کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تصحیح اشتباهات در فرمهای ارسال شده
اگر بعد از ارسال فرمها متوجه شدید که اشتباهی در پر کردن اطلاعات رخ داده است، در این تاپیک گفتگوهای مربوطه را دنبال کنید.
تشکر کنندگان:
سلام-من تولاتاری 2010 بردم.ولی الان دانشجو هستم و توفرم ثبت نام اینترنتی نوشتم مدرک دانشگاهی ولی الان مدرک دیپلم با پیش دانشگاهی دارم و 2ترم هنوز مونده مدرک دیپلم با اشتغال به تحصیل بفرستم case number bin 19000 ta 20000
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان:
parmida.722 نوشته: سلام به همه.
من تا پارسال از لاتاري گرين كارت اطلاع نداشتم. همكار دختر خاله ام براش ثبت نام كرده بود و براي منم ثبت نام كرده. فقط يه مشكلي هست اونم اينكه همكار دختر خالم نمي دونست كه اون مطلقه هست وضعيت تاهلش رو زده بود مجرد! الان ميشه تصحيحش كرد يا نه بايد تو مصاحبه بهشون اطلاع بديم؟

اگر در فرم اولیه وضعیت تاهل خلاف گزارش شده باشد کیس قطعا رد خواهد شد.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من تازه نامه لاتری اولم را دریافت کردم و متوجه شدم که اسپل فامیلم را در زمان ثبت نام اینترنتی اشتباه وارد کره ام (با اسپل تو گذرنامم فرق داره) حالاهم خیلی نگرانم آیا این واسه من مشکل ایجاد میکنه
باید چه کار کنم

شماره کیس: 2010AS00027XXX
نامه اول: July-2-2009
کنسولگری:Ankara
ارسال مدارک:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
شماره کیس:2010AS27000
دریافت نامه قبولی:July 2009
ارسال نامه اول:July 11,2009
مصاحبه: آنکارا
کارنت شدن:June 10,2010
مصاحبه:Aug 26
كليرنس:20 Sep
ويزا:Sep 24
Big Grinورود به امریکاBig Grines 1Big Grin
گرین کارت:2 ماه بعد
سوشالBig Grines 15
جمع تقریبی هزینه ها:7.500.000تومان
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
من در انکارا دیدم که یک اقایی اسمش رو اشتباه کرده بود ولی قبول کردند.
حتما به kcc ایمل بزن و پرینتش رو نگه دار.
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: رویا زالی
سلام
من نامه ام 29 اپریل امده یه سئوال داشتم خواهشه جواب من را بدید
ایا فرم ها باید توسط کامپیوتر تایپ بشه اگه جواب مثبته چه جوری من اصل نامه را داخل پرینتر بزارم که نامه ام خراب نشه(مطمئن شم درست همه چیز را سر جاش تایپ میکنه؟
سئوال دومم اینکه باید نامه اصل را پکنم یا کپر را هم پر کنم کافیه؟
تشکر کنندگان:
Ashkan.R نوشته: سلام
من نامه ام 29 اپریل امده یه سئوال داشتم خواهشه جواب من را بدید
ایا فرم ها باید توسط کامپیوتر تایپ بشه اگه جواب مثبته چه جوری من اصل نامه را داخل پرینتر بزارم که نامه ام خراب نشه(مطمئن شم درست همه چیز را سر جاش تایپ میکنه؟
سئوال دومم اینکه باید نامه اصل را پکنم یا کپر را هم پر کنم کافیه؟

سلام
شما فرمها رو هم میتونی دستی پرکنی هم میتونی تایپشون کنی اگه خواستی تایپ کنی باید اصل فرمها رو دانلود کنی، پرکنی و بعد پرینت بگیری. فرمها رو میتونی از اینجا و اینجا دانلود کنی.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
reza22 نوشته:
parmida.722 نوشته: سلام به همه.
من تا پارسال از لاتاري گرين كارت اطلاع نداشتم. همكار دختر خاله ام براش ثبت نام كرده بود و براي منم ثبت نام كرده. فقط يه مشكلي هست اونم اينكه همكار دختر خالم نمي دونست كه اون مطلقه هست وضعيت تاهلش رو زده بود مجرد! الان ميشه تصحيحش كرد يا نه بايد تو مصاحبه بهشون اطلاع بديم؟

اگر در فرم اولیه وضعیت تاهل خلاف گزارش شده باشد کیس قطعا رد خواهد شد.

ماشاالله همه خانمهای مطلقه راه عوض کردن شناسنامه رو با یک شناسنامه سفید و برگشتن به دوران مجردی خوب بلدن بهترین راهش خرج کردن مقداری پول و گرفتن یک شناسنامه سفید و ترجمه کردن این شناسنامس در غیر این صورت کیس 100% رد خواهد شد.
از سال 2009 داریم اینجا زندگی میکنیم شکر خدا بد نیست جرعه آبی تکه نانی بی منت و با زحمت....
تشکر کنندگان: رویا زالی
سلام بچه ها

من فرم هامو اسکن کردم بعد از پر کردن پیرینت گرفتم ولی شماره کیس تامبر یعنی بار کد رو اصلش فرستادم ایا ایراد میگیرن؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام
ایرادی نیست فقط خودتان هم از بارکد یک نسخه در مصاحبه همراه داشته باشید بد نیست
تشکر کنندگان:
منظورم کپی بارکد بود در مصاحبه داشته باشید
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان.
من نامه اولم رو تازه امروز که 24 جولای هست دریافت کرده ام.این نامه تاریخ 20 می رو داره.
اسم فامیل من یک پسوند داره که من اون رو در ثبت نام اینترنتی بر اساس شناسنامه و پاسپورتم وارد کرده ام. اما حالا که مدرک دانشگاهی ام رو گرفته ام اسم فامیل من رو توی یک حرف متفاوت با اسم فامیلم در شناسنامه ام تایپ کرده اند.
آیا در ترجمه مدرک دانشگاهی ام که در یک حرف فامیل با شناسنامه و پاسپورتم تفاوت داره مشکلی به وجود می آد؟
و آیا اگر مدرک رو با همین تفاوت حرف ترجمه کنم و بفرستم مشکلی پیش میآد یا کیسم رد میشه؟
آیا راهی هست؟ خواهش می کنم راهنمایی کنین.
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
متاسفانه منم اطلاعات فرم اولیه ام با فرم های نامه اول مطابقت نداره . امروز صبح Mail ام رو چک کردم دیدم جواب درخوست Confirmation فرم های نامه اول اومده و گفته که اطلاعات ات match نیست لطفا راهنمایی کنید .

اولاً اینکه اینا توی فرم ها چه اطلاعاتی رو مطابقت میدن ؟
من تاریخ تولد حقیی ام با اونی که تو شناسنامه دارم یکی نیست به همین خاطر من قبلاً هر دوی اون تاریخ هارو به میلادی تبدیل کرده بودم و یه جایی نوشته بودم . احتمال میدم موقع ثبت نام online اون تاریخ تولد حقیقی ام رو نوشتم نه اونی که تو شناسنامه است ولی مطمئن نیستم ! اون تاریخ ها هم اینطوری هستن :

- تاریخ تولد حقیقی : 27/9/1364 - به میلادی ->18دسامبر 1985
-تاریخ تولد شناسنامه: 15/6/1364-به میلادی-> 9 سپتامبر 1985

و توی فرم های نامه اول تاریخ تولد شناسنامه ام رو نوشتم.
وقعاً موندم چیکار کنم ؟ اگه اشتباه تو تاریخ تولد باشه من کل واقعیت رو براشون توضیح بدم یا اینکه بگم فقط یک اشتباه توی تبدیل تاریخ بوده ؟ به نظر شما با توجه به این تاریخ ها که گفتم ممکنه باور کنن ؟

در ضمن توی ایمیل دریافتی از kcc نوشته که اطلاعات درست رو براشون دوباره به آدرس پستی شون بفرستم . حالا به نظر شما حتماً باید با پست بفرستم یا اینکه می شه با ایمیل حل اش کرد ؟

خواهشن کمک ام کنید که مردم از استرس SadSadSadSad
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان:
منم مشکل تاریخ تولد رو دارم اما من قبل از اینکه فرم هام رو بفرستم بهشون از طریق ایمیل اطلاع دادم شما هم بهتر بود قبل از ارسال اطلاع میدادی اما حالا هم دیر نشده باید توضیح کامل بدی بهشون اگر گفته دوباره بفرست باید از طریق پست بفرستی
ولی خرجش اینه که یه ایمیل بزنی و بپرسی دیگه
شماره کیس: 2010AS00001xxxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: June/2009
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2009 July 29
تاریخ کارنت شدن کیس:-
تاریخ دریافت نامه دوم: -
تاریخ مصاحبه:-
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من اسپل اسمم تو فرم ثبت نامم با اسپل اسمم توی پاسپورتم متفاوته یعنی توی پاسم اخر اسمم یه h داره که توی فرم ثبت نام ننوشتمش البته پاسم رو تازه گرفتم گفتن حتما باید h رو بنویسیم حالا 2 سوال دارم:
1. توی فرمها اسپل کدوم یکی رو بنویسم اسپل پاس یا فرم ثبت نام؟؟؟؟؟؟؟؟
2. به نظرتون احتمال داره رد بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
3. خیلی بی انصافیه واسه یه h امریکا رو از دستت بگیرن.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان