کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تصحیح اشتباهات در فرمهای ارسال شده
esmail نوشته: سلام دوستان

من تازه ترجمه هاي مدارك مون رو تحويل گرفتم. متاسفانه تاريخ ازدواج رو كه به ميلادي تبديل كرديم 1 روز اشتباه شده. يعني تاريخ ازدواج ما 12 مي بوده كه به اشتباه 13 مي نوشتيم. مي خواستم بدونم بايد اين مساله رو با كي سي سي مطرح كنم يا موقع مصاحبه از آفيسر بخوام كه در فرمها اصلاحش كنيم؟ ممنون مي شم جواب من رو بدين.

اسماعیل جان یک راه دیگر شاید این باشد که شما به دارلترجمه مراجعه کنی ومطلب را به انها بگوئی با توجه به این تغیرهای یک روزه در سال ممکن است ترجمه مدرک ازدواج شما را به تاریخی که شما اعلام کردید برگردانند.
تشکر کنندگان:
رضا جان از این شوخی ها با این آمریکایی ها نکنی یه وقت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خدا رحم کنه.
تشکر کنندگان: Monica ، reza22
زضا جان طبق تجربه دوستان دیگه اگه موقع مصاحبه از آفیسر بخوای که اصلاح کنی مشکلی پیش نمیاد و بهترین راهه . در ضمن بهتره قبلش با ایمیل به KCC اطلاع بدی
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Monica ، reza22
سلام
بعضی از دوستان در هنگام پر کردن فرم لاتاری ،فرم را غلط تایپ کردن یا مشکلی داشتند که احتمال رد شدن اها توسط افسر میره
من یه وکیل پیدا کردم که ادرس سایت ان را می گذارم هر کی خواست تماس بگیره
چون این وکیله
اولا در کار لاتاری تجربه داره
ثانیا قیمتش نسبت به بقیعه ارزانتره
ثالثا داخل ایران حساب داره و لازم به فرستادن دلار و از این دنگ وفنگ ها نیست

دکتر ایرج ناصریان

http://www.lawinscal.com/
امیدوارم مفید واقع شه
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان

من طبق توصيه بچه ها مشكل اشتباه نوشتن تاريخ ازدواج رو با ايميل به كي سي سي خبر دادم. اونها هم كمتر از 10 ساعت بعد اين جواب رو دادن كه:
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file.

به همين راحتي! من حدود يك ماهي هست كه چندتايي ايميل با كي سي سي رد و بدل كردم. چيزي كه دست گيرم شده اينه كه كارمندان كي سي سي خيلي با احترام برخورد مي كنن و دنبال اين هستن كه مشكلات به ساده ترين صورت ممكن حل بشه. مي خواستم بگم كه ماها با آدمهاي وظيفه شناس و خوشبيني طرف هستيم كه اصلن نبايد نگران باشيم و استرس به خودمون راه بديم. اونها مشكلات رو مي فهمن و سعي مي كنن در اولين فرصت ممكن به مشكلات رسيدگي كنن.
پيشنهاد من به بچه هايي كه اكتبر مصاحبه دارن و هنوز اسپانسر ندارن اينه كه يه ايميل رسمي و مودبانه به كي سي سي بفرستن و از اونها بخوان كه راهنمايي كنن و مشكل شون رو حل كنن. مطمئن باشين كه كي سي سي كمك تون خواهد كرد.
فقط خواهش مي كنم متن هايي رو كه مي نويسين با بچه ها چك كنين تا مشكلات مفهومي نداشته باشه و كي سي سي بدونه كه بچه هاي ايراني تو باغ هستن و در سطحي هستن كه خواسته هاي خودشون رو برسونن.
بازم از بچه ها(الهام و پيمان و ليلي و مونيكا و ...) ممنونم.
تشکر کنندگان: Monica ، reza22 ، To USA
يه چيزي يادم رفت بگم. حتي بچه هايي كه اشتباهات موقع ثبت نام يا موقع پر كردن فرمهاي نامه اول دارن مي تونن با كي سي سي مشكل رو مطرح كنن. منتهي خوب براشون توضيح بدين و از اونها بخواين كه كمك تون كنن. امتحانش ضرر نداره. هر كسي هر مشكلي داره همين حالا بشينه و يه ايميل حسابي به كي سي سي بزنه. من مطمئنم كي سي سي كمك تون خواهد كرد.
بعد از ايميل زدن و اين حرفا مي تونين به فكر راهكارهاي ديگه باشين. البته من شك دارم وكيل بتونه كار خاصي انجام بده.
تشکر کنندگان:
یکی جواب بده لطفا.این یعنی 2 تا انتخاب داشتم و مشکل بیش میاد؟

منم تو فرمم نوشتم:
I would like to process my application in Abudhabi.uae rather than Ankara.
حالا چیکار کنم؟میل بدم؟چه متنی؟
فکر می کنید با این جمله احتیاج به میل هست یا مشکلی بیش نمیاد؟
ممنون از راهنماییتون
case number:17000
تشکر کنندگان:
چرا کسی جواب نمیده؟!
من تو قسمت انتخاب سفارت نوشتم:I would like to process my application in Abudhabi.uae rather than Ankara.
حالا باید دقیق یکیشو انتخاب کنم و میل بزنم یا مشکلی نداره؟
ممنون میشم جواب بدید

جواب سوال شما به این دلیل توسط دوستان داده نمیشه چون این سوال چند روز پیش توسط دوستان دیگه تو تاپیک سوال های مطرح شده برندگان 2010 مطرح و پاسخ داده شد
لطفا قبل از طرح سوال وقت بذارید و تاپیک مربوط به سوال خودتون رو مطالعه کنید
با تشکر سراوین
تشکر کنندگان:
من توي فرم‌هاي اول يادم رفته مدرک پيش دانشگاهيمو بنويسم و به جاش ديپلم رو 4سال حساب کردم. آيا اين اشکالي ايجاد مي‌کنه؟ اگه آره لطفاً بگين چيکار کنم؟؟؟
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان:
با سلام
در مورد اینکه می گن از 3 تا اشتباه بیشتر باید فرم ها دوباره پر بشه ، کسی مرجع این گفته رو می دونه کجاست ؟
اشتباه در 4 تا تاریخ با یک روز اختلاف نیاز به پر کردن مجدد فرمها داره ؟
من تاریخ ها رو از روی تقویم نوشتم حالا 4 تاش یک روز اختلاف درش هست چیکار کنم ؟ دوباره فرم پر کنم؟
مرسی
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
تشکر کنندگان:
arshiya نوشته: با سلام
در مورد اینکه می گن از 3 تا اشتباه بیشتر باید فرم ها دوباره پر بشه ، کسی مرجع این گفته رو می دونه کجاست ؟
اشتباه در 4 تا تاریخ با یک روز اختلاف نیاز به پر کردن مجدد فرمها داره ؟
من تاریخ ها رو از روی تقویم نوشتم حالا 4 تاش یک روز اختلاف درش هست چیکار کنم ؟ دوباره فرم پر کنم؟
مرسی

مرجع این گفته = kcc
شما تاریخ هایی رو که اشتباه کردی به kcc اطلاع بده اگه برات تصحیح کردن که چه بهتر و اگه تصحیح نکردن خودشون بهتون میگن که فرمها رو دوباره پر کنید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
indmehdi نوشته: من توي فرم‌هاي اول يادم رفته مدرک پيش دانشگاهيمو بنويسم و به جاش ديپلم رو 4سال حساب کردم. آيا اين اشکالي ايجاد مي‌کنه؟ اگه آره لطفاً بگين چيکار کنم؟؟؟

بهتره یه ایمیل به kcc بزنی و موضوع رو توضیح بدی
کار از محکم کاری عیب نمیکنه!
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: indmehdi
چرا کسی جواب نمیده؟!
من تو قسمت انتخاب سفارت نوشتم:I would like to process my application in Abudhabi.uae rather than Ankara.
ممنون میشم جواب بدید

جواب سوال شما به این دلیل توسط دوستان داده نمیشه چون این سوال چند روز پیش توسط دوستان دیگه تو تاپیک سوال های مطرح شده برندگان 2010 مطرح و پاسخ داده شد
با تشکر سراوین
سراوین عزیز اگه توجه کنید اونجا یکی گفته خیلی کار بدی کردیدو میل بدید یکی دیگه از دوستان گفته اشکالی نداره خودشون انتخاب میکنن و من گیج شدم دوباره سوال کردم بلکه شما یا دیگرانم کمک کنید نه دعوا! حالا میشه کمک کنید؟
تشکر کنندگان:
farnaz.f نوشته: چرا کسی جواب نمیده؟!
ممنون میشم جواب بدید

با تشکر سراوین
سراوین عزیز اگه توجه کنید اونجا یکی گفته خیلی کار بدی کردیدو میل بدید یکی دیگه از دوستان گفته اشکالی نداره خودشون انتخاب میکنن و من گیج شدم دوباره سوال کردم بلکه شما یا دیگرانم کمک کنید نه دعوا! حالا میشه کمک کنید؟
شما به kcc ایمیل بزنید و دقیقا سفارتی رو که برای مصاحبه مدنظر دارید رو اعلام کنید.
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
ممنون سراوین عزیز من فکر میکردم چون نوشتمrather than دیگه خودشون میفهمن abudhabi رو میخوام.نه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان