کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر در مورد رسیدن نامه قبولی در لاتاری
چرا شما اینقدر خودتون رو عذاب میدید؟واقعا شما اگه برنده نشید میخواهید چیکار کنید ؟ دوباره 1 سال صبر کنید؟
زندگی عادی خودتون رو داشته باشید اگر قرار باشه برنده بشید میشید و ببینید قسمتتون چی هست؟
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
بابا من اگه شانس داشتم پارسال اومده بود
اما مطمئنم از صدرا میاد
w
درود
اگه شما ها هر روزی که میگذره به اندازه ی همون روز نگران میشین' من بدبخت اندازه ی 3 روز نگران میشم چون نامه ام باید تو امریکا تحویل داده بشه. اقا اصلا این kcc در کدوم ایالت امریکا هستش و با LA چقدر فاصله داره؟
ممنون
تشکر کنندگان:
کنتاکی شرق امریکاست و کالیفرنیا غرب حدس بزنید دیگه که چقدر فاصله داره؟
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
بستگی داره که بخواهی پیاده بری یا سواره؟
w
Wink 
sadra_sepehr نوشته:
mahh نوشته: صدرا جان خيلي خوبه كه پر انرژي هستي خيلي عاليه كه فعال هستي ولي كمي از اينور و اونور پرسو جو كن حداقل خبرهاي خوشحال كننده پيدا كني و بنويسي ، يادت باشه فقط تكرار جملات مثبت كافي نيست بايد خيلي پيگير هم باشي و اطلاعاتت خيلي به روز و كامل باشه،
راستي نقشه گنجت رو هم كشيدي ؟ خيلي موثره هااا!
....
قايقي بايد ساخت!....

من اطلاعاتم رو هرشب با گشت و گذار تو فوروم های مهاجرتی خارجی تکمیل می کنم دیشب این خبر های جک شدن کشتی رو شنیدم هر چی گشتم نتونستم بفهمم شایعه اس یا راسته بچه ها هم که انگار کسی خبر نداره . آره نقشه ی گنجم کشیدم که چجوری برم آنکارا یا ابوظبی بعدش چیکار کنم خلاصه برنامه ی تا سال بعدم رو ریختمBig Grin

نامم تو دستمه تو دستمه تو دستمه....Wink
واااااااي شمارم خيلي پايينه، خيلي پايينه، خيلي پايينه...Smile

يه يكم تغييرش دادم بد نشدSmile
ارور عصرها میتونه به 2 دلیل باشه
1: اینکه خود سایت مشکل داشته باشه
2: اینکه ایراد از سرور های ایران باشه ( که عمرا اگه اینترنتهای ما ایراد داشته باشه ؟!! )
ارور صبح هم میتونه 2 دلیل داشته باشه
1: اینکه از پراکسی (proxy) استفاده میکنی و اون داره گیر میده
2: اینکه ایراد از سرور های ایران باشه ( اگر دوباره به سرور ها شک کرده باشی دیگه شک نکن که کافری !!!)
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
پس امیدوارم برای این قطع باشه که بخوان قسمت انلاین چک کردن رو راه بندازن
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان:
آقایون , خانوما از هر کس زودتر اومد باید شیرینی بده!
w
تشکر کنندگان:
نترس !
سورتم میخورم
w
تشکر کنندگان:
عزیزان انجمن

کسی خبر داره که چرا واسه سایت لاتاری User Name و Pass می خواد؟
البته با بعضی ISP ها اصلا صفحه باز نمی شه و با بعضی دیگه User و Pass می خواد !
احتمال داره مثل زمان ثبت نام سایتش فیلتر شده باشه؟
اگه یادتون باشه زمان ثبت نام سایتش فیلتر شده بود !
پشت درياها شهري است!
قايقي بايد ساخت.
---------------------------------
شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
سلام من دیروز سومالی بودم. رفته بودم سبزی بخرم دیدم داره سبزیها رو تو یه کاغذایی که خیلی برام آشنا بودن میپیچه.
به سبزی فروشه گفتم هی سر، وات ایز دیس؟ ایز دیس لاتاری پیپیرز؟
اونم نه گذاشت نه ورداشت گفت: یس شور، اند دیس ایز فور امممم اممم میستر صد... اممم میستر صادرا سیپیهر؟
راستش خیلی دلخور شدم. ولی گفتم قبلش به شما خبرشو داده باشم نگین نگفتین. راستی سبزیش هم پلاسیده بود با همون کاغذش انداختم دور. آخه گفتم بالاخره تو سایت که اعلام میشه.

تشکر شده توسط: صدرا سپهر
تشکر کنندگان: greencardholder ، Ali Sepehr ، mohammad_usa ، soltan
payam_prz نوشته: سلام من دیروز سومالی بودم. رفته بودم سبزی بخرم دیدم داره سبزیها رو تو یه کاغذایی که خیلی برام آشنا بودن میپیچه.
اونم نه گذاشت نه ورداشت گفت: یس شور، اند دیس ایز فور امممم اممم میستر صد... اممم میستر صادرا سیپیهر؟
راستش خیلی دلخور شدم. ولی گفتم قبلش به شما خبرشو داده باشم نگین نگفتین. راستی سبزیش هم پلاسیده بود با همون کاغذش انداختم دور. آخه گفتم بالاخره تو سایت که اعلام میشه.

پیام جون میگم تو شوخی استادی ها!!! آقا یه کلاس برا ما بزار زیر دست و بالمون رو بگیر ما هم یه چیزی بشیم! ولی دمت گرم خیلی خندودیمونو روحیه دادی ولی نامم الان باید تو راهه سوئد ایران باشه نه سومالی
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
payam_prz نوشته: سلام من دیروز سومالی بودم. رفته بودم سبزی بخرم دیدم داره سبزیها رو تو یه کاغذایی که خیلی برام آشنا بودن میپیچه.

سلام

TongueBig Grin خیلی با مزه بود. پس شما خبر قبولی صدرا سپهر رو آوردین. حالا دیگه باید شام بده همون طور که گفته بود.

صدراسپهر جان شما هم دیگه سریعتر با KCC تماس بگیرید که کارا زودتر تموم شه.

ای کاش نگاه می کردی ببینی کیس نامبر ایناشم می شه دید؟ بالا بود پایین بود!؟

نگران سایت www.dvlottery.state.gov هم نباشید. چون دارن درستش می کنن کار نمی کنه. من در آمریکا هستم و از اینجا برای username password سئوال می کنه(همون چیزی که بقیه گزارش کردن). مشکلی وجود نداره جز بازسازی سایت.
sadra_sepehr نوشته:

پیام جون میگم تو شوخی استادی ها!!! آقا یه کلاس برا ما بزار زیر دست و بالمون رو بگیر ما هم یه چیزی بشیم! ولی دمت گرم خیلی خندودیمونو روحیه دادی ولی نامم الان باید تو راهه سوئد ایران باشه نه سومالی

یعنی احتمالش نیست اون کشتی که دزدیده شده بود نامه های لاتاریشو تو بازار سیاه سومالی فروخته باشن به سبزی فروشها و بقیه؟!Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان