کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
بچه ها مدرک دانشگاه آزادو برای ترجمه،قبلش باید برد تایید کرد یا بعدش.یا هر دوش و اینکه کجا باید واسه تایید برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدرک دانشگاه سراسری رو چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
R.F نوشته: بچه ها مدرک دانشگاه آزادو برای ترجمه،قبلش باید برد تایید کرد یا بعدش.یا هر دوش و اینکه کجا باید واسه تایید برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدرک دانشگاه سراسری رو چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دانشنامه دانشگاه سراسری رو وزارت علوم با نشون دادن برگه تسویه دانشگاه در صورتیکه اخیرا مدرک صادر شده باشه تایید میکنه. (راس 8:00 اونجا باشید نیم ساعت بیشتر کار نداره).
د ریز نمرات کلی و ریز نمرات ترم به ترم رو هم همراهتون باشه تا اونها رو هم براتون تایید کنن
آدرس: شهرک غرب ، میدان صنعت، خیابان خوردین

در خصوص مدرک دانشگاه آزاد هم باید به واحد بین الملل در پاسداران گلستان هشتم مراجعه کرد.

مدرکتونو بعد از گرفتن از دانشگاه باید ببرید به وزارت علوم تا اونا تایید کنن و مهر "برای ترجمه معتبر است" رو بزنن بعد ببرید دارالترجمه اونا ترجمه می کنن، میفرستن دادگستری، بعدش وزارت امور خارجه تا همه چی رو با هم تایید کنن و مهر بکنن.

به امضای زیر هم لینکدونی مهاجرسرا توجه نمائید .
با تشکر .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
تشکر کنندگان: R.F
من تازه عضو گروه شدم. لطف کنین راهنمایی‌ کنید.

مدرک پلیس واسه ایرانیها لازم نیست. ولی‌ آیا عدم سو پیشینه لازمه؟ در ضمن اگر کسی‌ سربازی نرفته، آیا باید مدرکی‌ نشون بده؟

ممنون.
تشکر کنندگان:
mmasunny نوشته: من تازه عضو گروه شدم. لطف کنین راهنمایی‌ کنید.

مدرک پلیس واسه ایرانیها لازم نیست. ولی‌ آیا عدم سو پیشینه لازمه؟ در ضمن اگر کسی‌ سربازی نرفته، آیا باید مدرکی‌ نشون بده؟

ممنون.

عدم سو پیشینه لازم نیست
اگه معاف شدید باید کارت معافی و ترجمش رو ببرید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشید
من مدرک مهندسی از دانشگاه آزاد دارم. سال گذشته بردمش برای ترجمه و پذیرش گرفتم. اینجا خوندم که باید تایید وزارت علوم هم داشته باشه اما من فقط مهر دارالترجمه و دادگستری و وزارت امور خارجه رو گرفتم آیا واقعا این موضوع مهمه؟ اگه هست الان می تونم ببرم مهر بزنم؟ در ضمن تا موقع مصاحبه ام برسه حدود یکسال از تاریخ ترجمه اش می گذره آیا این موضوع مشکلی ایجاد نمی کنه؟
در مورد گواهی کار هم من کار دولتی دارم و بتازگی گواهی اشتغالم رو ترجمه کردم که تا موقع مصاحبه اونم حدود 5-6 ماهی از تاریخش خواهد گذشت آیا این موضوع هم مشکل ایجاد می کنه؟
ممنون از اینکه وقت می ذارید.

شماره کیس:2010AS000022xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:28 July -2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
کنسولگری: Ankara
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
تشکر کنندگان: farzad24
ساشا نوشته: سلام خسته نباشید
من مدرک مهندسی از دانشگاه آزاد دارم. سال گذشته بردمش برای ترجمه و پذیرش گرفتم. اینجا خوندم که باید تایید وزارت علوم هم داشته باشه اما من فقط مهر دارالترجمه و دادگستری و وزارت امور خارجه رو گرفتم آیا واقعا این موضوع مهمه؟ اگه هست الان می تونم ببرم مهر بزنم؟ در ضمن تا موقع مصاحبه ام برسه حدود یکسال از تاریخ ترجمه اش می گذره آیا این موضوع مشکلی ایجاد نمی کنه؟
در مورد گواهی کار هم من کار دولتی دارم و بتازگی گواهی اشتغالم رو ترجمه کردم که تا موقع مصاحبه اونم حدود 5-6 ماهی از تاریخش خواهد گذشت آیا این موضوع هم مشکل ایجاد می کنه؟
ممنون از اینکه وقت می ذارید.
برای تایید مدارک دانشگاه آزاد باید به آدرس پاسداران-گلستان9-معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد- امور فارغ التحصیلان مراجعه کنید.
در مورد تاریخ ترجمه و گواهی کار مشکلی وجود نداره. تاریخ انقضا نداره
شما اگه ترجمه پارسال مدرکتون رو دارید نیاز به ترجمه مجدد ندارید
2010AS3xxx
تشکر کنندگان:
ساشا جان ولي تا اونجا كه من شنيدم از تاريخ ترجمه سه ماه بيشتر نبايد گذشته باشه البته بعضي ها مي گن 6ماه من اين از يك دارالترجمه سؤال كردم اونها گفتند بستگي داره به جايي كه مي خواي بري بعضي جاها تا سه ماه بعضي جاها تا 6 ماه قبول دارند به نظر من شما كه داري خرج مي كني مدركتون با ترجمه جديد ببريد كه خداي نكرده دوباره كاري نشه
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
تشکر کنندگان:
من چند تا ترجمه دیروز بردم دارالترجمه مربوط به یکسال پیش گفت باید همه دوباره تائید بشه گفتم چرا؟ مدارک که تو این یکسال عوض نشده که !
گفت مهر تائید وزارت امور خارجه تغییر کرده ولی راستش خودم مقایسه نکردم
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
تشکر کنندگان:
سلام.اگر کسی دنبال دارالترجمه میگرده من توسط سایت www.applyabroad.comبا یک دارالترجمه تو کرج اشنا شدم که هم قیمتهاش خوب بود هم خوبیش این بود که قبل از گرفتن تاییدیه اگر بخواهید ترجمه را برایتان ایمیل میکند.تو یکی از مدارک من یک اشتباه کوچیک کرده بود بعد از یک ماه که بردم بدون هیچ حرف و هزینه ای درستش کرد.
دارالترجمه رسمی البرز:
0261-2558563
0261-2538339
www.alborzkaraj.com
کرج-میدان ازادگان-ابتدای خیابان مطهری-برج سفید
اگر کسی بخواهد از تهران بیاید از متروی گلشهر تاکسی تا میدان ازادگان میرود
تشکر کنندگان:
مريم جان ممنون إز راهنماييت. فكر كنم بايد همين كارو بكنم Smile
تاریخ دریافت نامه قبولی:28July 2009
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 18/08/2009
تاریخ کارنت شدن کیس : JUNE 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 /Aug 4
تاریخ مصاحبه: 2010 /july 14
تاریخ دریافت کلیرنس: 36days ) - 19 Aug )
ورود به آمریکا : ۱ اکتبر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
يكي از دوستانم كه سال قبل قبول شده كفت تاريخ ترجمه مدارك دانشكاهي اصلا مهم نيست مال خودش تاريخ دو سال قبل از مصاحبه بوده و قبولم كردند اما تاريخ ترجمه سند ملكي و حساب بانكي كمتر از يك ماه باشه بهتره.
تشکر کنندگان:
من مدارکم و بردم میدان انقلاب پاساژ نبوت طبقه 2 شناسنامه. دیپلم. پیش دانشگاهی .دانشنامه .گواهی نامه .کارت ملی همه 5000 تومان
ریز نمرات هم ترمی 1500
شماره کیس:2010AS000165xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:-2009-4-Aug
کنسولگری:Ankara
تاریخ کارنت شدن :may
تاریخ مصاحبه: 17 june
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه

تشکر کنندگان:
چند تا سوال
اول اينكه من برنده اصلي هستم اياكارت پايان خدمت همسرم رو هم بايد بديم ترجمه و با خودمون ببريم .
دوم اينكه سند ملك كه مي خواهيم باخودمون ببريم بايد بديم ترجمه و به تاييد داد كستري و وزارت خارجه برسه؟
تشکر کنندگان:
kash نوشته: چند تا سوال
اول اينكه من برنده اصلي هستم اياكارت پايان خدمت همسرم رو هم بايد بديم ترجمه و با خودمون ببريم .
دوم اينكه سند ملك كه مي خواهيم باخودمون ببريم بايد بديم ترجمه و به تاييد داد كستري و وزارت خارجه برسه؟

1- كار از محكم كاري عيب نميكنه حتما ترجمه كنيد و با خودتون ببريد
2- بله سند ملك رو ترجمه و به تاييد دادگستري و وزارت امور خارجه برسونيد
2010AS3xxx
تشکر کنندگان: kash
msnazi نوشته:
mary joon نوشته: سلام
من هنوز نامه اول را پست نكردم چون فكر مي كردم بايد ترجمه مدارك هم باهاش باشه
ميشه لطفا يكي به من بگه تو نامه اول غير از فرم ها چي بايد باشه
فكر كنم خيلي دير شده.

غیر از فرم ها فقط 1 عدد عکس برای هر عضو خانواده ارسال کنید. البته برای اعضای خانواده هم باید فرم پر کنید. (از فرم ها کپی بگیرید و براشون پرکنید). زیاد دیر نشده. استرس به خودتون راه ندید

سلام / یعنی چی برای هر عضو خانواده ارسال کنید من فقط فرم برای خودم و 1 عدد عکس خودم رو ‍‍فرستادم !!!!! یعنی کارم تمومه ؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: Rolleyes 2010AS00028xxx
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان