کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2017-02-18 ساعت 21:37)armehraboon نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 19:19)Mrs.sara نوشته:  سلام دوستان .
اگه تمامی مدارک مورد نیاز را روز مصاحبه ببریم و بالای چهارصد صفحه عکس و مکالمه هم ببریم ، دو سال از ازدواجمونم بگذره ، کار دولتی هم نداشته باشم در ایران ، خانم هم باشیم سربازی نرفته باشیم ، باز هم امکان ap خوردن هست ؟

سلام
اصولا کلیر خوردن ربظی به تکمیل مدارک نداره...شما میتونید نقص مدرک هم بخورید و ویزا رو گرفته باشید
مثلا سه هفته بعد مصاحبه مدرک خواسته شده رو ببرید و ویزا و بگیرید...

ولی اصولا چون خانم هستید شانس ویزای یک ضرب دارید...چند سال سابقه کار دارید؟و مدرک تحصیلیتون چی هست؟

دو سال نیمه که دیگه سرکار نرفتم و قبل اون هم حسابدار بودم در شرکت ساختمان سازیی ساده . مدرک تحصیلیمم دیپلمه .
اسپانسرم شوهرم شد و مدارک کواسپانسر هم برای محکم کاری آماده کردیم .
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2017-02-18 ساعت 22:00)Mrs.sara نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 21:37)armehraboon نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 19:19)Mrs.sara نوشته:  سلام دوستان .
اگه تمامی مدارک مورد نیاز را روز مصاحبه ببریم و بالای چهارصد صفحه عکس و مکالمه هم ببریم ، دو سال از ازدواجمونم بگذره ، کار دولتی هم نداشته باشم در ایران ، خانم هم باشیم سربازی نرفته باشیم ، باز هم امکان ap خوردن هست ؟

سلام
اصولا کلیر خوردن ربظی به تکمیل مدارک نداره...شما میتونید نقص مدرک هم بخورید و ویزا رو گرفته باشید

ولی اصولا چون خانم هستید شانس ویزای یک ضرب دارید...چند سال سابقه کار دارید؟و مدرک تحصیلیتون چی هست؟

دو سال نیمه که دیگه  سرکار نرفتم و قبل اون هم حسابدار بودم در شرکت ساختمان سازیی ساده .  مدرک تحصیلیمم دیپلمه .

شانس اینکه ویزای یک ضرب بگیرید قطعا هست و امیدوارم همینظور بشه...
چون مدرک تحصیلی و مقطع هم یکی دیگه از ملاک ها هست که به نظر برای شما
مشکلی ایجاد نمیکنه.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrs.sara
(2017-02-18 ساعت 23:05)armehraboon نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 22:00)Mrs.sara نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 21:37)armehraboon نوشته:  سلام

دو سال نیمه که دیگه  سرکار نرفتم و قبل اون هم حسابدار بودم در شرکت ساختمان سازیی ساده .  مدرک تحصیلیمم دیپلمه .

شانس اینکه ویزای یک ضرب بگیرید قطعا هست و امیدوارم همینظور بشه...
چون مدرک تحصیلی و مقطع هم یکی دیگه از ملاک ها هست که به نظر برای شما
مشکلی ایجاد نمیکنه.

آمین ، خداوند از دهنتون بشنوه .
ببخشید من یک پیام خصوصی میفرستم اگر ممکنه جواب بدید ممنون میشم .
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
(2017-02-18 ساعت 21:41)armehraboon نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 16:28)shayan_yg نوشته:  
(2017-02-17 ساعت 19:43)armehraboon نوشته:  سلام
همسر شما گرین کارت دارن؟ یا سیتیزن؟
اگه ستیزن هستند نیازی به چک کردن ویزا بولتن نیست...شما در نوبت مصاحبه هستید...
کی ان وی سی تکمیل مدارک شما را اعلام کرد؟
پاسپورت رو  حتما عوض کنید.
همسرم سیتیزن هستند ان وی سی تکمیل مدارک رو ۲۲ نوامبر ۲۰۱۶ زدن  و بنظرتون اگه پاسپورتم وقت داشت برم اونجا عوض کنم یا اینجا عوض کنم و اگر بخوام عوض کنم چقدر عقب میوفته و چه مراحلی رو باید دوباره انجام بدم
مصاحبه شما نزدیکه ....
پاسپورت رو همین هفته عوض کنید سریع هست پروسه....
شما سه هفته قبل مصاحبه بهتون اطلاع میدن...الانم که نوبت مصاحبه نیست...
با خیال راحت عوض کنید یک هفته طول میکشه..فقط نذارید اخر اسفند !که اون موقع شلوغه...
تعویض پاسپورت کار شما رو عقب نمینداره  اصلا..فقط برای محکم کاری یه کپی برابر اصل رو از دارلترجمه بگیرید.

ممنون از راهنماییتون من خیلی استرس داشتم پاسپورتو عوض کنم برم اونجا بگن پاس عوض شده باید دوباره فرم پر کنید و دوباره چک شه بخاطر همین بیخیال تعویض پاس شدم پس بنظر شما تغییری در روند ایجاد نمی کنه؟اخه تو فرما شماره پاس چیزه دیگیه بعد پاس قدیمی رو ببرم یا خیر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، armehraboon
دوستان عزيز
تا اونجايي كه من ميدونم
1- براي من از تكميل مدارك تا دادن وقت مصاحبه بيشتز از 5 ماه طول كسيد و وقت مصاحبه هم رو هم براي حدود 40 روز بعدش دادن. (همسرم هم سيتيزن هست)
2- همسرم ماه گذشته پاسپورتش رو تعويض كرد و در عرض 2-3 روز پاس جديد رسيد به خونه. ولي تا اونجايي كه ميدونم اگر پاستون رو عوض كردين حتما با يك نامه به ان وي سي اعلام كنين (ميتونين اين كار رو بعد از اعلام وقت مصاحبه انجام بدين) و حتما پاس قبلي رو هم همراه خودتون ببرين. (ولي باز هم دقيق چك كنين كه بايد چيكار كنين)
3- در مورد Ap هم شواهد نشون ميده كه شغل و مدرك تحصيلي احتمالش رو خيلي خيلي بيشتر ميكنه ولي در حالت عادي هم احتمالش براي همه وجود داره كه البته اميدوارم شما شاملش نشين.
4- مداركتون رو كامل كامل ببرين ولي همونطوري كه گفتم از من اصلا نه چت خواست نه عكس خواست نه سفرهامون رو پرسيد. هيچي. ولي با اين حال شما كامل ببرين. مدارك اسپانسر و كواسپانسر رو هم همون اول كه مدارك رو ميگيرن ازم گرفتن و گذاشتن تو پرونده و مصاحبه كننده اصلا نگاهشون نكرد و اشاره اي هم بهشون نكرد.
5- اينكه با وجود اتفاقات اخير و اينكه پازده درصدد دادن دستور ديگه اي هست، امادگي اين رو داشته باشين كه انشالله اگر يك ضرب گرفتن به سرعت برين. به سرعت

موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، zamini1975 ، mulan1979 ، Mrs.sara
(2017-02-19 ساعت 10:21)shayan_yg نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 16:28)shayan_yg نوشته:  همسرم سیتیزن هستند ان وی سی تکمیل مدارک رو ۲۲ نوامبر ۲۰۱۶ زدن  و بنظرتون اگه پاسپورتم وقت داشت برم اونجا عوض کنم یا اینجا عوض کنم و اگر بخوام عوض کنم چقدر عقب میوفته و چه مراحلی رو باید دوباره انجام بدم
مصاحبه شما نزدیکه ....
با خیال راحت عوض کنید یک هفته طول میکشه..فقط نذارید اخر اسفند !که اون موقع شلوغه...
تعویض پاسپورت کار شما رو عقب نمینداره  اصلا..فقط برای محکم کاری یه کپی برابر اصل رو از دارلترجمه بگیرید.

ممنون از راهنماییتون من خیلی استرس داشتم پاسپورتو عوض کنم برم اونجا بگن پاس عوض شده باید دوباره فرم پر کنید و دوباره چک شه بخاطر همین بیخیال تعویض پاس شدم پس بنظر شما تغییری در روند ایجاد نمی کنه؟اخه تو فرما شماره پاس چیزه دیگیه بعد پاس قدیمی رو ببرم یا خیر

خواهش میکنم..خیر
مشکلی ایجاد نمیکنه...توی یک پست بالاتر دوستمون هم لطف کردن و توضیح دادن که به ان وی سی اعلام کنید...
یه کپی برابر اصل جدید هم روز مصاحبه ببرید با خودتون.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-02-19 ساعت 11:14)armehraboon نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 21:41)armehraboon نوشته:  مصاحبه شما نزدیکه ....

خواهش میکنم..خیر
مشکلی ایجاد نمیکنه...توی یک پست  بالاتر دوستمون هم لطف کردن و توضیح دادن که به ان وی سی اعلام کنید...
یه کپی برابر اصل جدید  هم روز مصاحبه ببرید با خودتون.

ممنونم از راهنماییتون خیلی استرسم کمتر شد
پاسخ
(2017-02-18 ساعت 16:28)shayan_yg نوشته:  همسرم سیتیزن هستند ان وی سی تکمیل مدارک رو ۲۲ نوامبر ۲۰۱۶ زدن  و بنظرتون اگه پاسپورتم وقت داشت برم اونجا عوض کنم یا اینجا عوض کنم و اگر بخوام عوض کنم چقدر عقب میوفته و چه مراحلی رو باید دوباره انجام بدم
مصاحبه شما نزدیکه ....

نه . اگه مشکلتون اینه اصلا نگران نباشین ، من ۱ ماه مونده به مصاحبه پاسم رو عوض کردم .چون مشکل شما رو داشتم . مهم اینه که وقتی تو سایت سفارت ثبت نام میکنین شماره پاستون با شماره پاسی که اونجا مینویسین یکی باشه .پس زودتر عوض کنین تا زمانی که وقت مصاحبتون مشخص شد و خواستین فرم سفارت رو پر کنین به مشکل نخورین .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
(2017-02-19 ساعت 11:04)پري57 نوشته:  دوستان عزيز
تا اونجايي كه من ميدونم
1- براي من از تكميل مدارك تا دادن وقت مصاحبه بيشتز از 5 ماه طول كسيد و وقت مصاحبه هم رو هم براي حدود 40 روز بعدش دادن. (همسرم هم سيتيزن هست)
2- همسرم ماه گذشته پاسپورتش رو تعويض كرد و در عرض 2-3 روز پاس جديد رسيد به خونه. ولي تا اونجايي كه ميدونم اگر پاستون رو عوض كردين حتما با يك نامه به ان وي سي اعلام كنين (ميتونين اين كار رو بعد از اعلام وقت مصاحبه انجام بدين) و حتما پاس قبلي رو هم همراه خودتون ببرين. (ولي باز هم دقيق چك كنين كه بايد چيكار كنين)
3- در مورد Ap هم شواهد نشون ميده كه شغل و مدرك تحصيلي احتمالش رو خيلي خيلي بيشتر ميكنه ولي در حالت عادي هم احتمالش براي همه وجود داره كه البته اميدوارم شما شاملش نشين.
4- مداركتون رو كامل كامل ببرين ولي همونطوري كه گفتم از من اصلا نه چت خواست نه عكس خواست نه سفرهامون رو پرسيد. هيچي. ولي با اين حال شما كامل ببرين. مدارك اسپانسر و كواسپانسر رو هم همون اول كه مدارك رو ميگيرن ازم گرفتن و گذاشتن تو پرونده و مصاحبه كننده اصلا نگاهشون نكرد و اشاره اي هم بهشون نكرد.
5- اينكه با وجود اتفاقات اخير و اينكه پازده درصدد دادن دستور ديگه اي هست، امادگي اين رو داشته باشين كه انشالله اگر يك ضرب گرفتن به سرعت برين. به سرعت

موفق باشيد.

جالبه که من اطلاعی نداشتم که باید تعویض پاس رو به nvc اطلاع بدم و اینکارو نکردم ولی پاس قبلی رو با خودم بردم ولی ازم نخواستن .
پاسخ
(2017-02-19 ساعت 11:54)zamini1975 نوشته:  
تا اونجايي كه من ميدونم

موفق باشيد.

جالبه که من اطلاعی نداشتم که باید تعویض پاس رو به nvc اطلاع بدم و اینکارو نکردم ولی پاس قبلی رو با خودم بردم ولی ازم نخواستن .

همین الان خبردار شدم سه شنبه قرار فرمانهایی جدیدی در راه است این اقای ترامپ ول کن نیست عجب وضعیتی شده خخخخخخخخ
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-02-19 ساعت 14:19)shayan_yg نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 11:54)zamini1975 نوشته:  
تا اونجايي كه من ميدونم

موفق باشيد.

همین الان خبردار شدم سه شنبه قرار فرمانهایی جدیدی در راه است این اقای ترامپ ول کن نیست عجب وضعیتی شده خخخخخخخخ

هر فرمانيم كه بده نميتونه مانع رفتن كيساي نامزدي و ازدواجي بشه
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: Mrs.sara ، mulan1979 ، zamini1975 ، Hamid_rr
(2017-02-19 ساعت 15:09)vanima نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 14:19)shayan_yg نوشته:  
(2017-02-19 ساعت 11:54)zamini1975 نوشته:  جالبه که من اطلاعی نداشتم که باید تعویض پاس رو به nvc اطلاع بدم و اینکارو نکردم ولی پاس قبلی رو با خودم بردم ولی ازم نخواستن .

هر فرمانيم كه بده نميتونه مانع رفتن كيساي نامزدي و ازدواجي بشه

از کجا معلوم آخه؟ هر چیزی ممکنه از این دولت Sad
F2A
California Service Center
PD: Feb 9, 2016
NVC documents: Sep. 12, 2017
CC: Jan. 10, 2018
Visa Center: Montreal, Canada
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من میخواستم بپرسم ویزای ‎IR1‎ چقدر هزینه داره اگر وکیل بگیریم؟
مادرم گرین کارت داره و میخواد برای پدرم درخواست بده، میخواستیم شرایطش رو ببینیم و مدت زمانش و هزینه ی کاملش.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-20 ساعت 00:16)nioosh88 نوشته:  سلام من میخواستم بپرسم ویزای ‎IR1‎ چقدر هزینه داره اگر وکیل بگیریم؟
مادرم گرین کارت داره و میخواد برای پدرم درخواست بده، میخواستیم شرایطش رو ببینیم و مدت زمانش و هزینه ی کاملش.
ممنون

اگه گرین کارت داره ویزای ir1 نمیشه این ویزای ازدواج با سیتی زن هست کتگوری ازدواج با فرد گیرین کارتی فرق داره مدت زمانش فکر کنم حداقل ۳ سال میشه هزینش هم فکر کنم حدود ۱۰۰۰ دلار بشه به وکیل نیازی نیست چیز خاصی نداره چندتا فرم باید پر کنین و منتظر مراحل اداری بشین بعد وقت مصاحبه و ادامه ماجرا
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، nioosh88
(2017-02-20 ساعت 00:16)nioosh88 نوشته:  سلام من میخواستم بپرسم ویزای ‎IR1‎ چقدر هزینه داره اگر وکیل بگیریم؟
ممنون

حدودا 1500 ,2000$ هزینه nvc , سفارت ، ویزا .
در حدود 300 ,400 $ هزینه پزشکی .
وکیل هم حداقل 1500$ تا 5000 , 6000$
من خودم با وکیل 1500$ کار کردم .اگه مشکل خاصی ندارین وکیل قیمت بالا پیشنهاد نمیکنم .
و البته هزینه های سفر برا سفارت .
از ارسال مدارک حدودا ۱ سال و نیم برا اونا که سیتیزن هستن ولی برا گرین کارت فکر کنم زمان بیشتر میبره .

https://travel.state.gov/content/visas/e...ition.html
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، nioosh88

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان