کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
Heart 
دوستان عزيزم شب و روز همگيتون بخير ..
مدت زمان زيادي نبود كه در كنارتون بودم و خيلي چيزا ازتون ياد گرفتم .. برنامه مهاجرت من كاملا كنسل شد بنا بدلايل شخصي تصميم گرفتم صرف نظر كنم از اين ازدواج و در شرايط فعلي بهترين تصميم رو برا ادامه بگيرم Wink اميدوارم كاراي بچه هايي كه وقت گذاشتن و برنامه ريزي كردن هر چه سريعتر بسرانجام برسه ازجمله خانم قرباني عزيز كه خيلي توي اين مدت اذيت شدن ..لحظه هاي خوبه شادي، غم و هجان رو در كنارتون تجربه كردم .. پيشنهادم بعنوان يه دوست اينه كه هميشه توانايياتون رو باور و خودتونرو در آغوش خداوند رها كنيد ..
مثل هميشه انرژيتون مثبت باشه از موضع قدرت زندگي كنيد چرا كه ادامه داره ، لباتون خندون دلاتون شاد در پناه پروردگار At
دوستون دارم Smile Tongue
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷
تشکر کنندگان: sib 24 ، mulan1979 ، armehraboon ، عدلی ، پري57 ، صبا فرزاد ، kasra ، Pargosha
(2016-07-30 ساعت 00:23)Pegah123 نوشته:  سلام دوستان عزيز،مداركى كه براى NVC بايد بفرستيم چه چيزهاى هستند،ممنون ميشم اگر راهنمايى كنيد.

امضای من را مطالعه کنید
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123 ، armehraboon ، Pargosha
(2016-08-01 ساعت 00:20)Hamid_rr نوشته:  دوستان عزيزم شب و روز همگيتون بخير ..
مدت زمان زيادي نبود كه در كنارتون بودم و خيلي چيزا ازتون  ياد گرفتم .. برنامه مهاجرت من كاملا كنسل شد بنا بدلايل شخصي تصميم گرفتم صرف نظر كنم از اين ازدواج و در شرايط فعلي بهترين تصميم رو برا ادامه بگيرم  Wink اميدوارم كاراي بچه هايي كه وقت گذاشتن و برنامه ريزي كردن هر چه سريعتر بسرانجام برسه ازجمله خانم قرباني عزيز كه خيلي توي اين مدت اذيت شدن ..لحظه هاي خوبه شادي، غم و هجان رو در كنارتون تجربه كردم .. پيشنهادم بعنوان يه دوست اينه كه هميشه توانايياتون رو باور و خودتونرو در آغوش خداوند رها كنيد ..
مثل هميشه انرژيتون مثبت باشه از موضع قدرت زندگي كنيد چرا كه ادامه داره ، لباتون خندون دلاتون شاد در پناه پروردگار  At
دوستون دارم Smile Tongue

حميد جان زود تصميم گيري نكن. من كه اين راه رو رفتم پشيمون شدم ! دوباره برگشتم سر خونه اول متاسفانه. اميدوارم منطقي تر راجع بهش فكر كني.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
(2016-07-30 ساعت 16:54)mulan1979 نوشته:  
(2016-07-30 ساعت 16:23)قرباني نوشته:  خدايا Sad
هفت ماه منتظر جواب USCIS هرماه زنگ شون زديم
هر دو ماه شكايت ثبت كرديم
حالا بعد از ٧ماه حضوري رفتيم سراغ شون كه چي شده چرا جواب نميدين ؟!
مامور كه پشت سيستم نشسته ميگه پرونده شما كه بسته اس :-|
بعد از شوك همسرم و ديدم قيافه همسرم كه كم مونده بوده سكته كنه مي گه بزار زنگ بزنم به تكزاس بپرسم آفيسري كه پرونده تون دستشه چي ميگه؟!
بعد از تماس تلفني شماره موبايل همسرمو مي گيره تا بعدا به همسرم زنگ بزنه و نظرشو بگه
بعد همسرم مي پرسه كي زنگ مي زنيد ميگه يا تا پايان وقت اداري امروز يا تا ده روز ديگه :-|

خلاصه دو روز گذشت كه نزدن

من سحر نيستم اگه ديگه دنبال اين جريان برم حالم از اين سيستم و روند پيگيري ويزاشون بد شده ديگه خدا شاهده كم آوردم

دو سال و ده ماه مارو اسير كردن چون يه آفيسر گير داد چرا پرينت نيوردين بعدش اين داستان الكي پيچ خورده

دوستان با اطمينان كامل بهتون مي گم كارشون هيچ قانون خاصي نداره باور كنيد الكي منو اذيت كردن قلب درد گرفتم

خيلي خيلي خيلي زياد ناراحتم ديگه هيچ پيگيري نمي كنم اصلا ديگه جوياي وضعيتم نميشم

دوست عزیز. اینکه دیگه پیگیری نکنید ایده خوبی نیست. اگر شما پیگیری نکرده بودید به شکل حضوری متوجه این جریان نمی شدید. خوشبختانه الان فهمیدید که مشکل چیه و چرا تا حالا ازشون خبری نمیشده. میدونم که خیلی اسون و ساده نیست اما الان خود این مساله باعث شده که فهمیدین پرونده بسته بوده. حتما به همسرتون بگید که پیگیر باشه . حتما انها خودشون هم متوجه میشن که مقصر بودن و سعی می کنن زودتر کارتون رو پیگیری کنن. فقط به همسرتون بگید تا تهش بره و کاری کنید تا پرونده توی جریان بیفته. اگر هم شدنی هست و شرایط همسرتون اجازه میده مدتی بیان ایران و اینجا با هم زندگی کنید تا جریانات بیفته روی غلتک . از دید من الان کاری که باید با جدیت انجام بشه تا شما زودتر به نتیجه برسید پیگیری کردن هست. Don't give up

خانم قربانی عزیز
واقعا هیچکی درد ما رو نمیفهمه خیلی روزگار عجیبی شده واقعا نمیدونم چی بگم الان فقط رو حس خوبتون تمرکز کنید شاید حکمتی خدا داره باور کنید شوکه هستم خودم از روزگار هر چی هست فقط مرگ چاره نداره خدا بزرگتر از درد ماست نگران نباش طی چن ساعت امروز بارها معجزه دیدم .
ایمان دارم که روزگار واسه شما هم خواهد چرخید . دوستون داریم و بهتون واسه تحمل این رنج نابجا و ناحق احترام قائلیم روزگارتان خوش و سلامت
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، قرباني ، sib 24 ، armehraboon ، melon ، Pegah123 ، Pargosha
سلام
نامه تكميل مدارك من اومد. تقريبا بعد 40 روز
فكر ميكردم هر مرحله كه جلوتر برم خوشحال تر ميشم و برنامه زندگيم معلوم تر. ولي الان فراوان استرس گرفتم و نگران از اينكه چي ميشه.انگار هر مرحله سخت تر ميشه. و مهم ترين مشكلم اينه كه همرسم بعد 15 سال الان ديگه تمايلي به اونجا زندگي كردن نداره و همراهي نميكنه. به زور تونستم راضيش كنم كه حداقل قبل مصاحبه من بره و بعد برگرده
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، kasra ، Pargosha ، sib 24 ، storagemeter
(2016-08-03 ساعت 14:06)پري57 نوشته:  سلام
نامه تكميل مدارك من اومد.  تقريبا بعد 40 روز
فكر ميكردم هر مرحله كه جلوتر برم خوشحال تر ميشم و برنامه زندگيم معلوم تر. ولي الان فراوان استرس گرفتم و نگران از اينكه چي ميشه.انگار هر مرحله سخت تر ميشه. و مهم ترين مشكلم اينه كه همرسم بعد 15 سال الان ديگه تمايلي به اونجا زندگي كردن نداره و همراهي نميكنه. به زور تونستم راضيش كنم كه حداقل قبل مصاحبه من بره و بعد برگرده

سلام پري خانم. حق باشماست، منم دقيقا" همين حس رو دارم. هر مرحله كه جلوتر ميرم استرس و نگرانيم هم بيشتر ميشه !
اين حالت تعليق خيلي طاقت فرساست ... كاش زودتر انتظارها بسر برسه برامون...
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Pargosha ، قرباني ، پري57
دوستان سلام.معمولا چند روز طول میکشه تا پاسپورت و ویزا به پست برسه و تحویل داده بشه؟
کیس  CR1
درخواست اولیه Jun 2015
اپروو Nov 2015
دریافت Dec 2015 : case number
تکمیل فرم آنلاین و ارسال مدارک به Jan 2016 : NVC
ایمیل نقص مدرک و ارسال مجدد مدارک: Feb 2016
ایمیل تکمیل مدارک از 31March 2016 : NVC
ایمیل تاریخ مصاحبه 1july 2016
3ماه انتظار و تاریخ 23August وقت مصاحبه آنکارا
‎147‎ روز از تاریخ تکمیل مدارک تا روز مصاحبه
نتیجه مصاحبه ویزای یکضرب
دریافت ویزا 25August
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، sib 24
(2016-08-04 ساعت 11:53)analh نوشته:  دوستان سلام.معمولا چند روز طول میکشه تا پاسپورت و ویزا به پست برسه و تحویل داده بشه؟

خانمی که روز جمعه در سفارت ارمنستان مصاحبه داشت و بهش ویزا میخواستن بدن ، چهارشنبه بعد از ظهر هفته بعدش ویزا و پاسپورتش را از اون اداره پستی که خودش تعیین کرده بود تحویل گرفت. فکر میکنم بین 3 تا 5 روز اداری بعد از روز مصاحبه هر دو انها تحویل بشن.
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Pargosha ، sib 24
سلام
من تازه عضو سایت شدم. درخواست ویزای ازدواج با فرد گرین کارت امریکارو دادیم. تو مرحله معرفی حامی مالی هستیم. میخواستم بدونم بعد این مرحله حدوا چقدر طول میکشه ؟
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-04 ساعت 12:08)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 11:53)analh نوشته:  دوستان سلام.معمولا چند روز طول میکشه تا پاسپورت و ویزا به پست برسه و تحویل داده بشه؟

خانمی که روز جمعه در سفارت ارمنستان مصاحبه داشت  و بهش ویزا میخواستن بدن ، چهارشنبه بعد از ظهر هفته بعدش ویزا و پاسپورتش را از اون اداره پستی که خودش تعیین  کرده بود تحویل گرفت. فکر میکنم بین 3 تا 5 روز اداری بعد از روز مصاحبه هر دو انها تحویل بشن.

مرسی.من مصاحبم 3شنبست.آنکارا
کیس  CR1
درخواست اولیه Jun 2015
اپروو Nov 2015
نتیجه مصاحبه ویزای یکضرب
دریافت ویزا 25August
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-08-04 ساعت 20:13)analh نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 12:08)mulan1979 نوشته:  

خانمی که روز جمعه در سفارت ارمنستان مصاحبه داشت  و بهش ویزا میخواستن بدن ، چهارشنبه بعد از ظهر هفته بعدش ویزا و پاسپورتش را از اون اداره پستی که خودش تعیین  کرده بود تحویل گرفت. فکر میکنم بین 3 تا 5 روز اداری بعد از روز مصاحبه هر دو انها تحویل بشن.

بسیار هم عالی. برای شما ارزوی ویزای یکضرب می کنم. با در نظر گرفتن این مساله احتمالا دوشنبه سه شنبه ویزا رو بهتون خواهند داد حداکثر. البته کسانی که مصاحبه داشتند در انکارا و ویزای یکضرب گرفتن در این مورد میتونند نظر دقیق تری بدهند. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، sib 24 ، analh
(2016-08-04 ساعت 21:06)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 20:13)analh نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 12:08)mulan1979 نوشته:  خانمی که روز جمعه در سفارت ارمنستان مصاحبه داشت  و بهش ویزا میخواستن بدن ، چهارشنبه بعد از ظهر هفته بعدش ویزا و پاسپورتش را از اون اداره پستی که خودش تعیین  کرده بود تحویل گرفت. فکر میکنم بین 3 تا 5 روز اداری بعد از روز مصاحبه هر دو انها تحویل بشن.

بسیار هم عالی. برای شما ارزوی ویزای یکضرب می کنم. با در نظر گرفتن این مساله احتمالا دوشنبه سه شنبه ویزا رو بهتون خواهند داد حداکثر. البته کسانی که مصاحبه داشتند در انکارا و ویزای یکضرب گرفتن در این مورد میتونند نظر دقیق تری بدهند. موفق باشید

خیلی ممنون.البته من منظورم سه شنبه است نه شنبه.سه شنبه دوم شهریور
کیس  CR1
درخواست اولیه Jun 2015
اپروو Nov 2015
نتیجه مصاحبه ویزای یکضرب
دریافت ویزا 25August
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-05 ساعت 18:44)analh نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 21:06)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 20:13)analh نوشته:  مرسی.من مصاحبم 3شنبست.آنکارا

فکر کنم در انکارا شنبه و یکشنبه تعطیل باشند مثل ایروان پس این دو روز بحساب نمی ایند. شما باید 3 تا 5 روز کاری رو از روز سه شنبه در نظر بگیرید. چهارشنبه- پنج شنبه - جمعه ( 3 روز کاری بعد از مصاحبه ) + دوشنبه و سه شنبه هفته بعد ( 5 روز کاری بعد از مصاحبه).
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Pargosha
(2016-08-05 ساعت 19:14)mulan1979 نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 18:44)analh نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 21:06)mulan1979 نوشته:  بسیار هم عالی. برای شما ارزوی ویزای یکضرب می کنم. با در نظر گرفتن این مساله احتمالا دوشنبه سه شنبه ویزا رو بهتون خواهند داد حداکثر. البته کسانی که مصاحبه داشتند در انکارا و ویزای یکضرب گرفتن در این مورد میتونند نظر دقیق تری بدهند. موفق باشید

فکر کنم در انکارا شنبه و یکشنبه تعطیل باشند مثل ایروان پس این دو روز بحساب نمی ایند. شما باید 3 تا 5 روز کاری رو از روز سه شنبه در نظر بگیرید.  چهارشنبه- پنج شنبه - جمعه ( 3 روز کاری بعد از مصاحبه ) + دوشنبه و سه شنبه هفته بعد ( 5 روز کاری بعد از مصاحبه).

سلام بچه ها , ببین اداره پست رو اگه Yenishehir انتخاب کنید , شنبه ها هم بازه , من اداره پست رو Küçükesat
انتخاب کرده بودم چون نزدیک هتل بود ,ولی چون شعبه کوچکی بود با یک روز تاخیر package رو گرفتم !
راستی من مصاحبه م دوشنبه بود , پنجشنبه تحویل گرفتم (با محاسبه یک روز تاخیر )...
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، analh ، Pargosha
(2016-08-04 ساعت 02:15)maryam1983 نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 14:06)پري57 نوشته:  سلام
نامه تكميل مدارك من اومد.  تقريبا بعد 40 روز

سلام پري خانم. حق باشماست، منم دقيقا" همين حس رو دارم. هر مرحله كه جلوتر ميرم استرس و نگرانيم هم بيشتر ميشه !
اين حالت تعليق خيلي طاقت فرساست ... كاش زودتر انتظارها بسر برسه برامون...

درست ميگين. شما هم تو انتظار سختي هستين با زمان نامعلوم. منم اعلام اينكه ap بخورم زياده چون كار دولتي دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Pargosha ، maryam1983

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان