کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از دریافت نامه قبولی
دوست عزیز

از آنجایی که سایت مهاجرسرا جای مطرح کردن شیوه های مهاجرت غیر قانونی نیست ، خواهشمندم از طرح موضوعات اینچنینی شدیدا بپرهیزید.

ارسال شما حذف شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
(2010-07-07 ساعت 12:31)sam_hash نوشته:  بله
برای هر دو نفرتون باید مجددا پر بشه.
کپی سند ازدواج و کپی شناسنامه به همراه ترجمه هاشون رو باید بفرستید.

باز هم میگم، اگه اشتباه گفتم دوستان با تجربه تر اصلاح کنن لطفا

(2010-07-07 ساعت 11:31)behrouz نوشته:  با تشكر از پاسختون
سوال ديگرم اينست كه مدارك مربوط به ازدواج رو هم پيوست كنم بفرستم يا نيازي نيست؟
فرمهاي اول رو بايد براي همسرم جدا پر كنم وبفرستم يا بايد فرم خودم رو با وضعيت جديد بفرستم؟
در ضمن يكي از اقواممون كه آمريكا زندگي ميكنه الان ايرانه و پنج شنبه داره ميره آيا مدارك رو به ايشون بدم از اونجا بفرسته باز مشكل زمان خواهم داشت يا نه؟
اگه يه نامه بهkcc بزنم ووضعيت جديدمو بهشون اعلام كنم ومدارك جديدمو منتظر بمونم وبعد از كارنت شدن به سفارت بفرستم بهتر نيست؟
(2010-07-06 ساعت 21:49)sam_hash نوشته:  
(2010-07-06 ساعت 21:08)behrouz نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیز
من هفته گذشته (10 تیر 89)ازدواج کردم.شماره کیسم بالای 30000 هستو هنوز کارنت نشدم .سوالم اینکه الان چکار باید بکنم به kcc اطلاع بدم یا به سفارت یا... ؟آیا زمان کافی دارم ؟
با تشکر

اگه اشتباه می کنم دوستان تصحیح کنن!

شما بصورت اورژانسی باید به KCC خبر بدید و اورژانسی تر از اون باید فرمهایی که پارسال برای KCC فرستادید رو دوباره از اول پر کنید و بفرستید.
بنظرم فردا صبح هم دیره! همین الان فرمها رو از travel.state.gov دانلود و پر کنید. همین الان هم ایمیل بزنید به KCC.تهیه عکس 5x5 همسرتون هم اولین برنامه فردا صبحتون باشه.

منظور اینکه کلا یه کم باید عجله کنید تا انشالا تاریخ مصاحبه تون تحت تاثیر دیر فرستادن فرمها قرار نگیره.

راستی یادم رفت تبریک بگم. خیلی مبارک باشه. انشالا همیشه به خوشی

طبق آخرين اطلاع من از KCC ، قسمت ورودي KCC براي گرفتن فرمها از تاريخ قبل از 15 July بسته شده و ديگر هيچ فرمي مربوط به 2010 را قبول نميكنند Sad
شماره کیس : 2010AS2607X
تاریخ دریافت نامه قبولی: اصلا نيومد ، شانسي در ماه May 2010 فهميدم
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2010 Jun 06
تاریخ کارنت شدن کیس: Aug 2010
وضعيت اسپانسر : دارم --- مدارك JUN 21 2010 رسيد
تاریخ مصاحبه: 02 September
گرفتن ويزا : همون روز مصاحبه

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان