کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2016-12-02 ساعت 21:07)Sasa-t نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 08:03)majidramzi نوشته:  من یک سوال در مورد پر کردن فرم آن لاین DS-260 داشتم، این تاپیک رو هم پیدا کردم اما موضوع بسته شده و دیگه نمی شه توش سوال پرسید، بخاطر همین اینجا می پرسم.
تو قسمت Family بعد از پر کردن مشخصات پدر و مادر می رسه به مشخصات همسر. اینجا تو پرانتز توضیح بدم که من دارم به واسطه همسرم که سیتیزن آمریکا هست اقدام می کنم. حالا سوال های مشخصات همسر این سوال پرسیده شده، Is your spouse immigrating to the U.S. with you?
شاید مسخره باشه ولی من اینجا گیج شدم، این رو داره از من می پرسه یا از همسرم؟  Big Grin الان من که می خوام به واسطه همسرم برای ویزا اقدام کنم باید این سوال رو بله بزنم یا نه؟
تو سوال بعدیش هم این رو پرسیده، Is your spouse immigrating to the U.S. at a later date to join you?
به نظرتون جواب این رو چی باید بدم؟
ممنون

آقا مجید در خصوصی از من سوال پرسید امدم جوابتون را بدم اما از قرار شما تماس های دریافتیتون را بستید و پیام من برای شما ارسال نمیشه

سوال اول رو yes بزنید. احتمالا سوال دوم به طور خودکار حذف میشه
کتگوری F2a
ارسال مدارک: 10 نوامبر 2015
delivery مدارک: 12 نوامبر 2015 ؛
approved مدارک:  16 مارچ 2016؛
دریافت کیس نامبر (ابوظبی) : 26 آپریل 2016 ؛
priority date: نوامبر (12) 2015؛
ارسال مدارک (به ان وی سی): 13 نوامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
یه سوال داشتم از دوستان.
خانومم میخواد مدارک مثل سند ازدواج رو با دی اچ ال بفرسته. آیا مشکلی پیش میاد؟ یعنی ممکنه گم بشه یا چیز دیگه؟ سوال دیگه این که چقد طول میکشه؟ و سوال آخر این که چه مدارکی رو برام بفرسته به غیر از سند ازدواج؟
با تشکر.
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-03 ساعت 19:53)tamoko89 نوشته:  یه سوال داشتم از دوستان.
خانومم میخواد مدارک مثل سند ازدواج رو با دی اچ ال بفرسته. آیا مشکلی پیش میاد؟ یعنی ممکنه گم بشه یا چیز دیگه؟ سوال دیگه این که چقد طول میکشه؟ و سوال آخر این که چه مدارکی رو برام بفرسته به غیر از سند ازدواج؟
با تشکر.

سلام دوست عزیز. مدارک رو اول اینکه در سایت USCIS( البته چنانچه در مراحل اولیه ارسال مدارک هستید) کامل نوشته در ضمن دوست عزیزمون در مهاجرسرا (Sib24 ) و در امضاشون مدارک مورد نیاز رو توضیح دادن . در مورد ارسال با DHL من از ایران ارسال کردم ( مرکز خیابون وزرا ) و طی 3 روز کاری مدارک رو دریافت کردند. مدارک من که خدا رو شکر بدون کم و کاست و مشکلی رسید.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، tamoko89 ، a.behzadi
(2016-12-03 ساعت 20:45)p.nsz نوشته:  
با تشکر.

سلام دوست عزیز. مدارک رو اول اینکه در سایت USCIS( البته چنانچه در مراحل اولیه ارسال مدارک هستید) کامل نوشته در ضمن دوست عزیزمون در مهاجرسرا (Sib24 ) و در امضاشون مدارک مورد نیاز رو توضیح دادن . در مورد ارسال با DHL  من از ایران ارسال کردم ( مرکز خیابون وزرا ) و طی 3 روز کاری مدارک  رو دریافت کردند. مدارک من که خدا رو شکر بدون کم و کاست و مشکلی  رسید. البته نکته ای روکه باید بگم این که من اصل مدرک با پست نفرستم بلکه همه ترجمه کپی برابر اصل بود که مهرهای دادگستری و وزارت امور خارجه خورده بود.همونا رو هم فرستادیم به اداره مهاجرت اصل مدرک نیاز نیست.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: a.behzadi
(2016-12-03 ساعت 21:08)p.nsz نوشته:  
(2016-12-03 ساعت 20:45)p.nsz نوشته:  
با تشکر.

سلام دوست عزیز. مدارک مورد نیاز در سایت USCIS (البته چنانچه در مراحل اولیه ارسال مدارک هستید) کامل نوشته شده و در ضمن دوست عزیزمون در مهاجرسرا (Sib24 ) در امضاشون مدارک مورد نیاز رو توضیح دادن . در مورد ارسال با DHL  من از ایران ارسال کردم و طی 3 روز کاری مدارک  رو همسرم دریافت کردند. مدارک من که خدا رو شکر بدون کم و کاست و مشکلی  رسید. البته نکته ای که باید بگم این که من اصل مدرک را با پست نفرستادم بلکه همه ترجمه وکپی برابر اصل بود که مهرهای دادگستری و وزارت امور خارجه خورده بود.همونا رو هم فرستادیم به اداره مهاجرت اصل مدرک نیاز نیست.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با تشکر.

با سلام

برای مصاحبه؟
از کجا قراره ارسال بشه مدارک؟مبدا؟ مقصد؟

برای مصاحبه اصل سند ازدواج و مدارک شناسایی مصاحبه شونده قطعا لازم هست.
حالا کپی مدارک مالیاتی هم باشه بد نیست.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89
(2016-12-03 ساعت 21:26)armehraboon نوشته:  
با تشکر.

با سلام

برای مصاحبه؟

سلام دوستان
از ایران که مدارکی مثل شناسنامه و سند ازدواج رو اصلش قبول نمیکنن با پست dhl ارسال کنن و از آمریکا هم هیچ پستی که مرد اطمینان باشه فدکس یا dhl با ایران کار نمیکنه و پست عادی هم بیست روز طول میکشه مگر اینکه به آدرسی مثل دبی بفرستن تا دوباره به ایران بیاد .
لطفا برای روز مصاحبه عکس با زمینه سفید و اصل شناسنامه و اصل سند ازدواج و برگه مالیاتی سال آخر اسپانسر و یا کو اسپانسر و عکس های مشترک خانوادگی و سایر موارد جزیی که هر کیسی داره توجه کنید استرس نداشته باشین و واقعا خودتان باشین

براتون آرزوی سلامتی و آرامش دارم
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89 ، armehraboon ، Hamid_rr
با تشکر.

با سلام

برای مصاحبه؟

بله برای مصاحبه ابوظبی. از ماساچوست به مازندران.

(2016-12-03 ساعت 23:24)عدلی نوشته:  
با تشکر.

با سلام

برای مصاحبه؟

سلام دوستان
از ایران که مدارکی مثل شناسنامه و سند ازدواج رو اصلش قبول نمیکنن با پست dhl ارسال کنن و از آمریکا هم هیچ پستی که مرد اطمینان باشه فدکس یا dhl با ایران کار نمیکنه و پست عادی هم بیست روز طول میکشه مگر اینکه به آدرسی مثل دبی بفرستن تا دوباره به ایران بیاد .
لطفا برای روز مصاحبه عکس با زمینه سفید و اصل شناسنامه و اصل سند ازدواج و برگه مالیاتی سال آخر اسپانسر و یا کو اسپانسر و عکس های مشترک خانوادگی و سایر موارد جزیی که هر کیسی داره توجه کنید استرس نداشته باشین و واقعا خودتان باشین

دی اچ ال مثل اینه که با ایران کار میکنه ولی فدکس نه طبق وبسایت خودشون. حالا اگه اطلاعات بیشتری دارین که ممنون میشم.
یه سوال دیگه این که: من حدود یک سال پیش شناسنامه و کارت ملی و کارت خدمت رو ترجمه کردم و میخوام از همون ها تو مصاحبه استفاده کنم. به نظر دوستان دوباره ترجمشون کنم؟ با توجه به این که هنوز از همون کارت ملی و شتاسنامه و کارت خدمت استفاده میکنم.
با تشکر از همه دوستانی که پاسخ دادند.
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان: p.nsz
(2016-12-04 ساعت 06:18)tamoko89 نوشته:  
با تشکر.

با سلام

برای مصاحبه؟

بله برای مصاحبه ابوظبی. از ماساچوست به مازندران.

(2016-12-03 ساعت 23:24)عدلی نوشته:  
(2016-12-03 ساعت 21:26)armehraboon نوشته:  با سلام

برای مصاحبه؟

سلام دوستان
از ایران که مدارکی مثل شناسنامه و سند ازدواج رو اصلش قبول نمیکنن با  پست dhl ارسال کنن و از آمریکا هم هیچ  پستی که مرد اطمینان باشه  فدکس  یا dhl با ایران کار نمیکنه و پست عادی هم  بیست روز طول میکشه  مگر اینکه به آدرسی مثل دبی بفرستن تا دوباره به ایران بیاد .  
لطفا برای روز مصاحبه  عکس  با زمینه سفید  و اصل شناسنامه و اصل سند ازدواج و برگه مالیاتی سال آخر اسپانسر و یا کو اسپانسر و عکس های مشترک خانوادگی و سایر موارد جزیی که هر کیسی داره توجه کنید استرس نداشته باشین و واقعا خودتان باشین

دی اچ ال مثل اینه که با ایران کار میکنه ولی فدکس نه طبق وبسایت خودشون. حالا اگه اطلاعات بیشتری دارین که ممنون میشم.
یه سوال دیگه این که: من حدود یک سال پیش شناسنامه و کارت ملی و کارت خدمت رو ترجمه کردم و میخوام از همون ها تو مصاحبه استفاده کنم. به نظر دوستان دوباره ترجمشون کنم؟ با توجه به این که هنوز از همون کارت ملی و شتاسنامه و کارت خدمت استفاده میکنم.
با تشکر از همه دوستانی که پاسخ دادند.

سلام دوست عزیز
من از تجربه خودم میدونم هیر از پست عادی از آمریکا پستی با ایران کار نمیکنه چون ارتباط مالی نیست ولی از اینرو راحت میشه فرستاد ولی من تا دو روز مانده به سفر به آنکارا استرس رسیدن مدرک مالیاتی سال آخر رو داشتم . ما هم توی سایت همون نوشته شما رو داشتیم ولی با مراجعه حضوری همسرم پستهای سریع هیچکدام از اونجا با ایران کار نمیکنه دوستان شنیدم به دبی میفرستن از اونجا به ایران مجدد پست میشه دوستم این کار رو کرد . شاید سایر دوستان راهی دیگه برای ارسال سریع داشته باشن
.در مورد ترجمه ها همون قبلی کافیه براشون مهر دارالترجمه مهمه من نمیدونستم همون ترجمه های سری اول رو هم ندانسته برد یم دفتر حافظ منافع برامون با کلی هزینه مهر زد البته فقط برای شهروند خودشون این کار رو میکنن واسه همین خوشبختانه تا آخر از همون ترجمه ها استفاده کردیم لزومی ندا شت ولی تجربه شد برای مدارک دیگر که با خودمون بردیم .
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: tamoko89 ، Sudeh
سلام دوستان
سوالي داشتم اميدوارم بتونم جوابموپيدا كنم ممنون ميشم كمكم كنين
پدر همسرم سيتيزن امريكاست قبل از ازدواج ما اسم همسرمو براي گرفتن گرين كارت و اقامت رد كرده
وبعد از مدتي ما ازدواج كرديم حالا اسم همسرم دراومده
ميگن همسرم بايد بره ٣سال امريكا تا گرين كارتشو بگيره بعد اسم منو رد كنه كه باز حدود يك يا دو سال بعد اسم من دربياد
ايا درسته ؟؟؟؟
با اين شرايت همسرم ديگه نميره

هيچ راهي وجود نداره كه ديرتر بره ولي با هم بتونيم بريم
ممنون ميشم راهنمايي بشم ?????
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-06 ساعت 13:51)Bahareh kf نوشته:  سلام دوستان
سوالي داشتم اميدوارم بتونم جوابموپيدا كنم ممنون ميشم كمكم كنين
پدر همسرم سيتيزن امريكاست قبل از ازدواج ما اسم همسرمو براي گرفتن گرين كارت و اقامت رد كرده
وبعد از مدتي ما ازدواج كرديم حالا اسم همسرم دراومده
ميگن همسرم بايد بره ٣سال امريكا تا گرين كارتشو بگيره بعد اسم منو رد كنه كه باز حدود يك يا دو سال بعد اسم من دربياد
ايا درسته ؟؟؟؟
با اين شرايت همسرم ديگه نميره

هيچ راهي وجود نداره كه ديرتر بره ولي با هم بتونيم بريم
ممنون ميشم راهنمايي بشم ?????

با سلام

تا اونجا که میدونم الان گرین کارت باید شامل حال شما هم بشه!

ولی اگه یقین دارید نمیشه که بهتره اینو حتما چک کنید ...همسر شما گرین کارت رو بلافاصله میگیرند( منظورم چند ماه بعد وارد
شدن به امریکا) و بعد میتونن بلافاصله برای شما تقاضا کنند..که لزمی هم نداره تمام مدت اونجا باشند...و حدود دو سال زمان میبره
تا نوبت مصاحبه شما هم بشه
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، p.nsz
يعني شما ميگين چون همسرم ازدواج كرده اگه بره بعد از چند ماه بهش گرين كارت ميدن و بعد ميتونه واسه منم اقدام كنه
فك كنم اطلاعات ما غلط باشه بنا به گفته شما
ميشه كاملا راهنماييم كنيد
شما توصيه ميكنيد كه همسرم بره و بعد براي من اقدام كنه ؟؟؟؟
ميگين كه چك كنم كجا ميتونم در مورد اين مسايل اطلاعات دقيقي بگيرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-07 ساعت 18:26)Bahareh kf نوشته:  يعني شما ميگين چون همسرم ازدواج كرده اگه بره  بعد از چند ماه بهش گرين كارت ميدن و بعد ميتونه واسه منم اقدام كنه
فك كنم اطلاعات ما غلط باشه بنا به گفته شما
ميشه كاملا راهنماييم كنيد
شما توصيه ميكنيد كه همسرم بره و بعد براي من اقدام كنه ؟؟؟؟
ميگين كه چك كنم كجا ميتونم در مورد اين مسايل اطلاعات دقيقي بگيرم

سلام مجدد

پیغام حصوصی خودتون رو چک کنید
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر همه دوستان ... درود از بالا به پايين پايين به بالا چپ راست از راست به چپ..
امروز بليط گرفتم برا رفتن حدودا يكماه و چند روز ديگه .. شمارش معكوس شروع شد روز بروز نزديكتر از ديروز به ا م ر ي ك ا .. بقول آقاي بهروز خان وثوقي اگر پام برسه امريكا با بيل ميكانيكيم نميتونن بيرونم كنن خخخخ
اقامت امريكا روياي روزهاي كودكيم به همراه به به ... در كل رفقا خيلي خوبه بيشتر از هميشه انرژي دارم و بيشتر از هميشه ميخندم و سرحالم و كلا بعد از گرفتن ويزا با همه مهربونترم .. اره اينجوريه داستان .. الانم اومدم ايران خداحافظي جات كنم .. اميدوارم تمام عزيزايي كه منتظر ويزان حالا يا وقت سفارت يا منتظر مصاحبه يا كلير و داستانهاي فرسايشي و خسته كننده قبلش هستن خبرهاي خوبي بگيرن و خوشحالي بسيار كنن..
خيلي دوستون دارم مثبت باشيم و هميشه دست خدا روي سرمون باشه ___ آمين Shy
CR1
ارسال جون ۲۰۱۵
اپروو دسامبر
ارسال ان وی سی مارچ ۰۱۶
تایید  سپتامبر
ایمیل مصاحبه دو روز بعد  
تاریخ مصاحبه نوامبر
سفارت قطر
ویزا یکضرب
سفر تاریخی به امریکا ۰۲ فبریه ۰۱۷
تشکر کنندگان: tamoko89 ، armehraboon ، پري57 ، قرباني ، mulan1979 ، عدلی
دوستان سلام
من گاهي ميام از شرايط و وصف حالم اينجا مي نويسم كه اگه روزي روزگاري خدايي نكرده يه كيس ازدواج cr1 تو مصاحبه اش ريفيوز شد
به هر دليلي با مراحل بعد از ريفيوز آشنا باشه
همون طور كه خيلي هاتون مي دونيد
از امضاي منم مشخص هست
من با همسرم كه سيتي زن هست كيس cr1 من رو اكتبر ٢٠١٣ شروع كرديم
و ژانويه ٢٠١٥ بنا به تقدير الهي بنده تو مصاحبه ارمنستانم ريفيوز شدم و علت اثبات رابطه بود
بگذريم از اينكه عكس عقد و عروسي ما با ٣٠٠ تا مهمون كفايت نكرد و آفيسر محترم كيس من رو فرستاد آ م ري ك ا
اما مراحل بعد كيس ميره nvc بعد ميره uscic بعد اداره uscic تصميم ميگيره
كيس را noir كنه بفرسته سفارت !!! يا اينكه وارد پروسه ريوي مجدد كننه!!!
اگه بره براي ريوي مجدد همان مراحل uscic و انتظارش تكرار ميشه
تا اينكه بعد از اپرو ميره nvc و بعد از اونجا هم ميره سفارت
بازم با سفارت كه تصميم بگيره كه مصاحبه كنه يا فقط با تمديد مديكال بدون مصاحبه ويزا صادر كنه

اينم يادتون باشه من و همسرم رو كيس مون دو تا وكيل كار كرد كه هيچ كدومشون نهايتأ اندازه خودم موفق نبود
خودم بودم كه پيگيري هامو ادامه دادم
تماس تلفني - ايميل - وقت ملاقات با دفترهاي uscic تو محله همسرم - تماس با سناتور و ...
در كل پروسه بايد صبور باشين و به اعصابتون مسلط من خيلي وقتا بهم فشار اومد و خيلي گريه كردم اما نهايتأ باز به خدا دل دادم
الانم بنده در مرحله nvc هستم كه نمي دونم كيسم به سفارت رسيده يا نه الان براتون توضيح ميدم چرا...
ما همش از ٢٠ اكتبر كه من اپرو مجدد شدم مثل مرحله قبل مصاحبه منتظر دريافت نامه و كيس نامبر از اداره محترم nvc بوديم
كه ديديم خبري نيس تا اينكه بنده باز دست به كار شدم چندين بار با nvc تماس گرفتيم كه بالاخره بار ٤-٥ بود كه گفتن
ما به شما تو اين مرحله كه كيس reaffirmed ميشه برامون نامه نميديم كيس نامبرتون هم همون قبلي هست تو اداره ما هم هيچ مراحلي ندارين
و كيس تون رو پست مي كنيم برا سفارت حالا اينكه پست كردن يا نكردن رو نمي دونم
اينم بهتون بگما يكي از ايميل هايي كه من به nvc زده بودم رو جواب دادن و اطلاعات سه سال پيشم رو دادن و اين شد كه من فهميدم
به اونايي كه تلفن و ايميل جواب ميدن نميشه اعتماد كرد هرموقع پيگير ميشين بخواين كه با سوپروايزر صحبت كنيد
به سفارت هم ايميل زدم كه ديدم تو سايت سيس به خاطر ايميلم به سفارت آپديت خوردم اما هنوز اون گزينه زشت refused استاتوس كيسم هست
--------------------------------------------
مرحله بعدي كه سفارت چه تصميمي ميگيره رو بهتون اطلاع ميدم
دوستان من راه سختي رو گذروندم كه هنوز تموم نشده
روزاي تلخي كه فقط خودمو خدا مي فهميم چي ميگم
من حس و حال همه مهاجران رو درك مي كنم
من تو انتظارم به لطف الهي بعد از نااميدي به خدا رسيدم و درك و شعورم نسبت به زندگي و آدما تغيير كرد
صبور تر شدم و فهميدم تو زندگي هيچي بالاتر از مهربان بودن و با گذشت بودن و درست زندگي كردن نيست
روزاي سختم منو ياد كسايي انداخت كه سختي ها و مشكلات شون راه حلي نداره ولي براي ما داره
فقط كافي صبور باشيم و به خدا اعتماد كنيم
نمي دونم چي در انتظارمه اما خوب مي دونم كه خداوند براي همه مون بهترين ها رو مي خواد
و فقط كافي كه با سنگ ريزه هايي كه تو مسيرمون هست به دنبال حكمت الهي باشيم
من امروز فهميدم كه اگه دو يا سه سال پيش مي رفتم آ م ر ي ك ا ممكن بود انقدر قوي و با گذشت نباشم
امروز كمتر قضاوت مي كنم و بيشت مي بخشم چون سختي ها از من سحري متفاوت ساخت
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، p.nsz ، bargak ، پري57 ، tamoko89 ، کوه صبور ، Hamid_rr ، maryam1983 ، kasra ، gbtm ، mulan1979 ، inanna ، عدلی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان