کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
Man alan ke aslan sheghal nistam kolanam shoghle dolati nadashtam ... hamsaram alan 2 sale ke onjast kolani 2 sal barge maliati por karde ... bad man hesab bankisho borde bodam gharar dade khonash ghabzayi ke pardakht karde job letter har chizi ke be zehnet miresaro bebar kam nabar ziad bebari aslan bad nis khastan bede

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان: Samirshim ، armehraboon
(2017-06-16 ساعت 02:16)Elhambanoo نوشته:  Man alan ke aslan sheghal nistam kolanam shoghle dolati nadashtam ... hamsaram alan 2 sale ke onjast kolani 2 sal barge maliati por karde ... bad man hesab bankisho borde bodam gharar dade khonash ghabzayi ke pardakht karde job letter har chizi ke be zehnet miresaro bebar kam nabar ziad bebari aslan bad nis khastan bede

ممنون دوست عزیزم بسیار لطف کردین .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان مدارک اثبات اقامت در امریکا حتما باید اورجینال باشد یا میشه از ا م ر ی ک ا با ایمیل بفرستن و توی ایران پرینت کرد؟ و روز مصاحبه تحویل داد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-16 ساعت 11:04)Samirshim نوشته:  سلام دوستان مدارک اثبات اقامت در آمریکا حتما باید اورجینال باشد یا میشه از ا م ر ی ک ا با ایمیل بفرستن و توی ایران پرینت کرد؟ و روز مصاحبه تحویل داد

سلام
کپی یا اسکنش رو هم میتونید ارائه بدید.. نیازی به اصلش نیست
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Samirshim ، NAzeez
(2017-06-15 ساعت 04:07)smart7 نوشته:  (salam dostan aziz   ye soal dashtam dar morde visa ye  ezdevaj  (Cr1
baad az aprove shodan dar NVC  mamolan  che ghadr tol mikeshe ta daavte be mosahebe be
                                                                                                  shavand sefarate ankara

کیس شما چی هست؟
ازواج با سیتیزن؟
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یه سوال خدمتتون داشتن کو اسپانسر من امسال برگه مالیات را پر نکرده و شش ماه فرجه خواسته حالا از من هم دوباره ساپورت مالی امسال رو خواستن مصاحبه ام یک ماه دیگه است حالا نمی دونم واقعا چیکار کنم کیس منم ازدواج با س یتیزن هست آیا ساپورت مالی پارسال رو قبول میکنم ازم واقعا نمی دونم چیکار کنم در خدا جواب بدین یا میشه موجودی حساب بانگی اگر بالای حد فقر باشه رو برد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-20 ساعت 10:37)Samirshim نوشته:  سلام دوستان یه سوال خدمتتون داشتن کو اسپانسر من امسال برگه مالیات را پر نکرده و شش ماه فرجه خواسته حالا از من هم دوباره ساپورت مالی امسال رو خواستن مصاحبه ام یک ماه دیگه است حالا نمی دونم واقعا چیکار کنم کیس منم ازدواج با س یتیزن هست آیا ساپورت مالی پارسال رو قبول میکنم ازم واقعا نمی دونم چیکار کنم در خدا جواب بدین  یا میشه موجودی حساب بانگی اگر بالای حد فقر باشه رو برد

harchi dari bebar nahayatan naghse madaraek mizanan on vaght harvaght madareket ok shod post mikoni migiran barasi mikonan javabesho midan behet negaran nabash maha ke madarekemon kamel bod ap shodim ajale nakon
پاسخ
تشکر کنندگان: Samirshim ، armehraboon
(2017-06-20 ساعت 17:27)shayan_yg نوشته:  
(2017-06-20 ساعت 10:37)Samirshim نوشته:  سلام دوستان یه سوال خدمتتون داشتن کو اسپانسر من امسال برگه مالیات را پر نکرده و شش ماه فرجه خواسته حالا از من هم دوباره ساپورت مالی امسال رو خواستن مصاحبه ام یک ماه دیگه است حالا نمی دونم واقعا چیکار کنم کیس منم ازدواج با س یتیزن هست آیا ساپورت مالی پارسال رو قبول میکنم ازم واقعا نمی دونم چیکار کنم در خدا جواب بدین  یا میشه موجودی حساب بانگی اگر بالای حد فقر باشه رو برد

harchi dari bebar nahayatan naghse madaraek mizanan on vaght harvaght madareket ok shod post mikoni migiran barasi mikonan javabesho midan behet negaran nabash maha ke madarekemon kamel bod ap shodim ajale nakon

در حقیقت کو اسپانسرمون بنده خدا دوسال برای ما پر کردن ولی الان که زمان مصاحبه نزدیک هست ازمون خواستن که فرم رو بروز رسانی کنیم که مالیات امسال ایشون لازم میشه ولی امسال به یه سری دلالیل ایشون فرجه گرفتن برای مالیات امسالشون جالا یکی از دوستان گفت فرم فرجه شون که اکستنشن هست را با خودم ببرم اما نمی دونم که ساپورت مالی ام چی میشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-20 ساعت 18:04)Samirshim نوشته:  

در حقیقت کو اسپانسرمون بنده خدا دوسال برای ما پر کردن ولی الان که زمان مصاحبه نزدیک هست ازمون خواستن که فرم رو بروز رسانی کنیم که مالیات امسال ایشون لازم میشه ولی امسال به یه سری دلالیل ایشون فرجه گرفتن برای مالیات امسالشون جالا یکی از دوستان گفت فرم فرجه شون که اکستنشن هست را با خودم ببرم اما نمی دونم که ساپورت مالی ام چی میشه ؟

سلام
کو اسپانسر شما قطعا کارشون قانونی هست...
پس هر مدارکی که لازمه رو ببرید...ایشون میتونه همین که پرا فرم مالیاتی امسال رو پر نکردن توی یک نامه بنویسه و امضا کنه...
همین هم کافی میتونه باشه...
مهم درامد کلی ایشون هست...
قطعا کنار این حساب بانکی شما هم میتونه مکمل باشه..

جای نگرانی نیست.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-21 ساعت 00:44)armehraboon نوشته:  
(2017-06-20 ساعت 17:27)shayan_yg نوشته:  harchi dari bebar nahayatan naghse madaraek mizanan on vaght harvaght madareket ok shod post mikoni migiran barasi mikonan javabesho midan behet negaran nabash maha ke madarekemon kamel bod ap shodim ajale nakon

سلام
کو اسپانسر شما قطعا کارشون قانونی هست...
پس هر مدارکی که لازمه رو ببرید...ایشون میتونه همین که پرا فرم مالیاتی امسال رو پر نکردن توی یک نامه بنویسه و امضا کنه...
همین هم کافی میتونه باشه...
مهم درامد کلی ایشون هست...
قطعا کنار این حساب بانکی شما هم میتونه مکمل باشه..

جای نگرانی نیست.

من کیسم ازدواج بود رفتم اونجا گفتن 2017 داری بده گفتم نه گفتن اوکی نقص مدرکم نزدن حالا باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد برید نهایتا نقص می خورید که قابل رفع هستش استرس نداشته باشید امیدوارم یکضرب ویزا بگیرید تا به جمع ما نپیوندید
پاسخ
تشکر کنندگان:

اصلا نگران نباشید سفارت امریکا کاملا منطقی برخورد خواهد کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
از دوستان کسی میدونه چرا ویزا سنتر کالیفرنیا الان ۹ ماهه که کیس های ازدواج گرین کارتی ها رو اپروف نمیکنه.و روی تاریخ ۲۳ اگوست وایستاده؟
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-21 ساعت 20:35)omid man نوشته:  از دوستان کسی میدونه چرا ویزا سنتر کالیفرنیا الان ۹ ماهه که کیس های ازدواج گرین کارتی ها رو اپروف نمیکنه.و روی تاریخ ۲۳ اگوست وایستاده؟

دقیقا این سوال من هم هست قبلا کیس ها ۳ تا ۵ ماهه اپروو میشد الان با این حساب چی به سر کیس های ازدواج با گرین کارت میاد ؟!اینجوری پروسه خیلی طولانی میشه Sad
F2A
Priority Date :23 Jan 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-22 ساعت 00:09)kianablau نوشته:  
(2017-06-21 ساعت 20:35)omid man نوشته:  از دوستان کسی میدونه چرا ویزا سنتر کالیفرنیا الان ۹ ماهه که کیس های ازدواج گرین کارتی ها رو اپروف نمیکنه.و روی تاریخ ۲۳ اگوست وایستاده؟

دقیقا این سوال من هم هست قبلا کیس ها ۳ تا ۵ ماهه اپروو میشد الان با این حساب چی به سر کیس های ازدواج با گرین کارت میاد ؟!اینجوری پروسه خیلی طولانی میشه  Sad

این موضوع تو چهار ویزا سنتر دیگه نیست و تا نوامبر پیش رفته و نورمال است فقط ویزا سنتر کالیفرنیا نمی دونم چرا اینجوریه؟
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عریز ممنون میشم راهنمایی کنید،
- خانواده من منتظر تعیین وقت مصاحبه برای ابوظبی هستندآیا اطلاع دارید چند روز قبل از مصاحبه باید در اوبظبی باشیم . و در صورت دریافت ویزا یک ضرب چه مدت بعد از مصاحبه باید در انجا بمانند ؟ و اینکه اگر ویزای یک ضرب ندهند و کسری مدارک اعلام کنند آیا نیازی هست بعد از مصاحبه در آنجا باشند؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان