کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2017-05-27 ساعت 09:54)Samirshim نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 06:23)tamoko89 نوشته:  [quote='Samirshim' pid='758981' dateline='1495833755']
دوست عزیز عجیب هست معمولا تا مدارک ساپورت مالی کامل  نباشه نامه کامپلیت رو نمی دن به هر حال عزیزم میتونی
join supportداشته باشی یعنی همسرتون به اضافه یه نفر دیگه که باید مقیم آمریکا یا شهروند باشن میتونن با هم شما را ساپورت کنن.
دوست عزیز شما شغل دولتی داشتین ؟که apخوردین
منظورتون از نامه کامپلیت چیه؟ اینا تنها چیزی که به من دادن یه برگه خشک و خالی بود. که روش سمت راست فارسی و سمت انگلیسی نوشته راجع به همه مدارک. بعد دو تا ضربدر قرمز هم زده شده یکی تو قسمت پروسه اداری و یکی هم تو قسمت I 864 بعد هم من از افیسر پرسیدم من به مصاحبه بعدی نیاز دارم؟ که اونم گفت خیر به مصاحبه دیگه ای احتیاج ندارید مگر این که خودتون درخواست بدید. و گفت به من شما باید منتظر باشید که کلیر بشم و همچنین باید کو اسپانسر پیدا کنم.
و این که خیر من تا به حال شغل دولتی نداشتم. سربازی هم تو ارتش بودم. از شغل حال حاضرم پرسید که من براش توضیح دادم که من تو کارگاه خراطی (مربوط به چوب) کار میکنم.
[منظورم این بود که قبل از اینکه NVC پروند شما رو قبول کنه بهتون نگفته بود که برای ساپورت مالی نیاز به کو اسپانسر دارین چون معمولا قبل از مصاحبه بهتون میگن تا مدارک ساپورت مالی رو درست کنین تا مشکلی براتون پیش نیاد مگر اینکه درآمد اسپانسر تون کاهش داشته باشه به هر حال بهترین را برایتان آرزومندان هستم .]
متاسفانه کیس من یه ذره پیچیدگی داره. درامد سالانه همسرم حدود 8000 دلار بیشتر از حداقل ای هست که توی دستور العمل هست. به علاوه این که مبلغی هم توی بانک داشتن همسر بنده. منتها چون درامد ایشون از طریق دیگه هست آفیسر مربوطه شروع به گیر دادن کردن! که البته درامد همسرم کاملا قانونی هست و با توجه به همین قانونی بودن هم خیلی با آفیسر صحبت کردم! و حتی دستورالعمل مربوط به USCIS رو هم به ایشون نشون دادم! ولی کاری نتونستم بکنم و آخرش هم کارم به پروسه اداری و نقص مدرک کشیده شد.
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
من وقتی وارد اتاق شدم برای مصاحبه افیسر منو دید و گفت بشین و خودش رفت. حدود 5 دقیقه ای نبود. به صورت خیلی گنگ یه چیزایی میشنیدم! انگار راجع به کیس من حرف میزدن! و همچنین با توجه به گفته بعضی دوستان مبنی بر این که افیسر ها از قبل انگار تصمیمشون رو گرفتن درسته به گمانم.
نظر کلی من اینه که سر هر کیسی اینا چند نفری جمع میشن و با هم کیس رو میبینن و یه نظر کلی میدن و آفیسر هم طبق همون نظر پیش میرن به گمانم.
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، mulan1979
دوستان تورو خدا كمكم كنيد من ٢٣ خرداد وقت سفارت دارم ميخوام ببينم براى كيس هاى f2a گواهى سوِپيشينه لازمه ؟ من رفتم دنبالش ولى هنوز نيومده كه بدم ترجمه دارم از استرس سكته ميكنم به خدا

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-28 ساعت 21:15)Elhambanoo نوشته:  دوستان تورو خدا كمكم كنيد  من ٢٣ خرداد وقت سفارت دارم ميخوام ببينم براى كيس هاى f2a  گواهى سوِپيشينه لازمه ؟ من رفتم دنبالش ولى هنوز نيومده كه بدم ترجمه دارم از استرس سكته ميكنم به خدا

دوست عزیز سفارت اصلا سوپیشینه ایران رو قبول نداره، من نبردم. تو ایمیلی هم که حدود ده روز قبل مصاحبه براتون میفرستن مدارک مورد نیاز که ببرید سفارت رو قید میکنن (برای کیس نامزدی ایمیل میفرستن ازدواج رو دقیق نمیدونم)، خلاصه سوپیشینه جز مدارک درخواستی در ایمیل نبود، حالا اگه بموقع دستتون رسید اگه دوست داشتید ببرید اگرم نرسید بدون هیچ استرسی برید مصاحبه، موفق باشید.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
تو نامه اى كه از طرف سفارت واسم اومده اينو نوشتن يعنى لازمه كه ببرم ؟؟

Police Certificate (Original AND English translation with copy), If any applicant has lived in any other foreign country for more than 12 months, where a police certificate is available (check link) OR was arrested for any reason, regardless of how long they lived there. Police certificates for Turkey must include the archive records check (Arsiv kayitli Adli Sicil Kaydi), but do not need to be translated. For Fiancée (K1) visa applicants, any applicant who has lived in any foreign country more than 6 months, where a police certificate is available (check link) OR was arrested for any reason, regardless of how long they lived the

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-28 ساعت 21:33)Elhambanoo نوشته:  تو نامه اى كه از طرف سفارت واسم اومده اينو نوشتن يعنى لازمه كه ببرم ؟؟

Police Certificate (Original AND English translation with copy), If any applicant has lived in any other foreign country for more than 12 months, where a police certificate is available (check link) OR was arrested for any reason, regardless of how long they lived there. Police certificates for Turkey must include the archive records check (Arsiv kayitli Adli Sicil Kaydi), but do not need to be translated. For Fiancée (K1) visa applicants, any applicant who has lived in any foreign country more than 6 months, where a police certificate is available (check link) OR was arrested for any reason, regardless of how long they lived the

سلام دوست عزيز
من هم با كلى درد سر رفتم دنبال گرفتن سوء پيشينه و ترجمه كردم،من دوبار مصاحبه رفتم تو هيچكدوم از مصاحبه ها ازم سوء پيشينه نخواستند.
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
واى پگاه جون پدر منم در آوردن يه برگه ى ساده رو ١ هفتس دارم دنبالش ميدوم خواستم بدونم بايد باشه يا نه ممنونم خانم از اين همه راهنماييت

پاسخ
(2017-05-28 ساعت 21:52)Elhambanoo نوشته:  واى پگاه جون پدر منم در آوردن  يه برگه ى ساده رو ١ هفتس دارم دنبالش ميدوم خواستم بدونم بايد باشه يا نه ممنونم خانم از اين همه راهنماييت

معمولا دو هفته اى ميرسه،اگر نيومد نگران نباش،اونا اصلا چك ايران رو قبول ندارند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنونم بله متوجه شدم يه سوال ديگه هم دارم اين فرم i-134 چيه ؟ من i-864 رو همسرم بهم داده ولى اينو نه انگار اين براى كسايه كه ميخوان نامزدى اقدام كنن درسته ؟ نميفهممش ???

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-28 ساعت 22:11)Elhambanoo نوشته:  ممنونم بله متوجه شدم يه سوال ديگه هم دارم اين فرم i-134 چيه ؟  من i-864  رو همسرم بهم داده ولى اينو نه انگار اين براى كسايه كه ميخوان نامزدى اقدام كنن درسته ؟  نميفهممش ???

بله،درسته
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسى عزيزم.... خيلى لطف كردى

پاسخ
تشکر کنندگان: Pegah123
سلام دوستان انگار کسی جز Elhambanooبهش وقت سفارت ندادن .
پاسخ
تشکر کنندگان:
ماه june کسی مصاحبه نگرفته یعنی ؟ تعجبم
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله من 6 june وقت سفارتمه ...

پاسخ
(2017-05-30 ساعت 23:10)Elhambanoo نوشته:  بله من  6 june وقت سفارتمه ...

با ازوی موفقیت برای شما دوست عزیز

تمام مدارک رو توی پوشه های معروف به کلر بوک بگدارید که ظبقه بندی شده هست و کارتون رو راحت میکنه...
هیچ استرسی نداشته باشید و تا مدرکی رو نخواستند ارایه ندید ...

اصولا امریکاییها هر سوالی میپرسند صرفا کوتاه و جواب همون رو بدید اصلا توضیح اضافه ندید...
مگر واقعا ازتون توضیح بخوان...

بهه فرض به مدرکی گیر دادن یاز هم با خونسردی جواب بدید و مدارک یا دلایل روبگید...احتمالش هست قانع بشن...

موفق باشید و دست پر برگردید
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015