کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تصحیح اشتباهات در فرمهای ارسال شده
ممنونم از توجهتون
من در فرمهای اول چون دیپلم و پیش نداشتم از سیستم سابقه کار استفاده کردم ، و الآن هم دیپلم دارم و هم پیش ( به اصطلاح خودمو جمو جور کردم)
و در باره وضعیت کارم هم تاریخ اتمام رو Present زده بودم و چند ماه بعد اون موسسه تعطیل شد یعنی سابقه کار من محدود شده
فکر میکنم این تغییر ممکنه روند کیس رو تغییر بده
بازم ممنونم
تشکر کنندگان:
عرض احترام،
شاید بهتر باشه در تاپیک دیگه مطرح کنم
Wink
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز، من فراموش کردم عکس خودم و همسرم رو به همراه مدارک اولیه بفرستم و بعداز مکاتبه با کی سی سی گفتند که عکس را جدا بفرستم ولی کیس نامبر و اسم subjectرو بنویسم. حالا یه سوال دارم. من برنده اصلی هستم پس پشت عکس نام و کیس نامبر خودم رو مینویسم .پشت عکس همسرم نمیدونم چی باید بنویسم. ممنون میشم اگه کسی راهنمائی کنه.
کیس نامبر : AS00028XXX
دریافت نامه اول: May 2010
ارسال نامه اول : June 2010
اعلام کارنت :
دریافت نامه دوم :
تاريخ مصاحبه :
دریافت ویزا :
تشکر کنندگان:
(2010-07-15 ساعت 23:55)najibise نوشته:  دوستان عزیز، من فراموش کردم عکس خودم و همسرم رو به همراه مدارک اولیه بفرستم و بعداز مکاتبه با کی سی سی گفتند که عکس را جدا بفرستم ولی کیس نامبر و اسم subjectرو بنویسم. حالا یه سوال دارم. من برنده اصلی هستم پس پشت عکس نام و کیس نامبر خودم رو مینویسم .پشت عکس همسرم نمیدونم چی باید بنویسم. ممنون میشم اگه کسی راهنمائی کنه.

همون کیس نامبر خودتو بنویس
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان:
(2010-07-16 ساعت 02:02)sam_hash نوشته:  
(2010-07-15 ساعت 23:55)najibise نوشته:  دوستان عزیز، من فراموش کردم عکس خودم و همسرم رو به همراه مدارک اولیه بفرستم و بعداز مکاتبه با کی سی سی گفتند که عکس را جدا بفرستم ولی کیس نامبر و اسم subjectرو بنویسم. حالا یه سوال دارم. من برنده اصلی هستم پس پشت عکس نام و کیس نامبر خودم رو مینویسم .پشت عکس همسرم نمیدونم چی باید بنویسم. ممنون میشم اگه کسی راهنمائی کنه.

در اینصورت اونا
از کجا متوجه میشن که برنده من بودم یا همسرم. در ضمن اسم همسرم رو پشت عکسش ننویسم؟
کیس نامبر : AS00028XXX
دریافت نامه اول: May 2010
ارسال نامه اول : June 2010
اعلام کارنت :
دریافت نامه دوم :
تاريخ مصاحبه :
دریافت ویزا :
تشکر کنندگان:
(2010-07-16 ساعت 02:54)najibise نوشته:  
(2010-07-16 ساعت 02:02)sam_hash نوشته:  

در اینصورت اونا
از کجا متوجه میشن که برنده من بودم یا همسرم. در ضمن اسم همسرم رو پشت عکسش ننویسم؟

یعنی چی از کجا می فهمن؟! خوب فرمهاتون رو دارن دیگه!
چرا اگه جا میشه بنویس. ولی کیس نامبر حتما!
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان:
با سلام خدمت پیش کسوتای عزیزم.
من یک کیس با کلی بدبختی دارم.مادر من برنده اصلی هستن.ایشون زمان ثبت نام اولیه به دلیل این که دفعه اول بود شرکت می کردند و 2ماه بود که از پدرم جدا زندگی می کردند که البته نامه های دادگستری دال بر جدا زندگی کردن رو دارن زمان ثبت نام گزینه مطلقه رو زدند. قبل از ارسال فرم های سری اول طلاق نامه رسمی رو گرفتند و ما باز هم فرم هارو مطلقه فرستادیم اما توضیحی ندادیم.حالا به نظرتون برای این که یه وقت حضرات آفیسر روز مصاحبه به تاریخ طلاق که بعد از ثبت نام اولیه است گیر ندند ما چی کار کنیم بهتره؟ممنون از لطف بزرگوارا
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان:
یک مشکل بزرگ دارم وقتی پارسال داشتم ثبت نام میکردم قبلش برای تغیر اسم اقدام کردم روز ثبت نام زنگ زدم اداره ثبت و گفتند که اسم شما تغیر کرده من هم به همین هوا با اسم جدید ثبت نام کردم بعد از دو ماه که از شهر دانشجویم به خونه برگشتم و رفتم ثبت احوال گفتن اسم شما پسوندش حذف شده من هم با خودم گفتم از اینا بعید نیست و زمانی تغیر اسم برام مهم شد که فهمیدم لاتاری بردم برای دادگاه اقدام کردم اما باز هم منفی بود و حالا نمیدونم چه خاکی سرم بریزم از دست اینا./ خیلی ناراحتم و نگران از اینکه اگه میل بزنم اونا هم جوابشون نه باشه به نظر شما چه کار کنم ؟
تشکر کنندگان:
یک مشکل بزرگ دارم وقتی پارسال داشتم ثبت نام میکردم قبلش برای تغیر اسم اقدام کردم روز ثبت نام زنگ زدم اداره ثبت و گفتند که اسم شما تغیر کرده من هم به همین هوا با اسم جدید ثبت نام کردم بعد از دو ماه که از شهر دانشجویم به خونه برگشتم و رفتم ثبت احوال گفتن اسم شما پسوندش حذف شده من هم با خودم گفتم از اینا بعید نیست و زمانی تغیر اسم برام مهم شد که فهمیدم لاتاری بردم برای دادگاه اقدام کردم اما باز هم منفی بود و حالا نمیدونم چه خاکی سرم بریزم از دست اینا خیلی ناراحتم و نگران از اینکه اگه میل بزنم اونا هم جوابشون نه باشه به نظر شما چه کار کنم ؟ من 2011 هستم خواهشا 2010 ها اگه واسشون این مشکل یا مثل اینو داشتن راه حل بدن ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان