کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای جامع مهاجرت به انگلستان
3.شما اگر توانای مالی دارید برای ادامه تحصیل میتونید برید این راه هم راهترنسبت به قبلی هست هم میتوانید در حین تحصیل کار کنید وموندکار بشید. ر
این راه بهتره ولی سالی حداقل 250میلیون الی300میلیون به بالا هزینه دارید نسبت رشته که تحصیل میکنید داره ....
بازهم بایک وکیل مشورت کنید تا از قوانین امسال باخبر باشید ...موفق باشید.
[/quote]

سلام دوست مهاجرسرایی
برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در انتهای کمال بنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد یا سیبی سرخ (کنفسیوس)
پاسخ
تشکر کنندگان: hanif
سلام خدمت دوستان
بنده تصميم به مهاجرت به يكي از كشورهاي انگلستان نيوزلند يا استراليا رو دارم
علاقه ي خودم به انگليس عستش
همسر خواهر من مقيم انگليس و خواهرم در حال طي مراحل قانوني كاقامت هستش
سنم ٢٢ ساله دانشجوي دندانپزشكي ، معدل خوب ، و درسم در شرف اتمام هستش
سوال بنده اينه كه آيا من شرايط مهاجرت از طريق تخصص رو دارم و اينكه آيا بهتر هستش كه ايران تخصص شركت كنم يا در انگليس ، و اينكه در حال حاضر به عنوان دستيار دندانپزشك كار مي كنم ، ابن جز سابقه ي كار حساب ميشه و در نهايت اينكه من مي تونم بعد از پايان تحصيلم اقدام كنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-17 ساعت 21:47)klick2012 نوشته:  سلام به تمامی دوستان
من 2 سوال داشتم ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره جواب بده.
1- آیا با کارت اقامت دائم انگلیس میشه بدون ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کرد؟
2- برای گرفتن پاسپورت بریتانیا آیا اقامت 5 ساله در کشور انگلیس مانند گرین کارت آمریکا تمام مدت الزامیه یا بدون حضور فیزیکی هم میشه بعد از سپری شدن 5 سال پاسپورت گرفت؟

1. بله
2. نه ؛تا مدت 3 سال شما سالی 3 ماه خروج می تونی داشته باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، Danoosh
چطور باید به لندن رفت
قیمت بلیت ها رو کجا می شه دید؟

سلام 16 سالمه و اگه اقامت بریتانیا رو هم گرفته باشم حالا چه کار می تونم بکنم یا چه کار باید بکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Magneto
(2013-07-09 ساعت 17:08)ehsan111 نوشته:  چطور باید به لندن رفت
قیمت بلیت ها رو کجا می شه دید؟

سلام 16 سالمه و اگه اقامت بریتانیا رو هم گرفته باشم حالا چه کار می تونم بکنم یا چه کار باید بکنم؟

با در دست داشتن ویزا یا اقامت هر کشوری میتونید با گرفتن بلیط به اون کشور سفر کنید . قیمت بلیطها رو از آژانسهای هواپیمایی میتونید بپرسید . در مورد اینکه با داشتن اقامت چکار میتونید بکنید بستگی داره به خودتون . اصلا هدف شما از داشتن اقامت کشور دیگه چیه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
[/quote]با در دست داشتن ویزا یا اقامت هر کشوری میتونید با گرفتن بلیط به اون کشور سفر کنید . قیمت بلیطها رو از آژانسهای هواپیمایی میتونید بپرسید . در مورد اینکه با داشتن اقامت چکار میتونید بکنید بستگی داره به خودتون . اصلا هدف شما از داشتن اقامت کشور دیگه چیه ؟
[/quote]
اما اون طور که من متوجه شدم بدون ویزا هم می شه به کشور های دیگه رفت البته نمی شه از فرودگاه خارج شد!درسته؟
زندگی بهتر البته این تعریف گسترده ای هست!
پاسخ
تشکر کنندگان:
با در دست داشتن ویزا یا اقامت هر کشوری میتونید با گرفتن بلیط به اون کشور سفر کنید . قیمت بلیطها رو از آژانسهای هواپیمایی میتونید بپرسید . در مورد اینکه با داشتن اقامت چکار میتونید بکنید بستگی داره به خودتون . اصلا هدف شما از داشتن اقامت کشور دیگه چیه ؟
[/quote]
اما اون طور که من متوجه شدم بدون ویزا هم می شه به کشور های دیگه رفت البته نمی شه از فرودگاه خارج شد!درسته؟
زندگی بهتر البته این تعریف گسترده ای هست!
[/quote]

در کشورهایی مثل ترکیه و گرجستان که روادید نیاز ندارن بدون ویزا و با در دست داشتن پاسپورت بعد پاس کنترل میتونید وارد خاک اون کشور بشید . در مورد سوال شما حتی با در دست داشتن بلیط اگه ویزای کشور مقصد رو نداشته باشین به شما کارت پرواز داده نمیشه . و اگر به هر طریقی با این شرایط موفق بشین به فرودگاه مقصد برسین سریعا تحویل پلیس میشین و به خاک کشور منتقل میشین. حالا چه برخوردی میشه یا جه جرمی داره من نمیدونم .
پاسخ
(2013-07-10 ساعت 10:57)ehsan111 نوشته:  ولی من که چند بار از امارات رفتم ویزای اماراتی نداشتم؟

اگر پاس مجزا ندارید و بعنوان همراه والدین خود سفر کرده اید ویزای شما در پاس همراه شما خورده . در ثانی ویزای امارات کاغذی است جداگانه که به پاس نمیخوره و با در دست داشتن اون برگه مهر ورود و خروج به پاس میخوره .
پاسخ
اگر پاس مجزا ندارید و بعنوان همراه والدین خود سفر کرده اید ویزای شما در پاس همراه شما خورده . در ثانی ویزای امارات کاغذی است جداگانه که به پاس نمیخوره و با در دست داشتن اون برگه مهر ورود و خروج به پاس میخوره .
[/quote]
پس یعنی بدون ویزا نمی شه وارد فرودگاه شد؟
[/quote]

این سوال شما مربوط میشه به مهاجرت غیر قانونی . من و دوستان من در این وبسایت در مورد مسایل غیر قانونی نه صحبتی میکنیم و نه جوابی میدیم . شما سابقا هم دو سوال اینچنینی بپرسیدید که توسط مدیران محترم حذف شد . در مورد مهاجرت های قانونی اگه سوالی دارید بپرسید در غیر اینصورت جواب سوالاتتون رو از جاهای دیگه بدست بیارین . قبلا هم گفتم بازم میگم شخصا نه علاقه ای به بحث پناهندگی دارم و نه در این رابطه صحبت و کمکی میتونم بکنم .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، ben-tam
من صحبتی راجب مهاجرت غیر قانونی نکردم!
فقط گفتم که می شه وارد فرودگاه شد یا نه
**** اصلا چنین چیز های مسخره ای نداره!
نمی دونم که اینجا چرا اینجورییه؟

بعلت تبلیغ سایت اسم سایت ویرایش و حذف شد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='ehsan111' pid='373152' dateline='1373457243']
من صحبتی راجب مهاجرت غیر قانونی نکردم!
فقط گفتم که می شه وارد فرودگاه شد یا نه
**** اصلا چنین چیز های مسخره ای نداره!
نمی دونم که اینجا چرا اینجورییه؟

بله میشه همونطور که میشه بدون اجازه از دیوار مردم بالا رفت . کسی هم بی غرض و بدون داشتن هدف شر از دیوار کسی بالا نمیره مگر اینکه اهدافی پلید داشته باشه . همونطوریکه اگه کسی بدون اجازه وارد منزل شما بشه کارش غیر قانونیه شما هم اگه بدون داشتن روادید کشورهایی که برای ورود روادید میخوان وارد خاک اون کشور بشین کار غیر قانونی انجام داده اید .مگر اینکه مثلا سفر به کانادا دارید و پرواز شما در آلمان و در فرودگاه مثلا فرانکفورت عوض بشه . در اینصورت شما اجازه دارید بدون داشتن ویزای آلمان از سالن ترانزیت فرودگاه جهت تعویض خطوط پروازی استفاده کنید و حق خروج از سالن ترانزیت رو ندارید. من متوجه نمیشم تعبیر شما از کار غیر قانونی چی میتونه باشه . سوال فرمودین من هم کامل جواب دادم . دیگه فکر نمیکنم در این رابطه سوالی مونده باشه . هر چند اصل سوال برای عزیزانی که قصد مهاجرت از طرق قانونی دارن نمیتونه مفید باشه مگر کسانیکه قصد مهاجرت به روشهای دیگری رو دارن که این سایت نمیتونه در این زمینه اطلاعات و کمکی به این قبیل دوستان بده . اگر پاسخها قانعتون نکرده یا هنوز ابهامی هست و به جواب سوالتون نرسیدید میتونید از همون سایتی که اسمش رو بردید جویای روند و پروسه سوالاتتون و کاراتون باشید .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، only_flight ، یه مهاجر
سلام
یک راهنمایی می خواستم چرا باید به بریتانیا مهاجرت کرد یعنی وجه متمایزش نسبت به سویدن یا به امریکا چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-12 ساعت 19:56)ehsan111 نوشته:  سلام
یک راهنمایی می خواستم چرا باید به بریتانیا مهاجرت کرد یعنی وجه متمایزش نسبت به سویدن یا به آمریکا چیه؟

شما به هر کشوری که مهاجر پذیر باشه با توجه به قوانین پذیرش مهاجر اون کشور میتونی مهاجرت کنی .
پاسخ
سلام دوستان من دندانپزشکی اوکراین خوندم.می خوام برای کار به انگلیس برم لطفا راهنمایی کنید که بهترین روش برای رفتن من چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام میشه لطفا راهنمایی کنید:
اگر کسی بخواد از طریق دانشجویی بره انگلیس و اونجا از نظر job offer مشکلی نداشته باشه روند گرفتن اقامت دائم چگونه خواهد بود؟
یعنی بعد از چند سال برای اقامت باید اقدام کرد؟
مدت تحصیل میشه یک فوق لیسانس یک ساله باشه؟
در اون شغل باید حد معینی حقوق پرداخت بشه؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان