کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
سلام
خواهش میکنم منو راهنمایی کنین. من میخوام از طریق ازدواج با یک آقا در امریکا ویزا بگیرم ولی اصلا نمیدونم چه مدارکی لازم است و اینکه وکیل بگیرم یا نه؟ چه مدت طول میکشه من ویزا بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: elnaz295 ، زری وحدتی ، fatemeh60 ، msar
سلام
خواهش می کنم یک نفر منو راهنمایی کنه منم میخوام از طریق ازدواج برم امریکا ولی نمیدونم کدوم راه بهتره؟ اگه ویزای نامزدی بگیرم چند ماه طول میکشه برم؟ اگه ازدواج کنم چند ماه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
واییییییییییییییی تو رو خدا اگه کسی میتونه به من کمک کنه. امکان داره سفارت برای ویزای نامزدی اذیت کنه؟ یا اینکه ویزای ازدواج بهتره؟ اگه همسر من متولد امریکا باشه و ما ازدواج کنیم بازم چند سال طول میکشه؟
پاسخ
سلام خانومی
ظاهراً پروسه ویزای نامزدی و ازدواج از نظر زمانی تفاوتی نمی کنه و هردو حدود یک سال طول می کشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، msar
سلام بهار جان. آخه من شنیدم ویزای نامزدی زودتر هست .ولی نمی دونم به کدوم یکی راحت تر ویزا میدن. اگه اطلاعاتی داری بگو بهم مرسی عزیزم
پاسخ
سلام خانومی
برای ویزای نامزدی باید ثابت کنین که شما با هم نامزد هستینو مثلا عکس از مراسم نامزدیتون ارائه بدین. ولی اگر ازدواج کنید دیگه مدرک رسمی دارین و نمی تونن ایرادی بگیرن. از نظر زمانی هم, قبلاً ویزای نامزدی زودتر بوده ولی از اول سال 2008 زمان هردو یکسان شده (حدود یک سال). البته به گفته یک وکیل, اگر مدارک نامزدی کامل باشه مشکلی پیش نخواهد آمد.
پاسخ
مرسی بهار جون. پس واسه ویزای ازدواج اقدام میکنم. اگه بازم اطلاعاتی داشتی بهم بگو عزیزم
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، msar
اگه یکسال باشه یا زودتر پس واسه همون ازدواج فکر کنم بهتر باشه .
پاسخ
فقط به خاطر داشته باشيد كه اگر ازدواج كنيد همسرتون بايد مداركي ارائه كنند كه نشون بده كه شمارو مي تونند ساپورت مالي كنند.( اين پروسه زماني درمورد درخواست كننده اي هست كه سيتيزن باشه)
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، زری وحدتی ، msar ، hosein.asadi
salam bahar jan. mrci babate rahnamaiiat azat khahesh mikonam age bazam chizi be zehnet resid be man begi . rasti vase ezdevaj ham ax ina mikhad vase sefarat ya hamon aghdname kefayat mine?
پاسخ
میخواستم بدونم مصاحبه برای ویزای ازدواج به چه صورت هست؟ آیا سخت میگیرن یا نه ؟چون من زبان بلد نیستم اصلا"
پاسخ
به زبان کاری ندارند و سخت هم نیست اگر مدارکتون کامل باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، زری وحدتی ، msar
سلام
واقعا ممکنه ویزای نامزدی یک سال طول بکشه. من نامزدم سیتیزنه قراره چند ماه دیگه ام بیاد ایران. آیا واقعا من باید یک سال صبر کنم. خواهش می کنم یکی بهم جواب بده
پاسخ
واقعا يكسال طول ميكشه . شما همه مطالب مربوط به ويزاي نامزدي را مطالعه بكنيد.جوابهايتان را ميگيريد
پاسخ
در ضمن به نامزدتون بگيد قبل از اومدن حتما وكيل بگيرند همه راهنمايها را وكيل خواهند كرد .
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62 ، زری وحدتی ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان