کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به اسپانیا
دوستان سايت خوب براي خريد منزل در اسپانيا رو لازم داشتم ، ممنون .

سؤال بعدي دوستان بهترين منطقه در كجاي مالاگا هست ؟ شرق ، غرب ؟!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: hesam1 ، msar
دوستان در ضمن فراموش کردم که بگم ما همگی پاسپورت دانمارکی داریم و به خاطر آب و هوای اسپانیا دوست داریم اونجا زندگی کنیم . برنامه ی اول به آمریکا بود ولی بعذ از تحثیقا احساس کردیم که امنیت اروپا خیلی بهتره .
خیلی خیلی ممنونم اگر راهنمایی کنید .
در ضمن شهر مالاگا رو انتخاب کردیم چون موقعیت کاری برای اشخاص دانمارکی زیاد هست . ولی دلم میخواد از زبان ایرانی و نگاه ایرانی اگر کسی تحربه ای داره در اختیارم بزاره .
خیلیییییی ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-01-29 ساعت 14:04)Sanazdk نوشته:  دوستان در ضمن فراموش کردم که بگم ما همگی پاسپورت دانمارکی داریم و به خاطر آب و هوای اسپانیا دوست داریم اونجا زندگی کنیم . برنامه ی اول به آمریکا بود ولی بعذ از تحثیقا احساس کردیم که امنیت اروپا خیلی بهتره .
در ضمن شهر مالاگا رو انتخاب کردیم چون موقعیت کاری برای اشخاص دانمارکی زیاد هست . ولی دلم میخواد از زبان ایرانی و نگاه ایرانی اگر کسی تحربه ای داره در اختیارم بزاره .
خیلیییییی ممنونم

نمی دونم زمینه کاریتون چیه ولی اگه فقط به دلیل شرایط اب و هوا قصد جابه جایی از دانمارک رو دارین به نظر من اسپانیا گزینه خوبی نیست .اسپانیا برای تفریح مناسبه تا زندگی دائم.اگه بچه دارین بهترین گزینه سوئیس هست.خوش اب و هوا و بهترین کشور برای بچه ها ولی خب خونه خیلی گرونه و شرایط خرید هم برای خارجی ها سخت (خارجی هم منظورم فقط افراد خارج از اتحادیه اروپا نیست بلکه خود اروپایی ها رو هم شامل میشه)چون سوئیس جز اتحادیه اروپا نیست و قوانین خودش رو داره بنابراین اول باید در سوئیس کار بگیرید بعد بتونین خونه بخرین

ما خودمون دنبال خرید خونه هستیم و من خیلی از کشورا رو تحقیق کردم و از هر کس پرسیدم رفرنس جالبی درباره اسپانیا نداده (اگه با وام بانکی بخواین بخرین - اگه پولتون نقده که مشکلی نیست ولی اسپانیا به عقیده من گزینه مناسبی برای زندگی دائم نیست مخصوصا برای کسی که بخواد از دانمارک بره)
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ParsTrader ، battosai ، hesam1 ، msar
(2013-01-29 ساعت 15:54)یه مهاجر نوشته:  
(2013-01-29 ساعت 14:04)Sanazdk نوشته:  دوستان در ضمن فراموش کردم که بگم ما همگی پاسپورت دانمارکی داریم و به خاطر آب و هوای اسپانیا دوست داریم اونجا زندگی کنیم . برنامه ی اول به آمریکا بود ولی بعذ از تحثیقا احساس کردیم که امنیت اروپا خیلی بهتره .
خیلیییییی ممنونم

نمی دونم زمینه کاریتون چیه ولی اگه فقط به دلیل شرایط اب و هوا قصد جابه جایی از دانمارک رو دارین به نظر من اسپانیا گزینه خوبی نیست .اسپانیا برای تفریح مناسبه تا زندگی دائم.اگه بچه دارین بهترین گزینه سوئیس هست.خوش اب و هوا و بهترین کشور برای بچه ها ولی خب خونه خیلی گرونه و شرایط خرید هم برای خارجی ها سخت (خارجی هم منظورم فقط افراد خارج از اتحادیه اروپا نیست بلکه خود اروپایی ها رو هم شامل میشه)چون سوئیس جز اتحادیه اروپا نیست و قوانین خودش رو داره بنابراین اول باید در سوئیس کار بگیرید بعد بتونین خونه بخرین

ما خودمون دنبال خرید خونه هستیم و من خیلی از کشورا رو تحقیق کردم و از هر کس پرسیدم رفرنس جالبی درباره اسپانیا نداده (اگه با وام بانکی بخواین بخرین - اگه پولتون نقده که مشکلی نیست ولی اسپانیا به عقیده من گزینه مناسبی برای زندگی دائم نیست مخصوصا برای کسی که بخواد از دانمارک بره)

پا درود حضور دوستان
با خواندن بعضي از جوابهاي دوستان در مورد اسپانيا حيرت زده شدم
من از سي و پنج سال اقامتم در اروپا حدود شانزده سالش را در جزائر قناري اسپانيا زندگي كردم و هميشه زمانيكه در مورد اقامت و شرايط آن از من سوال شد , با وكيل مورد اعتماد شركتمان موضوع را درميان گذاشته تا جوابي درست به متقاضي داده باشم
شخصا سالها در سوئد زندگي كرده و تجربه زندگي در كشورهاي اروپاي شمالي را دارا ميباشم. و دقيقا به همين دليل داشتن تجربه زندگي در جاهاي مختلف اروپا و همجنين اسپانيا بر اين عقيده هستم كه کیفیت زندگی در اسپانیا به دلیل وجود سیستم شهروندی مناسب بالا می باشد و همجواری با دریای نیلگون مدیترانه، امکان سفر با کشتی با سایر نقاط اروپا، انجام تفریحات متنوع، هوای بی‌نظیر مدیترانه‌ای و حکومت پشتیبان از جمله عواملی است که اسپانیا محیطی برای زندگی با کیفیت بالا می‌باشد.
مردم اسپانیا بسیار خون گرم، فعال و پر انرژی هستند. درکل دنیا، مردم اسپانیا به خوشگذرانی، مهمانپذیری و دوستی با سایر مردم جهان معروف هستند. نژادپرستی در کشور اسپانیا دیده نمی‌شود و برای مردم این خطه ملیت، رنگ و نژاد و دین افراد نقشی در کیفیت ارتباط با آنان را ندارد.
اسپانیا دارای بهترین آب و هوای اروپا می‌باشد. شاهدی بر این موضوع وجود 320 روز آفتابی در قسمت جنوبی اسپانیا با کمترین میزان بارندگی می‌باشد. همچنین برخورداری از نقاط کوهستانی باعث تعادلی در آب و هوای این منطقه شده است
پاسخ
تشکر کنندگان: Sanazdk ، msar
(2013-02-02 ساعت 06:59)23 parsian نوشته:  پا درود حضور دوستان
من از سي و پنج سال اقامتم در اروپا حدود شانزده سالش را در جزائر قناري اسپانيا زندگي كردم و هميشه زمانيكه در مورد اقامت و شرايط آن از من سوال شد , با وكيل مورد اعتماد شركتمان موضوع را درميان گذاشته تا جوابي درست به متقاضي داده باشم
شخصا سالها در سوئد زندگي كرده و تجربه زندگي در كشورهاي اروپاي شمالي را دارا ميباشم. و دقيقا به همين دليل داشتن تجربه زندگي در جاهاي مختلف اروپا و همجنين اسپانيا بر اين عقيده هستم كه کیفیت زندگی در اسپانیا به دلیل وجود سیستم شهروندی مناسب بالا می باشد و همجواری با دریای نیلگون مدیترانه، امکان سفر با کشتی با سایر نقاط اروپا، انجام تفریحات متنوع، هوای بی‌نظیر مدیترانه‌ای و حکومت پشتیبان از جمله عواملی است که اسپانیا محیطی برای زندگی با کیفیت بالا می‌باشد.
مردم اسپانیا بسیار خون گرم، فعال و پر انرژی هستند. درکل دنیا، مردم اسپانیا به خوشگذرانی، مهمانپذیری و دوستی با سایر مردم جهان معروف هستند. نژادپرستی در کشور اسپانیا دیده نمی‌شود و برای مردم این خطه ملیت، رنگ و نژاد و دین افراد نقشی در کیفیت ارتباط با آنان را ندارد.
اسپانیا دارای بهترین آب و هوای اروپا می‌باشد. شاهدی بر این موضوع وجود 320 روز آفتابی در قسمت جنوبی اسپانیا با کمترین میزان بارندگی می‌باشد. همچنین برخورداری از نقاط کوهستانی باعث تعادلی در آب و هوای این منطقه شده است

آها معیار شما فقط آب و هوا و آفتاب زیاد و خونگرم بودنه مردمه که در این مورد من میتونم ایران رو پیشنهاد بدم، یه مزیت دیگه هم علاوه بر همه اینا داره و اون زبان مادری و بودن در کنار خونواده هامونه

شما اگه کامنت منو درست می خوندین حیرت زده نمی شدین چون در ابتدا هم به خوش و اب هوا بودن اسپانیای شما اشاره کردم ولی صرفا خوش اب و هوا بودن یه کشور به معنی بالا بودن کیفیت زندگی هم در اون کشور نیست شما امار بیکاری و جرم و تورم و...اسپانیا و یونان و پرتغال و ایتالیای خوش اب و هوا رو با بقیه اروپا قیاس کنین بعد از طریق دفتر مهاجرتی خونه های ساحلی رو به مردم بفروشین! خونه ساحلی اسمش روشه محل سفر و خوشگذورنیه نه زندگی
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ParsTrader ، crybaby ، nora ، hesam1 ، msar
سلام دوستان
مرسی ولی باز هم سوال دارم .

(2013-02-02 ساعت 06:59)23 parsian نوشته:  
(2013-01-29 ساعت 15:54)یه مهاجر نوشته:  
خیلیییییی ممنونم

پا درود حضور دوستان

سلام . و ممنون از نظرتون
من در حال حاضر مدیر خانه سالمندان هستم و تخصصم کار با سالمندان دمانس هست .
از نظر مالی اصلا مشکلی نداریم . یعنی حتی اگر من هم کار نکنم پول کافی برای زندگی داریم . خونه هم در دانمارک مال خودمون هست و با فروش این میتونیم در اسپانیا خونه بخریم . البته در مرحله ی اول اجاره میکنیم تا شناخت بهتری به محیط پیدا کنیم .
زبان اسپانیایی اصلا نمیدونیم .
پاسخ
سلام من یه سوال داشتم / من بازیکن فوتبالم / البته تو تیم مشهوری بازی نمیکنم / میخواستم بپرسم اطلاعاتی دارید که چطوری میتونم برای ادامه دان فوتبالم به اروپا برم ؟ یه چه ویزایی باید بگیرم یا از طرف باشگاهی باید دعوت نامه بگیرم ؟ اگه اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم بکنید/با تشکر
پاسخ
چطور باید اقدام کنیم واسه مهاجرت به اسپانیا؟
پاسخ
تشکر کنندگان: تورج123456 ، msar
دوستان با سلام

من ۱۳ سال هست که بارسلونا زندگی می‌کنم و کار دولتی هم دارم، مردمون خیلی‌ خون گرمی داره، آب و هوای خیلی‌ خوبی‌ داره، به همین دلیل خیلی‌ خوب میتونی از طبیعت لذت ببری و بیرون از خونه زندگی کنی‌، میتونی از پولت برای بالا بردن کیفیت زندگی استفاده کنی‌، نه اینکه مثل انگلیس پول جم کنی‌ ولی‌ توی آب و هوای خاکستری زندگی کنی‌ که خیلیا به همین دلیل یا دائم الخمر میشن یا بیماری روانی‌ و خودکشی میکنند، بارسلونا برای اینکه گزینهٔ خوبی‌ باشه برای خریدن خونه بسیار مناسب هست، چون هم اقتصاد قوی هست و کارخانه‌های بزرگ هست هم بندر قوی کنار دریای مدیترانه، هم اینکه دومین شهر توریستی اروپا هست بعد از پاریس که عروس شهرهای جهان به شمار میاد، همهٔ اینها باعث می‌شه که اقتصاد بچرخه و رستورانها کار کنند، توریست همهٔ ماه‌های سال اینجا وارد می‌شه. اینجا دانشگاه‌های خوبی‌ هست که برای آیندهٔ بچه‌هاتون که اینجا بزرگ میشن خیلی‌ بدرد می‌خوره، بیش از ۳۲۰ - ۳۳۰ روز بارندگی نیست، یعنی‌ میتونی راحت لباس بپوشی و سرت رو توی یقهٔ پالتو فرو نکنی، میتونی راحت موتور سواری کنی‌ یا از ماشین سقف باز استفاده کنی‌، روز‌ها طولانی هست و وقت کافی‌ برای همه کاری داری، یعنی‌ زود شب نمی‌شه که مثل آلمان ۶ غروب بگی شب بخیر. به دلیل طبیعت خوب همیشه همه جور میوه و مواد غذا ی سالم و تازه به دستت می‌رسه، یادمون باشه که بیکار همه جای دنیا هست، ولی‌ آدم کار کن بیکار نمی‌مونه، توی این شهر حتا میتونی دوچرخه اجاره‌ بدی به توریست‌ها و پول در بیاری.

ولی‌ توجه کنید که برای اقامت گرفتن اسپانیا توی سبد آدمای کلاه باردار نیوفتید، اکثرشون از مردم عزیز همزبان و هموطن خودمون هستند.
پاسخ
سلام
من مهندس برق هستم 30 سالمه و بیشتر از 7 سال سابقه کار بابیمه دارم.اگه درخاست کار بدم برای اسپانیا میتونم موفق بشم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: تورج123456 ، msar
مهاجرت به اسپانیا
حالا کدوم شهرش ما که جز مادرید و بارسلون جایی رو نمشناسیم

دوستان در ضمن فراموش کردم که بگم ما همگی پاسپورت دانمارکی داریم و به خاطر آب و هوای اسپانیا دوست داریم اونجا زندگی کنیم . برنامه ی اول به آمریکا بود ولی بعذ از تحثیقا احساس کردیم که امنیت اروپا خیلی بهتره .
خیلیییییی ممنونم
____________________________________________________________________________________________________________________
سلام رفیق ...آخه ....چی بگم.......
دانمارک خیلی بهتره از اسپانیاست همون دانمارک زندگی کنید برای زندگی در دانمارک مشکلی دارید؟
پاسخ
(2013-07-01 ساعت 14:08)تورج123456 نوشته:  مهاجرت به اسپانیا
حالا کدوم شهرش ما که جز مادرید و بارسلون جایی رو نمشناسیم

خیلیییییی ممنونم
____________________________________________________________________________________________________________________
سلام رفیق ...آخه ....چی بگم.......
دانمارک خیلی بهتره از اسپانیاست همون دانمارک زندگی کنید برای زندگی در دانمارک مشکلی دارید؟

قبل مهاجرت به زبان اسپانیایی و قوانینش آشنا بشید و مواظب سرمایتون باشید . در مورد کار هم حتما بیاندیشید . موفق باشید .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، hesam1 ، msar
کسی میدونه هزینه مورد نیاز واسه خرید ملک در بارسلونا یا مادرید چقدره واسه اقامت گرفتن؟
پاسخ
(2013-07-02 ساعت 19:37)satin نوشته:  کسی میدونه هزینه مورد نیاز واسه خرید ملک در بارسلونا یا مادرید چقدره واسه اقامت گرفتن؟

€ 360.000
پاسخ
تشکر کنندگان: satin ، msar
دوستان عزیز
کسی اطلاع داره الان وقت های سفارت برای چه تاریخی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان