کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر در مورد رسیدن نامه قبولی در لاتاری
اهم..... چی بگم...؟ داشتم به این فکر میکردم که چرا نامه ها نمیاد . یعنی میشه که نامه ای اومده باشه برای ایران و از بچه های این فروم نباشه که اینجا بزنه نامه من اومد. که پیام رو دیدم اولش میخواستم بزنم پیام خوش به حالت ... تو این فکر بودم که الان داری چه لذتی میبری... ولی خوب اشکال نداره ... امیدوارم که نامه ات بیاد و نامه من و همه بچه هایی که لااقل تو این فروم هستن . چون بچه هایی که اینقدر پیگیر هستن لابد که براشون خیلی مهم هست. ما میتونیم بچه ها ... انرژی ها رو آزاد کنید و باور کنیم که واسه تک تکمون این نامه ارزشمند به زودی میرسه. شاد باشید.
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
آفرين پيام
واقعا حال كردم .
ولي اميدوارم به زودي زود نامه هاي منتظران برسد . مال ما هم و همچنين ..
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
با سلام
انشاءالله نامه همه بچه‌ها مي‌رسد به خصوص نامه قبولي اعضاي اين سايت و ..... انرژي مثبت بدهيد حتما كارساز خواهد بود...باور كنيد من 2 بار خواب ديدم نامه قبوليم اومده با كيس نامبر پايينTongue
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
تشکر کنندگان:
حمید:
سلام عزیزان؛ هرچند اولش یک کمی دمغ شدم؛ ولی بعدش با خود فکر کردم ببین چه بر ما ایرانیان رواگشته که بای
د رسیدن این گونه نامه ها را سرنوشت ساز تعبیر کنیم و البته همگی هم حق داریم؛
آرزو میکنم همگی به مراد دل خود برسید؛ ولی از خدا بخواهید که بهترین ها را برسر راهمان فرار بدهد و عاقبتمان را بخیر کند.

وباز از خدا بخواهیم چنان ظرفیتی به ما عطا کند که اگر هم قبول نشدیم؛ بپذیریم که حتما ً خیر و صلاح ما در آن بوده است.

پیروز باشید ارادتمند حمید سه شنبه یکم اردیبهشت 88
دوستان گرامی، برای خواندن نوشته های بیشتری از اینجانب، میتوانید با کلیک کردن در«اینجــا- از دیار نجف آباد تا آمریکای جهانخوار»به وبلاگ شخصی ام تشریف بیاورند تا بیشتر درخدمتتان باشم..... موفق و پیروز باشید. ارادتمند حمید
تشکر کنندگان:
شوخی با مزه ای بود ولی بپا نشی چوپان دروغگو!!!Big Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
سلام من دوستم كه ايران است ديروز نا مه قبولى لاتاريش را دريا فت كرد و گفت كه تاريخ روى نامه 1 اپريل است .اين گفتم براى دوستانى كه گفتن خبرى از لاتارى نشده. فكر كنم مال بقيه هم كم كم ميرسه
تشکر کنندگان:
nina نوشته: سلام من دوستم كه ايران است ديروز نا مه قبولى لاتاريش را دريا فت كرد و گفت كه تاريخ روى نامه 1 اپريل است .اين گفتم براى دوستانى كه گفتن خبرى از لاتارى نشده. فكر كنم مال بقيه هم كم كم ميرسه

الان ؟ نامه به ایران؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
خانم نينا شما مطمئنيد؟! من هنوز نشنيدم كه براي هيچ آسيايي نامه اومده باشه ها!
تشکر کنندگان:
سلام بله من هم خيلى تعجب كردم وقتى دوستم گفت نامه قبولى از KCC به دستم رسيده . البته يك وكيل هم در يك كانال ايرانى ميگفت از اخرهاى مارچ KCC شروع ميكنه جواب قبولى ها را مى فرسته.
تشکر کنندگان:
سلام به همگی

به نظر من شروع شدن ارسال نامه ها یا شروع نشدن اونها اصلا"مهم نیستند ، چیزی که مهمه اینه که نامه برسه !!!!!

تاریخ ها رو ولش... فقط ببینید کی 10 تیر می رسه تا قبولی خودتونو بررسی کنید.

کاری که تا اون روز بایستی انجام بدین اینه که به اهل خونه سفارش کنین که اگه یه نامه خارجی رسید اونو به پست چی پس ندن و بگن اشتباهی اومده!!!!!!!!!!!!
من که سفارش کردم نامه رو به بچه هام ندن ، چون فوری ریز ریزش می کنن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز زياد نگران نباشيد اگه قسمتتون باشه نامه همين روزها به دستتون مي رسه.
من لاتاري 2009 برنده شدم و نامه مارچ 2008 به دستم رسيد پس بعيد نيست همين روزها به دست شما هم برسه البته امسال اينجور كه من تو سايت ديدم نوشته بود نامه 2010 از اواخر جون ارسال مي شه . در هر حال اميدوارم هرچي كه صلاحتون هست همون اتفاق بيافته.
تشکر کنندگان:
hoda نوشته: ... البته امسال اينجور كه من تو سايت ديدم نوشته بود نامه 2010 از اواخر جون ارسال مي شه ا
نه عزیزه دلم نامه ها از اول می میاد.
تشکر کنندگان:
اگر میشه به دوستتون بگین شماره کیس نامبر (به صورت xx خورده) با مشخصات نامه بگن که مطمئن بشیم درسته. آخه بعضی وقتا از این موسسه های کلاه برداری هم میفرستن. راستی مهر روی پاکت که نشون میده نامه از کدوم کشور ترانزیت میشه هم خیلی مهمه.
تشکر کنندگان: mohammad_usa
من بعد از 7 سال ثبت نام تازه 2009 برنده شدم . خوش به حالتون كه اينقدر خوش خيالين ....
البته جسارت نشه ها منظورم اينه كه خيلي دل نبندين كه اگه خدايي نكرده نشد ضربه ببينيد . اميدوارم همتون برنده بشين .
تشکر کنندگان:
hoda نوشته: من بعد از 7 سال ثبت نام تازه 2009 برنده شدم . خوش به حالتون كه اينقدر خوش خيالين ....
البته جسارت نشه ها منظورم اينه كه خيلي دل نبندين كه اگه خدايي نكرده نشد ضربه ببينيد . اميدوارم همتون برنده بشين .

هدا خانم زندگی آدما اگه توش امید نباشه کسل کننده و تکراری میشه وقتی بچه ایم می خوایم بزرگ شیم تا بریم مدرسه وقتی می ریم مدرسه امید داریم که زودتر دیپلم بگیریم و مدرسمون تموم شه بعد بعضیا می خوان برن دانشگاه و بعضیا به درست کردن زندگیشون امید دارند این پروسه تا زمان مرگ ادامه داره اگه امید به هدف نباشه زندگی خیلی بی مزه است از نظر من . من به شخصه با این که مستند راز رو ندیدم ولی اون چیز هایی رو که ازش شنیدم رو بهش ایمان دارم هرچی که تو ذهنمونه اتفاق می افته چون می خوایم که اتفاق بیفته . من خودم مطمئنم تا نهایتا یکی دو ماه دیگه به بچه های انجمن خبر برنده شدنم رو می دم چون می خوام که این خبرو بدم پس میتونم چون میخوام!
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Behrang ، nhzgroup ، alirezagh ، asxz ، mercedeh2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان