کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنماي گام به گام با مهاجران
با سلام و احترام
بنده 34 سال سن دارم و لیسانس مهندسی شیمی هستم و 8 سال هم در صنعت نفت و گاز سابقه کار دارم به نظر شما اگر آیلتس بگیرم شانسی برای مهاجرت به استرالیا دارم؟
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-05 ساعت 09:29)msr839 نوشته:  با سلام و احترام
بنده 34 سال سن دارم و لیسانس مهندسی شیمی هستم و 8 سال هم در صنعت نفت و گاز سابقه کار دارم به نظر شما اگر آیلتس بگیرم شانسی برای مهاجرت به استرالیا دارم؟

بله با توجه به قوانین فعلی اگر ایلتس بگیرید شانس دارید
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، msr839
با سلام خدمت همه دوستان
بنده لیسانس مهندسی برق دارم که جدیدا فارغ التحصیل شدم و از دوره های فنی حرفه ای تقریبا 500 ساعت در زمینه تخصصی خودم یعنی برقکاری دوره دیدم که می خواهم این مدت رو افزایش بدم در زمینه زبان هم در اخرین امتحانم  که سال پیش بود 6 گرفتم البته فقط برا زمانی که کلاس زبان و اینجور چیزا میرفتم نه برای مهاجرت ولی در طول امسال سعی میونم که به 7 برسم انشالا. تنها مورد در زمینه سابقه کاری هست که چون اغلب برا خودم کار کردم و در شرکت یا جایی مشغول نبودم نمی تونم بگم که سابقه کاری دارم
و قصد من هم این است که دوره ها رو بگذرونم و برای مدتی سابقه کاری درست کنم و بعدا اقدام کنم

البته از شرایط کاری برقکار ها و درآمد هایی که دارند تقریبا اطلاعاتی دارم ولی راجع به کلیات اقتصاد استرالیا چندان اطلاعات جامعی ندارم و اگر دوستان در این زمینه لینک و یا اطلاعاتی دارند خوشحال میشوم راهنمایی کنند

خب سوال بنده در این است که
1.. آیا با توجه وضعیت خودم و اقتصاد استرالیا آیا اقدام برای مهاجرت استرالیای جنوبی (آدلاید) در وضعیت کنونی مناسب خواهد بود یا خیر ؟

2..  اگر دوستان در مورد وضعیت کاری برقکاران در آن کشور اطلاعاتی دارند لطف کنند و درمیان بگذارند.

3.. آیا در حالت کلی مهاجرت با شرایطی که نسبت به خودم گفتم را مفید می‌دانید که به صورت مهاجرت skill work اقدام کنم یا به صورت تحصیلی

با تشکر از همه دوستان که اطلاعات و تجربیات خود را انجمن درمیان میگذارند . Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2017-06-10 ساعت 15:51)mohammad_mim نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
بنده لیسانس مهندسی برق دارم که جدیدا فارغ التحصیل شدم و از دوره های فنی حرفه ای تقریبا 500 ساعت در زمینه تخصصی خودم یعنی برقکاری دوره دیدم که می خواهم این مدت رو افزایش بدم در زمینه زبان هم در اخرین امتحانم  که سال پیش بود 6 گرفتم البته فقط برا زمانی که کلاس زبان و اینجور چیزا میرفتم نه برای مهاجرت ولی در طول امسال سعی میونم که به 7 برسم انشالا. تنها مورد در زمینه سابقه کاری هست که چون اغلب برا خودم کار کردم و در شرکت یا جایی مشغول نبودم نمی تونم بگم که سابقه کاری دارم
و قصد من هم این است که دوره ها رو بگذرونم و برای مدتی سابقه کاری درست کنم و بعدا اقدام کنم

البته از شرایط کاری برقکار ها و درآمد هایی که دارند تقریبا اطلاعاتی دارم ولی راجع به کلیات اقتصاد استرالیا چندان اطلاعات جامعی ندارم و اگر دوستان در این زمینه لینک و یا اطلاعاتی دارند خوشحال میشوم راهنمایی کنند

خب سوال بنده در این است که
1.. آیا با توجه وضعیت خودم و اقتصاد استرالیا آیا اقدام برای مهاجرت استرالیای جنوبی (آدلاید) در وضعیت کنونی مناسب خواهد بود یا خیر ؟

2..  اگر دوستان در مورد وضعیت کاری برقکاران در آن کشور اطلاعاتی دارند لطف کنند و درمیان بگذارند.

3.. آیا در حالت کلی مهاجرت با شرایطی که نسبت به خودم گفتم را مفید می‌دانید که به صورت مهاجرت skill work اقدام کنم یا به صورت تحصیلی

با تشکر از همه دوستان که اطلاعات و تجربیات خود را انجمن درمیان میگذارند . Smile

۱ و ۲ با خودتونه که مطالعه کنید و افراد هم رشته را پیدا کنید
۳- اما پیشنهادم اینه که اگه الان امتیاز لازم را دارید مهاجرتی بیایید .اگه مایل بودید تحصیل با داشتن اقامت دایم بسیار کم هزینه تر و اسانتر است
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad_mim ، gbtm
ممنون میشم منو راهنمایی کنید همسر من مهندس برق است و میخواد با ویزای توریستی برا استرالیا ,یکی از بستگان براش پیشنهاد کاری داره آیا میشه به اقامت تبدیل کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-06 ساعت 22:03)مریم خورشید نوشته:  ممنون میشم منو راهنمایی کنید همسر من مهندس برق است و میخواد با ویزای توریستی برا استرالیا ,یکی از بستگان براش پیشنهاد کاری داره آیا میشه به اقامت تبدیل کنه؟

خیر.ویزا ی توریستی قابل تبدیل به اقامت نیست.ضمنا دارندهٔ ویزا ی توریستی اصلا اجازهٔ کار نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-06 ساعت 22:10)gbtm نوشته:  
(2017-10-06 ساعت 22:03)مریم خورشید نوشته:  ممنون میشم منو راهنمایی کنید همسر من مهندس برق است و میخواد با ویزای توریستی برا استرالیا ,یکی از بستگان براش پیشنهاد کاری داره آیا میشه به اقامت تبدیل کنه؟

خیر.ویزا ی توریستی قابل تبدیل به اقامت نیست.ضمنا دارندهٔ ویزا ی توریستی اصلا اجازهٔ کار نداره.

ممنونم از پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من و همسرم قصد مهاجرت به استرالیا رو داریم. در حال گذراندن دوره آیلتس هستیم و فکر میکنم بتونیم نمره بین 6 تا 6.5 رو کسب کنیم. همسرم 10 سال سابقه کار در زمینه IT داره و دارای مدرک معتبر از مایکروسافت هست. میخواستم بدونم شانسمون برای پذیرش و دریافت ویزای کار چقدر هست و چطور میتونیم کارهامون رو سرعت بدیم؟
ممنون میشم بتونید راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من 29 سالمه مجرد
مدرک مکانیک فنی حرفه ای درجه دو دارم (5 سال پیش گرفتم)
با 10 سال سابقه در شرکت خودروسازی
البته مکانیک نیستم و کارم اداری بوده
با آیلتس 7 جنرال در هر 4 مهارت
به نظرتون میتونم واسه SKILL WORKER استرالیا اقدام کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من 29 سالمه مجرد
مدرک مکانیک فنی حرفه ای درجه دو دار weم (5 سال پیش گرفتم)
با 10 سال سابقه در شرکت خودروسازی
البته مکانیک نیستم و کارم اداری بوده
با آیلتس 7 جنرال در هر 4 مهارت
به نظرتون میتونم واسه SKILL WORKER استرالیا اقدام کنم?
پاسخ
تشکر کنندگان:
دليل انتخاب سيدني نسبت به ملبورن از نظر من اينه كه سيدني يه شهر زنده تره نسبت به ملبورن و برايقشر جوون ميتونه جذذاب تر باشه ،و تا اونجايي كه من تحقيق كردم مليورن يه شهر خونوادگي تر و اروم تر هستش و بنا به شوايط روحي هر فرد انتخاب اين شهر ها متغيره
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و وقت بخیر.. من نامزدم سیتیزن کانادا هستند و در استرالیا مشغول تحصیل هستند و قرار بود که من برم استرالیا و ازدواج ما اونجا انجام بگیره و بخاطر همین اقدام به گرفتن ویزای توریستی کردم ولی متاسفانه ویزای من ریجکت شد و اعلام کرده بودند که چون همسرم اقامات دائم ندارند ما میتونیم در کشور دیگه ای همدیگر رو ببینیم و ... حالا تصمیم گرفتیم که در ترکیه ازدواج کنیم و بعد ایشون برای ویزای من اقدام کنند ولی بسیار نگران این هستیم که دوباره به من ویزا ندن ... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که میتونم ویزا بگیرم یا نه و سوال دیگه اینکه استرالیا ازدواج ما در کشور ترکیه را قبول میکنه یا حتما باید ازدواج اسلامی باشه ؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان