کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2017-02-21 ساعت 04:03)armehraboon نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 23:04)p.nsz نوشته:  
(2017-02-18 ساعت 18:16)zamini1975 نوشته:  به نظر من هیچ تاثیری نداره . همسر منم سیتیزن هست ولی هیچ تاثیری تو وقت مصاحبه نکرد .

قطعا تاثیر داره ! من این موضوع رو از خیلی ها شنیدم. سیتیزن ها به جدول ویزا بولتن کاری ندارند و روند کارشون با جدول پیش نمیره. حتی کسانی بودن که مثلا f2a  بودند و سیتیزن شدند در حین پروسشون ، و پرونده شون به سرعت یررسی شده و حدود چند ماهی جلو افتادند. سعی کنیم از روی حدس و گمان نظر شخصی ندیم . من کیس های زیادی رو با این شرایط دیدم که روند پروسشون سرعت گرفته. مگر اینکه نقصی  و یا موردی خاص در پروندشون بوده باشه.

من هم موافقم بخاطر اینکه کیس های سیتیزنی بلافاصله کارنت هستند معمولا زودتر نوبت مصاحبشون شده...
فقط حدود یک سال و نیم پیش بود که یه خورده این روال بهم خورد و کیس های گرین کارتی سریعتر داشت پرونده هاشون میرفت جلو...
که البته میشه گفت مثل کیس های سیتزنی شده بود..یعنی بولتن براشون با سرعت خوبی میرفت جلو...
ولی مثل اینکه الان اینجوری نیست

درست میفرمایید یه زمانی میگفتند کیس های گرین کارتی و سیتیزنی هم زمان هستند تقریبا... ولی یکی از دوستان من با کیس f2a که در مرحله ای بود که حدودا 1 سال مونده بود به پروسشون و فقط کیس نامبر دریافت کرده بود و همسرشون سیتیزن شدند و 1 ماه بعد از سیتیزنیشون نامه مصاحبه دریافت کردند و کاملا از جدول بولتن خارج شدند و کل پروسشون از اول تا زمانی که رفتند آمریکا 13ماه طول کشید. به این دلیل هست که میگم تاثیر داره و موردهای مشابه...
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، vanima ، a.behzadi ، محبوبه. 68
(2017-02-21 ساعت 22:49)p.nsz نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 04:03)armehraboon نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 23:04)p.nsz نوشته:  قطعا تاثیر داره ! من این موضوع رو از خیلی ها شنیدم. سیتیزن ها به جدول ویزا بولتن کاری ندارند و روند کارشون با جدول پیش نمیره. حتی کسانی بودن که مثلا f2a  بودند و سیتیزن شدند در حین پروسشون ، و پرونده شون به سرعت یررسی شده و حدود چند ماهی جلو افتادند. سعی کنیم از روی حدس و گمان نظر شخصی ندیم . من کیس های زیادی رو با این شرایط دیدم که روند پروسشون سرعت گرفته. مگر اینکه نقصی  و یا موردی خاص در پروندشون بوده باشه.

من هم موافقم بخاطر اینکه کیس های سیتیزنی بلافاصله کارنت هستند معمولا زودتر نوبت مصاحبشون شده...
فقط حدود یک سال و نیم پیش بود که یه خورده این روال بهم خورد و کیس های گرین کارتی سریعتر داشت پرونده هاشون میرفت جلو...
که البته میشه گفت مثل کیس های سیتزنی شده بود..یعنی بولتن براشون با سرعت خوبی میرفت جلو...

درست میفرمایید یه زمانی میگفتند کیس های گرین کارتی و سیتیزنی هم زمان هستند تقریبا... ولی یکی از دوستان من با کیس f2a  که در مرحله ای بود که حدودا 1 سال مونده بود به پروسشون و فقط کیس نامبر دریافت کرده بود و همسرشون سیتیزن شدند و 1 ماه بعد از سیتیزنیشون نامه مصاحبه دریافت کردند و کاملا از جدول بولتن خارج شدند و کل پروسشون از اول تا زمانی که رفتند آمریکا 13ماه طول کشید. به این دلیل هست که میگم تاثیر داره و موردهای مشابه...

حالا فعلا که با دستور جدید ۴ ماه ویزا و وقت سفارت رفت رو هوا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 10:39)shayan_yg نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 22:49)p.nsz نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 04:03)armehraboon نوشته:  من هم موافقم بخاطر اینکه کیس های سیتیزنی بلافاصله کارنت هستند معمولا زودتر نوبت مصاحبشون شده...

درست میفرمایید یه زمانی میگفتند کیس های گرین کارتی و سیتیزنی هم زمان هستند تقریبا... ولی یکی از دوستان من با کیس f2a  که در مرحله ای بود که حدودا 1 سال مونده بود به پروسشون و فقط کیس نامبر دریافت کرده بود و همسرشون سیتیزن شدند و 1 ماه بعد از سیتیزنیشون نامه مصاحبه دریافت کردند و کاملا از جدول بولتن خارج شدند و کل پروسشون از اول تا زمانی که رفتند آمریکا 13ماه طول کشید. به این دلیل هست که میگم تاثیر داره و موردهای مشابه...

دوست عزیز مگه خبر جدیدی هست؟ هنوز که اعلام نکردن چیزی! Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 19:35)sarilala نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 10:39)shayan_yg نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 22:49)p.nsz نوشته:  درست میفرمایید یه زمانی میگفتند کیس های گرین کارتی و سیتیزنی هم زمان هستند تقریبا... ولی یکی از دوستان من با کیس f2a  که در مرحله ای بود که حدودا 1 سال مونده بود به پروسشون و فقط کیس نامبر دریافت کرده بود و همسرشون سیتیزن شدند و 1 ماه بعد از سیتیزنیشون نامه مصاحبه دریافت کردند و کاملا از جدول بولتن خارج شدند و کل پروسشون از اول تا زمانی که رفتند آمریکا 13ماه طول کشید. به این دلیل هست که میگم تاثیر داره و موردهای مشابه...

دوست عزیز مگه خبر جدیدی هست؟ هنوز که اعلام نکردن چیزی! Sad

خیر در حال تهیه پیش نویس هستن اما مفادش همونه فقط اولویت دینی رو ور داشتن من که دیگه بیخیال شدم هر چه اید خوش اید بالاخره یه روز اوک میه دیگه استرس نمی دم خودمو
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
سلام دوستان من همسرم گرين كارتى داره و مرداد ٢٠١٥ براى من اقدام كرده همه ى مراحل انجام شده بو من آبان ماه يه نامه دريافت كردم كه تا ٣ ماههه ديگه وقت سفارتم دو آنكارا هست اما هيچ ايميلى تا الان دريافت نكرديم هر بارم كه به ان وى سى زنگ ميزنيم ميگه بايد صبر كنيد پروستون داره انجام ميشه متو رو خدا كمكم كنيد ديگه صبر ندارم خيلى شرايطه سخته كمكم كنيد راهى هست بفهمم وقت سفارتم كيه ؟ ويزا بولتون رو چه جورى ميتونم چك كنم حتا گفتن مداركتون مشكلى نداره اما چرا وقت سفارت نميدن ؟ ويزا بولتون رو ميشه واسم توضيخح بديد يه دنيا ممنونم از همتون

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-01 ساعت 02:37)Elhambanoo نوشته:  سلام دوستان من همسرم گرين كارتى داره و مرداد ٢٠١٥ براى من اقدام كرده همه ى مراحل انجام شده بو من آبان ماه يه نامه دريافت كردم كه تا ٣ ماههه ديگه وقت سفارتم دو آنكارا هست اما هيچ ايميلى تا الان دريافت نكرديم هر بارم كه به ان وى سى زنگ ميزنيم ميگه بايد صبر كنيد پروستون داره انجام ميشه متو رو خدا كمكم كنيد ديگه صبر ندارم خيلى شرايطه سخته كمكم كنيد راهى هست بفهمم وقت سفارتم كيه ؟ ويزا بولتون رو چه جورى ميتونم چك كنم  حتا گفتن مداركتون مشكلى نداره اما چرا وقت سفارت نميدن ؟ ويزا بولتون رو ميشه واسم توضيخح بديد يه دنيا ممنونم از همتون

سلام به شما

تاریخ priority date شما دقیقا کی هست؟
با ویزا بولتن مقایسه کنید
الان may 2015 هست و شما اگه مثلا اگوست 2015 هستید هنوز کارنت نشدید.
ویزا بولتن باید تاریخ شما رو شامل بشه..
یعنی اگه همه مدارک از نظر ان وی سی تکمیل هست نوبت مصاحبه شما میشه.

آبان ماه دقیقا په نامه ای دریافت کردید؟ از کجا؟
هیچ وقت نمیگن حدودا کی مصاخبه هست تاریخ دقیق رو میگن.
شما نامه تکمیل مدارک رو از ان وی سی دریافت کردید؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-01 ساعت 02:37)Elhambanoo نوشته:  سلام دوستان من همسرم گرين كارتى داره و مرداد ٢٠١٥ براى من اقدام كرده همه ى مراحل انجام شده بو من آبان ماه يه نامه دريافت كردم كه تا ٣ ماههه ديگه وقت سفارتم دو آنكارا هست اما هيچ ايميلى تا الان دريافت نكرديم هر بارم كه به ان وى سى زنگ ميزنيم ميگه بايد صبر كنيد پروستون داره انجام ميشه متو رو خدا كمكم كنيد ديگه صبر ندارم خيلى شرايطه سخته كمكم كنيد راهى هست بفهمم وقت سفارتم كيه ؟ ويزا بولتون رو چه جورى ميتونم چك كنم  حتا گفتن مداركتون مشكلى نداره اما چرا وقت سفارت نميدن ؟ ويزا بولتون رو ميشه واسم توضيخح بديد يه دنيا ممنونم از همتون
نگران نباش به زودی اعلام میکنند
‎CR1
‎Ankara‎
شروع پرونده 8 ژانویه ‎2016‎
اپرو 25 جون 2016
نقص مدارک   22 اکتبر‎2016 ‎
ایمیل تایید مدارک  23 دسامبر 2016
دریافت ایمیل مصاحبه 30دسامبر 2016
تاریخ مصاحبه  آنکارا   27feb2017
نتیجه  AP
آپدیت  28feb و 2march
مصاحبه دوم 3march 2017
ایشود  3march 2017
تحویل گرفتن پاسپورت و ویزا از پست 4march 2017
ورود به آمریکا 5march 2017
دریافت گرین کارت 10 روز بعد از واریز مبلغ 220 دلار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-03 ساعت 15:37)Mrs.sara نوشته:  
نگران نباش به زودی اعلام میکنند

مال منم همینجوریه سه ماه رد کرده هنوز سفارت وقت نداده چرا خدا میدونه می گن شلوغه
پاسخ
تشکر کنندگان:
واى بدبخت شديم باز يه فرمان جديد در اومد باز ممنوع شد ورود ?????

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-06 ساعت 16:11)Elhambanoo نوشته:  واى  بدبخت شديم باز يه فرمان جديد در اومد باز ممنوع شد ورود ?????

دوست عزیز هنوز که چیزی امضا نشده :|
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
بابا خبرش در اومد كه عراق رو حذف كرده فرمانش رو هم داده ديگه يعنى واقعا داغونم ????

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-06 ساعت 16:32)Elhambanoo نوشته:  بابا خبرش در اومد كه عراق رو حذف كرده فرمانش رو هم داده ديگه يعنى واقعا داغونم ????

اون یه بخشی از قانون جدید هست که کاخ سفید گفته این اتفاق توش افتاده.
تازه امضا هم بکنه باز وضعیت اینجوری نمیمونه.
هنوز داغون نباش بذار ببینیم چه خوابی دیده برامون.
F3
پاسخ
تشکر کنندگان:
و باز ٩٠ روز ممنوعيت ورود رو اعمال كرده ... كسى چيزى ميدونه بچه ها؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
باسه ...سعى ام رو ميكنم من فقط اين خبر رو توى دكه خوندم شما كجا خوندين ولى من خوندم كه باز گفته ٩٠ روز ممنوعين ورود باز يره جاشه واى همين جوريش سفارت ها داغون بودن چه برسه به الان

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-06 ساعت 16:55)Elhambanoo نوشته:  باسه ...سعى ام رو ميكنم من فقط اين خبر رو توى دكه خوندم شما كجا خوندين ولى من خوندم كه باز گفته ٩٠ روز ممنوعين ورود باز يره جاشه واى همين جوريش سفارت ها داغون بودن چه برسه به الان

دوستان اطلاعات رو در تاپیک مربوط میذارن.
F3
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان