid
سلام من تازه عضو انجمن شدم!!!!!!!!
فقط دارم می خونم!
من می خوام بقیه عمرم و تو امریکا زندگی کنم!
سربازی هم نرفتم!
یه لیسانس دارم!
چه جوری بهتره اقدام کنم تا وقتی سربازیم تموم میشه تو راه امریکا باشم
لطفان کمکم کنین
راستی 23 سالمه
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
سلام!من ترم 6 معماری دانشگاه سراسری تبریزم.میخوام واسه مستر برم آمریکا.خواهرم اونجاست.میخواستم ببینم کدوم دانشگاهها راحتتر پذیرش میدن؟واسم مهم نیست که دانشگاهش خیلی تاپ باشه،فقط میخوام بتونم حتما پذیرش بگیرم.ترجیحا" دانشگاههای شرق امریکا....ممنون میشم اگه کمکم کنین.Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من تازه گرین کارتم و گرفتم و 3 ماه امریکا بودم و برگشتم نمیدونم کدوم ایالت برای زندگی برم ..قبلا فلوریدا بودم که خیلی ازش خوشم نیومد تصمیم گرفتم ایالتی برم که برای تحصیل در رشته هنر مناسب باشه 2 ماه دیگه باید برگردم و نمی دونم چی کار کنم ..من تافل هم ندارم
در ایران صنایع غذایی خوندم ولی میخوام فوقم رو در نقاشی بگیرم..نمی دونم کدوم ایالت بهتر هست و ایینکه ایا هزینهها چقدر هست ؟ ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: f.r
سلام
من 2 سال دیگه مدرک فوق لیسانس ام رو در رشته عمران می گیرم.می خوام بعدش برا یه فوق دیگه اقدام کنم در همین رشته عمران برای آمریکا.
می خواستم بدونم که داشتن یه مدرک فوق میتونه در گرفتن پذیرش برای یه فوق دیگه شانسو بالا ببره؟چرا که معدل لیسانس من 14 هست و شاید داشتن یه فوق بتونه کمک کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
یه چیزی ، طرف گرین کارت داشته باشه و وارد امریکا شده باشه ، لیسانسش رو هم ترجمه کنه باز باید GRE بده ؟

چون GRE شنیدم بیشتر برای دانشجویای بین المللی هستش که میخوان پذیرش بگیرن.
NO امضاءTongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-29 ساعت 13:27)shayan-usa1993 نوشته:  یه چیزی ، طرف گرین کارت داشته باشه و وارد آمریکا شده باشه ، لیسانسش رو هم ترجمه کنه باز باید GRE بده ؟

چون GRE شنیدم بیشتر برای دانشجویای بین المللی هستش که میخوان پذیرش بگیرن.

اینی که شما میفرمایید تافله. جی ار ای برای همه حتی آمریکایی ها لازمه. البته تافل هم ممکنه برای بعضی دانشگاها لازم باشه برای کیس شما مگه اینکه مثلا لیسانس رو از یه دانشگاه آمریکایی گرفته باشید.
متقاضی ویزای نامزدی K1 (Petitioner)

--------------------------------------------
‎ ارسال مدارک بهAug 18 2016 - USCIS ‎  
‎Aug 24 2016 - case receipt
NOA2 - 1 Oct
ایمیل سفارت ارمنستان: 21 اکتبر
‎وقت مصاحبه: 29 نوامبر
نتیجه مصاحبه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-01-12 ساعت 05:21)فاطمه نوری نوشته:  سلام
من گرین کارت دارم با معدل 18 از تهران جنوب(ممتاز هستم)
میتونم بورس بگیرم؟
برای بورس شدن نمره gre و تافل باید چند بشه؟

applyabroad.org اینو بخونید
متقاضی ویزای نامزدی K1 (Petitioner)

--------------------------------------------
‎ ارسال مدارک بهAug 18 2016 - USCIS ‎  
‎Aug 24 2016 - case receipt
NOA2 - 1 Oct
ایمیل سفارت ارمنستان: 21 اکتبر
‎وقت مصاحبه: 29 نوامبر
نتیجه مصاحبه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
تازه اومدیم امریکا از طریق لاتاری
بچه هام بزرگتراز21 سال و ازدواج کردن
سوال اول
چندسال طول میکشه تا اونا هم روالش طی بشه و بیان؟یعنی بایدچتد سال بعد ازسیتی زن شدنمو بگذره

سوال دوم که هنوز یه نفر یه جوتب درست و حسابی بهم نداده اینه
اگر ازراه پذیرش داتشجو بخوان بیان که ادامه نحصیل بدن که زودتر بشه تا بعد ازسینی زنی شدن ما آیا میدونید به چه طریقه
سلیتی داره؟
درضمن لیسانس معماری و عمران هستن
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان