کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از دریافت نامه قبولی
(2010-04-12 ساعت 00:19)مجید نوشته:  سلام دوستان
ممکنه من رو راهنمایی کنید که اگر کسی به مدت حدود 9 ماه نامزد باشه و به KCC اطلاع نداده باشه - چون ازدواج رسمی نبوده - و حالا بخواهد فقط چند هفته قبل از مصاحبه که تاریخ آن مشخص شده ازدواج رسمی انجام بده، می تونه؟
آیا ممکنه که همسرش رو هم واجد شرایط دریافت ویزا کنه؟
آیا شما کسی رو میشناسد که این کار رو کرده باشه.... این ازدواج اصلا صوری نیست... سپاسگزار می شوم اطلاعات بدید به من....

تاریخ ازدواج همون تاریخیه که ثبت رسمی میشه و تو ترجمه هم همون تاریخ زده میشه. حالا منظورتون از نامزدی، عقد غیر رسمی و غیر محضری و مثلا صیغه محرمیت بوده که خوب اعتبار رسمی نداره. پس تاریخ ازدواجتون میشه تاریخ ثبت محضری که در پیش دارین و تو شناسنامه تون هم زده میشه.
در مورد مصاحبه هم یک تاپیک بالاتر یکی از دوستان از KCC پرسیده و جوابش هم هست که فقط کافیه مدارک ازدواج و فرمهای مربوط به همسرتون رو با خودتون ببرید.
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان: مجید
(2010-03-23 ساعت 15:27)Ashkan78 نوشته:  دوست عزيز... شايد پشت سر شما چند تا ايراني هم باشند...

(2010-02-27 ساعت 13:18)Nashmi2003 نوشته:  دوست عزیز با ویزای ایران میشه به14 کشور مسافرت کرد توی جدول ما فقط ازافغانستان که 12 کشوره بالاتریم،از همه ی کشورا پایین تریم شاید رفتن فقط برای ماایرانیها آرزو باشه! با ویزای آمرکایی میشه به 130 کشور مسافرت کرد، حالا خودت بگو کی بیشتر از ایرانی مستحق رفتنه؟
http://www.gtalk.ir/thread38865.html
اینم لینکش

[quote='Ashkan78' pid='37546' dateline='1266688726']
دوست عزيز

برات آرزوي موفقيت مي كنم.

حالا ازدواج واقعي جاي خود داره اما با ازدواج سوري، شا يه ويزا از 50 هزار ويزاي موجود رو به يه ازدواج صوري اختصاص مي دي و احتمالا دل يه برنده اي رو كه نامه گرفته ولي شماره Case بالايي داره ناشاد مي كني.

دوست عزیز به یاد داشته باشید که همسر و فرزندان هر کسی که لاتارب برنده بشه از سهمیه دیگران کم نمی کنه.... هر سال 50 هزار نفر گرین کارت می گیرن. اما این 50 هزار نفر ممکنه با خانواده هاشون بشن 200 هزار نفر....
تشکر کنندگان: Nashmi2003
تا اونجایی که من می دونم ( در وبلاگ سعید دیده ام ) اگر یک نفر برنده بشه و خانواده 4 نفری رو با خودش ببره 4 سهم از لاتاری رو اشغال میکنه واسه اینکه تعداد ویزاها ثابته و از یک حدی بالاتر نمی ره و همین طور اگر کسی برنده بشه و اقدام نکنه نوبت به کیس نامبرهای بالاتر می رسه.
در صفحه اعلام بولتن جدید هم که نحوه کارنت شدن رو توضیح داده گفته که شماره ای که هر ماه بعنوان عدد کارنت اعلام میشه بعد از پاسخ سفارت ها به کی سی سی مبنی بر تعداد ویزاهای مصرف شده و تعداد ویزاهای باقی مانده است که کی سی سی بر طبق اون هر ماه تعدادی رو کارنت می کنه پس نتیجه می گیریم که مبنا تعداد ویزاست و اینکه چقدر از سهمیه تا رسیدن به اون 50000 نفر باقی مونده باشه .
شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
تشکر کنندگان: اليزا ، kavoshgarnet ، sami123 ، ساسان
سلام بچه‌ها من واسم یه مشکلی پیش اومده، ما بد از فرستادن فرمهای سری اول ازدواج کردیم،و بلافاصله به kcc اطلاع دادیم و فرمها رو دوباره پر کردیم و فرستادیم،اونا‌ام گفتن فرمتون رسیده،ولی الان که نامه دوم واسمون اومده فقط یک سری فرم واسمون فرستادن و فقط برای همسرم تاریخ مصاحبه تییین کردن(همسرم برنده اصلی بوده).به kcc دوباره ایمیل زدیم ولی‌ میگه مدارکتون رفته سفارت آنکارا.کسی‌ بوده که شرائط مشابه ما داشته باشه؟لطف کنید راهنمایی‌ کنید
تشکر کنندگان:
سلام
اصلا نگران نبلشید هیچ مشکلی نیست منم شرایطم مثله شما بود و بدون مشکل برگه آبی گرفتم. م تا صبح مصاحبه هم نمیدونستم که اسم خانمم اضافه شده یا نه. خیالتون راحت
تشکر کنندگان: new king
من با همسرم که برنده لاتاری هست میخواهم 2 هفته مانده به مصاحبه ازدواج کنم .خواهش میکنم اگر کسی میدونه بگه مشکلی-1 پیش نمیاد .2.fbi چک میخوریم 3-چه سوالاتی ازمون می پرسن؟مرسی
تشکر کنندگان:
(2010-06-07 ساعت 22:23)navid_24 نوشته:  من با همسرم که برنده لاتاری هست میخواهم 2 هفته مانده به مصاحبه ازدواج کنم .خواهش میکنم اگر کسی میدونه بگه مشکلی-1 پیش نمیاد .2.fbi چک میخوریم 3-چه سوالاتی ازمون می پرسن؟مرسی

شما اصلا این تاپیک رو خوندید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه زحمت بکشید بخونیدش به جوابتون میرسید.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: mohsen mirzaei
سلامlaili خانم ببخشید که اینجا پست می دم ولی واقعا مرسی که از اونجا هم کمک می کنید این نشون می ده خیلی مرام دارین و هنوز اثالتتونو حفظ کردین فقط می خواستم تشکر کنم از تمام زحمت های که برای ما می کشید و دله همه بچه های مهاجر سرا و من برای شما تنگ شده انشالا با همسر گرامی زندگی خوبی داشته باشید و به امید موفقیت شما در امریکا

از طرف یکی از افراد ناشناس مهاجر سرا
تشکر کنندگان: laili ، m.amjadi ، azin
سلام
من یه مقدار اطلاعات نیاز دارم که اگه کسی در اختیارم بزاره واقعا ممنون میشم
من از برندگان 2010 هستم
21 آپریل وقت مصاحبه داشتم و 23 آپریل ویزامو گرفتم که تا ماه مهر معتبره، الان ازدواج کردم البته رسمی و واقعی، میشه لطفا اگه اطلاعاتی دارید در مورد اینکه الان باید چه کار کنم، و آیا میتونم برای همسرم ویزا بگیرم یا نه بهم بدید و اینکه من یه خانم هستم

ممنون
تشکر کنندگان:
من با همسرم که برنده لاتاری هست میخواهم 2 هفته مانده به مصاحبه ازدواج کنم .خواهش میکنم اگر کسی میدونه بگه مشکلی-1 پیش نمیاد .2.fbi چک میخوریم 3-چه سوالاتی ازمون می پرسن؟مرسی
تشکر کنندگان: majid_229997
ده روز قبل از مصاحبه زمان خیلی دیری هست. شما باید بعد از ازدواج، سند ازدواج رو بگیرید (که زمان می‌بره)، ترجمه کنید (که زمان می‌بره) به KCC در آمریکا بفرستید (که زمان می‌بره) و اون‌ها هم به محل مصاحبه شما بفرستن (که زمان می‌بره).

چک امنیتی قابل پیش‌بینی نیست اگر چه اکثر ایرانیانی که صاحب مشاغل دولتی هستن یا بودن، مشمول این چک می‌شن.

سوالات رو هم که مفصلاً در قسمت‌های دیگه انجمن می‌تونید پیدا کنید. فقط آمادگی داشته باشید که راجع به مسایل ازدواج و روابط دوران نامزدی هم از شما سوال بپرسن یا مدارکی بخوان (عکس‌های دو نفره، ...).
تشکر کنندگان: loony
سلام خدمت دوستان عزیز
من هفته گذشته (10 تیر 89)ازدواج کردم.شماره کیسم بالای 30000 هستو هنوز کارنت نشدم .سوالم اینکه الان چکار باید بکنم به kcc اطلاع بدم یا به سفارت یا... ؟آیا زمان کافی دارم ؟
با تشکر
تشکر کنندگان: WIKIMAN
(2010-07-06 ساعت 21:08)behrouz نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیز
من هفته گذشته (10 تیر 89)ازدواج کردم.شماره کیسم بالای 30000 هستو هنوز کارنت نشدم .سوالم اینکه الان چکار باید بکنم به kcc اطلاع بدم یا به سفارت یا... ؟آیا زمان کافی دارم ؟
با تشکر

اگه اشتباه می کنم دوستان تصحیح کنن!

شما بصورت اورژانسی باید به KCC خبر بدید و اورژانسی تر از اون باید فرمهایی که پارسال برای KCC فرستادید رو دوباره از اول پر کنید و بفرستید.
بنظرم فردا صبح هم دیره! همین الان فرمها رو از travel.state.gov دانلود و پر کنید. همین الان هم ایمیل بزنید به KCC.تهیه عکس 5x5 همسرتون هم اولین برنامه فردا صبحتون باشه.

منظور اینکه کلا یه کم باید عجله کنید تا انشالا تاریخ مصاحبه تون تحت تاثیر دیر فرستادن فرمها قرار نگیره.

راستی یادم رفت تبریک بگم. خیلی مبارک باشه. انشالا همیشه به خوشی
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: WIKIMAN ، behrouz ، yas ، Farshid22
با تشكر از پاسختون
سوال ديگرم اينست كه مدارك مربوط به ازدواج رو هم پيوست كنم بفرستم يا نيازي نيست؟
فرمهاي اول رو بايد براي همسرم جدا پر كنم وبفرستم يا بايد فرم خودم رو با وضعيت جديد بفرستم؟
در ضمن يكي از اقواممون كه آمريكا زندگي ميكنه الان ايرانه و پنج شنبه داره ميره آيا مدارك رو به ايشون بدم از اونجا بفرسته باز مشكل زمان خواهم داشت يا نه؟
اگه يه نامه بهkcc بزنم ووضعيت جديدمو بهشون اعلام كنم ومدارك جديدمو منتظر بمونم وبعد از كارنت شدن به سفارت بفرستم بهتر نيست؟
(2010-07-06 ساعت 21:49)sam_hash نوشته:  
با تشکر

شما بصورت اورژانسی باید به KCC خبر بدید و اورژانسی تر از اون باید فرمهایی که پارسال برای KCC فرستادید رو دوباره از اول پر کنید و بفرستید.
بنظرم فردا صبح هم دیره! همین الان فرمها رو از travel.state.gov دانلود و پر کنید. همین الان هم ایمیل بزنید به KCC.تهیه عکس 5x5 همسرتون هم اولین برنامه فردا صبحتون باشه.

منظور اینکه کلا یه کم باید عجله کنید تا انشالا تاریخ مصاحبه تون تحت تاثیر دیر فرستادن فرمها قرار نگیره.

تشکر کنندگان:
بله
برای هر دو نفرتون باید مجددا پر بشه.
کپی سند ازدواج و کپی شناسنامه به همراه ترجمه هاشون رو باید بفرستید.

باز هم میگم، اگه اشتباه گفتم دوستان با تجربه تر اصلاح کنن لطفا

(2010-07-07 ساعت 11:31)behrouz نوشته:  با تشكر از پاسختون
سوال ديگرم اينست كه مدارك مربوط به ازدواج رو هم پيوست كنم بفرستم يا نيازي نيست؟
فرمهاي اول رو بايد براي همسرم جدا پر كنم وبفرستم يا بايد فرم خودم رو با وضعيت جديد بفرستم؟
در ضمن يكي از اقواممون كه آمريكا زندگي ميكنه الان ايرانه و پنج شنبه داره ميره آيا مدارك رو به ايشون بدم از اونجا بفرسته باز مشكل زمان خواهم داشت يا نه؟
اگه يه نامه بهkcc بزنم ووضعيت جديدمو بهشون اعلام كنم ومدارك جديدمو منتظر بمونم وبعد از كارنت شدن به سفارت بفرستم بهتر نيست؟
(2010-07-06 ساعت 21:49)sam_hash نوشته:  
با تشکر

I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان