کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تصحیح اشتباهات در فرمهای ارسال شده
(2009-11-13 ساعت 01:02)Shahryar نوشته:  دوستان سلام،
من امشب فهمیدم به اشتباه وحشتناک و احتمالا جبران ناپذیر مرتکب شدم.
من در موقع وارد کردن تاریخ تولد خودم و همسرم در فرم اینترنتی
(Application Form) یک روز اشتباه کردم و علت این اشتباه این بوده که پارسال (1387 شمسی و 2008 میلادی) سال کبیسه بوده و من فقط تو تقویم پارسال تاریخ ها رو چک کردم. و بعدا که خیر سرمون لاتاری رو برنده شدیم بقیه فرمها رو بر اساس تاریخ صحیح پاسپورتمون وارد کردم و ارسال کردم...
حالا هم هرچقدر با KCC مکاتبه میکنم و یا تماس تلفنی میگیرم بهم میگن اطلاعات منطبق نیستند. البته با KCC مکاتبه کردم و سعی کردم موضوع رو تشریح کنم. حالا دیگه نمیدونم چی جواب بدند. فکر کنم کارم تمومه. به همین راحتی از دستم سر خورد!!!!
بهر حال برای اونایی که مصاحبه دارن آرزوی موفقیت دارم. برام دعا کنید با موضوع راحت کنار بیام.
Shahryarجان سلام
این مشکلی که برای شما پیش امده برای خیلی ها پیش امده کافی یه سری به این سایت بزنی انوقت می بینی دوستانت چطوری مشکل را حل کردن
مثلا تا انجایی که من می دانم شما
اولین کاری که می کنی باید یه ایمیل یا نامه بنویسی به kcc(قبل از این که مدارکت برای مصاحبه بره سفارت)بعد این موضوع را شرح بدی و بهشون اطمینان بدی که تو قصد تقلب نداشتی
بعد یه کپی از ان نامه و یه کپی از جواب را روز مصاحبه با خودت ببری
ان شاءالله درست می شه
پارسال 2 سه تا این اتفاق براشون افتاد که دو تاشون توانستند ویزا بگیرن

می توانی با یه وکیل هم مشورت کنی
تشکر کنندگان:
دوستان من امروز متوجه یک اشتباه بزرگ تو فرمهام شدم. اونم اینه که تمامی تاریخهای فرمها رو روز و ماهشو جابجا نوشتم مثلابه جای 09/19/1985نوشتم19/09/1985 . به دادم برسید! اگر با ایمیل مشکل حل میشه متن ایمیل چی هست؟! مرسی
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ، من توی فرم ، قسمت آدرس ، Iran , Tehran رو وارد نکردم .
فکر کنم آدرس رو هم از واحد کوچک شروع نکردم .

لطفاً راهنمایی کنید .
گند زده شد رفت ؟؟؟
SadSadSad
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
در مورد بند 30 فرم دی اس230 سوال دارم
دوستان شما از 16 سالگى به بعد شهرى كه داخل ايران زندگى
كردید رو نوشتید در فرم، مثلا تهران بودید؟
يعنى بايد مينوشتيم ايا ؟
من ننوشتم چيزى
فقط 2 سال ارمنستان بودم رو نوشتم
=((
تشکر کنندگان:
سلام
من الان یک اشتباه دیگه هم یادم اومد
1- توی فرم اینترنتی تحصیلات رو فوق لیسانس زدم در حالی که دانشجوی فوق لیسانسم.البته توی نامه ای که برای kcc ارسال کردم نوشتم که دانشجوی ارشد هستم.
2- توی آدرس ایران رو از قلم انداختم !
لطفا راهنماییم کنید که باید چکار کنم.

خیلی ممنونم
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان:
(2009-11-14 ساعت 22:43)pouya.pouya نوشته:  سلام
من الان یک اشتباه دیگه هم یادم اومد
1- توی فرم اینترنتی تحصیلات رو فوق لیسانس زدم در حالی که دانشجوی فوق لیسانسم.البته توی نامه ای که برای kcc ارسال کردم نوشتم که دانشجوی ارشد هستم.
2- توی آدرس ایران رو از قلم انداختم !
لطفا راهنماییم کنید که باید چکار کنم.

خیلی ممنونم

1-دوستم به كي سي سي ايميل بزن و اشتباهت رو توضيح بده
و از جواب كي سي سي كه برات ايميل ميزنه يه بيرينت تهيه كن و با خودت ببر سفارت و به افسر بده قبل از قسم خوردن
2-اشكالي نداره اما اين موردم در ايميل به كي سي سي توضيح بده
Wink
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان:
دوستان من به kcc میل زدم و جواب سوال 30 فرم ds230 رو بصورت کامل گفتم ولی هنوز به من میلی نزدند، شما چی فکر میکنید
خواهش میکنم یکی جواب بده کلی نگرانم
این متن میل هست بدون سایر جزئیات:
I’m one of DV2010 Selectee and I sent my first forms to KCC on 06-23-2009,In The No.30 of DS-230 form,I only wrote my out of country places and i forgot to write places i have lived in the country.
This is the complete answer of question No.30:
لیست کامل شهرها
یعنی منظورم نفهمیدن جواب ندادن؟؟؟ 14 نوامبر فرستادم؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام

اگر 14 نوامبر فرستادي، علت اينكه جواب ايميلت رو ندادن اينه كه شما درست روز شنبه ايميل زدي بهشون و روزهاي شنبه يكشنبه اونجا، روزهاي تعطيل هفته هستند ... پس دليلي نداره نگران باشي... اونها جواب ندادن، چون هنوز نرفتن سركار تا ايميلت رو بخونن! شما يه دو سه روز ديگه صبر كن اگر جواب ندادن اونموقع نگران شو! Big Grin
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: pjfreeboy
اینجا مثله اینکه فقط به برندگان لاتاری جواب میدند. سئوالهای ما رو کسی تحویل نمیگیره
تشکر کنندگان:
(2009-11-16 ساعت 13:47)ShoMpeT نوشته:  اینجا مثله اینکه فقط به برندگان لاتاری جواب میدند. سئوالهای ما رو کسی تحویل نمیگیره

سلام دوست خوبم
شما ميتونين بريد اداره كذرنامه و بهشون بكيد كه اين مشكل براتون به وجود اومده
و يكي از كاربر ها به نام fairwallفكر كنم مشكل مشابه شمارو داشته و باسشم تعويض كرده بهش pmبدين و ازشون بخواين راهنمايتون كنن
موفق باشي دوستمSmile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان:
ShoMpeT نوشته شده: اینجا مثله اینکه فقط به برندگان لاتاری جواب میدند. سئوالهای ما رو کسی تحویل نمیگیره
شما درست قضیتو نمیگی-مال شماخودت پرکردی وفرستادی-ok-
پس میتونی زنگ بزنی به جایی که فرماروفرستادی و make a correctionبخای ومشکلو بگی و دوباره ارسال کنی-کیس شما با مافرق داره مال شما یا--
-ok-f1 or f2
اگه هم نمیتونی واشنا داری برو گذرنامه کل تابرات درست کننali reza
case:19###
Big Grin

تشکر کنندگان:
shoMpeT عزیز دل برادر مشکلی نداره ها!!! الکی داری خودت رو اذیت میکنی.
ولی اگر خیلی حساسی و میدونی که گیر میدهند، میتونی به پلیس+10 (یا اداره گذزنامه) بگی و اگر دیدی قبول نمیکنند، برو چند بعد بگو پاسپورتم گم شده و درخواست پاسپورت المثنی کن و اونجا ازشون بخواه که جدا بنویسنش.
ولی به نظر من به سفارت ایمیل بزنی و صادقانه مسئله رو طرح کنی بهتره و شاید هم گفتتن مشکلی نداره تا اینقدر حرص نخوری.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2009-11-16 ساعت 09:38)Monica نوشته:  سلام

اگر 14 نوامبر فرستادي، علت اينكه جواب ايميلت رو ندادن اينه كه شما درست روز شنبه ايميل زدي بهشون و روزهاي شنبه يكشنبه اونجا، روزهاي تعطيل هفته هستند ... پس دليلي نداره نگران باشي... اونها جواب ندادن، چون هنوز نرفتن سركار تا ايميلت رو بخونن! شما يه دو سه روز ديگه صبر كن اگر جواب ندادن اونموقع نگران شو! Big Grin
سلام مونیکا خانم، تا امروز هم هیچ خبری نشد=(.
الان دیگه فکر کنم باید نگران شد، باید چه کار کنم به نظرتون
تشکر کنندگان:
از نظر من یکم صبر و طاقت داشته باش!!!
اینجا رو نگاه کن: http://www.timeanddate.com/worldclock/city.html?n=413
این صفحه تاریخ روز و ساعت شهر محل کی سی سی رو نشون میده و الان معلومه که اونها تازه روز کاری سه شنبه شون شروع شده! پس اونها فقط یه روز مهلت داشتن تا جواب ایمیل شما رو بدن... ما معمولا ازشون 2 روزه جواب می گرفتیم... اگر فردا جواب ندادن دوباره همون ایمیل رو براشون ارسال کن... متن ایمیلت خوبه فقط این تکه رو اینطوری اصلاح کنی فکر کنم قابل فهم تر بشه:

,In answer to question No. 30 of DS-230 form, I have written just my out of country places and I have forgotten to write places where I have lived in the country
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان:
تو پاسپورت و ترجمه هام spell محل تولدم و با y نوشتم. اما تو فرم هاي اولم با i هست
كسي مي دونه اشكال داره يا نه؟ ):
شماره کیس:2010AS000165xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:-2009-4-Aug
کنسولگری:Ankara
تاریخ کارنت شدن :may
تاریخ مصاحبه: 17 june
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان