کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر در مورد رسیدن نامه قبولی در لاتاری
امروز هم که سایت دی وی لاتاری تعطیله.
تشکر کنندگان:
imand نوشته: دوستان به نظر شما این پروسه ارسال نامه ها از روزی که فرستاده میشن تا روزی که به دست برنده ها در ایران برسن چه جوریه؟
منظورم اینه که چه مسیری رو طی میکنه و این کار چند روز طول می کشه؟
سوال دیگه اینکه نامه ها به ترتیب کیس نامبر ارسال میشه یا نه؟ یعنی اگر کسی نامه اش رو زودتر دریافت کنه به این معنیه که کیس نامبرش کمتر بوده؟
و آخر سر هم اینکه زمان شروع مصاحبه ها برای برنده های 2010 کی هست؟ مسلما باید بعد از اول جولای 2009 (زمانی که از طریق سایت می شه وضعیت برنده شدن یا نشدن رو چک کرد) باشه. درسته؟

حالا پروسه اش چه اهميتي داره آخه!Smileنكته اصلي اينه كه اونا نامه هارو طي دو ماه يعني اول مي تا اول جولاي با هر پروسه اي كه دلشون بخواد براي برنده ها مي فرستن.
خير پارسال كه اين طور نبود و نامه ها به ترتيب كيس نامبر فرستاده نشد.
مصاحبه dv2010 از اكتبر 2009 شروع ميشه.
تشکر کنندگان:
خبری نشده هنوز؟ این امریکای جهان خوارم که وضع خبررسانیش بدتر از خودمونه!
F2A
شماره کیس: ANK2009X
پر کردن فرم I-130 - اگوست 2006
اپرو شدن: May 2009
دریافت اولین نامه از NVC و: June 2009
نامه Choice of A:اپریل 2010
نامه مربوط به Affidavit of S:می 2010
نامه مربوط به DS230 :جولای 2010
نامه وقت سفارت: Dec 2010
مصاحبه: 24 JAN 2011
دریافت ویزا: 25 JAN
گرفتن پاکت پستی: 27 JAN
ورود به آمریکا:؟
تشکر کنندگان:
از این دمکرات های خسیس بیشتر از این انتظار نمی رفت آسیا رو گذاشتن آخره همه. بعید نیست ماله آسیایی ها رو امسال با کشتی بفرستن دزدای دریاییم این وسط بدز دنش! تصور من اینه که اولین نامه ها با احتساب 10 روز الی دو هفته از ارسال به اون خوش شانسایی که خیلی هاشون بعد قبولی مهاجر سرارو پیدا می کنند و از اطلاعات ارزشمند و رایگانش استفاده می کنند برسه(با عرض پوزش با بررسی که کردم دیدم قبولی های گذشته بعد قبولی عضو شدند اینجا در ضمن منم عضوم الان پس به کسی بر نخوره!البته به نظرم شانس هم در زندگی به اندازه منطقی خودش نقش داره)
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان،من هميشه تاپيک های شما را دنبال ميکنم و اين اولين باريه که دارم يک متن در مهاجر سرا مينويسم،برايه همه آرزويه برنده شدن در لاتاری 2010 را دارم.
شماره کیس: 2012xxxxxxxxx
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
واقعا چرا شماها انقدر عجله دارید ؟ باور کنید چه نامه بیاد چه شما تیرماه بفهمید برنده شدید هیچ فرقی نداره به خدا ! انقدر عجله نکنید ... با حلوا حلوا گفتن هم دهن شیرین نمیشه !انقدر فیلم secrets رو جدی نگیرید، اگر آدم تو این بخت ازمايى برنده بشه که چه خوب و چه آدم خوش شانسی ! نوش جونش ، گوشت شه بچسبه به تنش ! اگر انسان بخواد زندگیشو بر مبنای یک قرعه کشی بنا کنه وای به حال اون زندگی ... ! اگر شما در لاتاری (بخت آزمایی) شرکت کردید و برنده نشدید چیزی رو از دست ندادید فقط شانستون بد بوده ! اگر واقعا عاشق امریکا هستید بسم الله ، هزار تا راه دیگه هست که برید آمریکا از ویزای کار تا ویزای تحصیل و ... .
بازم می گم انقدر با نداشته هاتون زندگی نکنید ....
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: greencardholder ، hoda
سلام امروز شبكNBC اينجا برنامه آى داشت در مورد قوانين مهاجرت قسمتى از آن در رابطه با لاتارى بود . گفتن كه دمكراتها يك بر نامه اى دارن كه ميخوا هند لاتارى را بردارن البته براى سال 2011 نه امسال البته هنوز قطعى نيست . چون گفته شده عده آى از سناتورها كه بيشتر جمهوريخواه هستن با اين حرف مخالفن
تشکر کنندگان:
nina نوشته: سلام امروز شبكNBC اينجا برنامه آى داشت در مورد قوانين مهاجرت قسمتى از آن در رابطه با لاتارى بود . گفتن كه دمكراتها يك بر نامه اى دارن كه ميخوا هند لاتارى را بردارن البته براى سال 2011 نه امسال البته هنوز قطعى نيست . چون گفته شده عده آى از سناتورها كه بيشتر جمهوريخواه هستن با اين حرف مخالفن

خیلی باعث تاسف خواهد بود اگر این اتفاق بیفته.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
بچه ها من شنیدم هرسال از این حرفا میزنن اما به مرحله اجرا نمیرسه ( که امید وارم این بارم همینطور بشه )
اما از چیزی که مطمئنم اینه که همه کشورها از طرف سازمان ملل تحت فشارن که مهاجر بگیرن پس مطمئن باشید یا لاتاری حذف نمیشه یا اگر خدای نکرده بشه یه راه دیگه باز میشه
که امید وارم همین لاتاری بمونه
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
متاسفانه در مورد قوانین مهاجرتی دموکرات ها سخت گیر ترن...الانم هم چون کاخ سفید و کنگره دستشونه تقریبا هر کار بخوان می تونن انجام بدن...منتهی از اون طرف الان به خاطر وضع اقتصادی و جنگ یه کم عقب افتاده...خلاصه معلوم نیست چی بشه....احتمال تمدیدش زیاده چون برای وجهه آمریکا خیلی بد میشه اگه برش دارن...به هر حال.
F2A
شماره کیس: ANK2009X
پر کردن فرم I-130 - اگوست 2006
اپرو شدن: May 2009
دریافت اولین نامه از NVC و: June 2009
نامه Choice of A:اپریل 2010
نامه مربوط به Affidavit of S:می 2010
نامه مربوط به DS230 :جولای 2010
نامه وقت سفارت: Dec 2010
مصاحبه: 24 JAN 2011
دریافت ویزا: 25 JAN
گرفتن پاکت پستی: 27 JAN
ورود به آمریکا:؟
بچه ها تا اونجایی که من میدونم هر ساله این صحبت ها مطرح میشه و غالبا به نتیجه ای نمی رسه و روند کار ادامه پیدا می کنه شما هم ناراحت نباشید انشاا...حالا حالا ها ادامه داره
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
این قرعه کشی تا به حال سود زیادی برای آمریکا داشته به غیر از چهل میلیون دلاری که سالیانه از این کار درآمد دارند 50 هزار نیروی کار به اضافه خانواده شان به این کشور اضافه میشوند که نصف این نیروی مهاجر تحصیل کرده هستند و برای اقتصاد این کشور بسیار سودمند است پس مطمئن باشید لاتاری تا وقتی که براشون سود داشته باشه تعطیل نمیشه.
سلام بچه ها
من حتما قبول میشم شما هم با من بیاین

اسمان صفحه وانجم بودش مهره نرد کعبتینش مه و خورشیدو فلک نراد است

باچنین صفحه و این مهره و این کهنه حریف فکر بردن بودت عقل تو بی بنیاد است

شرط در امد کار است نه دانستن کار طاس اگر نیک نشیند همه کس نراد است

ایشالا همتون با من قبول بشید
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
bacheha ye sar be saite www.dvlottery.state.gov bezaniiid vaghti mikham vared besham azam username va password mikhaad ?
eminem نوشته: bacheha ye sar be saite www.dvlottery.state.gov bezaniiid vaghti mikham vared besham azam username va password mikhaad ?

eminem جان برای من Internet Explorer cannot display the webpage
میده اصلا نمیاد که یوزر پسورد بخواد
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان