کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چک کردن آنلاین وضعیت پرونده
تمام مطالب مربوط به مهاجرت خانوادگی را در تاپیکهای بخش مهاجرت خانوادگی مهاجرسرا به ویژه در تاپیک "راهنمای جامع اخذ گرین کارت خانوادگی" می توانید مطالعه کنید.

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2914

چنانچه پس از مطالعه کامل این تاپیک باز هم نیاز به طرح سوال داشتید ، در تاپیک "پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای اقامتی خانوادگی" مطرح بفرمایید

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3081

اگر دوستانی با شرایط شما وجود داشته باشند حتما راهنمایی خواهند کرد

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، abdolreza ، amjad ، dreamer60 ، sepideh IR ، romance33 ، msar ، حاجی واشنگتن
(2010-07-19 ساعت 13:40)maymary1220 نوشته:  وارد سایت uscis.gov بشید check my status رو از گوشه سمت چپ صفحه انتخاب کنید و شماره تون رو تو باکس بزنید .

سلام دوست عزیز من در افغانستان هستم من میتوانم در این سایت اپلای کنم انگلیسی من خوب نیست رهنمایی کامل کنید ممنون شما بتهرین ها هستید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-04-17 ساعت 12:19)intezaar نوشته:  
(2010-07-19 ساعت 13:40)maymary1220 نوشته:  وارد سایت uscis.gov بشید check my status رو از گوشه سمت چپ صفحه انتخاب کنید و شماره تون رو تو باکس بزنید .

سلام دوست عزیز من در افغانستان هستم من میتوانم در این سایت اپلای کنم انگلیسی من خوب نیست رهنمایی کامل کنید ممنون شما بتهرین ها هستید
سلام دوست عزیز
در این سایت همه به هم کمک میکنیم و حتما شما هم می توانی اگر سوالی در زمینه مهاجرت به امریکا دارید بپرسید و حتی به دوستان دیگر با اطلاعات خود یاری دهید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Shayan1994 ، comrun ، sepideh IR ، sani1348 ، msar
دوستان كسي ميدونه وضعيت ويزاي eb5 رو چطور چك كنيم؟
کیس نامبر 2013AS000065xx / کنسولگری آنکارا / 2نفر / تاریخ ارسال فرمها 28may2012 / دریافت نامه دوم 12March /تاریخ مصاحبه :هفته دوم May / برگه صورتي/زمان انتظار46 روزSmile
پاسخ
سلام من از اروپا هستم چجوری میتونم از پیشرفت پروندم اطلاع پیدا کنم البته من ۲۰۱۳/۶/۲۲ اپروو شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، msar
(2013-08-05 ساعت 01:02)derakhtekhatereh نوشته:  سلام من از اروپا هستم چجوری میتونم از پیشرفت پروندم اطلاع پیدا کنم من اپروو شدم
اگر اشتباه نکنم شما با فردی دارای گرین کارت ازدواج کردین و اگر اشتباه نکنم در کتگوری F2Aقرارمیگیرین در بولتن ماه اگوست کتگوری شما دارای علامت Cهست ومعنی اون رسیدگی به روز به در خواستها میباشدCURRENT چون متقاضی همسر شما هستند پس مکاتبات و دعوت نامه برای ایشون ارسال میشه
در ضمن شما در اکثر پست های قبلی تقریبا سوالات مشابهی از این دست پرسیدید که دوستان راهنمائی جامعی کردند-شاید از نگرانی شما ناشی میشه به هر حال با توجه به اینکه وکیل هم گرفتید دیگه جای نگرانی نداره
موفق و خوشبخت باشید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، شاپرک ، amir2640 ، dreamer60 ، sepideh IR ، msar
سلام دوستان من كتگوري ّF3 هستم مادرم اكتبر2009 درخواست داد(سيتيزن هستند) حدود 5 روز پيش نامه nvc اومد كه فرم ds-261 را پر كردم و نماينده هم معرفي كردم
ميخواستم منو راهنمايي كنيد با توجه به اينكه ويزا بولتن الان كتگوري مارو مارس2003 نشون ميده ،مرحله بعدي affidavit of support و هزينه هاي ديگر و همچنين وقت سفارت ما كي هست؟ در ضمن case number ما هست: ANK2009xxxxxx
خانوادگي فكر ميكرديم حالا كه نامه nvcاومده ديگه تا حداكثر 6 ماه ديگه وقت سفارت و تا يكسال ديگه امريكاييم! آره؟نميدونم به ويزا بولتن توجه كنم كه 6 سال مونده يا به نامه nvc!?بچه ها واقعا گيج شدم لطفا راهنمايييم كنيد.
مرسي
پاسخ
(2014-02-20 ساعت 15:37)marysam نوشته:  سلام دوستان من كتگوري ّF3 هستم مادرم اكتبر2009 درخواست داد(سيتيزن هستند) حدود 5 روز پيش نامه nvc اومد كه فرم ds-261 را پر كردم و نماينده هم معرفي كردم
ميخواستم منو راهنمايي كنيد با توجه به اينكه ويزا بولتن الان كتگوري مارو مارس2003 نشون ميده ،مرحله بعدي affidavit of support و هزينه هاي ديگر و همچنين وقت سفارت ما كي هست؟ در ضمن case number ما هست: ANK2009xxxxxx
خانوادگي فكر ميكرديم حالا كه نامه nvcاومده ديگه تا حداكثر 6 ماه ديگه وقت سفارت و تا يكسال ديگه امريكاييم! آره؟نميدونم به ويزا بولتن توجه كنم كه 6 سال مونده يا به نامه nvc!?بچه ها واقعا گيج شدم لطفا راهنمايييم كنيد.
مرسي
سلام
من و خانواده ام هم جز كتگوري f3 هستم. واقعيت اين هست كه شما بايد به ويزا بولتن توجه كنيد!
وقتي پرونده ما سال ٢٠٠٩، approve شد به ما هم نامه اي رسيد كه ميگفت ٣ ما ديگه براي مصاحبه دعوت ميشويد، ولي اين سه ماه براي ما تبديل به ٣ سال شد و سال ٢٠١٢ تازه تمام پرداخت ها رو انجام داديم ( يعني همون ٨٨$ و ...) بعد از اينكه پرداخت ها رو انجام داديم و مدارك خواسته شده NVC رو كامل كرديم ، يك سال و نيم طول كشيد تا به ما وقت مصاحبه بدن كه تاريخ مصاحبه ما با توجه به ويزا بولتن تعيين شده بود و الان ٦ ما هست كه اين Administrative process ما طو كشيده و هيچ خبري نيست!!
تنها چيزي كه ميتونم بگم اينه كه تا مستقيما به وارد يك مرحله از اين پروسه طولاني نشديد فكرش رو نكنيد و منتظرش نباشيد! اگر تو همون ٦ ماه خبر مصاحبه رسيد،يعني خوش شانسيد و اتفاق خوبي افتاده در غير اين صورت شما فقط به ويزا بولتن توجه كنيد!
موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: Elahvision ، amjad ، msar
(2014-02-20 ساعت 16:06)gh.es نوشته:  
(2014-02-20 ساعت 15:37)marysam نوشته:  سلام دوستان من كتگوري ّF3 هستم مادرم اكتبر2009 درخواست داد
من و خانواده ام هم جز كتگوري f3 هستم. واقعيت اين هست كه شما بايد به ويزا بولتن توجه كنيد!
فقط به ویزا بولتن توجه کنید
یه یاد دارم در دسامبر سال 2010 زمانی که nvc ازما اصل مدارک رو خواست وفرستادیم ناگهان ویزا بولتن یک سال و نیم عقبگرد کرد و من فکر میکردم چقدر بدشانسم!
ولی در همین مهاجر سرا دوستانی بودن که کارنت شده بودن و نامه مصاحبشون آمده بود و حتی برای مصاحبه هم رفته بودن ولی سفارت به دلیل عقبگرد ویزا بولتن راهشون نداده بود ، عده ای هم بعد از مصاحبه بودن وچون طبق بولتین جدید اون تاریخ ، کارنت نبودن ویزا بهشون ندادن تا دوباره کارنت بشن !!
امیدوارم با تغییر قوانین مهاجرتی که به زودی اتفاق میافته شرایط برای شما بهتر بشه و زمان انتظار کمتری رو پیش رو داشته باشین - موفق باشید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Shahabpk ، msar ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان من قبلا هم سوال پرسيدم اما هيچ كس جواب نداده!
مادر من با سيتيزني در حالي كه من ازدواج كرده بودم سال 2009 درخواست داده(سال 2006 هم در حالي كه گرين كارتي بود و من مجرد درخواست داده بود و من زودتر از سيتي زني اون ازدواج كردم اما اونا نامه دادن كه كيس من combine شده)
سوالم اينه كه اگر 8-9 سال طول ميكشه پس چرا اين ماه برامون از ان وي سي نامه اومده ( يعني فوريه 2014) و حتي ما هزينه آاوس affidavit of support را نيز پرداخت كرديم (88دلار)
ميخواستم بدونم از اين مرحله به بعد يعني بازم 4-5 سال طول ميكشه يا بيخيال ويزا بولتن بايد بشم و فكر كنم 1 ساله اين مراحل طي ميشه؟يعني الان كه هزينه داديم و از ان وي سي case number گرفتيم ما "كارنت" شديم؟؟
ممنونم از راهنماييتون
پاسخ
ممنونم از توضيحات gh.es عزيز و بقيه دوستان
پس كلا بيخيالش ميشم تا هر وقت تاريخ مصاحبه اومد كه از اون تاريخ هم فكر كنم كلا 1 سالي طول بكشه رفتنمون
بهر حال فكر كنم به پايان دبستان دخترم برسه در حالي كه اون الان 3 سالشه!

نبايد زندگي موقت كرد
بازم ممنونم دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، msar
دوستان من از چه طریفی میتونم متوجه بشم که اسم اعضای خانواده ام توی زیر مجموعه من هست؟
پاسخ
سلام خدمت تمام دوستان ممنون میشم کمک کنید من كتگوريF4 هستم در سال 18دسامبر 2006برام اقدام شده از طریق خواهرم ودر سال 2010یک نامه اومد که کار وشغل خودتو ازدست نده ودیگه خبری نشد تا سال2013یعنی دوماه مونده بود به سال 20014 یک نامه دیگه اومد که پرونده شما به سفارت دبی ارسال شده و سفارت مشخص شده برای شما ابوظبی میباشد ودر نامه اخرین شمار پرونده من با N.V.C.A.B.D.2013803میشه کمک کنید چقدر دیگه زمان میبره که دعوت به مصاحبه بشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-02 ساعت 17:55)omid311 نوشته:  سلام خدمت تمام دوستان ممنون میشم کمک کنید من كتگوريF4 هستم در سال 18دسامبر 2006برام اقدام شده از طریق خواهرم ودر سال 2010یک نامه اومد که کار وشغل خودتو ازدست نده ودیگه خبری نشد تا سال۲۰۱۳یعنی دوماه مونده بود به سال 20014 یک نامه دیگه اومد که پرونده شما به سفارت دبی ارسال شده و سفارت مشخص شده برای شما ابوظبی میباشد ودر نامه اخرین شمار پرونده من با N.V.C.A.B.D.2013803میشه کمک کنید چقدر دیگه زمان میبره که دعوت به مصاحبه بشم
تا تقريبا ٢٠١٩ طول خواهد كشيد تا نوبت مصاحبه شما بشه. موفق باشيد
F4
Begin= juli 2002
Interview = 14th may 2015
updates in ceac = 15th may 2015
2nd AP process update in Ceac = 18th may 2015
3rd update in Ceac = 9th June 2015
4th update in Ceac = 20th July 2015
5th update in Ceac = 29th July 2015
clearance = 3rd August 2015
Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان: omid311
مرسی از راهنمای شما واقعا پاک گیج شدم یکی میگه دوسال طول میکشه یکی میگه 4سال یکی میگه 3سال به دکتر اریا وتن خواه هم زنگ زدم گفت اخر 2017 نوبت مصاحبه میرسه والا دیگه نمیدونم چی بگم
پاسخ
تشکر کنندگان: almasalmas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان