کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
با اجازه همگي چنتا خط از امروز مينويسم اميدوارم كارايي داشته باشه حتي براي يك عضو ..
چهل و پنج دقيقه زود تر از مصاحبه جلو سفارت بودم نامه سفارت رو نشون دادم اجازه داد وارد حياط شدم فقط با يك كيف دستي و كليد ماشين رفتم بعد از بازرسي بطرف پنجره شماره ٤ رفتم با نشون دادن پرينت نامه كارت شناسايمو گرفت و يه شماره بهم داد ، حدود نيم ساعت نشستم شمارم رو خوندن وارد ساختمون شدم براي بازرسي حتي خواستن زنجير گردنم رو هم باز كنم و بعد از بازرسي وارد ساختمونه دوم شدم همون جايي كه مصاحبه گرفتن ،، يه شماره از دستگاه گرفتم و نشستم دو دقيقه نشد نوبتم شد پنجره ٣ وقتي رفتم يه خانومي ايستاده بود خيلي ساده و شيك بسيار خوش اخلاق و با لبخند ، پروندم كامل جلوش بود ازم يه سري مدارك خواست مثل اصل قواله ازدواج پاسپورت شناسنامه خودم اصلي كارت معافي اصلي همراه با ترجمه اصلي .. ترجمه شناسنامه و قواله ازدواج جديد و فقط سوال كرد خانمت الان كجاست كه گفتم امريكا و دو تا عكس ٥ در ٥ هم ازم خواست كه برده بودم ..يه ده دقيقه اي ايستادم جلو پنجره و منتظر بودم مدارك ديگه اي بخواد مثل برگهاي مالياتي خانمم و ساپرتمون كه اصلا نخواست و من هم چيزي نگفتم .. نكته اي كه خيلي مهم بود لباسم بود چرا كه خيلي درش راحت بودم برا همين پيشنهاد ميكنم راحت ترين لباس رسمي و ساده خودتون رو انتخاب كنيد تا به آرامشتون كمك بشه ...
بعد از اينكه حدود ده دقيقه تا يك ربع ايستادم خانومه پروندم رو تكميل كرد ترجمه هاي جديد رو بهم پس داد و گفتش كه بشينيد تا به اسم صداتون بزنن هيچي ديگه نشستم ربع ساعت نشد كه با اسم صدام كردن برا پنجره ٩ كه رفتم يه خانم سياه پوست و كاملا خوش رو ازم خواهش كرد تا ازم اثر انگشت بگيره..خواهش كرد تعجب كردم آخه كارمند اينقدر خوب؟! در هر حال خيلي زود ديجيتالي كارش تموم شد و گفش كه بفرماييد بشينيد (دقيق جمله رو نقل قول كردم ) افيسر آماده ميشه با اسم صداتون ميكنن و حاضر ميشيد براي مصاحبه ، خلاصه باز نشستم ..تا اينجا حدود يك ساعت از وارد شدنم به سفارت ميگذشت .. شايد براحتي يكساعت و ربع نشستم آخريا تقريبأ خسته شده بودم ولي لباس راحت و كفش راحت خيلي بهم كمك ميكرد تا آرامشم حفظ شه !! ..
منتظر بودم و به ساعتم نگاه ميكردم ببينم يكساعت و ربع هست نسشتم يا نه كه اسمم رو پيج كردن برا پنجره شماره ٦.. خب اين پنجره با سه تاي قبلي فرق داشت حالت يك چهارچوب يا يه كابين رو داشت كه يه ميز حدودا عرض يك متر و نيم و پهناي يك متر رو داشت و با داشتن چهارچوب كاملا من رو از محيط اطرافم جدا ميكرد ..افيسر يه جوون خيلي خوش چره و خوش رو بسيار جوون شايد بگم سي سالش بود حالا يكي دوسال بيشتر .. روي صندلي نشته بود و من صندلي برا نشستن نداشتم يك پنجره شيشه اي بينمون بود طرفي كه بودم پايين تر بود و آقاي افيسر با اينه روي صندلي نشسته بود بالاتر از من و دقيقا مسلط از لحاظ فيزيكي محيطي و حتي روانشناسي ..با يه لبخند سلام كرد و ازم خواست دست راستم رو بالا ببرم قسم بخورم كه تمام صحبتهام واقعي و مستند باشه ،( اين مستندش خيلي مهمه هر جوابي رو كه ازم گرفت اكثر سند هم خواست مخصوصا براي اثبات رابطه برا همين اگر ميخواي مصاحبه بري و هنوز نرفتي از موضع قدرت استفاده كن و مداركت كاملا محكم باشه ) خلاصه سوال كرد داستان چي هست گفتم ازدواج با سيتيزن .. پرسيد چطور آشنا شدين جوابش رو صادقانه دادم .. پرسيد چه سالي ازدواج كردين ؟ گفتم ٢٠١٥ سوال كرد اولين ملاقات ؟،، گفتم سال ٢٠١٣ گفت كجا ؟ گفتم ايران ،، پرسيد ملاقات بعدي ؟ گفتم ٢٠١٤. سوال كرد كجا جواب دادم تركيه ..پرسيد كجا ازدواج كردين گفتم ايران و شهري كه توي سند ازدواج هست ،،بهم گفت خيلي خوبه و اسم ساپورتم رو آورد كه گفتم آشناي خيلي نزديك هست ..از كار خانمم سوال كرد كه جواب دادم فلان جا كار ميكنه .. سوال كرد كانادا كارش چي هست ؟؟ گفتم فلان كار رو ميكنه .. سوال كرد اگر امروز بهت ويزا بدم ميخواي بري امريكا جه كار كني ؟ گفتم علاقه دارم كار خودم رو دنبال كنم .. پرسيد چرا گفتم ده سال هست كه كارم همينه ..گفت خيلي خوبه كه برنامه مشخصي داري ( عينن جمله رو نقل قول كردم ) ازم خواست كه نشون بدم جطور در ارتباط هستم با خانمم كه من از واتس آپ و ايمو خيلي زياد هر كدوم شايد صد صفحه آ٤ داشتم كه و تمام تاريخ هارو هايلايت كرده بودم و خيلي دقيق تاريخارو چك ميكرد يعني وقت گذاشت حدودا شايد دو دقيقه ..بعد گفتش كه ديگه چي داري و حدود پنجاه تا عكس توي يه البوم كوچولو نشون دادم از زير پنجره گرفت و عكسايي كه شلوغ بوديم رو بيشتر زوم ميكرد تا عكساي جفتي .. يكي از عكسارو گفت اينجا كجاست كه گفتم خونه پدريم هست سوال كرد كجا گفتم ايران ..بعدش پرسيد خانواده هاتون با هم تعامل دارن ؟ گفتم بله كاملا ..آخر كار گفتش كه خب حالا بگو ببينم برا حرف اولت چه اثباتي داري كه سال ٢٠١٣ در ايران و ء٢٠١٤ در تركيه با فلاني ( با اسم كوچيك ميكفت ) ملاقات داشتي .. گفتش بيليط داري ؟ گفتم نه ..سوال كرد چي داري كه بدونم حقيقتا دو سال قبل از ازدواج با فلاني آشنايي داشتي ؟؟ گفتم اسكن پاسپورتاي خودم و خودش تاريخ مهر هايي كه هست و هردو با هم همخوني داره ..از زير پنجره گرفت و تاريخارو دقيق خيلي دقيق چك كرد ..( البته كاملا تاريخ مهرهارو براش مشخص كرده بودم ورود و خروج رو ) هيچي ديگه آخر از همه بهم گفت خسته كه نشدي ؟؟ جواب دادم نه ملاقات خيلي خوبي هست تا اينجا ..سند ازدواج شناسنامه خودم ( شناسنامه خانمم رو اصلا نخواستن )كارت معافي و سوسابقه قطر يا همون پليس سرتفيكت رو بهم پس داد گفت بخاطر اقامتي كه داري يك هفته تا ده روز طول ميكشه تا ويزات صادر بشه اميدوارم قصد مسافرت نداشته باشي جرا كه پاسپورتت اينجا ميمونه و برگ آبيرو گذاشت جلوش امضا كرد از زير پنجره بهم داد ،، منم سعي ميكردم خوشحاليمو زياد نشون ندم خخخخ .. آرزوي موفقيت كرد و متقابل براش موفقيت آرزو كردم ..

قبل از مصاحبه دعا كردم از خداي خودم ( خدا يكي هست ولي دركها متفاوتن ) كمك خواستم ...
توي مدت مصاحبه از سعي كردم رخ به روخ افيسر باشم و دقيقا وقتي سوال و جواب ميكرد مستقيم توي چشماش نگاه ميكردم تا ارتباط خوبي بتونم باهاش بر قرار كنم .. تمام مدت مصاحبه با لبخند و روي باز جواب ميدادم به هيچ عنوان حرفي اضاف نزدم ، كاملا مطيع بودم .. بازم تاكيد ميكنم سعي كردم خودم باشم كت و شلوار نپوشيدم كراوات نزدم يه شيشه اتكلن روي خودم خالي نكردم .. خيلي ساده و مرتب مثل يه روز كاريم لباس انتخاب كردم يكي دوتا پيس عطر زدم ،، با دقت زياد به سوالاش گوش ميكردم خيلي شمرده شمرده جوابامو ميگفتم ..در تمام مدت مصاحبه دستام رو روي ميز جلوم گذاشته بودم .
افيسر كاملا خوش اخلاق با لبخند و همچنين كاملا جدي بود .
جوابهام همه حقيقي بود و هميشه ميگن صحبتي كز دل بر آيد لاجرم بر دل نشيند .. حالا ديگه فرقي نميكنه كه مخاطبت افيسر سفارت امريكا باشه يا هر انسانه ديگه اي ..
و اين بود تمام تجربه من از مصاحبه امروز ، اميدوارم عزيزاني كه هنوز منتظر هستن به نتيجه مطلوب برسن و در كنار عزيزاشون زندگي پراز علاقه،عشق و تعهد رو تجربه كنن .. دوستون دارم هرجا كه هستيد مثبت باشيد و ايمان داشته باشيد كه خداوند هميشه بهترينهارو براتون ميخواد ، شب و روز همگي خوش :) :at:
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Iransalar ، قرباني ، Pegah123 ، عدلی ، inanna ، setaree ، tamoko89 ، kasra
(2016-11-17 ساعت 18:34)Hamid_rr نوشته:  درود دوستان بدانيد و آگاه باشيد كه ويزززززززززاااااااااا گرفتم   Big Grin  Cool  Tongue  Rolleyes  Wink  At
البته بهم گفت يك هفته تا ده روز منتظر باش دليلشم اينه كه اقامت قطر رو داري .. همه چي خيلي خوب پيش رفت .. فقط اومدم بگم كه دوستون دارم و به افتخار خودتون .... هيپيپ هورا ..هيپيپ هوووررا ... هيپيپ هورررررراااااا. ...هيپيپ هوراااااااا هوووورااااا هوررررااااا ...
خيلي خوشحالم و آرزو ميكنم دوستاني كه هنوز منتظر هستن تجربه كنن اين حس و حال توپ رو يه چيزي توي مايه هاي دانكي كيف  Big Grin
اوكي بعدا ميبينمتون و چنتا خط از تجربه امروز رو براتون ميذارم ، پاينده ايران و ايراني و ايالات متحده امريكن ..خخخخخ
در پناه خدا باشيد Smile))

آقا حمید خیلی خیلی  براتون خوشحالم   Smile  Smile  Smile   و تبریک فراوون به روحیه مثبت تون و تبریک فراوون برای ویزاتون , امیدوارم همیشه در کنار همسرتون  خوشبخت باشین , امیدوارم  خبر ویزای تک تک دوستان رو به همین شیوه عالی و حس خوب  اینجا بخونیم , به زودی زود  Rolleyes  برای کائنات هیچ کاری نداره واقعا  Rolleyes  Smile  Smile تمام این سختی ها و انتظار ها , کمک میکنه قدر رسیدن و با هم بودن رو بیشتر بدونیم   Smile   Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، عدلی ، Hamid_rr ، Pegah123 ، Iransalar
(2016-11-18 ساعت 19:25)inanna نوشته:  
(2016-11-17 ساعت 18:34)Hamid_rr نوشته:  درود دوستان بدانيد و آگاه باشيد كه ويزززززززززاااااااااا گرفتم   Big Grin  Cool  Tongue  Rolleyes  Wink  At
البته بهم گفت يك هفته تا ده روز منتظر باش دليلشم اينه كه اقامت قطر رو داري .. همه چي خيلي خوب پيش رفت .. فقط اومدم بگم كه دوستون دارم و به افتخار خودتون .... هيپيپ هورا ..هيپيپ هوووررا ... هيپيپ هورررررراااااا. ...هيپيپ هوراااااااا هوووورااااا هوررررااااا ...
خيلي خوشحالم و آرزو ميكنم دوستاني كه هنوز منتظر هستن تجربه كنن اين حس و حال توپ رو يه چيزي توي مايه هاي دانكي كيف  Big Grin
اوكي بعدا ميبينمتون و چنتا خط از تجربه امروز رو براتون ميذارم ، پاينده ايران و ايراني و ايالات متحده امريكن ..خخخخخ
در پناه خدا باشيد Smile))

آقا حمید خیلی خیلی  براتون خوشحالم   Smile  Smile  Smile   و تبریک فراوون به روحیه مثبت تون و تبریک فراوون برای ویزاتون , امیدوارم همیشه در کنار همسرتون  خوشبخت باشین , امیدوارم  خبر ویزای تک تک دوستان رو به همین شیوه عالی و حس خوب  اینجا بخونیم , به زودی زود  Rolleyes  برای کائنات هیچ کاری نداره واقعا  Rolleyes  Smile  Smile تمام این سختی ها و انتظار ها , کمک میکنه قدر رسیدن و با هم بودن رو بیشتر بدونیم   Smile   Rolleyes

ممنون از پيام تبريكتون و تبريك همه دوستاني تبريك گفتن .. اميدوارم شما هم در كنار همسر گرامي روزهاي خيلي خوبي رو داشته باشيد ..
آرزو ميكنم تمام بچه هايي كه پشت خط ويزا هستن ويزاشونو بگيرن و پياماي خوشحالي شونو برامون بذارن .. سلامتي و موفقيت در كنار خانودهاتون At
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
تشکر کنندگان: mulan1979 ، setaree ، قرباني ، Pegah123 ، عدلی ، Iransalar
سلام و درود بر همه همراهاي مهاجرسرا ..
اميدوارم با وجود دست اندازاي زندگي سرحال و باطراوت باشيد ..
امروز با اجازه همگي رفتم سفارت ويزامو گرفتم حس و حال قشنگي بود، از ته دلم آرزو ميكنم تمام اعضايي كه منتظر هستن ويزاشونرو بگيرن همراه بشن با عزيزاشون .. راه دشواري انتخاب كردم برا زندگي مشترك و مطمعنن زندگي همچنان ادامه داره و با ويزا سهل و آسون نميشه مهم اينه كه انرژيمونرو بذارم برا حل مسئله ها ..
برقرار و سالم باشيد در پناه خداوند .. At
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
تشکر کنندگان: tamoko89 ، mulan1979 ، قرباني ، armehraboon ، Pegah123 ، Iransalar ، پري57 ، sib 24
(2016-11-28 ساعت 02:46)Hamid_rr نوشته:  سلام و درود بر همه همراهاي مهاجرسرا ..
امروز با اجازه همگي رفتم سفارت ويزامو گرفتم حس و حال قشنگي بود، از ته دلم آرزو ميكنم تمام اعضايي كه منتظر هستن ويزاشونرو بگيرن همراه بشن با عزيزاشون .. راه دشواري انتخاب كردم برا زندگي مشترك و مطمعنن زندگي همچنان ادامه داره و با ويزا سهل و آسون نميشه مهم اينه كه انرژيمونرو  بذارم برا حل مسئله ها  ..

سلام
خيلي خيلي تبريك ميگم. اميدوارم همه مراحل زندگيتون همينطور خوب پيش بره و ما هم يه روز اين حس خوبي كه شما دارين رو تجربه كنيم.
من كه الان بيش از 4 ماه گذشته و هنوز وقت مصاحبه بهم ندادن
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon ، Hamid_rr ، sib 24
(2016-11-29 ساعت 10:43)پري57 نوشته:  
(2016-11-28 ساعت 02:46)Hamid_rr نوشته:  سلام و درود بر همه همراهاي مهاجرسرا ..
امروز با اجازه همگي رفتم سفارت ويزامو گرفتم حس و حال قشنگي بود، از ته دلم آرزو ميكنم تمام اعضايي كه منتظر هستن ويزاشونرو بگيرن همراه بشن با عزيزاشون .. راه دشواري انتخاب كردم برا زندگي مشترك و مطمعنن زندگي همچنان ادامه داره و با ويزا سهل و آسون نميشه مهم اينه كه انرژيمونرو  بذارم برا حل مسئله ها  ..

سلام
خيلي خيلي تبريك ميگم. اميدوارم همه مراحل زندگيتون همينطور خوب پيش بره و ما هم يه روز اين حس خوبي كه شما دارين رو تجربه كنيم.
من كه الان بيش از 4 ماه گذشته و هنوز وقت مصاحبه بهم ندادن

ممنونم صد در صد نامه مصاحبتون تا اينطرف سال مياد شما ديگه بايد خودتونرو آماده كنيد براي اينترويو و ويزاي يكضرب Tongue Rolleyes
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
تشکر کنندگان: sib 24 ، پري57
آقا یک سوال؟ میگم مگه به غیر ارمنستان و ترکیه و امارات سفارت دیگه ای هم هست که ایرانیها بتونن مصاحبه انجام بدن؟ من که آخرین بار چک کرده بودم تو سایت همین سه تا کشور بود! پس چطوری این دوستمون قطر مصاحبه دادن؟
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-30 ساعت 06:11)tamoko89 نوشته:  آقا یک سوال؟ میگم مگه به غیر ارمنستان و ترکیه و امارات سفارت دیگه ای هم هست که ایرانیها بتونن مصاحبه انجام بدن؟ من که آخرین بار چک کرده بودم تو سایت همین سه تا کشور بود! پس چطوری این دوستمون قطر مصاحبه دادن؟

آذربایجان هم هست
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89 ، armehraboon ، عدلی
سلام دوستان عزیز
واقعا دلم براتون تنگ شده بعضی اسامی شاید سالها خاطره باشه ولی برای من روزگار خاصی بود armehraboon و ep30lon و badboye و Innanaی عزیز و دلگرمی هاشون و توضیحات بجا و دقیق و خانم قربانی عزیز و آقا حمید و خیلی ها و مریم خانم گل چقدر همگی منتظر خبر بودیم و هستیم و خدا لطفش رو همواره برای همه عزیزان داره و حامی همه مهاجران باشه الان خبر حذف لاتاری رو شنیدم کمی دلتنگ شدم دلم واسه سالهای دلتنگی در کشوری که تعداد ایرانیا کمتر هم میشه امیدوارم لااقل ویزا دانشجویی بهتر بشه تبدیل به گرین کارت ظاهرا سهمیه به دانشجویان فارغ‌التحصیل دکترا و فوق لیسانس که اونجا مدرک بگیرن قراره تعلق بگیره البته حتما جزییات هم داره نمیدونم خودم هم دارم بررسی میکنم سالی 55 هزار سهمیه لاتاری بود و دلخوش خیلیها به قرعه کشی سالانه کاش دنیا جای آرامتر بود .
دوستون دارم منتظر خبرای خوب ازتون هستم

به امید روزگار خوش برای همه عزیزان .
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، قرباني ، tamoko89 ، armehraboon
سلام بچه ها زنگ زديم nvc ميگيم كيس نامبر مي خوايم ميگه ما كيس تون رو ٢١ نوامبر گرفتيم

هنوز كيس نامبر نداريد مي گيم كي زنگ بزنيم كيس نامبر بدين ميگن ما خودمون ريو كنيم بهتون ميگيم مي پرسيم چقدر زمان مي بره ميگن معلوم نيس يه ماه تا يه سال

من ?????
همسرممممممم ?????
مامور پشت تلفن ?

كسي مي دونه وقتي NVC كيس رو مي گيره چقدر زمان مي بره تا بهمون ايميل يا نامه بده؟!
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bargak ، sib 24 ، armehraboon
(2016-12-01 ساعت 01:01)قرباني نوشته:  سلام بچه ها زنگ زديم nvc ميگيم كيس نامبر مي خوايم ميگه ما كيس تون رو ٢١ نوامبر گرفتيم

هنوز كيس نامبر نداريد مي گيم كي زنگ بزنيم كيس نامبر بدين ميگن ما خودمون ريو كنيم بهتون ميگيم مي پرسيم چقدر زمان مي بره ميگن معلوم نيس يه ماه تا يه سال

من ?????
همسرممممممم ?????
مامور پشت تلفن ?

كسي مي دونه وقتي NVC كيس رو مي گيره چقدر زمان مي بره تا بهمون ايميل يا نامه بده؟!

سلام دوست عزیز تا انجایی که من یادمه بعد از ۲ یا ۳ ماه بهتون خبر میدن از طریق ایمیل و یا نامه که نفقص مدرک خوردید یا اینکه مدارکتون کاملا. جای نگرانی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، sib 24 ، bargak
(2016-12-01 ساعت 01:05)mulan1979 نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 01:01)قرباني نوشته:  سلام بچه ها زنگ زديم nvc ميگيم كيس نامبر مي خوايم ميگه ما كيس تون رو ٢١ نوامبر گرفتيم

من ?????
همسرممممممم ?????
مامور پشت تلفن ?

سلام دوست عزیز تا انجایی که من یادمه بعد از ۲ یا ۳ ماه بهتون خبر میدن از طریق ایمیل و یا نامه که نفقص مدرک خوردید یا اینکه مدارکتون کاملا. جای نگرانی نیست
-----------------------------------------------
سلام با سپاس از جوابتون يه سوال دارم
آيا nvc همچين رسمي داره كيس به دستش مي رسه ايميل يا نامه بده مدارك تون اينجاس؟!
منظورم قبل از اعلام كيس نامبر هست
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-12-01 ساعت 02:21)قرباني نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 01:05)mulan1979 نوشته:  

من ?????
همسرممممممم ?????
مامور پشت تلفن ?

-----------------------------------------------
سلام با سپاس از جوابتون يه سوال دارم
آيا nvc همچين رسمي داره كيس به دستش مي رسه ايميل يا نامه بده مدارك تون اينجاس؟!
منظورم قبل از اعلام كيس نامبر هست

سلام خانم قربانى عزيز،بعد از گرفتن مدارك بايد ايميل دريافت كنيد.
براى ما ايميل اومد و گفتند تا يكماه بعد جواب ميديم،كه پس از يكماه ايميل نقص مدارك بى دليل خورديم،و الان دو ماه و ده روز ميگذره و هنوز جوابى ندادند???
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، mulan1979 ، قرباني
(2016-11-30 ساعت 20:40)عدلی نوشته:  سلام دوستان عزیز
واقعا دلم براتون تنگ شده بعضی اسامی شاید سالها خاطره باشه ولی برای من روزگار خاصی بود armehraboon و ep30lon و badboye و Innanaی عزیز و دلگرمی هاشون و توضیحات بجا و دقیق و خانم قربانی عزیز و آقا حمید و خیلی ها و مریم خانم گل چقدر همگی منتظر خبر بودیم و هستیم و خدا لطفش رو همواره برای همه عزیزان داره و حامی همه مهاجران باشه الان خبر حذف لاتاری رو شنیدم کمی دلتنگ شدم دلم واسه سالهای دلتنگی در کشوری که تعداد ایرانیا کمتر هم میشه امیدوارم لااقل ویزا دانشجویی بهتر بشه تبدیل به گرین کارت ظاهرا سهمیه به دانشجویان فارغ‌التحصیل دکترا و فوق لیسانس که اونجا مدرک بگیرن قراره تعلق بگیره البته حتما جزییات هم داره نمیدونم خودم هم دارم بررسی میکنم سالی 55 هزار سهمیه لاتاری بود و دلخوش خیلیها به قرعه کشی سالانه کاش دنیا جای آرامتر بود .
دوستون دارم منتظر خبرای خوب ازتون هستم

به امید روزگار خوش برای همه عزیزان .
واقعا لاتاری حذف شده؟ آخه من هر جا رو گشتم هیچ خبری پیدا نکردم! البته این که چند سالی هست یه گمانه زنی هایی هست ولی همچنان ویزای گوناگونی پابرجاست. میشه لینک خبر رو بزارید؟
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
سلام دوستان من به كمكتون خيلى نياز دارم من ميخوام ببينم كه case complete شدم يا نه نميدونم از كجا ميشه چك كرد ممنون ميشم راهنماييم كنيد فقط تونستم payment fees رو چك كنم كه statuse همش paid. بود از كجا informationamo چك كنم و ببينم case complete شدم يه نه ؟

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان