کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2016-10-29 ساعت 13:18)mohsen rostami نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 12:59)armehraboon نوشته:  
(2016-10-29 ساعت 12:22)mohsen rostami نوشته:  سلام ؛ موقع ارسال مدارک به NVC  از دوستان پرسیدم و اونها بمن گفتن چون خانمت ایران زندگی میکنه نیاز به جوینت اسپانسر داری و خانمت میشه اسپانسرت ؛ حال اینکه خانم من ایران زندگی میکنه و با اینکه بدنیا اومده اونجا و پاسپورت اونجا رو داره هیچ مدارک مالیاتی نداره ولی جوینت اسپانسرمونو مدارک کاملشو ارسال کردیم در ضمن جوینت اسپانسر ما  گرین کارت داره.... نمیدونم چیکار باید کرد  Sad
سلام مجدد

بهتره تماس تلفنی بگیرید و توضیح بدید ..کلا اشتباه هم میکنن بعضی وقتها...
صراحتا هم نگفتن اسپانسر یا جوینت اسپانسر رو ایراد گرفتن..که شما فرض کنید اسپانسر

همسر شما چند وقته ایران هستند؟
باید توی یک نامه می نوشتند که به علت نبودن در آمریکا و کار نکردن درامدی نداشتند و مالیات ندادید و نامه رو امضا میکردید.
کپی پاسپورت همسرتون رو ارسال کرده بودید؟

سلام به دوست عزیز
من همسرم حدود 13 ساله که ایرانه و همچنین همون طور گفتید ما نامه هم براشون نوشتیم که بدلیل یکسری از مشکلات خانوادگی ایران زندگی میکنم و الان قصد مهاجرت با همسرمو دارم و اینکه تو این مدت به آمریکا نرفتم و مالیات و ... ندادم .
کپی پاسپورت هم ارسال کردیم البته صفحه اولشو ...

اوکی پس کارهای لازم رو انجام دادید...
احتمالش هست نامه رو ندیده باشن..تماس تلفنی بگیرید..توی اون همه مدارک خوب احتمالش هست

اگه قانع نشدند مجددا نامه رو با تمام دلایل که گفتید به عنوان رفع نقص مدرک ارسال کنید.
( کپی پاسپورت رو هم مجددا ارسال کنید)

فعلا پای وکیل رو نکشونید وسط به هیچ عنوان
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
خانم قربانی عزیز از خبر خوبت خوشحالم امیدوارم بقیه مراحل سریع انجام بشه .
سایر دوستان همگی براتون آرزوی موفقیت دارم
من خوشبختانه کارام آنجا خوب انجام شد و از 2 سپتامبر تا 11 اکتبر تونستم گرین کارت و کارت سوشال رو بگیرم
نگران نباشین و به اصل مهاجرت فکر کنید .
سوالی که دارم از این به بعد هر 6 ماه باید ورود داشت یا سال اول قبل یکسال البته گرین کارت من ده ساله است و فکر کنم حداقل دو سالی باید رفت و آمد داشته باشم تا کارای ایران رو بتونم جمع کنم ولی این مدت فرصت خوبیه تا کم کم بشه پایه زندگی اونجا رو هم مرتب کرد . اگر چه انتخاب ایالت محل زندگی خیلی مهمه .
تجربه خوبی از اولین سفر داشتم و حس خوبی از ا م ر ی ک ا امیدوارم سال خوبی برای همه در پیش رو باشه .
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، Hamid_rr ، پري57 ، Pegah123 ، mani_badb0y ، قرباني
سلام به دوستان
من روز جمعه ویزامو در کمال ناباوری گرفتم و به ایران برگشتم.
یکی از هم هتلی ها که ایشون برای ویزای نامزدی اقدام کرده بودن (قبلا" هم حرفشون رو اینجا زده بودم) و به دلیل پرنکردن فرم مالیاتی همسرشون نقص مدارک خوردن، روز دوشنبه مدارک رو کامل برای سفارت فرستادن، از سفارت ایمیلی دریافت کردن مبنی بر اینکه در 5 روزکاری آینده می تونن ویزاشو دریافت کنن، اما دقیقا" روز 5ام که میشد روز جمعه، با ایمیل AP مواجه شدن!
امیدوارم همگی خیلی زود ویزاتون رو بگیرین <3
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، قرباني ، Pegah123 ، mulan1979 ، پري57 ، عدلی ، setaree ، maryam1983
(2016-10-26 ساعت 16:22)p.nsz نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 08:57)armehraboon نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 14:16)ronaz نوشته:  سلام دوستان
من 5شنبه مصاحبه داشتم توی ارمنستان، مصاحبه خیلی خوب بود و با تمام استرس هایی که داشتم، خوب گذشت، اما نقص مدارک خوردم!
که خوشبختانه روز جمعه مدارک رو با پست فرستادم سفارت و گفتن روز دوشنبه به دستشون میرسه Sad
آفیسری که ازم مصاحبه رو گرفت، آقای جوانی بودن که تو این یه هفته ای که اینجا هستم و توی سفارت و توی هتل پرسیدم، همگی ازش ویزا گرفتن بدون کلیرنسی!!!
بنده اسپانسرم همسرم بود که کاملا توی nvc مورد تایید بودن، اما سفارت ازم کواسپانسر خواست، و زمانی که همسرم با nvc صحبت کرد و گفت چرا کواسپانسر خواستن؟ مگه درآمد من قابل قبول نبوده؟ گفتن که شما مشکلی نداشتین اما بعضی از سفارت ها حتما اسپانسر و کواسپانسر میخوان و کاری با میزان درآمد ندارن!
و دقیقا دو تا از هم هتلی ها که ویزای نامزدی بودن، همین مشکل رو داشتن، و جالب اینجاست که اسپانسر یکیشون اصلا در سال 2015 آمریکا نبوده که شغلی داشته باشه و مالیات داده باشه، اما ازش فرم مالیات رو خواستن!
امیدوارم به امید خدا دوشنبه یعنی فردا ویزا رو بگیرم Sad
راستی یه سوال، من واسه ی کواسپانسر کسی رو گذاشتم که اصلا مالیات پرداخت نمی کنه و دولت منعش کرده، به نظرتون ایراد می گیرن؟!
به امید موفقیت همگی!!!

با سلام و سپاس از به اشتراک گذاشتن اطلاعات

متاسفم از بابت خوردن نقص پرونده..

در خصوص کو اسپانسر ظاهرا که سخت گیری بیشتری میکنن و اگه درامد اسپانسر از حد نصاب مورد نظر خودشون
کمتر باشه کو اسپانسر میخوان..

در مورد کسی که سال 2015 آمریکا نبوده هم قطعا باید وضعیت مالیاتی رو اعلام کنه..
حالا میتونه فرم پر کنه و درامد رو صفر اعلام کنه یا توی یک نامه بنویسه که درامد نداشته و مالیات نداده..
تقریبا این موضوع کاملا عرف هست

در مورد سئوال اخر..دولت منعش کرده یعنی معاف شده از مالیات؟
اگه معاف مالیات هست به دلیل نداشتن درامد حداقلی هست یا استفاده کردن از فعالیت هایی
که باعث معافیت قانونی مالیاتی میشه و یا ...؟

موفق و شاد باشید

با سلام
لطفا در صورت امکان شرایط اسپانسر را توضیح میفرمائید. اگر هم سوال من به این قسمت مرتبط نیست و یا تکراری هست لطف میکنید لینک قسمت توضیحات مربوط رو اینجا به اشتراک بگذارید؟
با سپاس فراوان.

منظورتون شرایط اسپانسر من هست که قابل قبول نشد یا شرایط کلی اسپانسرها؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-30 ساعت 10:37)ronaz نوشته:  
(2016-10-26 ساعت 16:22)p.nsz نوشته:  
(2016-10-24 ساعت 08:57)armehraboon نوشته:  با سلام و سپاس از به اشتراک گذاشتن اطلاعات

متاسفم از بابت خوردن نقص پرونده..

در خصوص کو اسپانسر ظاهرا که سخت گیری بیشتری میکنن و اگه درامد اسپانسر از حد نصاب مورد نظر خودشون
کمتر باشه کو اسپانسر میخوان..

در مورد کسی که سال 2015 آمریکا نبوده هم قطعا باید وضعیت مالیاتی رو اعلام کنه..
حالا میتونه فرم پر کنه و درامد رو صفر اعلام کنه یا توی یک نامه بنویسه که درامد نداشته و مالیات نداده..
تقریبا این موضوع کاملا عرف هست

در مورد سئوال اخر..دولت منعش کرده یعنی معاف شده از مالیات؟
اگه معاف مالیات هست به دلیل نداشتن درامد حداقلی هست یا استفاده کردن از فعالیت هایی
که باعث معافیت قانونی مالیاتی میشه و یا ...؟

موفق و شاد باشید

با سلام
لطفا در صورت امکان شرایط اسپانسر را توضیح میفرمائید. اگر هم سوال من به این قسمت مرتبط نیست و یا تکراری هست لطف میکنید لینک قسمت توضیحات مربوط رو اینجا به اشتراک بگذارید؟
با سپاس فراوان.

نه ، شرایط کلی منظورم بود...
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
(2016-10-30 ساعت 21:04)p.nsz نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 10:37)ronaz نوشته:  
(2016-10-26 ساعت 16:22)p.nsz نوشته:  با سلام
با سپاس فراوان.

در مورد اسپانسر می دونم که حتما باید درآمد سالیانه اش بالای 20k باشه و گرین کارت داشته باشه یا سیتیزن باشه!
اما برای کواسپانسر مثله اینکه باید بیشتر باشه که من نمی دونم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mulan1979 ، mani_badb0y
(2016-10-31 ساعت 11:49)ronaz نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 21:04)p.nsz نوشته:  
(2016-10-30 ساعت 10:37)ronaz نوشته:  منظورتون شرایط اسپانسر من هست که قابل قبول نشد یا شرایط کلی اسپانسرها؟

در مورد اسپانسر می دونم که حتما باید درآمد سالیانه اش بالای 20k باشه و گرین کارت داشته باشه یا سیتیزن باشه!
اما برای کواسپانسر مثله اینکه باید بیشتر باشه که من نمی دونم Sad

خیلی خیلی ممنون .
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، armehraboon
(2016-11-01 ساعت 20:27)NAzeez نوشته:  سلام خسته نباشید
نمیدونم سوالی که دارم به این بخش مربوط میشه یا نه ولی گفتم شاید کسی جوابش رو بدونه, من در ترکیه عقد بین المللی انجام دادم و عقد شرعی هم در خانه فرهنگ سفارت انجام دادم اما گفتن برای ثبت در شناسنامه باید شناسنامه ام 2 هفته تو سفارت بمونه که منم ترسیدم گمش کنن و گذاشتم برای بعد, من میخوام پاسپورتم رو تمدید کنم الان در ایران مجرد محسوب میشم طبق شناسنامه؟ همسرم ایرانی نیست و به همین دلیل نیازی به اجازه محضری ازش ندارم
ممنونم

سلام دوست عزیز. از انجاییکه شما اسم همسرتون رو وارد شناسنامه نکردید پس بنظر من مجرد محسوب میشید و نیازی به اجازه محضری همسر نیست. و میتونید برای تجدید گذرنامه اقدام کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
سلام به دوستان عزیز سوالی داشتم
برای دریافت ویزا و اقامت دائم کانادا به بنده پیشنهاد ازدواج صوری در ایران با شخصی ک میخواد از طریق سرمایگذاری اقدام کنه شده و گفته شده به بنده از طریق پرونده ایشون کمک میشه و قاعدتا هزینه حق الوکاله و مابقی هزینه ها 50.% باید از طرف بنده پرداخت شود
1) آیا همچین موردی به مشکل بر میخوره و در چه مرحله ای؟
2 ) لطفا اگر اطلاعاتی دارید مطرح بفرمایید تا بنده بهتر بتونم تصمیم بگیرم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
نمیدونم سوالی که دارم به این بخش مربوط میشه یا نه ولی گفتم شاید کسی جوابش رو بدونه, من در ترکیه عقد بین المللی انجام دادم و عقد شرعی هم در خانه فرهنگ سفارت انجام دادم اما گفتن برای ثبت در شناسنامه باید شناسنامه ام 2 هفته تو سفارت بمونه که منم ترسیدم گمش کنن و گذاشتم برای بعد, من میخوام پاسپورتم رو تمدید کنم الان در ایران مجرد محسوب میشم طبق شناسنامه؟ همسرم ایرانی نیست و به همین دلیل نیازی به اجازه محضری ازش ندارم
ممنونم

Salaam doste aziz mnm mese shoma va sharayete shomaro dashtm vli shenasnammo b hamon sefart tahvil dadm va chan roz bad gereftm moshkeli ham pish nayomad , fk konm to iran hm btonid shenasnamro ok konid chon vase sefart shenasnamton lazemeton mishew
Case:cr1
Uscis recevied:4february 2016
Approved:2june2016
NVC welcome letter:12july2016
Case number:14september2016
Email naghse madrak:26november2016
Emaile naghse madrake boland bala?:4february 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon
(2016-11-02 ساعت 07:50)NAzeez نوشته:  
(2016-11-02 ساعت 03:48)setaree نوشته:  
ممنونم

Salaam doste aziz mnm mese shoma va sharayete shomaro dashtm vli shenasnammo b hamon sefart tahvil dadm va chan roz bad gereftm moshkeli ham pish nayomad , fk konm to iran hm btonid shenasnamro ok konid chon vase sefart shenasnamton lazemeton mishew

سلام
وقتی ما سفارت رفتیم گفتن تو هفته طول میکشه و باید به یکی وکالت بدم که بره شناسنامه رو بگیره و خب منم کسی رو اونجا نداشتم و قبل اون تاریخ هم برمیگشتم و اینکه گفتن باید گواهی تولد همسرم هم توسط وکیل ایرانی مهر بخوره که قابل قبول بشه برای سفارت, از طرفی هم چون والدین همسرم اسمشون رو عوض کرده بودن گواهی تولد همسرم هم باید عوض میشد و نامه دادگاه داشت و ترجیح دادیم با گواهی تولد جدید اقدام کنیم که اونم به خاطر اینکه همسرم ایالتش رو عوض کرده گفتن باید بره نامه از دادگاه ایالت محل تولدش بگیره که تقریبا غیرممکن بود به خاطر حجم کاری اگر توی مصاحبه هم بعدا بپرسن همین رو بهشون میگم, 40 روز دیگه مسافر هستم و مجبورم پاسپورتم رو عوض کنم و امیدوارم شاید توی این مسافرت بتونیم تو استانبول کار شناسنامه ام رو هم انجام بدم
خیلی ممنونم از راهنماییتون عزیزم
CheQadr aziat kardan :/ hala inshala k hamechi ok mishew srhe stress ndashtew bashid khoda bozorgew
Case:cr1
Uscis recevied:4february 2016
Approved:2june2016
NVC welcome letter:12july2016
Case number:14september2016
Email naghse madrak:26november2016
Emaile naghse madrake boland bala?:4february 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: NAzeez
(2016-10-25 ساعت 08:40)armehraboon نوشته:  
(2016-10-25 ساعت 06:27)Nima4185 نوشته:  
(2016-10-23 ساعت 08:28)armehraboon نوشته:  سلام مجدد

راستش با توجه به فرضیاتی که در این خصوص هست (البته شنیده ها از وکلا ) ایشون باید برگردند و دوباره وارد آمریکا بشن با مصاحبه ویزای ازدواج.
ولی اگه وکیل گفته منظر اپروو باشید حالا به این معنی هست که پرونده ایشون به اداره مهاجرت ان وی سی ارسال میشه
و طبق روال معمول جلو میره؟ در این خصوص شک و شبهه هست..گرچه اطلاعات موثقی اینجا مطرح نشده...
اگه اینجوری هست که باید تا دو سال دیگه ایشون توی مرحله مصاحبه سفارت قرار بگیرند و قطعا قبل 4 سال گرین کارت رو دارند.

پیشنهاد من مشورت با وکلای دیگه هم هست..

ولی باز هم سوال اولم رو مطرح میکنم اگه همسر شما 4 سال دیگه مونده از ویزاشون..شما تا اون موقع سیتزن نشدید؟

باز هم ممنون که اطلاعاتتون رو اینجا میگذارید...
حقیقتا تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای f2a از ابهامات و سئوالات همیشگی تاپیک بوده..که امیدوارم این دفعه
همه چیز واضح بشه با کمک شما دوست عزیز.

سلام مجدد در مورد مصاحبه ايشون لازم نيست به سفارت مراجعه كنن .وقتي ويزاشون اويلبل شد يك فرم به نام adjusment stutus هست ما بايد پر كنين ديگه كيس ما به ان وي سي ارسال نميشه و مستقيم در يكي از دفاترuscs مصاحبه ميشوند. و مستقيم براش گرين كارت صادر ميشه .نيازي به ويزا نيست.ويزا براي كساني هست كه خارج امريكا هستند.من هم از شما متشكرم به خاطر راهنمايي و اينكه نظرتونو ميگين در مورد سيتيزني هم من دقيقا ٤سال ديگه سيتيزن ميشم.ديگه اون راه حل اخر هست.

سلام به شما دوست عزیز

ممنون از شما

پس با این حساب چیزی که من برداشت کردم این هست:
درخواست شما به جریان میفته و همسر شما بعد از تمام شدن ویزای دانشجویی گرین کارتشون رو میگیرن ( یعنی ویزای داشنجویی ایشون الان بلافاصله تبدیل به ازدواج نمیشه که فرضا سال دیگه گرین کارت بگیرن)
و نیازی هم به خروج از آمریکا نیست.

ظاهرا این سئوال بی جواب خودم داره به جواب میرسه  Cool

سپاس از شما

خیر دوست عزیز هر وقت شماره ویزاشون اویلبل شد گرین کارت دریافت میکنن .اگر مدت ویزای دانشجویی تمام بشه باید برگردن.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
با سلام به همگی
من هفته پیش یه نامه از nvc گرفتم که گفته باید بین 1 الی 3 ماه منتظر دادن وقت سفارت از طرف ما باشید از شما که تجربه دارید تو این زمینه خواهش دارم کمکم کنید من سفارتم آنکارا هستش چند تاسوال داشتم
1 - آیا ممکنه بیشتر از این 3 ماه طول بکشه وقت سفارت دادنشون؟
2- چه سوال هایی ممکنه ازم اونجا بپرسن؟
3- آیا امکانش هست که کلن ریجکت شم ؟
4- واکسن هایی که باید بزنم چیه ؟ رفتم چاستور گفته آزمایش آبله مرغون هم باید بدم آیا واکسن ممنژیت هم لازمه چون چیزی نگفت پاستور
5 - آزمایش خوم رو ایران انجام بدم اونجا قبول ندارن ؟
6- مراکزی که توی آنکارا مدیکال انجام میدن کجاهاست ؟ کدومش بهتره ؟ ممنون میشم کمکم کنید و اگر گروهی توی تلگرام دارید که همه شرایط مشابه دارن ممنون میشم آدرسش رو بدید تا بتونیم راحتتر تجارب رو به اشتراک بزاریم

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزیز ؛
دیروز برای من این ایمیل اومد
Dear Sir/Madam,
The National Visa Center (NVC) received all the requested documentation for this immigrant visa case. The applicant is now in the queue awaiting an interview appointment overseas, where a consular officer will adjudicate the applicant’s visa application. NVC schedules appointments one month in advance. The U.S. Embassy tells us what dates they are holding interviews, and NVC fills these appointments as they become documentarily qualified. Most appointments are set within three months of NVC’s receipt of all requested documentation. However, before applicants in a numerically limited (preference) visa category can receive an appointment, their priority date must also be current. This can delay receipt of an appointment. You can track your priority date using the Visa Bulletin on travel.state.gov. When an appointment is available, we will notify the applicant, petitioner and attorney (if applicable). Theapplicant can prepare now by reading about the embassy’s interview requirements online at nvc.state.gov/interview. Thank you for your patience.
The embassy may require additional documents at the interview. For example, if the following three itemsare all true, the applicant must bring a new police certificate to the visa interview
: He or she is more than 16 years old;
 The police certificate submitted to NVC was obtained more than one year ago; and
 He or she still lives in the country that issued the certificate.
The applicant should not make any travel arrangements, sell property, or give up employment until the embassy has issued a visa.

میخواستم بدونم تو این مرحله باید چیکار کرد و ازما چی میخواد ؟ آیا دوستان نامه ای با این متن قبلا دریافت کرده بودند ؟
با تشکر ...
Category: IR1
2015/SEP/23 ارسال مدارک به USCIS
2015/SEP/25 دریافت مدارک USCIS
2015/OCT/22 تایید مدارک اولیه
2015/JAN/24 ارسال مدارک به NVC
2015/JAN/29 تکمیل فرم DS-261
2015/MAR/23 پرداخت وتایید 120 دلار
2015/MAR/25  پرداخت و تایید 325 دلار
2016/APR/01 تکمیل فرم DS-260
SEP/05/2016 ارسال مدارک به NVC
OCT/23/2016 اعلام نقص مدارک از NVC
....
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Iransalar ، قرباني
(2016-11-05 ساعت 08:40)mohsen rostami نوشته:  با سلام به دوستان عزیز ؛
دیروز برای من این ایمیل اومد
Dear Sir/Madam,
The National Visa Center (NVC) received all the requested documentation for this immigrant visa case.  The applicant is now in the queue awaiting an interview appointment overseas, where a consular officer will adjudicate the applicant’s visa application. NVC schedules appointments one month in advance.  The U.S. Embassy tells us what dates they are holding interviews, and NVC fills these appointments as they become documentarily qualified.  Most appointments are set within three months of NVC’s receipt of all requested documentation.  However, before applicants in a numerically limited (preference) visa category can receive an appointment, their priority date must also be current.  This can delay receipt of an appointment.  You can track your priority date using the Visa Bulletin on travel.state.gov.  When an appointment is available, we will notify the applicant, petitioner and attorney (if applicable).  Theapplicant can prepare now by reading about the embassy’s interview requirements online at nvc.state.gov/interview. Thank you for your patience.
The embassy may require additional documents at the interview.  For example, if the following three itemsare all true, the applicant must bring a new police certificate to the visa interview
: He or she is more than 16 years old;
 The police certificate submitted to NVC was obtained more than one year ago; and
 He or she still lives in the country that issued the certificate.
The applicant should not make any travel arrangements, sell property, or give up employment until the embassy has issued a visa.

میخواستم بدونم تو این مرحله باید چیکار کرد و ازما چی میخواد ؟ آیا دوستان نامه ای با این متن قبلا دریافت کرده بودند ؟
با تشکر ...

سلام. به نظرم تنها چیزی که خواست عدم سوء پیشینه هست در صورتی که اگر قبلا فرستادید و بیش از 1 سال ازش گذشته ؛ باید یک عدم سوء پیشینه جدید بگیرید. ضمنا گفته اگر در کشوری که مصاحبه دارید و ویزا ایشود میشه مثلا ارمنستان ، انکارا و ... ، از قبل زندگی کردید باید از این کشور نیز گواهی عدم سوء پیشینه بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid_rr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان