کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر در مورد رسیدن نامه قبولی در لاتاری
به نظر من (کاملا نظر شخصیه) ، اشکالی نداره کسی آرزوهاش رو بیان کنه ، البته در جای خودش و در حد خودش ! به نظرم این تاپیک به بخش گوناگون منتقل بشه !! و هر چه دل تنگ هرکسی می خواد توش زده بشه ! اما در نظر داشته باشید که حدود رو رعایت کنید .
نظرتون چیه ؟
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: soltan ، Ali Sepehr ، Spiritual ، M!LAD ، lale26 ، payam_prz ، greencardholder
منم موافقم علی جان

هر کس هم اعصابش ضعیفه نیاد اینور
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
سلام به همه

1-ل از همه تشکر می کنم از همه 2010 ها که با پیغامهاشون و حتی شوخی هاشون دل ما رو شاد و سرشار از امید می کنند
2گله می کنم از خانم معلم ها :اگر ما دوست داریم در این قرعه کشی برنده بشیم یکی از دلایلش فضای ایران که آلوده شده به تک بعدی هاو کسانی که درست ندارند بقیه زود به آرزوهاشون برسند بیان حالا که می خداین یه جایی برید که سرزمین فرصتهاست این صفات بد رو با خودمون یدک نکشیم به خدا همه جا آسمان همین رنگ است پس ما نعیین کننده ایم اگر این جوری باشید آمریکا هم میشه جهنم بیاین به هم احترام بذاریم و فکر نکنیم که ما ار دیگران برتریم بنابراین درست فکر می کنیم
سوم گله از یکی از مدیران:با احترام ّفکر نمی کنید قبل از هر اظهار نظری بهتر بود از اعضا رای گیری کنیدو بعد کسی را نشانه بگیرید بله می دانم سایت شما اطلاع رسانی می کند ولی جنبه دیگری هم دارد و آن هم روحیه دادن به هم است ببخشید ولی شما به همه 2010 ها توهین کردید چون وقتی ما در مورد قبولب اولیه حرف می زنیم شما انقدر عصبی می شید ........دیگه به قول دوستان درمورد مسائل دیگه بپرسیم که دیگه واویلا .......می گید اول قبول بشو بعد..............................................به سوال من جواب بدبد چرا این بخش زدید 2010ها
چهارم هر چی انه 2010 ها به شماها روحیه دادن .........شما 2009ها هی مسخره کردید واقعا شما فکر می کنید تو آمریکا زندگیتون بهشت می شه................زهی خیال باطل
و در آخر ابنجا متعلق به بی سواد و کلاس اولی هاست اساتید اینجا اطلاعاتی برای شما پیدا نمی شه ما رو عفو کنید
ای کاش آقای مدیر فقط در مورد این تاپیک ایراد نمی گرفتی سری هم به 2009 میزدی که پر از این مطالب است
اساتید متاسفم که باید بگم اگه شما سالها وقت گذاشتید و قبول شدید ما اونموقعی که بخوایم برنده می شیم چون تفاوت از زمین است تا آسمان نیازی به اثبات ندارد قانون زندگی بسی تاسف برای آنهایی که باورش ندارند
تشکر کنندگان: soltan ، Ali Sepehr ، payam_prz ، lexington
ممنون از نظر خوبت خاطره جان

کامل و عالی بود

yes we can
دوستان کسی خبر نداره که آیا کسی تو ایران یا تو اسیا نامه اش اومده یا نه؟
w
تشکر کنندگان:
یه سوال دیگه از شما سروران گرامی : ایا انگلستان هم لاتری داره؟
w
تشکر کنندگان:
صدرا جان روحيه گذشت در تو منو تحت تاثير قرار داد و مطمئن هستم اين روحيه فقط بخاطر داشتن طرز تفكر مثبت هست چون همه آدما در شرايط مساعد و خوب و خوش، راحت ميتونند مثبت فكر كنند و به دنيا لبخند بزنند ولي هنر در اينه كه در شرايط سخت و دشوار بتوني اين روحيه رو حفظ كني ، تو نشون دادي كه در هر شرايطي مي توني بديها رو فراموش كني و بگذري و از همه مهمتر مثبت فكر كني، آفرين به توWink
يه سوال :
من آدرس تركيه رو دادم آيا نامه من زودتر مي رسه و يا ديرتر ؟
من از فرم ثبت نامم پرينت نگرفتم هيچ راهي وجود نداره كه بفهمم كه مشخصاتمو اونموقع درست پر كردم يا نه ؟؟؟
تشکر کنندگان: soltan ، Ali Sepehr
سلام کسی از رسیدن نامه داخل ایران چیزی نشنیده؟

yes we can
تشکر کنندگان:
خوب دعوا که تموم شد. برنامه شام هم که مالید. حالا ما چیکار کنیم که دو ماه دیگه وقت سفارتمونه و شما هم که منتظر نامه هستین و بیکار و بیعار روزی 40 بار میاین تو سایت؟ باید یه فکری به حال انرژی هرز رفته جوونای مملکتمون بکنیم.
بیاین یه کار سازنده کنیم. مثلا جمع بشیم، من یه مساله فیزیک میگم، شما حل کنین، بعد یه سوال شیمی شما بگین من حل میکنم و هی همدیگه رو تشویق کنیم.
-------------
دوستان مدیر و غیر مدیر ببخشین میخوام یه کم جو عوض کنم، قصد تغییر موضوع یا قصد ازدواج مجدد ندارم. آخه من یه دوستی دارم نسبت به کلمه "قصد" حساسه. هر وقت ازش میپرسی قصدت از این کار چی بود، میگه قصد من ازدواجه Wink
muhammadinfo نوشته: یه سوال دیگه از شما سروران گرامی : ایا انگلستان هم لاتری داره؟

بله داره ولی وقتی برنده بشین بهتون پول میدن نه ویزا!
جالب اینجاست که با اون پول میتونین پاسپورت تمام کشورهای دنیا رو خریداری کنین.
تشکر کنندگان:
عزیز جون من لاتری ویزا میگم نه پولی!
w
تشکر کنندگان:
دوستان نامه هیچ کس تو دنیا نرسیده یا فقط برای ایران
تشکر کنندگان:
بازم سلام به همه
mimko جان هنوز ماله ایرانیها نیومده اما ایشالا به همین زودیا میاد
راستی بچه ها من که نفهمیدم اونایی که گیر داده بودن اینجا همش بحث چرت و پرط میشه و بچه های 2010 دارن حاله مارو به هم میزنن و اون همه گیر که دادن خوب پس حالا کجان ؟ لااقل بیان یه چیزی بگن که ما موضوع پر محتوای اونارو دنبال کنیم
چون فکر کنم ما 2010 ها تا جوابها نیاد توی همین شرایطیم
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
پیام جان ، علی جان ، سایر مدیرای انجمن 2010 یه پیشنهاد برا جذاب کردن این انجمن دارم و اونم اینه که یه روزشمار برای رسیدن به تاریخ 1 جولای که اعلام نتایج اینترنتیه لاتاری 2010 هست تو صفحه اصلی انجمن بزارید تا هم هیجان و شور و شوق بچه ها بالا و هم یه کار قشنگ انجام شده باشه . سایر دوستان هم اگه لطف کنند و نظرشونو بگن خیلی خوبه

47 روز مانده به اعلام نتایج اینترنتی قرعه کشی گرین کارت لاتاری 2010 Big Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: afshin
سلام
لاتاری بولی که در انگلیس یا جاهای دیگه برگزار میشه جریانش چیه؟
از ایران هم میشه شرکت کرد؟
شرایطش چیه؟
چه جوری ثبت نام کنیم؟
کسی در این مورد چیزی میدونه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان