کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستای گلم امروز آخرین روزی هست که ترکیه می مونم
و به امید خدا از فردا نوشته های مرا از امریکا میخوانیدWink

براهمه دوستان آروزی شادکامی دارم
من یکی خیلی به دلم افتاده همتون کلیر میشین؛ نگران نباشید، شاید بگید این بابا ویزاشو گرفته از رو شکم سیری حرف میرنه، اما خداییش دلم باهاتونه
به زودی اولین گردهمایی رو باهم در خاک امریکا میذاریم و قاه قاه به این روزا میخندیم

اینجا آنکارا است
نوشته های مرا از ترکیه میخوانید Big Grin

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، admin ، emadziaei ، kaveh1979 ، Hossein81 ، mina_s ، Taraneh ، Adventurer ، m.amjadi ، kianoush ، Jav3 ، User ، farzad24 ، WIKIMAN ، Farshid22 ، بنيتا ، amirhessam ، f.p ، nastaran86
[quote='iust_software' pid='73115' dateline='1283521217']
دوستای گلم امروز آخرین روزی هست که ترکیه می مونم

من یکی خیلی به دلم افتاده همتون کلیر میشین؛ نگران نباشید، شاید بگید این بابا ویزاشو گرفته از رو شکم سیری حرف میرنه، اما خداییش دلم باهاتونه
به زودی اولین گردهمایی رو باهم در خاک امریکا میذاریم و قاه قاه به این روزا میخندیم

اینجا آنکارا است
[/quo

موفق باشید دوست عزیز
فقط قول بدهید که در امریکا ما را هم در جریان کارهای خود بزارید. چون اکثر دوستان تا پاشون میرسه امریکا شلوارشون دو تا میشه محل به یاران قدیمی نمیزارنBig Grin
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان: aadine
(2010-09-03 ساعت 21:36)kaveh1979 نوشته:  
(2010-09-03 ساعت 18:10)iust_software نوشته:  دوستای گلم امروز آخرین روزی هست که ترکیه می مونم

اینجا آنکارا است

موفق باشید دوست عزیز
فقط قول بدهید که در امریکا ما را هم در جریان کارهای خود بزارید. چون اکثر دوستان تا پاشون میرسه امریکا شلوارشون دو تا میشه محل به یاران قدیمی نمیزارنBig Grin

به روی چشم؛ والا من به پیژامه گل گلی عادت دارم نه شلوار Big Grin
تا صبح فکر نکنم خوابم ببره! 6 صبح باید برم فرودگاه و یه 20 ساعتی در راه خواهم بود
اونجا هم رسیدم در اولین فرصت سلام گرمی دوباره خواهم نمود Smile

تشکر کنندگان: Shahoo52 ، mina_s ، aadine ، kaveh1979 ، balot ، بنيتا ، f.p
فكر كنم اسمش عباس بود و اهل همون جاس فوق العاده بي ادب و پولكي هست
(2010-09-02 ساعت 23:33)balot نوشته:  سلام
جالب اینجاست که من تور 3 شب با ایران ایر و هتل رویال با جزیره بهشت همون مبلغی پرداخت کردم که یکی دیگه 6 یا 7 شب با ترکیش و همون هتل همون مبلغ رو پرداخت کرده بود،اگه هم احیانا تفاوت به دلیل نرخ بلیط هواپیما باشه،ولی نرخ هتل حدود 30 دلار برای هر شب تفاوت داشت،بعدش یه چیز دیگه هم هست اینه که بعضی از لیدر ها بدون دریافت هزینه در تمام مراحل پروسه در اونجا همراهی میکنن،یکیشون که یکی از دوستام با اون اومده بود حتی در فرودگاه هم تا زمانی که کارت پرواز گرفت اونجا بود،اسمشو متاسفانه نمیدونم ولی با هتل ارگن کار میکنه

شماره کیس:2010as0025xxx
دریافت نامه قبولی:29 JUNE-آنكارا
ارسال فرمهای اول:August 2009
کارنت شدن :July 2010
دریافت نامه دوم:تا امروز كه نرسيده
مصاحبه:24 august
دريافت ويزا:21 Sept
هيچگاه عشق را با محبت، دلسوزي، ترحم و دوست داشتن يكي ندان، همه اينها اجزاء كوچكتر عشق هستند نه خود عشق.

تشکر کنندگان:
(2010-09-04 ساعت 10:10)sanaz2010 نوشته:  فكر كنم اسمش عباس بود و اهل همون جاس فوق العاده بي ادب و پولكي هست
[quote='balot' pid='73011' dateline='1283454239']
سلام
جالب اینجاست که من تور 3 شب با ایران ایر و هتل رویال با جزیره بهشت همون مبلغی پرداخت کردم که یکی دیگه 6 یا 7 شب با ترکیش و همون هتل همون مبلغ رو پرداخت کرده بود،اگه هم احیانا تفاوت به دلیل نرخ بلیط هواپیما باشه،ولی نرخ هتل حدود 30 دلار برای هر شب تفاوت داشت،بعدش یه چیز دیگه هم هست اینه که بعضی از لیدر ها بدون دریافت هزینه در تمام مراحل پروسه در اونجا همراهی میکنن،یکیشون که یکی از دوستام با اون اومده بود حتی در فرودگاه هم تا زمانی که کارت پرواز گرفت اونجا بود،اسمشو متاسفانه نمیدونم ولی با هتل ارگن کار میکنه
نه بابا عباس که خیلی پولکی هست حداقل محمد مال جزیره بهشت مودبه

تشکر کنندگان: sanaz2010
(2010-09-04 ساعت 15:42)shamim نوشته:  
(2010-09-04 ساعت 10:10)sanaz2010 نوشته:  فكر كنم اسمش عباس بود و اهل همون جاس فوق العاده بي ادب و پولكي هست
[quote='balot' pid='73011' dateline='1283454239']
سلام
نه بابا عباس که خیلی پولکی هست حداقل محمد مال جزیره بهشت مودبه
منظورم عباس نبود،تقریبا مسن بود،خیلی آدم خوبی بود،جالب اینجا بود تما کارهای متفرقه و پی گیری ups و آوردن دوستمون به سفارت بدون دریافت هزینه بود،جزیره بهشت من فقط پویا و مصطفی رو می شناسم،کسی به اسم محمد رو اونجا ندیدم یا باهاش برخورد نکردم

تشکر کنندگان:
دوستان تجربه خودم رو میگم:
من خودم معتقدم اول خدا بعدش هم همین فرومهایی مثل مهاجرسرا و اینترنت و نقشه رو هم حتما همراهتون ببرید
(از قدیم گفتن هیچ گربه ای به خاطر رضای خدا موش نمیگیره!)
تشکر کنندگان: User ، lale ، balot ، Ali Sepehr ، Ashkan78 ، WIKIMAN ، Farshid22 ، aadine ، sanaz2010 ، nastaran86
(2010-09-03 ساعت 18:10)iust_software نوشته:  دوستای گلم امروز آخرین روزی هست که ترکیه می مونم

اینجا آنکارا است

مبارررکککککککککککککک خیلی خوشحال شدم...
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان: Farshid22 ، iust_software ، aadine
(2010-09-05 ساعت 11:56)pouya.pouya نوشته:  

اینجا آنکارا است

مبارررکککککککککککککک خیلی خوشحال شدم...

سلام به همگي

اينجا huston هست، نوشته من را از تگزاس مي خوانيد.
در اولين فرصت سفرنامه مي نويسم.
به اميد ديدارتون.

مرسي پويان جان منو حتما از سفرنامه ات با خبر كن. دفعه قبل نشد بريم آنتاليا رو آتش بزنيم.
انشاءالله اين دفعه مي ريم كاليفرنيا رو شخم مي زنيم.

Salam be hamegi
Inja Houston hast, Neveshteh haye mara az Texas mikhanid Wink
dar avalin forsat safarname minvisam
be omide didareton

merC pouya jan, mano hatman az safaret ba khabar kon, ishalla bezodi baz hamo bebinim, dafe ghabl ke nashod berim antalia ro atish bezanim
ishalla in dafe mirim California ro shokhm mizanim Wink

(2010-09-04 ساعت 18:17)megaholding نوشته:  دوستان تجربه خودم رو میگم:
من خودم معتقدم اول خدا بعدش هم همین فرومهایی مثل مهاجرسرا و اینترنت و نقشه رو هم حتما همراهتون ببرید

واقعا درست مگین،بعضی وقتا اصلا آدم نمیخواد به این فکر بکنه اگه این مهاجرسرا نبود چقدر مشکلات برای ما پیش میومد حداقل برای خود من،جدا از admin عزیز تشکر میکنم و همه مدیران ودوستان مهاجر سرائی که صادقانه با همدیگر همفکری میکنن و کسانی که اطلاعات و تجربه بیشتری دارن،در اختیار دیگران قرار میدهند و کمک میکنن و فرهنگ خوبی که در اینجا هست،شما اگه با وکیل های مهاجرتی تماس گرفته باشین و یا با کسانی از طریق دیگه مهاجرت میکنن وبا مهاجرسرا ارتباط ندارن اگه برخورد داشته باشین میبینین که چقدر اطلاعات ما بیشتره و اینکه مهاجرسرا چقدر اعتماد به نفس به ما میده،برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم
تشکر کنندگان: kianoush ، User ، Ali Sepehr ، aadine ، megaholding ، m.amjadi ، f.p ، Reyhan
(2010-09-05 ساعت 22:26)balot نوشته:  
(2010-09-04 ساعت 18:17)megaholding نوشته:  دوستان تجربه خودم رو میگم:

واقعا درست مگین،بعضی وقتا اصلا آدم نمیخواد به این فکر بکنه اگه این مهاجرسرا نبود چقدر مشکلات برای ما پیش میومد حداقل برای خود من،جدا از admin عزیز تشکر میکنم و همه مدیران ودوستان مهاجر سرائی که صادقانه با همدیگر همفکری میکنن و کسانی که اطلاعات و تجربه بیشتری دارن،در اختیار دیگران قرار میدهند و کمک میکنن و فرهنگ خوبی که در اینجا هست،شما اگه با وکیل های مهاجرتی تماس گرفته باشین و یا با کسانی از طریق دیگه مهاجرت میکنن وبا مهاجرسرا ارتباط ندارن اگه برخورد داشته باشین میبینین که چقدر اطلاعات ما بیشتره و اینکه مهاجرسرا چقدر اعتماد به نفس به ما میده،برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم
فروم یعنی همین
فقط قضیه ای که پیش میاد اینه که دست بچه های گل بخش مدیریت درد نکنه که همه چیو مدیریت میکنن، واگرنه این فرومم مثل خیلی از فرومای دیگه که خیلی دوست دارن در مورد اینجورچیزا حرف بزنن از بین میرفت. مثلا من خودم اگه اینکاره بودم با اینکه خیلی ضد حاله همه پستای تشکرو (مثل همین که من دارم مینویسم) یجورایی مخفی میکردم تا هر کس دوست داره ببینه و اینقدر فروم رو شلوغ نکنه Tongue
Case no.: 2016AS00007XXX
تشکر کنندگان: aadine ، peyman74
http://www.otelatlanta.com/eng/

http://www.activehotels.com/wl/servlet/x...anguage=en
دوستان من ما 4 خانواده هستیم که برای اخر سپتامبر برای گرفتن ویزا با اعمال شاقه انکارا هستیم اول قرار بود که به خاط اینکه 7 تا 10 روز اونجا باشیم یک هتل مناسب پیدا کنیم که با ازیلهان به توافق رسیدیم
حال از دوستان راجب هتل دنیز اتلانتا که سایتش بالا هست اطلاعاتی بدین در مورد امکاناتش .
قیمت هم هم توی سایت هست
می تونیم شب اول رو بریم ازیلهان بعد با هم هماهنگ کنیم برای دیدن چند هتل دیگه برای شبهای دیگه
دوستان خوبم نظر بدهید
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
تشکر کنندگان: Adventurer ، aadine
دوستانی که کلیر نشدن و مثل ما تصمیم دارن برای هفته آخر سپتامبر برن سفارت لطفاً یه تاریخ پیشنهاد بدید. من خودم پیشنهاد میدم 23 سپتامبر بریم سفارت. بلیط برای 22 سپتامبر یا قبل پرسیدم نه ترکیش جا داشت نه ایران ایر گفت تو لیست انتظار می تونم بذارمتون که اون هم گفت حدود 600 تومن در میاد. فکر کنم مجبور شم زمینی برم با اتوبوس 40 ساعت راهه.
تشکر کنندگان: aadine ، Farshid22

آیدین جون به شدت منتظر شنیدن خبرهای خوبتم... کار عالی...دانشگاه عالی...روحیه ی عالی

هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان: iust_software ، aadine
(2010-09-06 ساعت 11:00)amirhessam نوشته:  دوستانی که کلیر نشدن و مثل ما تصمیم دارن برای هفته آخر سپتامبر برن سفارت لطفاً یه تاریخ پیشنهاد بدید. من خودم پیشنهاد میدم 23 سپتامبر بریم سفارت. بلیط برای 22 سپتامبر یا قبل پرسیدم نه ترکیش جا داشت نه ایران ایر گفت تو لیست انتظار می تونم بذارمتون که اون هم گفت حدود 600 تومن در میاد. فکر کنم مجبور شم زمینی برم با اتوبوس 40 ساعت راهه.

ما هم با اتوبوس رفتیم 35 ساعت از تهران بدم نبود .پیشهاد می کنم با اتوبوس ها vip ارژانتین برید 60 هزار تومان که راحتره .
ما این بار هتل segmen رفتیم پایینتر از ددمان تهویه اش سرویس دهیش و لابی بیرونش خیلی از ددمان بهتر بود و هزینه اش کمتر .دبل شبی 65 دلار سینگل هم 45 دلار اینترنت رایگان سرعت بالا هم داره اگه دوست داشتید پیغام بذارید که ادرس و شماره هتل رو به شما بدم.مرسی

sara1981
شماره کیس : 2010AS00024XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 july
کنسولگری: Ankara
تاریخ دریافت نامه دوم:23 July 2010
تاریخ مصاحبه:04 august 2010
دریافت کلیرینس:24 august 2010.
تاریخ دریافت ویزا:1 sep 201
تاریخ ورود به امریکا:15 January
جمع تقریبی هزینه ها:7500 دلار برای 2 نفر
تشکر کنندگان: aadine ، kianoush ، amirhessam ، peyman74 ، nastaran86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان