کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به اسپانیا
سلام دوست عزیز
من در کشور هند دانشجو بودم و چند ماه پیش فارغ التحصیل شدم ,پذیرش از دانشگاه بارسلونا دارم و از سفارت اسپانیا در بمبی وقت گرفتم شما به طور دقیق اطلاع دارید چه مدارکی باید همراه داشته باشم و اینکه من نیاز به سو پیشینه دارم؟اگر اطلاعاتی دارین لطفا ارسال کنید اینجا کسی پاسخگو نیست
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-28 ساعت 22:31)shirin2015 نوشته:  سلام دوست عزیز
من در کشور هند دانشجو بودم و چند ماه پیش فارغ التحصیل شدم ,پذیرش از دانشگاه بارسلونا دارم و از سفارت اسپانیا در بمبی وقت گرفتم شما به طور دقیق اطلاع دارید چه مدارکی باید همراه داشته باشم و اینکه من نیاز به سو پیشینه دارم؟اگر اطلاعاتی دارین لطفا ارسال کنید اینجا کسی پاسخگو نیست
ممنون
مدارك مربوط به سوء پيشينه رو ميتونيد از سامانه تاك به صورت اينترنتي درخواست بديد و از سفارت ايران در هند بگيريد. اگر دانشگاه شما پولي هست بايد ندارك تمكن مالي تون رو هم ارائه بديد و اگر پولي نيست بايد دقيقا دانشگاه قيد كنه كه هزينه هاي شما رو تقبل ميكنه.

پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از شما
از اینجا سو پیشینه گرفتم که مربوط به مدت زندگی در اینجا می باشد ایا برای ایران هم باید بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-01 ساعت 00:48)shirin2015 نوشته:  ممنون از شما
از اینجا سو پیشینه گرفتم که مربوط به مدت زندگی در اینجا می باشد ایا برای ایران هم باید بگیرم؟

تا اونجايي كه من ميدونم لازم نيست

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من میخوام به اسپانیا مهاجرت کنم مدرک بین المللی غرق نجات هم دارم اینگیلیسیم هم بد نیست!میخواستم بدونم از چه راهی میتونم اقامت اسپانیارو بگیرم؟
و به نظر شما خرید ملک بهتره یا ویزای کار بگیرم البته هیچ اشنایی با این امور ندارم ممنون میشم راهنماییم کنین!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من به صورت دانشجویی در اسپانیا زندگی میکنم و دنبال تبدیل به اقامت کاری هستم متاسفانه تا حالا کسی بهم قرارداد نداره که بتونم مجوز کار رو بگیرم کسی از دوستان راه دیگه ای بلد است راهنمایی بفرمائید. با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-08-05 ساعت 12:38)arshin نوشته:  دوستان کسی از وضعیت اقدام کردن برای اقامت خبر داره ؟! ممنون میشم

سلام وقت شما بخیر.
بستگی داره از چه روشی بخواهید اقدام کنید و چقدر سرمایه داشته باشید.چه کشوری مد نظذتان باشه .همه اینها در اینکه بخواهید چطوری اقدام کنید تاثیر داره.
یه کمی از شرایط ووضعیت خودتان بفرمایید که بشه بهتر راهنمایی تون کرد.اسپانیا برای خرید ملک و تمکن مالی میتونید اقدام کنید کهن سرمایه زیادی میخواد .
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-13 ساعت 11:06)faridfarid نوشته:  سلام من میخوام به اسپانیا مهاجرت کنم مدرک بین المللی غرق نجات هم دارم اینگیلیسیم هم بد نیست!میخواستم بدونم از چه راهی میتونم اقامت اسپانیارو بگیرم؟
و به نظر شما خرید ملک بهتره یا ویزای کار بگیرم البته هیچ اشنایی با این امور ندارم ممنون میشم راهنماییم کنین!!!

سلام وقت بخیر
خرید ملک در اسپانیا حداقل از 500 هزار یورو شروع میشه و به شما اقامت دائم داده میشه.اگر قصد گرفتن اقامت با خرید ملک دارید یونان گزینه مناسب تری هست چون هزینه کمتری لازمه 250 هزار یورو.میتونید اقامت بگیرید.سوالی بود در خدمتم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-26 ساعت 19:25)lollypop نوشته:  درود بر شما دوستان عزیز

بنده برای اقامت یکساله اسپانیا از طریق تمکن مالی می خوام اقدام کنم (این نوع اقامت اجازه کار نخواهد داشت ) قبلا سفری به چند شهر اروپا از جمله مادرید داشتم و از این شهر خوشم اومد  ، کسی هست که برای این نوع ویزا اقدام کرده باشه ؟

سلام
برای اقامت تمکن مالی شما اجازه کار برای کارفرما ندارید ولی خودتان میتونید کار راه اندازی کنید.اگر چنین شرایطی را برای راه اندازی کار ندارید می تونید کشوری دیگری رو انتخاب کنید که با سرمایه کمتری هم بتونید اونجا کار کنید یا حتا کشوری که بتونید از طریق ویزای کار اقدام کنید.توضیحات بیشتری خواستین یا سوالی بود بفرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-13 ساعت 02:16)hamidrezarezai نوشته:  سلام دوستان من الان بعد از فکر کنم ۳ سال یا ۴ سال توانستم اقامت ۱ ساله اسپانیا رو بگیرم البته بگم زیاد عجله نداشتم و خیلی دیر اقدام می کردم برای هر چیزی به این دلیل اینقدر زیاد طول کشید اما در کل در مورد شیوه های دیگه اقامت اطلاعات خواستی ندارم اما سوالی چیزی بود در حد دانشم کمکتون می کنم !

سلام خسته نباشید، من در زمینه محصولات تخمیری کار انجام میدهم و تجربه کافی را دارم و میخوام به اسپانیا مهاجرت کنم. آیا میتوانم از کارخانه های شراب سازی آن جا جاب آفر بگیرم؟ یا راهی هست که بیام اون جا وکار بگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان