کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر در مورد رسیدن نامه قبولی در لاتاری
سلام به همگى. نامه دوستم متاسفانه تقلبى بوده از تايلند نامه فرستاده شده و خودش هم با يكى از اين وكيلهاى كه برنامه دارن تماس گرفته گفته نامه هاى اسيا را هنوز شروع نكردن به فرستادن و امسال تازه از 1 مى به بعد نامه هاى اسيا را مى فرستن. خلاصه خيلى ناراحت بود .پس بچه هاى 2010 نگران نباشن هنوز نامه اى براى اسيا فرستده نشده. اميدوارم از اطلاع اشتباهى كه دادم منو ببخشد
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
بچه ها فكرشو بكنين، تا آخر خرداد يكي يكي پست ميذاريم كه ناممون رسيد. واي چقدر هيجان داره.
مژدگاني پستچي رو فراموش نكنيد.
پشت درياها شهري است!
قايقي بايد ساخت.
---------------------------------
شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
nina نوشته: سلام به همگى. نامه دوستم متاسفانه تقلبى بوده از تايلند نامه فرستاده شده و خودش هم با يكى از اين وكيلهاى كه برنامه دارن تماس گرفته گفته نامه هاى اسيا را هنوز شروع نكردن به فرستادن و امسال تازه از 1 مى به بعد نامه هاى اسيا را مى فرستن. خلاصه خيلى ناراحت بود .پس بچه هاى 2010 نگران نباشن هنوز نامه اى براى اسيا فرستده نشده. اميدوارم از اطلاع اشتباهى كه دادم منو ببخشد

عیب نداره نینا جان حالا باید ببینیم اون ماجرایی که الهام گفت راسته یا نه اونم تایلندیه

rezam نوشته: بچه ها فكرشو بكنين، تا آخر خرداد يكي يكي پست ميذاريم كه ناممون رسيد. واي چقدر هيجان داره.
مژدگاني پستچي رو فراموش نكنيد.

آره رضا من اولیشون هستم اینو مطمئنم دیشب خواب دیدم که تو آمریکا منتظرم تا گرین کارتم برسه Big Grin همه چی اونقدر سریع اتفاق افتاده بود که نتونسته بودم بیام اینجا تو امضام تاریخا رو قید کنم Big Grin . ببینم با پست عادی می رسه یا سفارشی یا پیشتاز؟ راستی بچه ها الان KCC جواب نمیده اگه بهش ایمیل بزنیم و Confirmation Number مون رو بدیم ببینیم برنده شدیم یا نه؟
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من حامد هستم
راستش من خیلی وقته که تو این سایت میام اما تا حالا پیغامی نذاشته بودم منم ثبت نامیه 2010 هستم دردرجه اول برای همه دوستای 2009 ارزو میکنم که هرچه زودتر ویزاشونو بگیرن و برای همه دوستایی که 2010 شرکت کردن ارزو میکنم که قبول شده باشن
از همه شماها هم میخوام که دعا کنین منم قبول شده باشم
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان:
giantboy94 نوشته: سلام به همه دوستان
من حامد هستم
راستش من خیلی وقته که تو این سایت میام اما تا حالا پیغامی نذاشته بودم منم ثبت نامیه 2010 هستم دردرجه اول برای همه دوستای 2009 ارزو میکنم که هرچه زودتر ویزاشونو بگیرن و برای همه دوستایی که 2010 شرکت کردن ارزو میکنم که قبول شده باشن
از همه شماها هم میخوام که دعا کنین منم قبول شده باشم

حامد جان سلام.منم تقریبا تازه واردم ولی ورودت رو به این سایت خیلی خوب که باید از موسسین و مدیرانش صمیمانه تشکر کرد رو تبریک می گم و امیدوارم همه ی ما ها ئی که آرزوی برنده شدن رو داریم برنده شیم
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
الحمد الله نامه اینترنتی من هم رسید.چطوری نمیدونم!من اصلا امسال در لاتاری شرکت نکردم ولی از معجرات اینه که من برنده شدم.
نکته قابل توجه ::::دوستانی که در انتظار نامه هستید حواستون باشه ما آسیا پاسفیکی نیستیم و این نامه های اسپم را جدی نگیرید:

U.S. Department of State
Bureau of Consular Affairs, National Visa Center
32 Rochester Ave. Portsmouth NH 03801-2909
Attention: Winner.
Congratulations! You are among the lucky selected winners of the U.S Green Card lottery program which was conducted under the terms of Section 203 of the Immigration and Nationality-Act (INA) Section 131 of the Immigration Act of 2006 (Pub.L.101-649)
5.3 million-email addresses including yours were randomly ex-tracted during the 66-days extraction period. The email addresses were assigned to different-ticket numbers for representation for final selection, and your email address attached to N0-#76403 was selected among the winners of the Green-Card.
.
.
.
.
.

Application processing fee (for one person), US$970.00
Family: US$1,490.00
Application documents processed by United States officers abroad require a visa "application" (machine-readable visa - MRV) fee that recovers for the United States the costs associated with manufacturing, processing and printing the documents.
Your documents will be post to you once the processing is completed and will be forwarded to the U.S. Embassy in your home country for registration and scheduling of your visa interview appointment for the issuance of your visa.
You will be notified of your visa interview appointment once scheduled and should go to the Embassy on your appointment date with your application documents and visa interview appointment letter for the issuance of your visa.
Case Number: WAC3033843157
Preferences-Categories: DV DIVERSITY
Foreign-State-chargeability: Asia-Pacific
For more information's about the program click here- Visa Lottery
Sincerely yours,
Mrs. Roselyn Hodson.
Secretary General, Kentucky-Consular-Center (KCC)

===== >>> لطف کنید برای جلوگیری از شلوغی سایت از پست های حجیم خودداری نمایید (Ali-J)
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
sadra_sepehr عزیز
راستش رو بخوای من این رو نپرسیدم که نامه از کجا برای این خانوم پست شده ولی حتما میپرسم که خیال همه راحت بشه
فقط چیزی که برام مهم بود این بود که تمام مشخصاتی رو که به من داد در مورد فرم ها و بارکد درست بود حتی 2 تا فرم هم براش فرستاده بودند چون متاهل بود.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
بچه ها یکی جواب مارو میده که نامه با پست عادی می رسه یا سفارشی یا پیشتاز؟ الان KCC جواب نمیده اگه بهش ایمیل بزنیم و Confirmation Number مون رو بدیم ببینیم برنده شدیم یا نه؟
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
Sadra_Sepehr عزیز
-----------------------
اگه به KCC نامه بزنی فقط به صورت کلی بهت جواب میدن. همون مطالبی که توی "(INSTRUCTIONS FOR THE 2010 DIVERSITY IMMIGRANT VISA PROGRAM DV-2010 )" گفتن.
ولی با این انرزی مثبتی که تو می فرستی مطمئنم که نامت زودتر از همه میاد.
این انرزی تو به من هم کلی انرزی میده.
پشت درياها شهري است!
قايقي بايد ساخت.
---------------------------------
شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
خیلی جالبه
پارسال من اولین باری بود که در لاتاری شرکت میکردم کاملا با ناامیدی در لاتاری ثبت نام کردم بعد هم اصلا به برنده شدن فکر نمیکردم حتی 1% یعنی انرژی کاملا منفی!!! ولی نمیدونم این همه افکار منفی من چه طور یه دفعه اینقدر به انرژی مثبت تبدیل شد و من برنده شدم؟؟؟
حالا شما ها که از الان این همه مثبت فکر میکنید واقعا باید برنده بشیدBig Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
rezam نوشته: Sadra_Sepehr عزیز
-----------------------
اگه به KCC نامه بزنی فقط به صورت کلی بهت جواب میدن. همون مطالبی که توی "(INSTRUCTIONS FOR THE 2010 DIVERSITY IMMIGRANT VISA PROGRAM DV-2010 )" گفتن.
ولی با این انرزی مثبتی که تو می فرستی مطمئنم که نامت زودتر از همه میاد.
این انرزی تو به من هم کلی انرزی میده.

دوست خوبم رضای عزیز ممنونم من که چند وقته دل تو دلم نیست برای این جوابا ولی می دونم آرزو های آدم تبدیل به واقعیت میشه اونم همون وقتی که می خواد شایدم زودتر من الان همه ی کارام ردیف شده و آمادس برای سفر اینو مطمئنم تا چند روز دیگه آخرین خبر خوش رو هم می شنوم . تا الان گرفتن معافیت گرفتن پاسپورت بود و بعدیش هم مطمئنم نامه ی KCC هست.

elham نوشته: خیلی جالبه
پارسال من اولین باری بود که در لاتاری شرکت میکردم کاملا با ناامیدی در لاتاری ثبت نام کردم بعد هم اصلا به برنده شدن فکر نمیکردم حتی 1% یعنی انرژی کاملا منفی!!! ولی نمیدونم این همه افکار منفی من چه طور یه دفعه اینقدر به انرژی مثبت تبدیل شد و من برنده شدم؟؟؟
حالا شما ها که از الان این همه مثبت فکر میکنید واقعا باید برنده بشیدBig Grin

الهام جان من برنده میشم چون میخوام برنده شم اینو روزی 20 بار با خودم تکرار می کنم الان تنها دل مشغولی من همینه خدا هم این چند وقته لطفش شامل حالم شده این کار رو هم برام می کنه ببینه جنبه اش رو دارم یا نه امیدوارم بی جنبه نشم و به خوبی شکرش رو بجا بیارم
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
من میخوام بدونم اصلا کی سی سی خجالت نمیکشه که نامه های ما رو نفرسته..؟ اصلا من میخوام بدونم جرات داره ما رو قبول نکنه..؟! Smile بچه های امسال خیلی بیشتر از پارسالی ها امید دارن و بیشتر دارن اذیت میشن تا نامه ها بیاد. امیدوارم که همه بچه های اینجا قبولی رو بگیرن و اونایی که نیاز زندگیشون رو تو قبولی میبینن.
شماره کیس>DV2010AS7*7
تاریخ دریافت نامه قبولی: همین روزا دیگه
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: زودی میفرستم
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
به علت اینکه نامه ها دقیقا معلوم نیست اومده یا نه ، من اسم تاپیک رو به "بحث و تبادل نظر در مورد رسیدن نامه قبولی در لاتاری" عوض کردم .
این کار به علت رسیدن به نتایج بهتر ، در جستجو درون سایت هستش Wink
با تشکر
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: samad ، Ali Sepehr
درود
بالاخره اول may شدش و ما همچنان منتظریم.
اقا حالا این اول may که قرار شده نامه ها شروع به اومدن کنه برای تمام قسمت های دنیا هستش یا فقط برای کسانی هستش که ادرس خارج از امریکا رو دادن؟ منظورم اینکه کسانی که ادرس نامه هارو در امریکا دادن نباید تا الان نامه هاشون میومدش؟
تشکر کنندگان:
hamid_p نوشته: درود
بالاخره اول may شدش و ما همچنان منتظریم.
اقا حالا این اول may که قرار شده نامه ها شروع به اومدن کنه برای تمام قسمت های دنیا هستش یا فقط برای کسانی هستش که ادرس خارج از امریکا رو دادن؟ منظورم اینکه کسانی که ادرس نامه هارو در امریکا دادن نباید تا الان نامه هاشون میومدش؟

درود بر شما دوست عزیز too

بله دیگه امروز اولین روز می در ایران هست هر چند هنوز یه هشت ساعت دیگه هنوز تا ارسال اولین نامه لاتاری فاصله داریم.

فکر نمی کنم ربطی به این داشته باشه که طرف خارج یا داخل آمریکا باشه. ارسال نامه ها از اول می شروع می شه. چون جدا کردن این همه نامه از هم لزومی نداره. یاد امضای یکی از بچه های این فروم افتادم که اینطور عوضش می کنم: "همه مسافر یک قطار هستیم، هر چند شاید خیلی ها مجبور شن سرپا وایسن، یه چند نفری هم بشینن، بعضی ها رو سقف(عین هندوستان)، بعضی ها هم اصلا نتونن سوار شن. ولی به همه بلیطش رو فروختن نامردا!"
تشکر کنندگان: hamid_p

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان