کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر در مورد رسیدن نامه قبولی در لاتاری
"میتونم چون میخوام! " ایول داره

تشکر کنندگان:
Behrang نوشته: "میتونم چون میخوام! " ایول داره

مهمترین کشف بشر قانون جاذبه بوده تو اون چیزی رو که می خوای به سمت خودت جذب می کنی حالا به هر طریق ممکن . مهم خواستنه من از خدمت سربازی معاف نمی شدم چون به خیال خودم شرایطش رو ندارم یکماه تمام همه ی وقت و انرژیم رو گذاشتم صرف مطالعه کردن همه ی شرایط معافیت حتی زیر و بم آسیب دیدگان زلزله بم رو هم در آوردم هفت جد و آباد من با بم نسبتی نداشتند ولی همه چیشو می خوندم الان نه تنها کارت معافیت کفالتم تو کیفمه بلکه همه ی اطلاعات معافیت رو هم دارم بابام 52 سالشه پس نمی تونستم معاف شم ولی گشتم تو همه ی آیین نامه ها و یه بیماری رو که احتمالش ( 50 % ) می رفت بخاطرش معاف شم رو پیدا کردم و تیرم رو رها کردم و به هدف خورد چون خواستم!!! مهم صرف شدن فعل خواستنه . هرکسی که هرکاری رو بخواد انجام بده میتونه و من الان می خوام یه پاسپورت آمریکایی داشته باشم و مطمئنم با تلاشی که انجام میدم اونو بدست میارم.Smile
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: alirezagh
درود بر تو صدرا
تشکر کنندگان:
sadra_sepehr نوشته:
hoda نوشته: من بعد از 7 سال ثبت نام تازه 2009 برنده شدم . خوش به حالتون كه اينقدر خوش خيالين ....
البته جسارت نشه ها منظورم اينه كه خيلي دل نبندين كه اگه خدايي نكرده نشد ضربه ببينيد . اميدوارم همتون برنده بشين .

هدا خانم زندگی آدما اگه توش امید نباشه کسل کننده و تکراری میشه وقتی بچه ایم می خوایم بزرگ شیم تا بریم مدرسه وقتی می ریم مدرسه امید داریم که زودتر دیپلم بگیریم و مدرسمون تموم شه بعد بعضیا می خوان برن دانشگاه و بعضیا به درست کردن زندگیشون امید دارند این پروسه تا زمان مرگ ادامه داره اگه امید به هدف نباشه زندگی خیلی بی مزه است از نظر من . من به شخصه با این که مستند راز رو ندیدم ولی اون چیز هایی رو که ازش شنیدم رو بهش ایمان دارم هرچی که تو ذهنمونه اتفاق می افته چون می خوایم که اتفاق بیفته . من خودم مطمئنم تا نهایتا یکی دو ماه دیگه به بچه های انجمن خبر برنده شدنم رو می دم چون می خوام که این خبرو بدم پس میتونم چون میخوام!

منم اميدوارم خبر برنده شدن همتون رو تو اين سايت ببينم .
موفق باشيد
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
سلام به همه بچه های باحال این سایت من خیلی وقته عضو این سایت شدم و از کسانی هستم که اولین بار در لاتاری شرکت می کنم .هر روز پیامهای شما رو می خونم و انرژی می گیرم.اول از همه مطمئنم که همه 2009 ها که عضو این سایتن و منتظر روز مصاحبه هستند همشون ویزا می گیرن و سال دیگه این موقع در آمریکا دارن با پیامهاشون به ما روحیه میدن و بازم مطمئن مطمئنم که هر کس واقعا براش مهم باشه که برنده شه از 2010 ها حتما این اتفاق براش می افته چون این ما هستیم که روزهای زندگیمون رو می سازیم و خداوند در راستای خواسته ما کمکمون می کنه و یادمون نره که حتی تاریخ برآورده شدن آرزوهامون رو هم خودمون تعیین می کنیم .باور نمی کنید خوب کاری نداره برگردید به روزهای گذشته زندگیتون و خوب فکر کنید!........................چی دیدید..............................
خدای مهربان وقتی خواسته شما رو بر آورده می کنه که علی رغم اوضاع نامید کننده شما بدون فکر به قوانین دست ساز بشر بخواین آرزوتون برآورده شه.
2009 بعد گرفتن ویزا ما 2010 ها رو فراموش نکنید .
خدا قوت
تشکر کنندگان:
khatereh22 نوشته: سلام به همه بچه های باحال این سایت من خیلی وقته عضو این سایت شدم و از کسانی هستم که اولین بار در لاتاری شرکت می کنم .هر روز پیامهای شما رو می خونم و انرژی می گیرم.اول از همه مطمئنم که همه 2009 ها که عضو این سایتن و منتظر روز مصاحبه هستند همشون ویزا می گیرن و سال دیگه این موقع در آمریکا دارن با پیامهاشون به ما روحیه میدن و بازم مطمئن مطمئنم که هر کس واقعا براش مهم باشه که برنده شه از 2010 ها حتما این اتفاق براش می افته چون این ما هستیم که روزهای زندگیمون رو می سازیم و خداوند در راستای خواسته ما کمکمون می کنه و یادمون نره که حتی تاریخ برآورده شدن آرزوهامون رو هم خودمون تعیین می کنیم .باور نمی کنید خوب کاری نداره برگردید به روزهای گذشته زندگیتون و خوب فکر کنید!........................چی دیدید..............................
خدای مهربان وقتی خواسته شما رو بر آورده می کنه که علی رغم اوضاع نامید کننده شما بدون فکر به قوانین دست ساز بشر بخواین آرزوتون برآورده شه.
خدا قوت

واقعا حرفات قشنگ و تأثير گزار بود. اميدوارم همه بچه هاي انجمن كه 2010 DV شركت كردن به زودي نامشونو دريافت كنن.
تشکر کنندگان:
پشت درياها شهري است
كه در آن پنجره‌ها رو به تجلي باز است.
بام‌ها جاي كبوترهايي است كه به فواره هوش بشري مي‌نگرند.
دست هر كودك ده ساله شهر، خانه معرفتي است.
مردم شهر به يك چينه چنان مي‌نگرند
كه به يك شعله، به يك خواب لطيف.
خاك، موسيقي احساس تو را مي‌شنود
و صداي پر مرغان اساطير مي‌آيد در باد.

پشت درياها شهري است
كه در آن وسعت خورشيد به اندازه چشمان سحرخيزان است.
شاعران وارث آب و خرد و روشني‌اند.

پشت درياها شهري است!
قايقي بايد ساخت.

"سهراب سپهري"

دل همتون پر اميد.
تشکر کنندگان:
ایشالا همه اونهایی که دوست دارنددر لاتاری امسال برنده بشن به آرزوی خودشون برسند
و سال دیگه ما 2009 ایها از امریکا بیاییم و بهشون دلداری بدیم که نگران دیر اومدن کلیرنس هاتون نباشید همه ویزا میگیریدBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
یه خبر خوب برای 2010 ایهاBig Grin
یکی از فامیلام در لاتاری امسال برنده شده و 1 هفته قبل نامه قبولی خودش رو دریافت کرده
پس دیگه مطمئن باشید که نامه های قبولی به ایران ارسال شده و منتظر پستچی باشید Big Grin
تشکر کنندگان:
elham نوشته: یه خبر خوب برای 2010 ایهاBig Grin
یکی از فامیلام در لاتاری امسال برنده شده و 1 هفته قبل نامه قبولی خودش رو دریافت کرده
پس دیگه مطمئن باشید که نامه های قبولی به ایران ارسال شده و منتظر پستچی باشید Big Grin

چه خوب ، مطمئنید ؟!؟! شما نامش رو دیدید ؟
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
بله کاملا مطمئن هستم چون از من راهنمایی خواست برای پر کردن فرمها و اطلاعاتی که به من داد در مورد فرمهای ارسال شده از کنتاکی و کیس نامبر و..... که در داخل پاکت بود کاملا درست بود.
تشکر کنندگان:
سلام به همه ی بچه های این گروه امیدوارم همه ی شما از برندگان باشید .ولی ایا شما شرایط را که سفارت می خواهد را دارید.مثل سپرده یک ساله یا اسپانسر.
تشکر کنندگان:
بله داریمBig Grin
البته ما پارسال برنده شدیم
در ضمن کی به شما گفته که سفارت از شما سپرده 1 ساله میخواد؟؟؟؟ خیلی جالب بود!!!!
شما باید مدارک اسپانسرتون کامل باشه در صورت نداشتن اسپانسر باید پرینت حساب بانکی ببرید که پرینت حساب میتونه ازآخرین موجودی باشه و نیازی به سپرده 1 ساله نیست.
تشکر کنندگان:
خوب اگه الهام مطمئنه پس جای شک باقی نمی مونه
به دلم برات شده نامم میاد ، نامم میاد ، نامم میاد امشب
کیس من پایین تره یا کیس تو ، یا کیس تو یا کیس تو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا رو شکر بچه ها تا چند روز دیگه بهتون خبر رسیدن نامم رو میدم اینو مطمئن باشید چون مطمئنم
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
khatereh22 نوشته: سلام به همه بچه های باحال این سایت من خیلی وقته عضو این سایت شدم و از کسانی هستم که اولین بار در لاتاری شرکت می کنم .هر روز پیامهای شما رو می خونم و انرژی می گیرم.اول از همه مطمئنم که همه 2009 ها که عضو این سایتن و منتظر روز مصاحبه هستند همشون ویزا می گیرن و سال دیگه این موقع در آمریکا دارن با پیامهاشون به ما روحیه میدن و بازم مطمئن مطمئنم که هر کس واقعا براش مهم باشه که برنده شه از 2010 ها حتما این اتفاق براش می افته چون این ما هستیم که روزهای زندگیمون رو می سازیم و خداوند در راستای خواسته ما کمکمون می کنه و یادمون نره که حتی تاریخ برآورده شدن آرزوهامون رو هم خودمون تعیین می کنیم .باور نمی کنید خوب کاری نداره برگردید به روزهای گذشته زندگیتون و خوب فکر کنید!........................چی دیدید..............................
خدا قوت

خاطره جان سلام
کاملا باهات موافقم این خود مائیم که می خوایم برنده شیم یا نشیم . من مطمئنم اونایی که از صمیم قلب خواهان برنده شدن هستند بدون شک برنده میشند انشاالله هممون باهم برنده میشیم و به آمریکا میریمSmile در ضمن خیلی خوشحالم که یه جو پر از امید تو دله بچه ها ایجاد شده انشاالله همه به خواسته هامون می رسیم
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان