کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
seravin نوشته: از دوستان کسی هست که تجربه سفر از آنکارا به استانبول رو با اتوبوس داشته باشه؟

برو ترمینال آزادی اونجا اتوبوس های استانبول هستند.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، shani89
محسن جان
فکر کنم دقیقا سوال من رو نخوندی!!؟؟
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: SH1A2R3
seravin نوشته: از دوستان کسی هست که تجربه سفر از آنکارا به استانبول رو با اتوبوس داشته باشه؟

من از آنکارا تا بدروم و با اتوبوس رفتم...............
12 ساعت.............معمولا هم شب حرکت میکنن.............
ولی عالیه.....از هواپیما که خیلی بهتر بود...............نفری تقریبا 40.000 تومان ....بچه 35.000 تومان ..............
یک بار دو سال پیش از آنکارا با اتوبوس رفتیم بدروم یک بار امسال قبل از مصاحبه ..........اگه صد بار دیگه هم باشه بازم میرم....چون خیلی عالیه....
از نظر قیمت تفاوتی نداره...ولی اگه میخواهید استامبول هم ببینید و از سفرتون لذت ببرید این کار و بکنید...............خیلی امن و راحته ...
ما بچه هم باهامون بود ولی اصلا اذیت نشدیم...
با اتوبوسهای varan برید از همه بهتره..........
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: seravin ، MajidShirzadeh ، sanaz2010 ، SH1A2R3 ، shani89
بچه ها یه هتل دیگه ای هم هست پنج ستاره اس ..........
به نام SURMELI ...ولی داره بنائی میکنه برای همین قیمتشو خیلی کم کرده...........هتلهای 3 ستاره و 4 ستاره ی آنکارا در حد هتل 4 ستاره ی دبی نیست و از استانداردهای خیلی پائین تری بر خورداره...بزرگترین ایرادش اینه که از لحاظ گرما خیلی اذیت میشین.................
حالا ایرادهای دیگه ای هم داره مثل نظافت و صبحانه و چیزهای دیگر...........دیگه 3 ستاره ها که وحشتناکن......
ولی این سورملی رو اگه باهاشون چونه بزنید میتونید با قیمت خوب بگیرید ....اتاقهای تمیز...صبحانه ی خوب.....اتاق اینترنت خلوت و مجانی..........محل خوب.....با تاکسی تقریبا 5 دقیقه با دکتر اونگان عزیز راه هست.........فقط تنها مشکلش همین بنائیشه....
تشکر کنندگان: Monica ، reza22 ، mary joon ، SH1A2R3 ، shani89
لیلی خانم ممنون از راهنماییت اما من یه جا خوندم از آنکارا تا استانبول با اتوبوس 6 ساعت راهه
2010AS3xxx
من ساعت ها و نقشه هاش و داشتم ولی متاسفانه تو این بازار شام دیگه نمیتونم چیزی پیدا کنم ....
حالا اگه پیدا کردم بهتون خبر میدم.............
سرآوین جان حق با شما بود من اشتباه کردم............445 کیلومتره .... بدون توقف 5:15
من از استامبول به بدروم و اشتباها گفته بودم .................ولی از استامبول به آنکارا 5 ساعته.....
اینجا میتونی ببینی:https://ticket.varanturizm.com/
تشکر کنندگان: seravin ، SH1A2R3
مونیکا جون مرسی............
من رفتم تو سایت سورملی ....عکسهاش با خودش خیلی فرق میکنهBig Grin
گول عکسهاش و نخورینWink
ولی در کل نسبت به قیمتاش مخصوصا الان هتل خوبیه.....هتل ددمان بچه ها قیمت گرفتن 194 یورو ولی الان تو سایت سورملی زده اگه اینترنتی رزرو کنید 89 یورو میشه ...والا می ارزه........من ددمان نرفتم ولی فکر کنم محل خوبیه برای ایجاد استرس اضافی قبل از مصاحبه..............
شنیدم ماشاالله توش پر ایرانیه متخصص در امور مهاجرتهBig Grin که همشون هم استادن برای راه رفتن روی اعصاب کسانی که میخوان برن سفارت...............Big GrinBig Grin
اگر کسی براش پولش مهم نیست و بی خیال چرک دست شده و به فکر مال اندوزی نیست من پیشنهاد میکنم بره هیلتون............Big Grin
به جای اینکه روزها تو خیابون بی هدف بگردین و نتونین هم خرید کنین (چون همه دارین میرین دیگه خریدتون و آمریکا انجام میدین) توی هتل از زندگی لذت ببرین و شبها هم آنکارا دیدنیه....
تشکر کنندگان: Monica ، Farshid22 ، SH1A2R3
دوستان بعد از کلی تحقیق و تفحص به این نتیجه رسیدم که اگه با تور بریم به صرفه تره . هتل ددمان بوک B با ترکیش ایر ویز برای 6 شب 602 هزار و بلوک A هم 649 هزار . البته اگه با ایران ایر بری میتونی 7 شب با قیمت های 627 هزار (بلوک B)و 687 هزار(بلوکA) بگیری. مزیت ایران ایر به ترکیش اینه که اگه اونجا بخوای سفرتو چند روز طولانی تر کنی جریمه نداره . اما ترکیش 60 هزار تومن جریمشه نفری . و اما مزیت های ترکیش به ایران ایر اینه که احتمال اینکه به جای سفر آمریکا به دیار باقی بری و خانواده رو داغ دار کنی بسیار کمتر از ایران ایر هست . حالا خود دانید .Smile
من دوستم یک هتل بود نزدیک سفارت در ترکیه که هتل ماله یک ایرانی بود تلفن فردا برتون میزارم شبی 20 هزار به پول من ایرانی براش در آمد و خیلی راضی بود .
دوستان این سایت اطلاعات مفیدی در مورد سفر به ترکیه داره

http://www.gototurkey.ir
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: MajidShirzadeh ، Monica ، Ali Sepehr ، PEYMAN2010 ، shadi ، yas ، SH1A2R3
sniffer نوشته: من دوستم یک هتل بود نزدیک سفارت در ترکیه که هتل ماله یک ایرانی بود تلفن فردا برتون میزارم شبی 20 هزار به پول من ایرانی براش در آمد و خیلی راضی بود .

اسم هتل چیه؟ آدرسی... سایتی.... تلفن یا ایمیلی ازش بده که آمارش رو بگیریم
راهنمای خرید چمدان

10AS6000
قبولی:May 24, 09
کنسول:Ankara
ارسال فرم اول:June08,09
کارنت:Sep.09
نامه دوم:Oct1709
مصاحبه:Nov.09
کلیرBig Grinec.09
هزینه:3.800$-یکنفر

We The People
سلام
تو این لینک تمام هتل های آنکارا رو با نقشه میتونین بینین و مشخصات و آدرس ها رو با هم مقایسه کنین. جالبه

http://maps.google.com/maps?hl=en&ie=UTF...jAeE08SQDA

شماره کیس: 2010AS00005000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری Ankara :
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه: October 2* 2009
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، seravin ، Monica ، SH1A2R3
راستی یک نکته بسیار مهم که به ذهنم رسید اینه که حتما در برنامه ریزی سفرتون تعطیلات رسمی ترکیه و سفارت رو در نظر بگیرید که همه برنامه هاتون بهم نریزه ! لینک زیر تعطیلات رسمی سفارت آمریکاست .
مرجع : سایت سفارت
http://turkey.usembassy.gov/holidays.html

شماره کیس: 2010AS00005000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری Ankara :
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه: October 2* 2009
تشکر کنندگان: payman R ، Monica ، Ali Sepehr ، SH1A2R3
laili نوشته: بچه ها یه هتل دیگه ای هم هست پنج ستاره اس ..........
به نام SURMELI ...ولی داره بنائی میکنه برای همین قیمتشو خیلی کم کرده...........هتلهای 3 ستاره و 4 ستاره ی آنکارا در حد هتل 4 ستاره ی دبی نیست و از استانداردهای خیلی پائین تری بر خورداره...بزرگترین ایرادش اینه که از لحاظ گرما خیلی اذیت میشین.................
حالا ایرادهای دیگه ای هم داره مثل نظافت و صبحانه و چیزهای دیگر...........دیگه 3 ستاره ها که وحشتناکن......
ولی این سورملی رو اگه باهاشون چونه بزنید میتونید با قیمت خوب بگیرید ....اتاقهای تمیز...صبحانه ی خوب.....اتاق اینترنت خلوت و مجانی..........محل خوب.....با تاکسی تقریبا 5 دقیقه با دکتر اونگان عزیز راه هست.........فقط تنها مشکلش همین بنائیشه....

سلام
ببخشيد شما كه انجا بوديد بنايي بود؟
منظورم اينه كه چطوريه مثلا مزاحمتي براي مهمونا دارد؟
تشكر
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
سهیل جان بله زمانی که ما اونجا بودیم بنائی بود مزاحمتشون هم فقط سرو صداش بود که از 8 صبح شروع میشد..................ولی تمام قسمتهائی که در حال ساخت و ساز بودن بسته بود و تقریبا چیزی معلوم نبود ....................

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان