کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2016-08-08 ساعت 16:48)صبا فرزاد نوشته:  اين متني كه بالا نوشتم قبلا اومده،الان اين ايميل اومده
The National Visa Center (NVC) received all the requested documentation for this immigrant visa case.  The applicant is now in the queue awaiting an interview appointment overseas, where a consular officer will adjudicate the applicant’s visa application.

NVC schedules appointments one month in advance.  The U.S. Embassy or Consulate General tells us what dates they are holding interviews, and NVC fills these appointments in a first-in, first-out manner.  Most appointments are set within 60 days of NVC receipt of all requested documentation. However, we cannot predict when an interview appointment will be available...
دوستان اگه ممكنه راهنمايي كنيد كه اين ايميل تكميل مدارك نيست ؟چون من يه جا ديدم يكي از دوستان اين متن رو گذاشته بودن برا تكميل مدارك

بله
این نامه تکمیل مدارک هست.
سفارتتون کجاست؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: صبا فرزاد
(2016-08-08 ساعت 18:39)armehraboon نوشته:  
(2016-08-08 ساعت 16:48)صبا فرزاد نوشته:  اين متني كه بالا نوشتم قبلا اومده،الان اين ايميل اومده
The National Visa Center (NVC) received all the requested documentation for this immigrant visa case.  The applicant is now in the queue awaiting an interview appointment overseas, where a consular officer will adjudicate the applicant’s visa application.

NVC schedules appointments one month in advance.  The U.S. Embassy or Consulate General tells us what dates they are holding interviews, and NVC fills these appointments in a first-in, first-out manner.  Most appointments are set within 60 days of NVC receipt of all requested documentation. However, we cannot predict when an interview appointment will be available...
دوستان اگه ممكنه راهنمايي كنيد كه اين ايميل تكميل مدارك نيست ؟چون من يه جا ديدم يكي از دوستان اين متن رو گذاشته بودن برا تكميل مدارك

بله
این نامه تکمیل مدارک هست.
سفارتتون کجاست؟

مرسي،ارمنستان هستش.
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
نامه مصاحبه منم امروز اومد ولی عجیب بود که 60 روز هم نشد از تاریخ دریافت ایمیل تکمیل مدارک . پیش بینی کرده بودم دهه اول مهرماه نامه مصاحبه رو بگیرم و تاریخ مصاحبه چهل روز بعد باشه دستشون درد نکنه این مرحله زودتر انجام شد Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، صبا فرزاد ، Pargosha ، Hamid_rr ، sib 24 ، maryam1983
(2016-08-08 ساعت 16:45)صبا فرزاد نوشته:  
(2016-08-08 ساعت 14:42)armehraboon نوشته:  
(2016-08-08 ساعت 13:38)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوستان،چندتا سوال داشتم:
١-تكميل مدارك از nvc با ايميل هست؟يا حتما نامه ميفرستند؟
٢-متنش اينه ؟The National Visa Center (NVC) received all the requested documentation for this immigrant visa case.  The applicant is now in the que.....
٣-سفارت من ارمنستان هستش،وقت مصاحبه رو هم از سفارت ايميل ميزنن؟
٤-به نظرتون الان برم دنبال كاراي كارت واكست بين المللي؟از نظر زماني ميگم.
دوستان ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

سلام به شما

1- ان وی سی ایمیل مزینه
2- خیر این متن تاییدیه دریافت مدارک هست صرفا نه تکمیل
3- خیر ان وی سی ایمیل میزنه
4- ضرورتی نداره، صبر کنید نامه مصاحبه بیاد. چون ممکنه مجبور بشید واکسن انقولانزا رو هم بزنید. اگه اواخر شهریور مصاحب شما باشه

خيلي ممنون جواب دادين،من خيلي سردرگم شدم پس اين ايميل چيه ؟The National Visa Center (NVC) received your documents on 23-JUN-16. We are experiencing a high volume of incoming mail at this time. Please allow 30 days from the date we received your mail for the NVC to review your documents. We are diligently working to reduce our review time and appreciate your patience. The NVC will notify you after our review if there is additional information required or if we are able to schedule your case for an interview overseas.

دوستان كسي شماره اي از ‎uscis‎ داره كه بشه مستقيم باهاشون صحبت كرد ؟ يه شماره تو سايت بود ولي ما هرچي زنگ ميزنيم ميره روي انسورينگ ماشين، ميشه از دوستاني كه تلفني صحبت ميكنن باهاشون من و راهنمايي كنين
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-09 ساعت 12:22)vanima نوشته:  
(2016-08-08 ساعت 16:45)صبا فرزاد نوشته:  
(2016-08-08 ساعت 14:42)armehraboon نوشته:  سلام به شما

1- ان وی سی ایمیل مزینه
2- خیر این متن تاییدیه دریافت مدارک هست صرفا نه تکمیل
3- خیر ان وی سی ایمیل میزنه
4- ضرورتی نداره، صبر کنید نامه مصاحبه بیاد. چون ممکنه مجبور بشید واکسن انقولانزا رو هم بزنید. اگه اواخر شهریور مصاحب شما باشه

خيلي ممنون جواب دادين،من خيلي سردرگم شدم پس اين ايميل چيه ؟The National Visa Center (NVC) received your documents on 23-JUN-16. We are experiencing a high volume of incoming mail at this time. Please allow 30 days from the date we received your mail for the NVC to review your documents. We are diligently working to reduce our review time and appreciate your patience. The NVC will notify you after our review if there is additional information required or if we are able to schedule your case for an interview overseas.

دوستان كسي شماره اي از ‎uscis‎ داره كه بشه مستقيم باهاشون صحبت كرد ؟ يه شماره تو سايت بود ولي ما هرچي زنگ ميزنيم ميره روي انسورينگ ماشين، ميشه از دوستاني كه تلفني صحبت ميكنن باهاشون من و راهنمايي كنين
دوست عزيز من اين شماررو از سايت پيدا كردم ٨٠٠٣٧٥٥٢٨٣
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-09 ساعت 12:49)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوستان اسميل مصاحبه منم اومد،٢٧ سپتامبر هستش.فقط يه مساله اي ذهنكو درگيركرده،مراسم عقد من خيلي مختصر و تو خونه بود،عروسي هم نميگيريم،به عكساش گير ندن كه مثلا وابطه جدي نيست،واي عكساي دوتايي زياد داريم،خونه مشترك و مسافرتو...به نظرتون مشكل ساز ميشه ؟

نه نگران نباش
پاسخ
تشکر کنندگان: صبا فرزاد ، armehraboon ، Pargosha ، mulan1979 ، Hamid_rr
(2016-08-09 ساعت 13:09)صبا فرزاد نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 12:59)tabangigs نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 12:49)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوستان اسميل مصاحبه منم اومد،٢٧ سپتامبر هستش.فقط يه مساله اي ذهنكو درگيركرده،مراسم عقد من خيلي مختصر و تو خونه بود،عروسي هم نميگيريم،به عكساش گير ندن كه مثلا وابطه جدي نيست،واي عكساي دوتايي زياد داريم،خونه مشترك و مسافرتو...به نظرتون مشكل ساز ميشه ؟

نه نگران نباش

به نظرتون دوستاني بودن كه شرايطشون مثل من بوده و ويزا گرفتن ؟

با سلام

بله نگران نباشید.

ولی مدارکی که گفتید رو به علاوه پرینت تلفن و چت رو صرفا برای محکم کاری ببرید با خودتون ولی
تا نخواستند ارائه ندید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: صبا فرزاد ، Pargosha ، mulan1979 ، Hamid_rr ، sib 24
(2016-08-09 ساعت 13:09)صبا فرزاد نوشته:  
(2016-08-09 ساعت 12:59)tabangigs نوشته:  

نه نگران نباش

به نظرتون دوستاني بودن كه شرايطشون مثل من بوده و ويزا گرفتن ؟

اره بابا اکثرا اینجوری هستن بچه هایی که عروسی گرفتن تعدادشون خیلی کمه اینجا
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، صبا فرزاد ، mulan1979 ، sib 24
از بچه ها کسی هست که تاریخ مصاحبش بین 19 سپتامبر تا 24 سپتامبر باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
تو بعضی پستا خوندم درخواست از نوع cr1 یاf2a بود ولی موقع مصاحبه پرینت چت یا مکالمه نبرده بودن درخواستشون رد شده. مگه برای ویزای ازدواج همون مدرک عقدنامه کافی نیست!!!!
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان:
خیر کافی نیست.عکس و پرینت چت و تلفن لازم حتما آماده کنید و ببرید

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-10 ساعت 01:46)omidsh748 نوشته:  خیر کافی نیست.عکس و پرینت چت و تلفن لازم حتما آماده کنید و ببرید

چه بد احتمالا کیس ما رد بشه. ? چون تلفن که اصلا نمیزنیم چت هم صد سال یبار. عکس هم زمان کمی باهم بودیم.
خودم
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-10 ساعت 01:44)razraz نوشته:  سلام
تو بعضی پستا خوندم درخواست از نوع cr1 یاf2a بود ولی موقع مصاحبه پرینت چت یا مکالمه نبرده بودن درخواستشون رد شده. مگه برای ویزای ازدواج همون مدرک عقدنامه کافی نیست!!!!
خب زن و شوهرین دیگه!
ما بیشتر از دو هزار صفحه چت واتس آپ داشتیم که یک چهارمش رو با خودم بردم بازم استرس داشتیم!!
ولی شما حداقل روزی چند تا تکست هم شده بهم بدین. تا روز مصاحبه خوبه. روزی چند دقیقه هم با همین اپلیکیشن ها با هم حرف بزنید. مدارک اثبات رابطه خیلی خیلی مهمه عکس های عقد، عروسی،دو نفره ، خانوادگی، با دوستان، از تفریحاتی که با رفتین ، رسید کادو هایی که واسه هم گرفتین پرینت چت و ایمیل و تلفن یا تماس های اپلیکشینی و این جور چیزا رو از همین حالا فراهم کنید.
توصیه ی شخصی: به همسرتون بگید تکس رو مرید فایل کنه .
رابطه تو واقعیه حیفه که زیر سوال بره
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، armehraboon ، Pargosha
(2016-08-10 ساعت 02:08)mobydick نوشته:  
خب زن و شوهرین دیگه!
ما بیشتر از دو هزار صفحه چت واتس آپ داشتیم که یک چهارمش رو با خودم بردم بازم استرس داشتیم!!
ولی شما حداقل روزی چند تا تکست هم شده بهم بدین. تا روز مصاحبه خوبه. روزی چند دقیقه هم با همین اپلیکیشن ها با هم حرف بزنید. مدارک اثبات رابطه خیلی خیلی مهمه عکس های عقد، عروسی،دو نفره ، خانوادگی، با دوستان، از تفریحاتی که با رفتین ، رسید کادو هایی که واسه هم گرفتین پرینت چت و ایمیل و تلفن یا تماس های اپلیکشینی و این جور چیزا رو از همین حالا فراهم کنید.

ممنون بابت پاسختون. حتما به همسرم میگم. کادو که رسید نداره? ولی همین تکس و مکالمه احتمالا زیاد کنیم ولی مشکل اینجاس همسر من کلا از تلفن بدش میاد. اگه الان برنانه هاشو نگاه کنی زده یماه قبل اخرین بازدید. ولی خوب اینجا دیدم وگرنا میرفتم سفارت شوکه میشدم.
خودم
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha
(2016-08-10 ساعت 02:47)razraz نوشته:  
(2016-08-10 ساعت 02:08)mobydick نوشته:  
خب زن و شوهرین دیگه!

ممنون بابت پاسختون. حتما به همسرم میگم. کادو که رسید نداره[GRINNING FACE WITH SMILING EYES] ولی همین تکس و مکالمه احتمالا زیاد کنیم ولی مشکل اینجاس همسر من کلا از تلفن بدش میاد. اگه الان برنانه هاشو نگاه کنی زده یماه قبل اخرین بازدید. ولی خوب اینجا دیدم وگرنا میرفتم سفارت شوکه میشدم.
کادو در حد طلا جواهر قطعاً رسید داره یا تو این مایه ها ساعت مثلاً... اگه ندارین از این به بعد نگه دارین.[emoji6] [emoji6]
در کل به فکر باشین و جدی بگیرین
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان