کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
سلام به همگی.
ایمیل از سفارت اومده برای خانومم که در تاریخ فلان مراجعه کنید به سفارت.
یعد توش فقط نوشته مدارک اصلی سند ازدواج و شناسنامه و مدارک مربوط به سربازی رو بیارید به علاوه مدارک جدید مدیکال.
بعد قسمت پایین ترش نوشته اگه پاسپورتتون رو عوض کردید اطلاع بدید و این که نوشته پاسپورت معمولا بعد از 7 روز برگردونده میشه و این حرفها...
نا گفته نمونه که حدود دو سال خرده ای تو پروسه AP هستم.
کسی میدونه به چه معنی هست؟ میخوان ویزا بدن؟ چه چیزهایی باید با خودم به غیر مدارک خواسته شده باید ببرم؟ در ضمن مهاجرسرا گروه تلگرامی داره که توش بشه صحبت کرد؟
متن اصلی اینه:
Good morning,
In order to continue processing your case, you must provide a new medical exam and submit your passport. Please bring all original documents. Please come to the Embassy ... at 8 am to submit the medical exam and passport, and to re-take the oath.

You must come on the specified day and time. You will not be allowed to enter the Embassy at any other time.
Please bring all original documents (e.g. birth cetificates, marriage certificate, military records).
Please note, if your passport has changed for any reason, please send a copy of your passport by email and wait for further instructions from the Embassy before re-doing the medical exam and submitting your passport.
Passports are typically returned after no less than one week and must be picked up from the Embassy.
Please print this email to bring with you to the Embassy.
Sincerely,
Consular Section
U.S. Embassy Abu Dhabi
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان:
تبریک به شما ، بله میخواهند ویزا بدهند.اصل تمام مدارک خواسته شده وترجمه آنها برای احتیاط لازمه. بله گروه تلگرامی هم داره
PD: 2006 MAY , C N:ABD2009 , Category: F3
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89
منم بالاخره ویزا گرفتم Cool
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان: mfarazz ، kasra ، tamoko89
(2020-01-01 ساعت 12:38)razraz نوشته:  منم بالاخره ویزا گرفتم Cool

تبریک میگم بهتون. چند تا سوال داشتم:
برای بار دوم مدیکال,آیا لازم هست که دوباره پاستور رفت و گواهی جدید یا همون قبلیه کفایت میکنه؟
میتونم بپرسم روند مصاحبه بار دوم چجوری بوده؟
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2020-01-02 ساعت 15:40)tamoko89 نوشته:  
(2020-01-01 ساعت 12:38)razraz نوشته:  منم بالاخره ویزا گرفتم Cool

تبریک میگم بهتون. چند تا سوال داشتم:
برای بار دوم مدیکال,آیا لازم هست که دوباره پاستور رفت و گواهی جدید یا همون قبلیه کفایت میکنه؟
میتونم بپرسم روند مصاحبه بار دوم چجوری بوده؟
بار دوم اگه بالای یکسال باشه فینگر پرینت میخواد بالای شیش ماه فقط نیو مدیکال زیر شیش ماه هیچکدوم. البته موقع فینگر پرینت دوباره سوگند میخوری و معمولا مدارک مالیاتی سال جدید اسپانسر و... رو و هر مدرکی ناقص باشه رو میخوان.
برای مدیکال اگه کارت زرد دارید ببرید پاستور اگه واکسنی کمه توش وارد کنه ولی معمولا دکتر همون برگه خودش میگیره درباره کارد زرد سوالی نمیکنه
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89
سلام دوستان،
برای من از NVC ایمیل اومده داخلش شماره NVC هستش. مرحله اول پرداخت هست. بعدش Affidavit of Support . با توجه به اینکه من ایران هستم و برای همسرم درخواست دادم به چه صورت میشه چون من آمریکا درآمدی نداشتم که اعلام کتم آلان هم ایران هستم. ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام خدمت دوستان محترم

بنده همسرم سیتیزن هستن میخواستم خودم برای سفارت کارهامو شروع کنم امکانش هست راهنماییم کنید که چطور استارت کار و بزنم؟

با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
با درود بر همه دوستان

اگر کسی که گرین کارت داره به فرض مثال در ماه آگوست 2021 درخواست ویزا برای همسرش که خارج از ایالات متحده زندگی میکنه بده طبق آخرین اطلاعات حدودا چقدر طول میکشه تا ویزای همسر در بیاد؟
سپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . جدیدا کسی توی سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ برای ویزای نامزدی آمریکا اقدام کرده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من سیتیزن هستم. 
برای همسرم  در دسامبر 2020 فایل کردیم و در Feb 2022 نامه اومد که کیس تایید
 شده در NVC  و ارسال میکنیم به ابوظبی که بره برای صف مصاحبه.
میخواستم ببینم کسی میدونه ابوظبی چقدر طول میکشه وقت بده؟
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام کسی هست نحوه پر کردن فرم I-864رو بدونه؟ یا اگر جایی رو میشناسید که توصیح بده معرفی کنید ! من تو پر کردنش چند تا سوال دارم !
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی، من سیتیزن آمریکا هستم و قصد دارم در ایران ازدواج کنم. میشه راهنمایی کنید که برای آوردن همسر به آمریکا چه مدت طول میکشه؟ چه برای گرفتن گرین کارت برای همسر و چه با آوردن از طریق ویزای K3

پیشاپیش ممنون از راهنمایی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2022-11-28 ساعت 08:06)darbedar نوشته:  سلام به همگی، من سیتیزن آمریکا هستم و قصد دارم در ایران ازدواج کنم. میشه راهنمایی کنید که برای آوردن همسر به آمریکا چه مدت طول میکشه؟ چه برای گرفتن گرین کارت برای همسر و چه با آوردن از طریق ویزای K3

پیشاپیش ممنون از راهنمایی
 سلام
منم سیتیزن هستم و دسامبر 2020 فایل کردم و بعد از یکسال تایید شد همه چیز و تو نوبت سفارت هستیم برای مصاحبه. یعنی الان 2 سال هست از شروع پرونده میگذره.
قبل کووید ازدواجی حدود 2 سال طول میکشید ولی الان بهونه دولت و کارمنداش اینه که بودجه ندارن، نیرو کم دارن و به ظرفیت کاری قبل کووید نرسیدن.
شما راحت خودت رو برای کم کم 2 سال انتظار آماده کن.
به مزخرقات وکیل هم گوش نده که حرف الکی میزنه قرار داد امضا کنی باهاش که پول ت رو بگیره، وکیل هیج کاره ست، از من 3500 دلار گرفت و گفت 1 سال و 3 ماهه کار تمومه و الان که 2 سال رو رد کرد.
وکیل فقط پول میگیره و بهت امید و اعتماد به نفس کاذب میفروشه (البته فرم هایی رو هم که خودت میتونی پر کنی برات پر میکنه)
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان: ahmadzareii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان