کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
يكي از خويشاوندان من نامزدش كه امريكا سيتيزن بود وكيل گرفت و وكيل دسامبر 2007 فرمي كه از اداره مهاجرت امريكا گرفته بود نامزدش پر كرد و به ايران فرستاد تا امضا كنه بعد شناسنامه و مدارك ترچمه شده و همچنين مدارك نامزدي از قبيل عكس و ايميل و تلفن و هر مدرك دال بر نامزديش را دوباره عودت داد باز نامه اي از اداره مهاجرت امريكا اومد و سابقه كارش از 14 سال به اينور ازش خواسته شده بود و اصل شناسنامه البته اين نامه مارس2008 اومد و اصل شماسنامه بايد به سفارت تركيه فرستاده ميشد بعد اداره مهاجرت شماره پرونده اش را داد كه از طريق سايت سفارت تامريكا در انكارا را بايد چك ميكرد كه وقت مصاحبه اش را اواسط جولاي دادند كه اونچا مدارك پزشكي و ديگر مدارك كه شامل ساپورت مالي نامزدش و صورت مالياتي و همچنين مالكيت يا اجاره خانه نامزدش در امريكا و همچنين شغل نامزدش بودو ضميمه مدارك بود كه گفتند ويزا به شما داده ميشه منتهي بايد منتظر كليرنستان يا اف بي اي چك بشويد كه حدود 110روز طول كشيد.كه ماه نوامبر 2008 توانست به امريكا برود اونجم در مدت سه ماه ازدواج كرده ومدارك را به اداره مهاجرت اونجا تحويل دادند و فعلا گرين كارت 1 ساله داده شده
پاسخ
تشکر کنندگان: Dr.Fox ، farzad24 ، msar ، Bal
عکس های نامزدی حتما باید با مراسم باشه؟ یعنی عکس بدون مراسم نامزدی قبول نیست؟ چون ما شاید نتونیم مراسم بگیریم زمان کم داریم اگه عکسهای عادی با هم داشته باشیم قبول میکنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
khanoomi نوشته: عکس های نامزدی حتما باید با مراسم باشه؟ یعنی عکس بدون مراسم نامزدی قبول نیست؟ چون ما شاید نتونیم مراسم بگیریم زمان کم داریم اگه عکسهای عادی با هم داشته باشیم قبول میکنن؟

اصلا لازم نیست عکس ها مربوط به مراسم باشه فقط کافیه باهم باشین و کنار هم.
از من راجع به یه عکس که با هم بودیم سوال کرد که چه کسی این عکس رو گرفته ما هم صادقانه گفتیم که کارگر رستوان و کنسول قبول کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Bal
این مورد شما یه جورایی حالتش ناجوره میس. تر. مهدی
حالا این خانم شیعه و سی. تی .زن. و آمریکایی اصل رو کجا باشون آشنا شدین و مخشونو زدین Shy ؟
پاسخ
kamran88 نوشته:
khanoomi نوشته: عکس های نامزدی حتما باید با مراسم باشه؟ یعنی عکس بدون مراسم نامزدی قبول نیست؟ چون ما شاید نتونیم مراسم بگیریم زمان کم داریم اگه عکسهای عادی با هم داشته باشیم قبول میکنن؟

اصلا لازم نیست عکس ها مربوط به مراسم باشه فقط کافیه باهم باشین و کنار هم.
از من راجع به یه عکس که هم بودیم سوال کرد که چه کسی این عکس رو گرفته ما هم صادقانه گفتیم که کارگر رستوان و کنسول قبول کرد.

در این مورد میس. تر. کامران درست فرمودن, البته شما می تونید بگین رییس رستوان این عکس رو افتخاری ازتون گرفته Shy
پاسخ
سلام
می خواستم ببینم کسی بین بچه های تازه وارد هست که منتظر نامه از اداره مهاحرت جهت وقت سفارت باشه؟ می خوام ببینم هم درد دارم یا نه!!
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، shabico
میخواستم بدونم منکه انگلیسی بلد نیستم وقتی برم سفارت واسه مصاحبه چجوری باید صحبت کنم؟ اونجا مترجم هم هست؟ واسه ویزای نامزدی لازم هست من زبان بلد باشم؟
پاسخ
کسی نیست که تو پروسه ویزای ازدواج باشه؟!
پاسخ
سلام.سوالتون چی هست؟
پاسخ
فارسی صحبت کنید.مشکلی نیست
پاسخ
منظور من گرین کارت ازدواج هست . کسی هست که این پروسه رو طی کرده باشه؟ چقدر احتمال داره چک کردن سابقه بخوره بهم؟
پاسخ
یعنی اینجا هیچکی مثل من نیست؟ Sad که جوابی نداده .
پاسخ
سلام. امیدوارم که همگی خوب باشید. من همین امروز با مهاجرسرا آشنا شدم و متاسفانه تازه اینجا فهمیدم که در ویزای نامزدی هم FBI check یا همون clearance هست
میشه لطفا منو راهنمایی کنین؟ به خصوص کسایی که جدیدا ( یعنی توی 2009) مصاحبه داشتن. من یه ایمیل از سفرت توی آنکارا گرفتم که بهم وقت مصاحبه برای August داده ولی قبل از اون توی instruction for K1 visas که مدارک رو از روی اون آماده کردم و فرستادم هیچ جا حرفی از FBI check نزده و فقط گفته که برای بعضی از case ها ممکنه administrative process لازم باشه که اون هم بستگی به نوع case مدت زمانی طول میکشه....حتی یه ایمیل دیگه هم بهشون دادم و پرسیدم که این قضیه بعد از مصاحبه چقدر ممکنه طول بکشه چون من می خوام بلیط برگشتم یه ایران رو ok کنم؟ که اونا هم جواب دادن که معمولا تا قبل از مصاحبه انجام میشه ولی بعضی case ها طولانی تر میشه.......حالا با این حساب آیا واقعا من باید بعد از مصاحبه منتظر clearance بشینم؟ ما حتی برنامه عروسیمون در ایران رو هم چیدیم به هوای اینکه ویزا رو تا 3 روز بعد از مصاحبه میگیریم،گفتیم اگر هم تا اون موقع ندادن میایم ایران عروسی میگیریم و بعدش برمیگردیم که ویزا رو بگیریم.
خواهشا منو راهنمایی کنین که واقعا گیج شدم و اینجوری همه برنامه هامون به هم میخورهSad
پاسخ
من اینجا تنهام یعنی؟Sad تورو خدا یکی جواب این سوالای منو بده.همه با ویزا نامزدی می خوان برن؟؟؟؟؟
پاسخ
با سلام به همگی

من دنبال یک وکیل می گردم که در زمینه ازدواج با شخصی که گرین کارت داره مهارت داشته باشه .لطفا" اگه وکیل معتبری را می شناسید به این بنده در راه مانده ا کمک کنید ببینیم چکار باید بکنم . خدا اجرتان بده
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان