کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2017-05-21 ساعت 14:29)Elhambanoo نوشته:  سلام دوستان من  وقت سفارتم دو هفته ى ديگس خواهش يه راهنمايى كنيد منو من يه سرى مداركمو كه شناسنامه و سند ازدواج بوده بردم ترجمه و فرستادم واسه ان وى سى سواله من اينه كه الان لازمه دوباره ببرم ترجمه بعد ترجمه و كپى شو ببرم سفارت يا همون قبلى ها معتبره ؟ همون كپى اوناورو با اصل مدارك ببرم كافيه؟  آخه من شنيدم ترجمه ها تا ١ سال اعتبار داره و ترجمه هاى من مال ٢٠١٥ هستش يه راهنمايى كنيد منو ممنون ميشم يه دنيا انشاالله خودم برم سفارت بعدش بيام اينجا كمكتون كنم.

سلام دوست عزيز
شما بايد أصل مدرك،ترجمه و كپى ترجمه رو با خودتون ببريد سفارت.تو نامه وقت مصاحبه كه از nvc اومده براتون توضيح داده.
به اميد گرفتن ويزاى يكضرب??????
نوع ويزا:CR1
ارسال مدارك:١٠/٣/٢٠١٦
اپرو:١٤/٧/٢٠١٦
دريافت كيس نامبر:١٦/٨/٢٠١٦
ارسال مدارك به NVC:١٨/٩/٢٠١٦
ايميل نقص مدارك از NVC:٢٠/١٠/٢٠١٦
ايميل مجدد نقص مدارك:٧/١/٢٠١٧
هر دو ايميل نقص بى دليل بود.
ايميل تكميل مدارك از NVC:١٢/٤/٢٠١٧
دريافت ايميل وقت سفارت:١٤/٤/٢٠١٧
محل و وقت سفارت:ايروان٢٥/٥/٢٠١٧
نتيجه:AP
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنونم عزيزم انشاالله واسه هممون آخه اصل ترجمه رو همسرم برد آمريكا و فريتاد واسه ان وى سى دست من نيست الان كپى شو دارم فقط
بايد حتما اقل ترجمه دستم باشه ؟ بدم باز ترجمه

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من وقت سفارتم دو هفته ى ديگس خواهش يه راهنمايى كنيد منو من يه سرى مداركمو كه شناسنامه و سند ازدواج بوده بردم ترجمه و فرستادم واسه ان وى سى سواله من اينه كه الان لازمه دوباره ببرم ترجمه بعد ترجمه و كپى شو ببرم سفارت يا همون قبلى ها معتبره ؟ همون كپى اوناورو با اصل مدارك ببرم كافيه؟ آخه من شنيدم ترجمه ها تا ١ سال اعتبار داره و ترجمه هاى من مال ٢٠١٥ هستش يه راهنمايى كنيد منو ممنون ميشم يه دنيا انشاالله خودم برم سفارت بعدش بيام اينجا كمكتون كنم.

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان يه سوال ديگه هم داشتم براى مصاحبه چه مداركى براى اثبات رابطه با همسرم ببرم ميتونين كمكم كنين ؟ من فكر كردم يه سرى از عكس هامونو تو سال هاى مختلف ببرم با عكس عروسى و نامزدى و عكس هاى با خانواده ، بليط هواپيما و بليط هتل كه رفتيم مسافرت ، يه سرى از چت هامون تو تلگرام همش كه خيلى زياده ديگه چيا بايد ببرم ؟

پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-05-21 ساعت 16:24)Elhambanoo نوشته:  دوستان يه سوال ديگه هم داشتم براى مصاحبه چه مداركى براى اثبات رابطه با همسرم ببرم ميتونين كمكم كنين ؟ من فكر كردم يه سرى از عكس هامونو تو سال هاى مختلف ببرم با عكس عروسى و نامزدى و عكس هاى با خانواده ، بليط هواپيما و بليط هتل كه رفتيم مسافرت ، يه سرى از چت هامون تو تلگرام همش كه خيلى زياده ديگه چيا بايد ببرم ؟

سلام . همین مدارکی که گفتید خوبه. ضمنا اگر حسابی مالی و یا سند خونه و یا زمین مشترک دارید بلیطها رزرو هتل ها و عکسهایی از مسافرتهایی که رفتید هم دو نفره و هم خانوادگی را با خودتون همراه داشته باشید. در مورد تلگرام و یا چت ها نیاز نیست که همه انها را پرینت بگیرید از هر ماه چند تا و به شکل ۶ تایی رو توی یک صفحه پرینت بگیرید. اگر بتونید چتهایی مربوط به تمام طول اشنایی و ازدواج را با خودتون به همراه داشته باشید که خیلی بهتره.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
خيلى ممنونم از راهنمايى هاتون فقط ميتونيد بهم بگيد چطورى پرينت بگيرم چت هارو ؟ آخه با تلگرام ميخوام برسم به اولين پيغام ها خيلى زمان ميبره ديشب نشستم پاش كلا ٦ ماه رفت عقب خيلى هم به سختى لود ميكرد با كامپيوتر نرم افزارى ميشناسيد براى اين كار ؟ كم اينكه ما تا ازدواج كرديم همسرم رفت و واسم اقدام كرد هيچ چيز مشتركى اينجا نداريم ولى نزديك ٨ سال دوست بوديم قبل از ازدواج

پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-05-21 ساعت 15:07)Elhambanoo نوشته:  ممنونم عزيزم  انشاالله واسه هممون آخه اصل ترجمه رو همسرم برد آمريكا و فريتاد واسه ان وى سى دست من نيست الان كپى شو دارم فقط
بايد حتما اقل ترجمه دستم باشه ؟ بدم باز ترجمه

حتما ترجمه كنيد و أصل و كپى ترجمه رو ببريد،اگر همون جايى كه براتون ترجمه كرده بريد،نيم بها ازتون ميكيره.
آپديت:25,26,30,31may
29Dec/10,12,16,17,29,30jan/1,2,5feb
دريافت ايميل ويور:١٢jan
دريافت ايميل اينفورميشن(٥٥٣٥):٣٠jan
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنونم عزيزم خيلى لطف كردى حتما همين فردا اين كارو انجام ميدم

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 18:00)Elhambanoo نوشته:  خيلى ممنونم از راهنمايى هاتون  فقط ميتونيد بهم بگيد چطورى پرينت بگيرم چت هارو ؟ آخه با تلگرام ميخوام برسم به اولين پيغام ها خيلى زمان ميبره ديشب نشستم پاش كلا ٦ ماه رفت عقب خيلى هم به سختى لود ميكرد با كامپيوتر نرم افزارى ميشناسيد براى اين كار ؟ كم اينكه ما تا ازدواج كرديم همسرم رفت و واسم اقدام كرد هيچ چيز مشتركى اينجا نداريم ولى نزديك ٨ سال دوست بوديم قبل از ازدواج

من نرم افزار کامپیوتری برای اینکار نمیشناسم. اما برای اینکه انها رو در قالب فایل پی دی اف استخراج کنید در سایت زیر اموزش داده شدهhttp://www.rajanews.com/news/248992/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 20:07)mulan1979 نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 18:00)Elhambanoo نوشته:  خيلى ممنونم از راهنمايى هاتون  فقط ميتونيد بهم بگيد چطورى پرينت بگيرم چت هارو ؟ آخه با تلگرام ميخوام برسم به اولين پيغام ها خيلى زمان ميبره ديشب نشستم پاش كلا ٦ ماه رفت عقب خيلى هم به سختى لود ميكرد با كامپيوتر نرم افزارى ميشناسيد براى اين كار ؟ كم اينكه ما تا ازدواج كرديم همسرم رفت و واسم اقدام كرد هيچ چيز مشتركى اينجا نداريم ولى نزديك ٨ سال دوست بوديم قبل از ازدواج

من نرم افزار کامپیوتری برای اینکار نمیشناسم. اما برای اینکه انها رو در قالب فایل پی دی اف استخراج کنید در سایت زیر اموزش داده شدهhttp://www.rajanews.com/news/248992/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85

صفحه زیر رو چک کنید، من قبلا توضیح دادم
https://www.mohajersara.org/forum/thread...#pid743245
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: NAzeez
Salam doostan mamnonam az etelaateton ye donya mer30 faghat ye soal man alan safeye chatamo ta taghriban 2 sale pish pdf kardam bekham 6 ta to ye safe ham chap konam nazdike 120 safe chate ziad nis in hamaro bebaram ? Ya okeye hamasho bebaram ?

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-22 ساعت 02:45)Elhambanoo نوشته:  Salam doostan mamnonam az etelaateton ye donya mer30 faghat ye soal man alan safeye chatamo ta taghriban 2 sale pish pdf kardam bekham 6 ta to ye safe ham chap konam nazdike 120 safe chate ziad nis in hamaro bebaram ? Ya okeye hamasho bebaram ?

نیازی به انجام اینکار نیست . از هر ماه چند صفحه اش رو پرینت بگیرید کافیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: NAzeez ، sib 24
دوستان كسى روشى بلده كه بشه لاگ هاى فيس تايم رو يك جا نمايش داد و ازش پرينت گرفت؟ خود فيس تايم فقط آخرين تماس با هر فرد را نشون ميده، من و همسرم البته چت ميكنيم ولى به دليل اختلاف ساعت و مشغله زياد بيشتر فيس تايم ميكنيم.
IR1
Sent: 09 December  2016
NOA1: 22 December 2016
Nebraska service center
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-21 ساعت 16:21)Elhambanoo نوشته:  سلام دوستان من  وقت سفارتم دو هفته ى ديگس خواهش يه راهنمايى كنيد منو من يه سرى مداركمو كه شناسنامه و سند ازدواج بوده بردم ترجمه و فرستادم واسه ان وى سى سواله من اينه كه الان لازمه دوباره ببرم ترجمه بعد ترجمه و كپى شو ببرم سفارت يا همون قبلى ها معتبره ؟ همون كپى اوناورو با اصل مدارك ببرم كافيه؟  آخه من شنيدم ترجمه ها تا ١ سال اعتبار داره و ترجمه هاى من مال ٢٠١٥ هستش يه راهنمايى كنيد منو ممنون ميشم يه دنيا انشاالله خودم برم سفارت بعدش بيام اينجا كمكتون كنم.

برای اطمینان یک بار دیگه ترجمه کنید موقع مصاحبه همسر من با اینکه همه مدارک ترجمه جدید بود ولی کپی برابر اصل پاسپورت همسر ( اینجانب) رو خواسته بودند که همسرم ترجمه ۲سال قبل رو تحویل داد و قبول کردند
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
امروز مصاحبه من بود،من هم مثل بقيه AP خوردم?