کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر در مورد رسیدن نامه قبولی در لاتاری
فربونت.
راستش من یه کم سانسور کرده بودم.
اون موفع که نامه شما رو نشون داد، من بهش گفتم:
وات آر یو دویینگ؟ دو یو ناو هو ایز دیس گای؟ هی ایز د پرینسیپال آو پازتیو ویژن پایونیرز آو موهاجر سرا!

اونم مثل اینکه انگلیسی کم آورد دیگه به زبون خودشون گفت:
والا انا لا اعلم موهاجر سرا. فلغت پرینسیپال بیلمیرم ایضا.
لکن انا رفیق شفیق من واحد رییس سارق بحری فهو اعطی هذه زبالته منی!
من دیدم یارو خیلی آتیشش تنده دیگه زیاد پاپی نشدم. سبزیمو گرفتم برگشتم تهران.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
payam_prz نوشته: فربونت.
راستش من یه کم سانسور کرده بودم.
اون موفع که نامه شما رو نشون داد، من بهش گفتم:
وات آر یو دویینگ؟ دو یو ناو هو ایز دیس گای؟ هی ایز د پرینسیپال آو پازتیو ویژن پایونیرز آو موهاجر سرا!

اونم مثل اینکه انگلیسی کم آورد دیگه به زبون خودشون گفت:
والا انا لا اعلم موهاجر سرا. فلغت پرینسیپال بیلمیرم ایضا.
لکن انا رفیق شفیق من واحد رییس سارق بحری فهو اعطی هذه زبالته منی!
من دیدم یارو خیلی آتیشش تنده دیگه زیاد پاپی نشدم. سبزیمو گرفتم برگشتم تهران.

نه انگار کم کم داره نطقت باز میشه Big Grin خوبه والا شما ها هم مارو سوژه کنید ولی پیام نامم رو به تو یکی نشون میدم هر جای دنیا که باشی پیدات می کنم بهت نشون میدم تا ببینی درست میگم . ولی امشب خیلی خندوندیم دمت گرم دادا من یکی که خیلی حال کردم Smile ما که برا جبران کاری از دستمون بر نمیاد فقط دعا میکنم هر چه زودتر کارنت شی Big Grin جدی میگم تو باید الان آمریکا باشی ایشالا کار تو هم هر چه زودتر انجام میشهSmile

greencardholder نوشته:
payam_prz نوشته: سلام من دیروز سومالی بودم. رفته بودم سبزی بخرم دیدم داره سبزیها رو تو یه کاغذایی که خیلی برام آشنا بودن میپیچه.
به سبزی فروشه گفتم هی سر، وات ایز دیس؟ ایز دیس لاتاری پیپیرز؟
اونم نه گذاشت نه ورداشت گفت: یس شور، اند دیس ایز فور امممم اممم میستر صد... اممم میستر صادرا سیپیهر؟
راستش خیلی دلخور شدم. ولی گفتم قبلش به شما خبرشو داده باشم نگین نگفتین. راستی سبزیش هم پلاسیده بود با همون کاغذش انداختم دور. آخه گفتم بالاخره تو سایت که اعلام میشه.

تشکر شده توسط: صدرا سپهر

سلام

TongueBig Grin خیلی با مزه بود. پس شما خبر قبولی صدرا سپهر رو آوردین. حالا دیگه باید شام بده همون طور که گفته بود.

صدراسپهر جان شما هم دیگه سریعتر با KCC تماس بگیرید که کارا زودتر تموم شه.

ای کاش نگاه می کردی ببینی کیس نامبر ایناشم می شه دید؟ بالا بود پایین بود!؟

نگران سایت www.dvlottery.state.gov هم نباشید. چون دارن درستش می کنن کار نمی کنه. من در آمریکا هستم و از اینجا برای username password سئوال می کنه(همون چیزی که بقیه گزارش کردن). مشکلی وجود نداره جز بازسازی سایت.

greencardholder جان بزار نامم رو ببینم ( پیام که نامه رو دور انداخته ) یا تو سایت برنده شدنمو ببینم نامرد اونیه که همه رو به شام دعوت نکنه!!!
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
من اصفهانیم.
رسما اعلام میکنم از امشب چیزی نمیخورم تا برای شماهای شما جا داشته باشم
w
تشکر کنندگان:
عجب!!!!!!
یه زمانی بحث های این فروم، جدی، علمی و راهگشا بود.
اما حالا بچه ها افتادن به جادو و جمبل و با هم کل کل کردن! یه نگاهی به 2009 و ماقبلش بندازین.
به امید موفقیت برای همه دوستان.
تشکر کنندگان: leili
به امید دیدار همگی دوستان در نایب:ِ
تشکر کنندگان:
من پایه ام.
خوبیش اینه که منم کمتر گرسنگی میکشم.
در مورد اون بحث علمی هم که imand گفتید , آخه استاد من تا این نامه نیاد ما چه بحث علمی میتونیم انجام بدیم به جز روحیه دادن و منتظر بودن.
شما بزار نامه بچه ها برسه برای پولوتونیوم هم میشکافیم
w
تشکر کنندگان:
imand نوشته: عجب!!!!!!
یه زمانی بحث های این فروم، جدی، علمی و راهگشا بود.
اما حالا بچه ها افتادن به جادو و جمبل و با هم کل کل کردن! یه نگاهی به 2009 و ماقبلش بندازین.
به امید موفقیت برای همه دوستان.

مرسی از تذکرت دوست عزیز ولی کیه که گوش بده؟
2010 شده شوخی بازار...........
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سهراب گفته: "زندگي آبتني در حوضچه اکنون است..."
قرار نيست همش به خاطر گذشته و يا همش به خاطر آينده زندگي کنيم

زندگي فقط زنده بودن نيست و تلاش براي اون

بايد آبتني کرد و لذت برد، همين حالا
شايد ديگه فرصتي پيش نياد

گاهي حوضچه اکنون آبش گلي ميشه
يا اينکه آبش کم ميشه و ديگه نميشه آبتني کرد
يا نه، اصلاً ما ديگه بزرگ مي شيم و به يه جاي بزرگتر براي آبتني احتياج داريم
اونوقته که بايد هجرت کرد
به يه جاي ديگه
به يه حوضچه ديگه
اولش شايد سخت باشه
ولي تا تن به آب نزنيم نمي فهميمش.
پشت درياها شهري است!
قايقي بايد ساخت.
---------------------------------
شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
سلام به همه
دوستان عزیز فکر نمیکنم که اینجا همش باید با کت شلوار بشینیم و سمینار علمی برگزار کنیم
خیلی از بچه هایی که اینجان استرس شدیدی دارن و تا زمانی که نتایج مشخص بشه شرایطشون جالب نیست پس فکر میکنم بد نباشه اگر بحثها به شوخی و سر کار گذاشتن همدیگه بکشه
در ضمن اکثرا اطلاعاتشون کافیه و اگر کسی سوالی داشته باشه میپرسه تا اونهایی که اطلاعات دارن جواب بدن
در هر صورت ارزو میکنم همه برنده شده باشن از جمله خودم
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان:
بچه ها واقعا ديگه بسه . هر چيزي تا يه جايي جالب و خنده داره ولي بعد كه كشدار بشه خيلي لوس و بي مزه مي شه . لطفا ديگه اين شوخي ها و اين انرژي دادن هاي به ظاهر مثبت را تموم كنيد و اگر واقعا به فكر رفتن هستيد كمي كسب اطلاع كنيد . مثلا از زندگي تو اونجا و زمانه بدو ورود يا ايالت محل اقامت يا دريافت گواهي نامه يا ................................. خيلي چيزهاي ديگه كه ما همه مياييم اينجا تا اين چيزها را بفهميم نه اين كه چرت و پرت بگيم و مسخره بازي در بياريم ....
آقاي sadra_sepehr لطفا اين انرژي هاي مثبت را نگه داريد براي خودتون لازمتون مي شه و به جاي اون كمي اطلاعات مفيد به بچه ها بديد .
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
hoda نوشته: بچه ها واقعا ديگه بسه . هر چيزي تا يه جايي جالب و خنده داره ولي بعد كه كشدار بشه خيلي لوس و بي مزه مي شه . لطفا ديگه اين شوخي ها و اين انرژي دادن هاي به ظاهر مثبت را تموم كنيد و اگر واقعا به فكر رفتن هستيد كمي كسب اطلاع كنيد . مثلا از زندگي تو اونجا و زمانه بدو ورود يا ايالت محل اقامت يا دريافت گواهي نامه يا ................................. خيلي چيزهاي ديگه كه ما همه مياييم اينجا تا اين چيزها را بفهميم نه اين كه چرت و پرت بگيم و مسخره بازي در بياريم ....
آقاي sadra_sepehr لطفا اين انرژي هاي مثبت را نگه داريد براي خودتون لازمتون مي شه و به جاي اون كمي اطلاعات مفيد به بچه ها بديد .

آره نامه تا گرفته ای خیالت قرصه ازرفتن فکر میکنی ما چرت و پرت میگیم.
عزیز دل برادر این تاپیک که زده شده ماله همین موضوعه که قبولیها کی میاد نه این که اونایی که قبول شده اند .
موفق باشید.
حالا اگر نظر بهتری بگو.
من تنها ناراحتیم اینه که نامه بیاد و اسپانسر نمیدونم کیا معرفی کنم!
حالا شما اگر راهی سراغ دارید بگویید تا ما هم خیالمون راحت بشه.
w
تشکر کنندگان:
muhammadinfo نوشته:
hoda نوشته: بچه ها واقعا ديگه بسه . هر چيزي تا يه جايي جالب و خنده داره ولي بعد كه كشدار بشه خيلي لوس و بي مزه مي شه . لطفا ديگه اين شوخي ها و اين انرژي دادن هاي به ظاهر مثبت را تموم كنيد و اگر واقعا به فكر رفتن هستيد كمي كسب اطلاع كنيد . مثلا از زندگي تو اونجا و زمانه بدو ورود يا ايالت محل اقامت يا دريافت گواهي نامه يا ................................. خيلي چيزهاي ديگه كه ما همه مياييم اينجا تا اين چيزها را بفهميم نه اين كه چرت و پرت بگيم و مسخره بازي در بياريم ....

آره نامه تا گرفته ای خیالت قرصه ازرفتن فکر میکنی ما چرت و پرت میگیم.
عزیز دل برادر این تاپیک که زده شده ماله همین موضوعه که قبولیها کی میاد نه این که اونایی که قبول شده اند .
موفق باشید.
حالا اگر نظر بهتری بگو.
من تنها ناراحتیم اینه که نامه بیاد و اسپانسر نمیدونم کیا معرفی کنم!
حالا شما اگر راهی سراغ دارید بگویید تا ما هم خیالمون راحت بشه.

دوست عزيز وقتي نامتون بياد شما حدود 7-8 ماه فرصت داري تا اسپانسر پيدا كني . زياد هم غصه نخور اگر 2009 رو بخوني مي بيني كه خيلي ها بدون اسپانسر ويزا گرفتند تو هم نهايتا همون كار ها رو مي كني. منم منظورم همين بود كه به جاي شوخي هاي بي مزه به دنبال راه حل ها و حداقل حل مشكلاتي كه ممكنه در آينده برايتان ، براي هممون پيش بياد بپردازيم .اميدوارم به جاي ناراحت شدن از حرف همديگه به فكر كمك به هم باشيم نه اينكه حتما بخواهيم جواب هم و با توهين يا ... بديم . منم خدايي نكرده همچين قصدي ندارم و فقط مي گم كار درست رو انجام بديم نه اينكه ومقتمون رو اينطور هدر بديم.

موفق باشيد
ا
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
کی میگه من ناراحت شدم.
من چاکر همتون هم هستم.
مگه میشه بدون اسپانسر هم ویزا گرفت.
توضیح بیشتر بده عزیز.
w
تشکر کنندگان:
به جای چرت و پرت نوشتن و حرفهای تکراری و الکی زدن و واسه همدیگه تعارف شام تیکه پاره کردن یکم وقت بگذارید و فروم 2008 و 2009 رو از ابتدا بخونید و اطلاعات کسب کنید که اگر 1% قبول شدید Big Grin بدونید فرم هاتون رو چه جوری باید پر کنید؟ تا کی باید بفرستید؟و چه مدارکی رو بعد از کارنت شدن باید آماده کنید.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: hoda
به نظرم مدیرا در مورد این دعوا نظر بدن ببینیم چی میگن

در ضمن از کجا معلومه ما اطلاعات 2008 و2009 رو کامل نخوندیم؟
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان